Need For Speed Shift - הדיון הראשי - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed Shift - הדיון הראשי

~BaRaK~

Recommended Posts

• תגובות 316
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

או שהמשחק של נהיה ממש מלוכלך(לא נראה לי),או שEA הגרועים האלה נעזרו במחשבים מבוססי בכדי ליצור את המשחק(מה שבעצם הלוגו של בתחילת כל משחק כזה או אחר אומר),ולא טרחו לעשות שום אופטימיזציה שהיא לכרטיסי ATI.לגמרי(מה שנשמע לי הרבה יותר הגיוני..)

בכל מקרה,מבלי להיכנס יותר מדי למלחמת כרטיסי המסך,נראה שאנוידיה משקיעים יותר בתמורה נוספת למחיר(מחיר גבוה משל ATI אבל עם פיצ'רים כמו תמיכה בהרבה מאוד משחקים מפורסמים וPHYSX),וATI מעדיפים להתרכז בתמורה טובה ביחס למחיר נטו,מבלי כל הפרסום שמסביב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אתה צודק,אפשר לסיים את המשחק מבלי לעשות יותר מחצי מהתחרויות כלל..אבל,זה משחק מירוצים,ולא משחקים בהם בשביל לסיים..זה לא שיש כאן איזושהי עלילה שאתה מעוניין לראות מה הסוף שלה..זה משחק שאמורים לשחק בשביל חדוות הנהיגה,התחרות והמכוניות היפות(אם כי בNFS באמת קצת הגזימו..מעייף כ"כ לראות את אותן המכוניות חמש-שש שנים ברציפות..למרות שגם בעניין הזה SHIFT הוא קפיצת מדרגה לטובה משום שיש בו בערך פי 2 מכוניות מאשר בכל משחק אחר בסדרה בשנים האחרונות..)

בקיצור,הדריפטים אולי מעצבנים בהתחלה,ומי שלא מסתדר יותר ממוזמן לא לגעת בהם כלל(נחמד מהם לתת את האופציה הזו,ולא "לתקוע" את השחקנים עם משימות דריפט שהן חובה כדי להתקדם..),אבל לדעתי זה נורא כיף ומאתגר לנסות וללמוד איך עושים אותם נכון..וגם להצליח בסופו של דבר..

אחי סיימתי את המשחק ועכשיו אני ממשיך לצבור כוכבים בשביל להנות עוד כי זה באמת משחק מהנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את כל אלה שאומרים שזה נתקע להם ובקושי רץ על 4850 אצלי זה על הכי גבוה ב1280X1024 ולא נתקע אפילו טיפה..!

הבעיה אולי הכי מציקה זה שהוא טוען מירוץ למשל לוקח איזה דקה עד שהוא מתחיל... (ב-LOADING)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי את המשחק

סה"כ משחק ממש טוב,גראפיקה די טובה

מי שהתלונן על המשחקיות אין לו מה להתלונן-המשחקיות מאוד מאוד טובה,יש פיזיקה שגורמת למשחק להיות מציאותי,למשל הסיבובים של האוטו,החלקות,פניות וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שהתלונן על המשחקיות אין לו מה להתלונן-המשחקיות מאוד מאוד טובה' date='יש פיזיקה שגורמת למשחק להיות מציאותי,[b']למשל הסיבובים של האוטו,החלקות,פניות וכו'

יש מצב אתה מסביר לי איך בדיוק זה מציאותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי את המשחק

סה"כ משחק ממש טוב,גראפיקה די טובה

מי שהתלונן על המשחקיות אין לו מה להתלונן-המשחקיות מאוד מאוד טובה,יש פיזיקה שגורמת למשחק להיות מציאותי,למשל הסיבובים של האוטו,החלקות,פניות וכו'

אני לא רואה שום דבר מציאות ב "הסיבובים של האוטו,החלקות,פניות וכו'"...!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את כל אלה שאומרים שזה נתקע להם ובקושי רץ על 4850 אצלי זה על הכי גבוה ב1280X1024 ולא נתקע אפילו טיפה..!

