דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים. - עמוד 95 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים.

almonime

Recommended Posts

סינדרום... מה יותר נמכר - 8800ULTRA שחיסל כל דבר? או 8800GT שנמכר במחיר הגיוני הרבה יותר אבל הציג ביצועים רק טיפה פחות טובים?

אני חושב שהתשובה נמצאת אצלך במפרט.

ומה נמכר יותר, 8800GT או 9600GT ? כל שוק והמחירים שלו.

אבל איך אתה משווה כרטיס שנמכר ב-1000$ לכרטיס שימכר בחצי מזה (ע"פ השערות הכתב) בהשקה?

אגב, ראית כמה ה-5970 עולה ? הוא עדיין נמכר אם אני לא טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ה HD5970 יקר זה נכון, והוא כזה יקר כי מי יתחרה בו? זאת בעצם דריכת רגל שאומרת תקענו את הדגל בראש ההר לעת עתה.

המכירות של HD5970? לשאפתנים שבשאפתנים, עושה הרבה יותר כסף מHD5870 ותעשה עוד יותר גם כשכרטיסי הMID ייכנסו.

לא להתייחס למחיר, להיות עיוור ולהתייחס רק לתוצאות זאת לא בעיה... אז הנה, מה הבעיה לקחת ארבעה כרטיסי HD5870, לאנוס אותם בOC ואז יהיו ביצועים אגדיים, לא כך? ולמה לא, ניקח גם לוח עם שבעה חריצי PCIE ונתקע GTX285 לPHYSX... הריי מה אכפת לנו מחיר, העיקר שהביצועים - סוכר! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Fermi to be the hottest single chip ever, No surprises there

ATI's key argument against Fermi might be that this chip will be the hottest ever. We can now confirm that it will definitely end up hotter and with a higher TDP than that of ATI's RV870, Radeon HD 5870's Cypress XT chip, but at the same time it will end up faster.

Nvidia can't do much about it, as the Fermi GF100 40nm architecture is much more complex and the chip itself is bigger than ATI’s. We still don’t know the final TDP figures, but GF100, GT300 chip is definitely going to exceed 200W TDP. It's worth noting that ATI manages to stop at 188W with its Radeon HD 5870 cards.

Some sources even implied that the single card should end up close to 300W, but we believe that this would be a bit too much, even for such a big and powerful chip. Imagine the TDP of a dual card, definitely much more than Radeon HD 5970 dual cards' 294W.

All in all, we believe that end users won’t mind, as long as it stays faster than ATI’s RV870-powered HD 5870 card.

Partners to get Fermi cards in February, Retail board to launch in March

Our sources are whispering that Nvidia has promised Fermi chips and Fermi boards in February. The final specification should be closed one of these days if it wasn't closed already, and the partners can start planning the final cards.

The first batch is naturally controlled by Nvidia and partners will only get to buy cards, but at later date someone might even dare to make its own design. This is naturally very unlikely due to big cost and the fact that Nvidia gets too scared that something might go wrong.

The mainstream Femi will end up in partners’ hands and they will manufacture these chips on their own, but this is still at least one quarter after the original GF100 Geforce single chip high-end card.

Nvidia partners barely have anything interesting to sell, and marketing wise they have nothing to advertise due to obvious inferiority compared to ATI’s offer. Hopefully this might change with the introduction of Fermi, but again, we expect shortages of these cards as they should be very desirable.

מקורות:

http://www.fudzilla.com/content/view/17356/1/

http://www.fudzilla.com/content/view/17357/1/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא להתייחס למחיר, להיות עיוור ולהתייחס רק לתוצאות זאת לא בעיה... אז הנה, מה הבעיה לקחת ארבעה כרטיסי HD5870, לאנוס אותם בOC ואז יהיו ביצועים אגדיים, לא כך? ולמה לא, ניקח גם לוח עם שבעה חריצי PCIE ונתקע GTX285 לPHYSX... הריי מה אכפת לנו מחיר, העיקר שהביצועים - סוכר! :xyxthumbs:

לא אמרתי "לא להתייחס למחיר". אמרתי שלצרכן, הקשיים בייצור או גודל הליבה לא רלוונטים לשיקולי הרכישה. ברור שיש לזה השלכות על המחיר, כמו שישנן השלכות לעוד גורמים ושיקולים פנימיים של החברות -

we expect to see Quadro and Tesla business significantly subsidizing for the price of desktop boards.

מה שכן שצריך לעניין את הצרכן, בהתחשב בתקציב \ מפרט ובצרכים, זה אם הפרש המחיר אל מול המתחרה שווה לו את ההשקעה.

זה כבר עניין אינדיבידואלי כמה חשיבות יתן להפרשי ביצועים\צריכת חשמל\תמיכה\ערך מוסף ושאר ירקות.

וכמו שאמרת, כרטיסי דגל תמיד חורגים מהפרשי המחיר המקובלים. אם המחירים של GF100 יהיו בטווך שצויין בכתבה ההיא -

מצידי שהליבה תהיה בגודל קופסאת סיגריות :nixweiss:

http://physxinfo.com/news/1767/nvidia-gf100-sph-physx-fluids-demo/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מהי החוכמה סינדרום? החוכמה היא לעשות ליבות דינאמיות, לשחק עם כמויות החומרה בהן ועם צריכת החשמל בהתאם, ממש כמו שAMD עשתה בדורות האחרונים עם RV600\700\800

לפי בכירים בNVIDIA ליבת הפרמי היא אכן הרבה יותר דינאמית ולכן לא נדרשים הרבה פסיי ייצור (ע''ע G92\G94\G96) כדיי לייצר כרטיסים רבים, מה שבתקווה רבה יוריד עלויות ייצור וגם מחירי כרטיסים בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RAMBUS מכים שנית :smile1: כל פעם קורבן אחר. נראה לי החברה הזאת מורכבת מעורכי דין בלבד. יפה שהם בכלל שורדים עד היום.

איך זה קשור לאשכול הזה אני לא בטוח (מלבד עוד נסיון נואש של מעריץ ATI להציג הפסדים כלכליים כ"כשלונות" של ,

עם התעלמות מוחלטת מכל ההפסדים הנוראיים של AMD/ATI בשנה האחרונה ובכלל)

עם זאת, אני חייב להודות ש"אומנות-הספאם" שלך העלתה לי חיוך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאן בוי? הכרטיס האחרון שלי היה 8800 ולפניו 6600 ולפניו R9200

אני מגוון לפי מחיר/ביצועים העובדה שאתה נפגעת מהעניין וקורא לי פאן בוי משעשעת אותי מאוד

>איך זה קשור

>דיון מקדים - GT300 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים.

זה קשור ברצועה מאוד עבה לעניין ידידי ויכול להיות שזה יגרום ל"עיקובים" אז שמתי את זה כאן.

והאומנות היא רק בשביל הכיף ולראות איך מעריצים של נפגעים ב/g/.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תגזים... אני לא נפגע מציור ילדותי שמתאר חוסר פרופורציות מובהק, מקסימום זה גורם לי לזלזל בתגובות שלך (וזילזול קיבלת)

אתה יוצר לעצמך שם כזה, ככה שאם משהו נפגע פה - זה אתה. ולמי חשוב לראות מעריצי "נפגעים" אם לא למעריץ ATI :D

בכל אופן לא נראה לי זה מה שיעקב את הכרטיסים (כאילו שלא עוקבו מספיק) אבל נחייה ונראה ::)

it is highly unlikely the dispute will result in a ban, as both parties have an interest to resolve it in civilized manner

http://www.fudzilla.com/content/view/17390/34/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...