Need For Speed Shift - הדיון הראשי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed Shift - הדיון הראשי

~BaRaK~

Recommended Posts

957699_119549_front.jpg

מכיוון שכולם מתעצלים החלטתי לפתוח בעצמי :P

הפצה: EA GAMES

פיתוח: Slightly Mad Studios

ז'אנר: מרוצים

תאריך שחרור:15/09/09

אתר הבית: http://shift.needforspeed.com/home.action

טריילרים: http://www.gametrailers.com/game/need-for-speed-shift/10880

פלטפורמות: , Xbox360, PS3, PSP

ביקורות:

Total Video Games - 9.0

Games Welt - 8.7

Computer and Video Games.com- 8.9

VideoGamer.com - 8.0

GamesRadar [uS] - 9.0

Eurogamer - 7.0

IGN.com- 9.0

דרישות מערכת:

דרישות מערכת מינימליות:

Windows XP Service Pack 3 or Service Pack 1

Intel 4 (or equivalent) CPU running at 3,2GHz or higher (3.4GHz for Vista)

1GB (Vista 2GB)

10 GB of free space

256 MB RAM with Shader 3 (PCI-Ex)

DirectX 9.0c compliant card (DirectX 10.1 compliant if applicable)

8X or faster Drive

Network card with broadband connectivity

דרישות מערכת מומלצות:

Intel Core 2 Duo 2,5GHz or 64 X2 2,0 GHz

2GB (Vista 3GB)

512 MB RAM with Shader 3 (PCI-Ex)

המשחק:

סדרת NFS חוזרת עם כותר חזק ומהיר הרבה יותר! מישהו כנראה החליט שהמשחקים הקודמים בסדרה לא

היו מהירים וזורמים מספיק לכן ב- Shift אנחנו עומדים לנהוג במהירויות מטורפות במסלולים מפותלים עם נהגים חולי הגה.

למרות שהמשחק ידרוש מכם להגיע למהירות מסחררת, השליטה תשאר נוחה, נוכל לבצע תרגילים שונים עם הרכב

(כמו החלקה, פניה עם בלם יד ועוד). את הרכבים שלנו נוכל לשפר כדי להגיע לביצועים גבוהים כמה שיותר משום שככל

שנעלה ברמה כך המשחק ילחץ עלינו יותר, הנהגים יהיו הרבה יותר טובים והמסלולים הרבה יותר מסובכים ומאתגרים, וכמובן

האתגר הגדול ביותר הוא משחקי הרשת בהם אתם תצטרכו להתחרות מול שחקנים אחרים ברחבי העולם.

קרדיט: פריק

Need for Speed: Shift Patch 1

http://www.gamespot.com/pages/gamespace/download_alt.php?pid=957699&sid=6228892&id=6228892

957702_20090916_790screen002.jpg

957702_20090916_790screen003.jpg

957702_20090916_790screen004.jpg

[br]פורסם בתאריך: 17.09.2009 בשעה 15:29:20

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 316
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המשחק ממש מצויין!

הבעיה היחידה היא השליטה, ואין לי הגה. יש למישהו הצעה להגה במחיר סביר [250 ש"ח]?

ומה G25 [לדוגמא] נותן על פני הגאים אחרים ב-200 ש"ח?

מה עם זה:

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=33_175_177_2872&products_id=21801?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי כמה שעות משחק לא רבות(כלומר שהדעה שלי עוד עלולה להשתנות,אם כי זה לא סביר..),

המשחק לא רע בכלל בכלל,לא יודע על מה כל התלונות..

השליטה לא רעה בכלל,בניגוד לתלונות העצומות כאן(ואני משחק עם מקלדת!!11)..היא אמנם לא אינטואיטיבית כמו בGRID,אבל עדיפה אלפי מונים על "הריחוף" המזעזע של PROSTREET וUNDERCOVER..

הגראפיקה חמודה בסה"כ..חסר כל הפלאפ-FLUFF הויזואלי של DIRT וGRID,אבל לפחות היא לא גורמת למשחק להרגיש עתיק(כמו שהיה בUNDERCOVER,לפי דעתי..)

