Batman: Arkham Asylum - הדיון הראשי - עמוד 17 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Batman: Arkham Asylum - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

תיראה אם גימפאד צריך להשתמש ב2 האנלוגיות ביחד לפתוח את זה

תחשוב על זה שיש 2 עיגולים וצריך להחזיק את זה עד שיהיה ירוק או משהו

במקלדת אני לא יודע איך פותחים -אבל אני מעריך שזה מעצבן מאוד אם מקלדת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 299
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

דווקא נורא קל עם מקלדת ועכבר...

במקום להפעיל אותם ביחד , אתה מתחיל עם המקלדת עד שהצג מתחיל להיות ירוק ואז עם העכבר אתה מעדן את התדר עד שהוא ירוק לגמרי והוא פותח את הדלת , אם תשתמש בשניהם ביחד יהיה יותר קשה לפרוץ דלתות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אמור להחזיק את אחד או שניים מהכפתורים לחוצים ואז המכשיר סורק ברגע שהצליל עולה והקוים על המסך במכשיר מתאחדים(נראה לי המסך בהיר יותר ורואים למטה ריבוע סטייל "סטופ" שבמכשירי וידיאו נגני מדיה.ברגע שאתה קולט את זה אתה אמור לשחרר את הכפתורים לפני שזה "בורח" [br]פורסם בתאריך: 23.10.2009 בשעה 13:09:29

זה נהיה ירוק? ומה זה היה לפני כן?בחיית החיים של האנשים שהם לא עיוורי צבעים דבש... :iamstupid:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מתחיל בתור ירוק אפרורי כזה (כמעט לא רואים שזה ירוק - אפילו צהבהב חום) וככל שמתקרבים לתדר הנכון זה נהיה יותר ויותר ירוק.

הקו באמצע הוא התדר והאינדיקציה היא לפי הגלים של התדר...

לא יודע איך זה בגיימפאד אבל במקלדת לא משחררים שום דבר , מגיעים לתדר הנכון , הוא שורף את לוח הבקרה וזהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סימני שאלה זה אומר שיש חידה באיזור של הסימן שאלה:או פסל של סימן שאלה או הקלטה או סימן שאלה שמצוייר וצריך לזהות אותו באמצעות לחיצה ממושכת על איקס כשאתה מסתכל עליו או חידות שקשורות לדמויות מהעולם של באטמן (בדכ קל לזהות פוסטר או פסל או איזה אוביקט חריג אפשר להעזר בחידות עצמן של הרידלר שנמצאות בתפריט של המפה תחת riddleres challenges ) לפעים גם שינים תותבות של הג'וקר שצריך לפוצץ או חיפושיות שמגוללות את הקו"ח של דוקטור ארקהאם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק קורס לי לעיתים קרובות יחד עם השגיאה הזמנית שאומרת

(עדכון פרופיל, יש לי כ"מ 4850 וWIN7. המשחק ומערכת ההפעלה מקוריים).

אני מקבל את ההודעה הזו:

bmcrash.png

My current system spec. is:

Prossesor: C2D E6600 2.4Ghz

Memory: 2X2GB

GPU: ATI 4850

2X250GB

1X500GB HD

PSU: 550W

Windows 7 Ultimate 64bit.

Mem test- passed.

Hard disk test -passed.

המערכת הפעלה מפורמטת ללא תוכנות מותקנות.

כרטיס המסך מעודכן לCATALYST 9.10.

המשחק מעודכן לגרסא 1.1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון 1.1 למשחק מאפשר שימוש בפיזיקס שקיים בכרטיסי אנבידיה, להבדיל מהכרטיס שלך.

לא בטוח שזו הבעיה אבל אם זה קרה אחרי העדכון אז סביר להניח שכן.

אם לא התחלת את המשחק, תסיר אותו ותתקין מחדש בלי לעדכן ל 1.1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם מתוך סקרנות אם יש מעבד תותח כמו I7 אז הוא יכול להריץ את כל הפיזיקס בעצמו בדיוק כמו שהיה רץ בנבידיה או שהפיזיקס הוא יעודי לאנבידיה ומחשבים בלי תמיד יפספסו את התוספות שלו?(מינוריות ככל שתהיינה[br]פורסם בתאריך: 27.10.2009 בשעה 19:31:20

)?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מושג הפיזיקס - PhysX הוא בלעדי של אנווידיה לאחר שהיא קנתה חברה בשם AGEIA שעשתה כרטיסים לחישובים פיזיקלים.