הבעיה אולי הכי מציקה זה שהוא טוען מירוץ למשל לוקח איזה דקה עד שהוא מתחיל... (ב-LOADING)..

מה דקה? ועוד עם 4870? זה לא נירא לי בסדר. אני חושב או שיצא איזה פאטצ' למשחק או דריבר מעודכן כי לפי מה שאנשים כותבים, כרטיסים של ATI לא מנצלים את היכולת שלהם ב-100% במשחק הזה. אצלי המירוץ מתחיל תוך פחות מ15 שניות. אולי אפילו פחות מ10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה נראה עוד משחק מסכן של EA. מיחזור מיחזור מיחזור....

אבל אחר כך ניסיתי TIME TRIAL כדי להתרגל לשליטה. עוד לא ניסיתי להוריד את עזרי הנהיגה, והמשחק נראה מבטיח :xyxthumbs:

בחלקים שלאחר פניה מסויימת שמתחילים להאיץ המכונית מגיבה ממש טוב..

בקיצור, יש הרבה אדרנלין במשחק הזה.

אבל הנה משהו הזוי:

אני פה עם Q9550 ו R4890 ו 4GB.

איך לעזאזל המשחק מקרטע?! הוא לא נראה יותר טוב מרוב המשחקים ששחקתי עד היום.

אם זה באמת משחק מכור של אז מבחינתי הם מתים. אני לא אמליץ עליהם לאף אחד. אני לא זוכר מקרים הפוכים של ATI.

בכל מקרה, אני רק בהתחלה. מעניין לאן יתפתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה דקה? ועוד עם 4870? זה לא נירא לי בסדר. אני חושב או שיצא איזה פאטצ' למשחק או דריבר מעודכן כי לפי מה שאנשים כותבים, כרטיסים של ATI לא מנצלים את היכולת שלהם ב-100% במשחק הזה. אצלי המירוץ מתחיל תוך פחות מ15 שניות. אולי אפילו פחות מ10.

=SSS גם אצלי לוקח איזה דקה או שתיים של טעינה לפני מירוץ

מוזר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה:

שאני שם את המשחק ברזולוציה שיותר גבוה מ1024:1280 אז המשחק עולה לי בחלון ולא על מסך מלא...

*יש בהגדרות אפשרות לבחור עם להפעיל את המשחק בחלון או במסך מלא אבל כשאני שם את המשחק על רזולוציות גבוהות

אי אפשר לבחור במסך מלא!!

איך אני מסדר את זה שאני יוכל לשחק ברזולוציה מקסימלית(1050:1680) ועם מסך מלא? יש לי מסך 22 אינץ וכרטיס מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר שיחקתי ביום הראשון בו והכל היה סבבה..וגם בהתקנה זה אמר שעברתי הכל

אבל אתמול זה התחיל לקרוס לי.

כל פעם שאני מתחיל מרוץ אז אחרי כמה שניות המשחק קורס וזה יוצא לי..

מה זה מישו יודע? S:

תודה מראש ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אלו שיש להם כרטיסי ATI ומתלוננים שזה נתקע נראה לי שהבעיה לא של המשחק אלה שלכם כי גם אצלי יש ATI ועובד הכל חלק על הגרפיקה הכי גבוהה עם רזולוציה 1920 על 1200 וגם הטעינות קצרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

***חובה לכל מי שנשבר לו כביכול "מהריאליזם של הנהיגה" :

נשבר לי מהעניין של עיבודי השליטה של המכונית לכן שיניתי את " סיוע ההיגוי " מ- OFF ל- LOW

עולם אחר לגמרי פתאום המשחק והנהיגה בשליטה ואין עיבודי שליטה מיותרים -עולם אחר לגמרי עכשיו אני קורע את המסלול !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...