דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים. - עמוד 97 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים.

almonime

Recommended Posts

קודם כל, תירגע, תנשום עמוק, לא חסרים דברים בחיים להיות לחוץ עליהם חוץ מכרטיסי מסך.

לאחר מכן, תפסיק לטחון מים, אף אח פה לא נביא ואין לו מכונת זמן, יצאו הכרטיסים תקבל את כל התשובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אתה יכול לחכות - תחכה, הרי שגם אם תגלה שהסדרה החדשה של לא משתלמת ולא מדברת אליך, צפויה להתרחש ירידת מחירים לכרטיסי ATI מסדרת 5000, אבל כידוע לך לחכות בעולם המחשבים ישאיר אותך מעט מאחור, הרי שהכול מתפתח בקצב מטורף ולא מחכה לאף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אדובב את פייטר.

מה שפייטר רוצה לומר בעצם זה שמי שהולך לחכות לפרמי בציפיה למשהו טוב יותר וזול יותר הולך לאכול כזה זרנוק.

;D

לא שאני לא מסכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אדובב את פייטר.

מה שפייטר רוצה לומר בעצם זה שמי שהולך לחכות לפרמי בציפיה למשהו טוב יותר וזול יותר הולך לאכול כזה זרנוק.

;D

לא שאני לא מסכים.

לא, זה לא מה שרציתי להגיד, מר "יש לי אווטאר של האדומים אני צועק פאנבוי"

אלא שאם אכפת לו ממחיר נמוך יותר\רק FPS שיקח עכשיו כרטיס מסך של ATI

אבל אם אכפת לו גם מהצד התוכנתי שזה אומר דרייברים וכל השיט אז שיחכה

לפני כמה ימים העפתי את ה1900XT לארון אחרי שהוא לא הפסיק לעצבן אותי וקניתי כרטיס קצת יותר חזק ממנו של ופשוט לנשק את הדרייברים

איפה נתנו לי לפני זה לנעול רזולוציה עם 60HZ בלי להשתמש ב3rd party? איפה נתנו לי את הקונטרול פאנל המקורי ומורחב בלי שזה ידפוק לי טונה , יהיה לא יעיל ויכריח אותי להוריד ATI TRAY TOOLS שזה משהו של בנאדם שמוציא פעם ב200 שנה עידכון בטא?

תעשו לי טובה באמא שלכם, הדבר היחיד שאתם יודעים לעשות זה להסתכל על הFPS נטו ואז להשוות אם זה עולה שקל אחד יותר או אחד פחות

אני מניאק אם אתם בכלל מפעילים VSYNC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פישש איזו תגובה! חח

אהבתי :xyxthumbs:

הלוח בקרה של NV באמת אחלה, אבל אישית אני משתמש ב NHANCER בכל מקרה..

בכל מקרה, כנראה שהכרטיסים של NV יהיו יקרים, אף פעם לא משתלם לקנות כרטיס מסך שרק יצא

המחירים תמיד יהיו בשמיים לדברים החדשים..

ואם תהיה ירידה ל ATI? אני לא רואה הרבה סיבה כשכבר היום משיגים 5850 בפחות מ1500 שקל.. כשלדעתי כרטיסים של NV יהיו יקרים בלפחות 100 שקל..

כמו שארז אומר - אינטואיציה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם אכפת לו גם מהצד התוכנתי שזה אומר וכל השיט אז שיחכה

לפני כמה ימים העפתי את ה1900XT לארון אחרי שהוא לא הפסיק לעצבן אותי וקניתי כרטיס קצת יותר חזק ממנו של ופשוט לנשק את הדרייברים

איפה נתנו לי לפני זה לנעול רזולוציה עם 60HZ בלי להשתמש ב3rd party? איפה נתנו לי את הקונטרול פאנל המקורי ומורחב בלי שזה ידפוק לי טונה , יהיה לא יעיל ויכריח אותי להוריד ATI TRAY TOOLS שזה משהו של בנאדם שמוציא פעם ב200 שנה עידכון בטא?