כל התפיסה החדשה של המשחקיות היא דווקא מאוד לטעמי..הנקודות והאצ'יבמנטס שאתה מקבל בכל שניה נתונה,על כל מעשה,גורמת למשחק להרגיש יותר מהנה ומלא(מאשר משחקים קודמים בסדרה,בהם מירוצים מונוטוניים ורפטטיבים של דקות ארוכות לא היו מביאים לך כלום,פשוט כלום..)

העובדה שניתן גם לשפר את המכוניות,יחד עם התפאורה ה"רצינית" וה"מקצועית" שאופפת את המשחק-לדעתי זה בהחלט שילוב מהנה וטוב(לי אישית היו מאוד חסרות אפשרויות שדרוג/שיפור בGRID..)

בשורה התחתונה,אמנם אי אפשר להגיד שהוא טוב כמו ה"אבות" שלו-GRAN TURISMO/GRID/FORZA(נראה שהוא שואב השראה מכל אחד מאלו),אבל הוא בהחלט לא רע בכלל..בסופו של דבר מדובר במשחק מהנה ומושקע למדי,שזה בהחלט צעד בכיוון הנכון לסדרה-בין אם המשחק הבא יהיה ארקיידי או ימשיך את הקו

ה"רציני" יותר שכאן-העובדה שניכרת ההשקעה בכותר כבר נותנת תחושה נעימה..

8/10 בסולם בוב

ולכל אלו שקוטלים את המשחק הייתי ממליץ לשכוח רגע את העובדה שמדובר בכותר מסדרת NFS,על כל ההיסטוריה שלה,ולהתרכז במשחק כשלעצמו..יש בו בהחלט הרבה דברים מהנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה קניתם את המשחק?

רק אתמול הייתי בסיבוב קניות של משחקים ולא ראיתי באף חנות את המשחק הזה.

אינטרנט.... :hat: (בתשלום כמובן)[br]פורסם בתאריך: 17.09.2009 בשעה 18:05:14

המשחק ממש מצויין!

הבעיה היחידה היא השליטה' date=' ואין לי הגה. יש למישהו הצעה להגה במחיר סביר [250 ש"ח']?

ומה G25 [לדוגמא] נותן על פני הגאים אחרים ב-200 ש"ח?

מה עם זה:

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=33_175_177_2872&products_id=21801?

הייתי מוכר לך את שלי אבל אני עוד צריך אותו לBLUR ו SPLIT/SECOND ...

אם אתה רוצה אתה יכול לבוא אליי אבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא כלכך מבין מה אתם רוצים, אני אוהד משחקי מירוצים מושבע(זה בערך הדבר היחיד שאשכרה אני מקדיש זמן בשבילו כשזה נוגע למשחקי מחשב)

ואני דווקא נהנה מאוד מהמשחק, להבדיל מהמשחקים הקודמים שבאמת היו מאוד מונוטוניים ונראו כאילו נעשו על ידי חבורה של ילדים בני 12 המשחק הזה כן מביא באיזהשהוא מקום סימולציה, כמו שבוב אמר גם הנקודות שמקבלים והאצ'יבמנטס ממש ממש נחמדים וגם אפשרויות השדרוג.. כמובן גם המכוניות במשחק לא רעות כלל.

8.5/10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

שיחקת בכולם?

אני לא רוצה להישמע פלצני,אבל משחקים כמו PORSCHE UNLEASHED,HIGH STAKE,ואפילו NFS הראשון-היו בזמנם טובים בהרבה מזה..

STINGER@-נחמד לראות שמישהו מסכים איתי..זה ידוע שEA ויוצרי המשחק בכלליות עשו בשנים האחרונות הרבה שטויות עם המותג העצום הזה,אבל זה נראה כאילו זה נהיה סוג של כאן "לשנוא את NFS ולא משנה מה"..המשחק הזה בבירור יותר טוב לפחות מהשניים האחרונים בסדרה(לדעתי גם טוב מCARBON)-וכבר על זה מגיע לו את מלוא ההערכה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...