אפקטים של פיזיקה הם לא בלעדיים לאנווידיה ויש כאלה שלא דורשים של אנווידיה כמו במשחק Red Faction Guerrilla , הוא נקרא אם אני לא טועה HAVOK

כשזה קורה , רצוי שיהיה מעבד חזק שיוכל להתמודד עם כמות החישובים הזאת - היה בזמנו דיון במשחק שציינתי קודם לגבי איך הוא רץ אצל אנשים ועם איזה מעבד הם משתמשים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HAVOK זאתי מערכת נפיזיקה של וואלב שמשמשת ברב המשחקים שלה מאז HL2 שמה היא הגניבה את כולם עם הגרביטי גן.סןף דבר באמת מדובר במנוע פיזיקה שמשתמשים בו גם משחקים אחרים(למשל פיינקילר ואני לא זוכר עוד כרגע).אבל אני מדבר על העובדה שדובר על כך שארקהאם לפני הטלאי מריץ את אפקטי הפיזיקה דרך המעבד,והשאלה שלי היתה האם זה מגיע לאותה רמה (כשמדובר במעבד אולטרה חזק) מה שאומר שבפועל גם אנשים עם רדאונים יכולים לפצות על העדר האנבידיה או שבסופו של דבר הגירסא של לפני הטלאי היא נחותה גרפית גם אם יש מעבד שיכול לעמוד בעומס הפיזיקלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע , גירסת הRETAIL לפני הפאטץ' לא מראה אפקטים פיזיקליים בכלל - כל מה שאתה חושב שאתה רואה והוא לדעתך כתוצאה מחישוב פיזיקה אז הוא לא.

האם בעלי ATI צריכים לפצות על היעדר משהו? בפירוש לא , ההבדלים לא כאלה משמעותיים ולא תורמים כהוא זה לאווירה הכללית במשחק.

ולכן הגירסא של לפני הפאטץ' לא נחותה מבחינה גרפית (לדעתי) , הפאטץ' נועד לבעלי כרטיסים מאנווידיה כדי לנצל עוד פיצ'ר שקיים במשחק.

יכול מאוד להיות שבלי שום קשר לאפקטי הפיזיקה , העומס על המעבד קטן כי חלק מהחישובים עברו לכרטיס המסך - יכול להיות אבל אני לא בטוח בזה.

יכול להיות שלא ממש עניתי לך על השאלה אבל בשורה התחתונה , הפעלת הפיזיקס במשחק תלויה אך ורק בהימצאות כרטיס תומך , בלי כרטיס כזה האופציה לא זמינה באפשרויות וגם אם כן היא פשוט לא תפעל (לפי מה שאני יודע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די בטוח שיש אפקטים.הם אפילו היו מחולקים לקטגוריות לפני הפאטצ,משהו כמו עשן ועלים ועוד כמה אופציות.

בכל מקרה לא בטוח שזה משנה.ברמה מסוימת אני מקווה שכל פורט או מולטיקונסול יתעסק במכירת כרטיסי המסך באמצעות הוספת פיזיקה כי אם המחשב שלי יותר חזק מקונסולה אין שום סיבה שלא יריץ חלק כל מה שעולה על הקונסולות.

בתאוריה אדם שקנה מחשב דנדש יומיים אחרי הקונסולה החדשה היה אמור לצפות לשלוש שנים של שקט,קל וחומר אם קנה אותו שנה או שנה וחצי אחר כך.אבל משום מה יש לדרישות המערכת במחשב סיבה מסתורית לעלות למרות שהפלייסטיישן הוא אותו שנחות מהמחשב ההוא. אז שיוסיפו במקום פיזיקס בשביל החולי נפש שיקנו בשביל זה עוד כרטיס מסך.פיין ביי מי.

בחזרה לשאלה שנשאלה פשוט לא ראיתי שהציעו לסגור את הפיזיקס דרך הסטופ של המשחק.לא יודע אם זה יעזור אבל תמיד שווה לנסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...