תעשו לי טובה באמא שלכם, הדבר היחיד שאתם יודעים לעשות זה להסתכל על הFPS נטו ואז להשוות אם זה עולה שקל אחד יותר או אחד פחות

יש לי פה מחשב עם X1950PRO וWIN7 - פשוט התקנתי עליו את הדריבר של והכל עובד פרפקט :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם אכפת לו גם מהצד התוכנתי שזה אומר וכל השיט אז שיחכה

אני תמיד מפעיל VSYNC בכל מקרה, וכרטיס שיתן לי להשאר בסביבות ה-60FPS בסיטואציות האינטנסיביות רוב הזמן הוא הכרטיס הכי משתלם בשבילי, ועד היום לא היה שום כרטיס של NV שנתן לי את זה עד שהגיע לידי ספינת הדגל של ATI. זו הסיבה שאני כל כך מעריך אותו.

שמע, אין לי מושג בנוגע לבעיות רציניות (אתם מוזמנים לקפוץ עלי ולהאיר את העניין) אבל אני מסכים שיש איזה פאק מסויים בדרייברים של ATI, אבל גם לא חסר בדרייברים של NV.

בכל מקרה לדעתי בסופו של יום ATI היא זו שעושה יותר בשביל הצרכנים שלה, עד כמה שפאקים קורים והם קורים.

אפרופו "האווטר של האדומים"... הוא נפל, איזה באסה. צריך להעלות מחדש. :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי (מפוסטים בguru3d) שהגדרת vsync מהדריבר של ATI לא עובדת כראוי, לפחות לא בכל המשחקים.

רגע, אתה אומר ששום כרטיס NV לא היה נותן לך 60FPS על המסך 22" שלך ? אפילו לא GTX295 ? כי אני רואה שאין לך בעייה עם כפולי ליבה.

בשוק הזה, כל הרעיון ב"לעשות יותר בשביל הצרכנים" מסתכם באיכות\כמות התמיכה התוכנתית, ולא שום דבר אחר.

ובעניין הזה, משום מה נראה ש"רובכם מסתפקים" בהבטחות כוזבות לגבי הדריבר הבא שיציל את המצב, כל פעם מחדש.

והכי אבסורד זה שאתם בונים על "שיפורי ביצועים" בדריברים עתידיים כחלק מעסקת חבילה, כאשר בתכלס מדובר ב"תיקוני ביצועים" וההבדל גדול.

אין סיבה שנקפוץ אליך להאיר את העניין כל עוד אתה מרוצה. את איכות התמיכה לא מודדים לפי לקוחות מרוצים, אלא לפי המאוכזבים.

אגב, בנושא נתחי שוק, נתקלתי בזה:

Nvidia beats AMD even without Fermi

למרות ש- Sylvie Barak היא כתבת של INQ אם אני לא טועה, ואני לא אוהב אף אחד מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי (מפוסטים בguru3d) ש-vsync מהדריבר של ATI לא עובד בכלל, לפחות לא בכל המשחקים.

שמעתי מYNET שמחר היה לנו שלום עם אירן.

בחיי שלפעמים אתה נשמע יותר גרוע מURIB כשהיה חסיד של .

הVSYNC עובד יפה מאוד עם ה5850 שלי, עם ה4870X2 וה295GTX שהיו לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע בנוגע לדרייבר, אני את ה-YSNC שלי שם במשחק עצמו.

ותראה, אני לא שופט את הכרטיסים של NV, אולי אני קצת פאנבוי של ATI כרגע אבל בניגוד למוסכמות אני לא יוצא לשרוף דגלים של NV. (אחרי הכל, עד היום היו לי כרטיסים של NV וזה...)

ATI 5970 הוא פשוט הכרטיס הראשון שיצא לי להחזיק בו שנותן לי באמת את מה שאני מחפש בלי פשרה...

רק מה, מה שחסר לי בדרייבר זה האפשרות להתאים הגדרות גראפיקה מסויימת לכל משחק בנפרד כמו שיש אצל NV.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי מYNET שמחר היה לנו שלום עם אירן.

בחיי שלפעמים אתה נשמע יותר גרוע מURIB כשהיה חסיד של .

הVSYNC עובד יפה מאוד עם ה5850 שלי, עם ה4870X2 וה295GTX שהיו לי.

איך אתה משווה בכלל שמועות לגבי העתיד מול תלונות לגבי ההווה :facepalm:

אני לא הנושא בכלל, זה לא רלוונטי את מי אני מעריץ או במי אני מזלזל - המידע שאני מספק - זה הנושא.

ואם המידע כוזב אני תמיד שמח שיתקנו אותי, אחרי הכל אני לא מעוניין להטעות אף אחד (כולל את עצמי)

הנה 2 אשכולות לגבי אילוץ vsync-on/off בדריבר מחיפוש זריז:

http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=313440

http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=313575

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...