דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים. - עמוד 98 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים.

almonime

Recommended Posts

שמעתי מYNET שמחר היה לנו שלום עם אירן.

בחיי שלפעמים אתה נשמע יותר גרוע מURIB כשהיה חסיד של .

הVSYNC עובד יפה מאוד עם ה5850 שלי, עם ה4870X2 וה295GTX שהיו לי.

מה הקשר YNET?

אנשים שיש להם את הכרטיסים ומעידים על בעיות זה מקור הכי טוב שיש.

אנשים קונים מוצרים לפי חוות דעת ולא רק לפי מה שכתוב במפרט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני פשוט חושב שATI לא משקיעים מספיק בקטע של לוח בקרה של ATI, למה לעזאזל אני צריך להפעיל כל הזמן משהו כבד בשם קטליסט שלוקח הרבה זיכרון ברקע? פעם בתקופה של הRAGE זה היה משולב כזה במאפייני תצוגה וזה היה סבבה, היום זה משהו נפרד וכבד, למה? למה BLOATWARE? הרי על זה קריאייטיב נקטלים הכי הרבה עם הX-FI, אז גם ATI באותה דרך?

אני יכול להעיד שפעם בXP עם ה1900xt של ספיר ניסיתי להשתמש בTV IN של הVIVO וזה עבד לי על הפנים, שלחתי לATI אימייל שיעזרו לי לפתור את הבעיה ולא חזרו אליי בכלל וגם אחרי הרבה גרסאות דרייברים לא נפתר, אז למה לכלול בכלל? היו מוותרים על זה ומוזילים את המחיר

אני לא מאלה שנכנסים למשחק או תוכנה ויאללה PLAY, אני מאלה שנכנסים לאופציות ומוודאים שהכל כשורה בשביל חוויה אופטימלית

דרך אגב, אני עדיין משתמש בדבר אחד שהוא 3rd party שזה ה3d overrider של הריבה טיונר, אבל אומרים שNVIDIA לא יכלו לעשות אילוץ טריפל באפר בDX בגלל שמיקרוסופט לא מרשים להם או משהו אנערף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי (מפוסטים בguru3d) שהגדרת vsync מהדריבר של ATI לא עובדת כראוי, לפחות לא בכל המשחקים.

לא ראיתי סדרת כרטיסי מסך (לא משנה של מי) שאני לא יכול בחיפוש קטן בגוגל למצוא לה מליון "באגים" (יש מקרים שזה באמת קורה אצל הרבה אנשים אבל לרוב מתלוננים כמות קטנה של אנשים).

בכל מקרה למרות שרוב הכרטיסים שלי היו ואני מודה שלNVIDIA יש יתרון קל בדרייברים ויתרון קל עם PHYSX, אני עדיין חושב שבסדרות ה4XXX

וכרגע ה5XXX אתה מקבל מוצר יותר טוב מATI\AMD ועד שלא יוצא הFERMI ונדע ואיך יתמחרו אותו כנגד גרסאות ה5XXX הכל השערות חסרי בסיס.

לפי דעתי מוצר מול מוצר הכרטיסים החדשים של היו יותר מהירים אך עדיין פחות משתלמים מכיוון שהם יותר יסמכו על השם שלהם בתעשייה ויירצו לעשות כסף.

אבל שוב פעם נחייה ונראה עוד חודש, אז אני מקווה תהיה מלחמת המחירים שאני אוכל להחליף ה-8800 GTS שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי סדרת (לא משנה של מי) שאני לא יכול בחיפוש קטן בגוגל למצוא לה מליון "באגים" (יש מקרים שזה באמת קורה אצל הרבה אנשים אבל לרוב מתלוננים כמות קטנה של אנשים).

אני מסכים איתך בכלליות אבל במקרה הזה באמת שלאחרונה נתקלתי בדבר. אם תשים לב הקישורים שהבאתי הם מלפני כ-10 ימים.

זה לא חיפוש רנדומאלי שביצעתי. מתוך 580 צפיות, אחדים אימתו אך אף אחד לא סתר את הדברים שנאמרו לגבי vsync מהדריבר,

כולם הציעו כלים צד שלישי במקום במקרה הטוב. הסקתי (1+1) שמדובר בתקלה מוכרת ורלוונטית, העלתי אותה בהקשר להערות vsync שמלפני.

בכל אופן אני רק הצבעתי על שמועה (לא יכול לבדוק בבית) ולא התיימרתי לקבוע עובדות בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לHD5770 יש בקר 128BIT!!! זה אשכרה קצת! ל8800GTX יש בקר 384BIT אז הוא צריך לקרוע אותו לא?

בוא נעשה לך סימולציה בראש...

יש חיילים, חבורה של חיילים שצריכים לרוץ ממקום למקום, יש מערה שדרכה עוברים החיילים, עכשיו:

כיום: המערה צרה, שיהיו קצת חיילים ושירוצו ממש מהר כדיי שלא יתקעו במערה וחיילים אחרים ימתינו בכניסה אליה.

פעם: מערה רחבה, יש בה כמות בינונית של חיילים אבל הם הולכים לאט ולכן זקוקים למערה רחבה כדיי שכולם יגיעו בזמן.

עכשיו תחליף את המילה מערה ברוחב פס ואת החיילים לעיבוד תלת מימדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהההההה זה מזכיר לי זמנים נשכחים

athlon +3xxx נגד 4, כשלפנטיומים היה הרבה יותר מגה הרץ אבל עדיין האתלונים ניצחו בגלל שהlatency של האתלונים היה יותר נמוך בגלל הארכיטקטורה

מישהו אמר משפט כזה פעם: אתלון: איש הולך בדרך קצרה, פנטיום: איש רץ בדרך ארוכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...