דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים. - עמוד 90 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים.

almonime

Recommended Posts

אז אולי אני גרידי...

קשה לי לשחק ללא פילטרים, ממש. אני שם לב להבדלים גם בין 4AA ל-8AA על רזולציה גדולה.

חוץ מזה שאני חולה על קרייסיס, ו-5850 מריץ אותו גם בלי פילטרים גרוע.

אבל זה בסדר, אנחנו שונים. אם אתה נהנה עם 5850 וזה מספיק לך אז אני מקנא בך, אתה תבזבז הרבה פחות כסף ממני.

משום מה יש לי תחושה שכשיצא gf104 או איך שזה לא יקרא אתה הראשון שתקנה אותו O.o אצלך זה לא עניין של צורך אלא קטע של "having the best" כך שאין ממש פואנטה שתנסה לתת היבט רציונלי לקנית כרטיסים כמו 5970 באלפי שקלים :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין לפני לא הרבה זמן אנשים כאן היו מדברים תמיד רק על 4870 שהוא היה באמת ועדיין ישנו כרטיס מעולה!

למעט CRYSIS בגדול אין שום סיבה לעבור לכרטיסים יקרים כאלה , אני אישית לא רואה סיבה שלא להישאר עם 4870 או 4890 עד שיצנחו המחירים לסבירות מינימלית.

כל המשחקים רצים מעולה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OREEH המפרט שלך כולו הוא ביזבוז כסף עצבני במיוחד

היית משקיע חצי ממה שהשקעת בו ועוד שנה קונה מעבד sandy brige שאמור להיות הרבה יותר חזק מהCORE I7 וגם עם כרטיס מסך עדיף.

פעם בכלל ראית 1920*1200 ? שים על רזולוציה כזאת 2XAA וזה נראה 99% זהה ל8XAA.

תחשוב שמי שקנה 88U יצא מטומטם כי הכרטיס דומה מאוד בביצועיו כיום ל88GTS320 שעלה כמעט חצי :kopfpatsch:

ועוד דבר אחד , תרשה לי להגיד WOW :o :o :o לזה שביזבזת בערך 2000 ש''ח על לוח שאם אין לך גז בבית הוא מיותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הנושא של הת'רד אז כדאי שנשנה אותו. אני שמח לשמוע את דעתכם אבל לי המניעים שלי. :)

בכל מקרה- קירור גז מתוכנן מתישהו בעתיד דווקא, הלוח נבחר בשל העדכניות שלו והפיצ'רים, והסוקט בשביל שאוכל לשדרג למעבד הבא של ללא בעיה בעוד שנתיים בערך.

8800U לבדו היום משתווה למשהו חלש יותר, של שני אלו משתווה היום ל-4870 לבדו בביצועים שזה מרשים לדעתי לכרטיס מלפני 4 שנים.

(כמו ש-6600GT מלפני 6 שנים ישתווה היום בביצועים לבערך 4850, שזה גם נורא מרשים לדעתי. כמובן שללא DX11 ואפילו 10 ודברים עדכניים יותר, אבל עדיין מרשים אותי.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין פשוט ששום דבר שנבידיה תוציא יהיה משהו כמו שני GTX295 יחד

זה לא נתפש

אם כרגע ה5970 100 אחוז יותר טוב מ295

והGF104 יותר טוב מ5970 ב100 אחוז

אז הם רוצים להגיד שהם פיתחו כרטיס שהוא חזק פי4!! מהדור הקודם?

[br]פורסם בתאריך: 10.01.2010 בשעה 17:53:46

חישוב פשוט

5970=2 GTX295

GF104=2 5970

gf104= 4 gtx 295

זה נראה הגיוני למישהו? בחייכם תפעילו קצת שכל

ואני לא פאנבוי יש לי כרטיס 8800

פשוט שכל ישר

נ.ב

295= 2 gtx 275-280

gf104= 8 gtx 275 ?? חחח אם זה ככה אני ישר קונה את הכרטיס החד ליבתי שיותר חזק מ8 ליבות של הדור הקודם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגישה הכי טובה היא לא להקשיב לכל מה שאומרים כרגע ולחכות למבחנים ותוצאות אמיתיות.

ייתכן שבשינוי הליבה יש שיפור משמעותי בביצועים וייתכן שלא , נחכה ונראה....

וזה שיש לך 8800 לא אומר שאתה לא פאנבוי , לבוא ולהגיד שכל מה שהיה בסרטון הזה הוא נכון , דווקא מראה שאתה סוג של פאנבוי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היית משקיע חצי ממה שהשקעת בו ועוד שנה קונה מעבד sandy brige שאמור להיות הרבה יותר חזק מהCORE I7 וגם עם כרטיס מסך עדיף.

תחשוב שמי שקנה 88U יצא מטומטם כי הכרטיס דומה מאוד בביצועיו כיום ל88GTS320 שעלה כמעט חצי :kopfpatsch:

ועוד דבר אחד , תרשה לי להגיד WOW :o :o :o לזה שביזבזת בערך 2000 ש''ח על לוח שאם אין לך גז בבית הוא מיותר

עזוב אותך, פראייר יוצא פראייר. חכמים יוצאים חכמים. במקרה הזה, מדובר בפראייר שיוצא פראייר (:

בחזרה לנושא, ניוואידה פירסמו כבר תאריכים? לא התעדכנתי בנושא מלא זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8800U לבדו היום משתווה למשהו חלש יותר, של שני אלו משתווה היום ל-4870 לבדו בביצועים שזה מרשים לדעתי לכרטיס מלפני 4 שנים.

מה שמרשים כמות הכספת שאפשר לחסוך אם תלך עפ"י השיטה של DJ-ELECTRIC ועדיין להישאר עם אותם ביצועים, טמפ' נמוכות יותר, צריכת

חשמל נמוכה יותר ואפילו להישאר בסוף עם קצת כסף ביד.

(כמו ש-6600GT מלפני 6 שנים ישתווה היום בביצועים לבערך 4850, שזה גם נורא מרשים לדעתי. כמובן שללא DX11 ואפילו 10 ודברים עדכניים יותר, אבל עדיין מרשים אותי.)

פשוט לא נכון, אפילו לא קרוב.

:goodposting:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך, פראייר יוצא פראייר. חכמים יוצאים חכמים. במקרה הזה, מדובר בפראייר שיוצא פראייר (:

אני מסכים איתכם שהקנייה שלו הייתה מיותרת אבל תעזבו את הבנאדם (ובמיוחד תצאו לו מהכיס) , הבנאדם רצה כזה מחשב וזהו מה זאת הצרות עין הזאת?

אני בטוח שאף אחד ממכם לא הרואה חשבון שלו או המנהל העיסקי שלו.

יאללה , תחזרו לנושא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

צאו לי מהכיס בבקשה, אתם לא מכירים את המניעים שלי, את השימושים שלי ובוודאי לא את האפשרויות שלי ואת המחירים הסופיים שאני משלם. ובמיוחד אני הוא לא נושא הת'רד.

בכל אופן. NAVK 2, תעיף מבט במבחני ביצועים. זו עובדה מוצקת.

בנוגע לחלק הראשון, אני מסכים לגמרי. חוץ מביצועים נטו מערך כזה נהפך לכמה שיותר לא משתלם בתחומים אחרים עם השנים.

(וזה דבר שאישית אני מוכן להקריב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...