Need For Speed Shift - הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed Shift - הדיון הראשי

~BaRaK~

Recommended Posts

• תגובות 316
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שיחקתי בזה עוד, שיניתי את דעתי, המשחק גרוע ברמות מדהימות. חוסר ההיגיון במשחק הזה מדהים

בגלל זה אני לא מת על EA ונטשתי לגמרי את סדרת NFS לפני כמה שנים

ולכל אלו שישר נותנים ביקורות אחרי שעתיים משחק

יש הרבה משחקים של EA שמתחילים בפיצוץ וגרפיקה ופרזנטציה מעולים אבל מהר מאוד מתחילים לחזור על עצמם

ומאוד משעממים

ואני מציע שתשחקו לפחות 6-7 שעות לפני שאתם שולפים ציון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הזה אומנם שיפור משמעותי מהNFS האחרונים שיצאו אבל קיבינימאט רוב המכוניות(חוץ מהאליס וזה זמני עד שאני אמצע עוד אחת) מגיבות לפניות בתת היגוי מטורף! זה פשוט מעצבן שאני לוקח פניה בפאקינג 30 קמ"ש וממשיך ישר! ולכל הנודניקים כן, כן ביטלתי את בקרת היציבות וכל שאר השטיקים.

וממש חסר לי אופציית הRewind שהייתה בGRID.

אני עוד אמשיך לשחק בו אבל ברגע שאני אניח את הידים שלי על Dirt II אני מניח שאני אנטוש את המשחק הזה בלי מחשבה שניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי רושם רק WOW אבל אז הייתי מקבל אזהרה על ספאם אז... ללא ספק הNFS הכי טוב שיצא מאז הMW.לוקח זמן להתרגל אבל שווה כל דקה פשוט תענוג תנו לו הזדמנות שניה ושלישית.רק צריך לארגן הגה דחוף.גרפיקה מצויינת מבחינתי(אני משחק על המקסימום האפשרי) ומרגיש אמיתי אבל לא יותר מדי אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים מלבד לבטל בקורות יציבות/משיכה וכו..יש אפשרות (מומלצת כמובן) לכוון את התגבוה של ההגה/ברקים וכו..

אחרי כיוונים קלים עם הSTI הנהיגה חלום...אין קווים ישרים הכל בדריפטים..

מה שכן אם מישהו הצליח לסחוב בDRIFT (מירוץ אחד על אחד) יותר מכמה שניות..תעדכנו אותי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחקתי רק כמה דקות ולא היה לי כוח לחבר את ההגה אז קחו את זה בערבון מוגבל.

שיפור עצום לסידרת NFS וסוף סוף כותר שמביא כבוד לסידרה, דבר שלא היה מאז NFS Porsche unlimited. רק חבל שהם חזרו למסלול, מציק לי העניין שאין אפילו משחק אחד ראליסטי או אפילו סמי-ראליסטי שמתרחש ברחוב. האמת שזה לדעתי אחת הבעיות הגדולות של NFS Shift, אם מישהו רוצה סימולטור יש אופציות הרבה יותר טובות.

בנוגע לתת היגוי תנסה את ה-S2000, פשוט סיוט (וככה היא גם במציאות, לפי ביקורות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...