Batman: Arkham Asylum - הדיון הראשי - עמוד 18 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Batman: Arkham Asylum - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 299
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

חשבת לרגע על זה שיש לך כרטיס מסך של :facepalm:

עריכה:

עכשיו אי רואה שגם לXTAZY יש כרטיס מסך של . הנקודה של השואל היתה איך I7 ירנדר לבד את הפיזיקה ללא עזרה

של חומרה מתאימה (כרטיסי מסך של מעל 8400)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבת לרגע על זה שיש לך כרטיס מסך של :facepalm:

עריכה:

עכשיו אי רואה שגם לXTAZY יש כרטיס מסך של . הנקודה של השואל היתה איך I7 ירנדר לבד את הפיזיקה ללא עזרה

של חומרה מתאימה (כרטיסי מסך של מעל 8400)

בגלל זה בעלי כרטיסי ATI לא מפעילים PHYSX :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נעשה את זה לאט לאט כדי שתבין -

זוהי השאלה ששאל הבחור:

סתם מתוך סקרנות אם יש מעבד תותח כמו I7 אז הוא יכול להריץ את כל הפיזיקס בעצמו בדיוק כמו שהיה רץ בנבידיה או שהפיזיקס הוא יעודי לאנבידיה ומחשבים בלי תמיד יפספסו את התוספות שלו?(מינוריות ככל שתהיינה[br]פורסם בתאריך: 27.10.2009 בשעה 19:31:20

)?

וזו התשובה שעניתי לו:

הפיזיקס חיסל את הI7 שלי במשחק - לא היה ניתן לשחק נורמלי.

משום מה אתה וXTAZY החלטתם לענות למרות שיש לכם כרטיסי מסך של והוא שאל על חישוב הפיזיקה ע"י המעבד לבעלי

כרטיסי ATI (שכאמור, עניתי לו שזה לא עובד טוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שלא שמת לב שכן עניתי על זה:

הפעלת הפיזיקס במשחק תלויה אך ורק בהימצאות כרטיס תומך , בלי כרטיס כזה האופציה לא זמינה באפשרויות וגם אם כן היא פשוט לא תפעל (לפי מה שאני יודע)

הקרטועים שהוא חווה זה בגלל שהמעבד לא מסוגל לעמוד בכמות החישובים האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יפשט את העניין הזה ל 3 עובדות מסכמות:

* ה-Retail משתמש בחישובי PhysX בסיסיים שנועדו לרוץ על המעבד (כמו הגלימה, ragdolls וכו')

* פאץ' 1.1 מוסיף עוד תוכן PhysX (בדים, ניירות\עלים, ניצוצות, רצפות\קירות שבירים, עשן\ערפל וכו')

שיועדו לרוץ על הכרטיס מסך (חלק מהתוכן יופעל ב-MEDIUM, כל התוכן יופעל ב-HIGH. ב-LOW אין שום שינוי מה-retail לפאץ').

* אם בוחרים ברמה גבוהה יותר מ-LOW ללא כרטיס מסדרה 8 ומעלה - כל העומס יפול על המעבד ויגרום להאטה רצינית, גם I7 יחנק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...