דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים. - עמוד 87 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים.

almonime

Recommended Posts

לפי הביקורות הזאת על Lucid Hydra החברה הזאת הולכת לפשוט רגל..ביצועים כלל לא מרשימים:

http://www.bit-tech.net/hardware/motherboards/2010/01/08/msi-big-bang-fusion-lucid-hydra-arrives/6

luc.jpg

אל תמהר להספיד אותם, יש להם תמיכה מחברת גדולות יותר והפרוייקט בתחילת הדרך שלו. מה שכן חבל שהם הוציאו מוצר לא גמור, יפגע בהם מאוד ויוריד את התמיכה בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מי אמר שה3 מסכים זה לסרטים? כל הקטע של ה3 מסכים מה שנקרא surround gaming זה משהו שהיה עוד לפני הרבה זמן בעזרת משהו של matrox ורק עכשיו מקבל פופולאריות, וזה מיועד למשחקים כדי שתוכל לראות יותר שטח מהמשחק כמו שמסך רחב נותן לך לראות קצת יותר מהצדדים

סרט זה משהו מקובע שלא יכול להציג לך יותר מהבסיס שלו

זה כמו שכולם תמיד שואלים אם משחקים תומכים ב7.1 רמקולים

אני לא אמרתי שזה לסרטים, אני פשוט חושב שזה מאבד מהעיניין שיש לך שלושה מסכים בחדר ואתה תראה סרט במסך אחד "קטן" והשניים ישמשו אותך

אולי ל2-4 שעות ביום במקרה הטוב.. זה שווה השקעה של 2000 שקל? שלא נחשב את ההשקעה של כרטיס יקר של לפחות 2000 שקל במקרה הטוב

כמו שאמרתי אין לי עדיין דיעה מגובשת..

דבר שני ראיתי שיש מסכים של חדשים שמתיימרים להיות כמעט ובלי שום מסגרת, סדרת Borderless, נראלי כרגע שהם הדבר האולטימטיבי מבחינת

שילוש מסכים.

(ד"א אני מקווה שזה לא סוג של מחוץ לנושא..בכל זאת לדעתי אחד הדברים המיוחדים בהם זה השילוש מסכים לא? חח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ונגיד (לפי השמועות) ה GF100 יחיד יותר טוב מ ATI 5970 למה לעזאזל צריך מערך אפילו של 2 כרטיסים?

עד היום ''היתה סיבה'' למערך כרטיסים למשל כמו קרייסיס, אבל הכרטיסים האלה יפגיזו אפילו ב CRYSIS 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ונגיד (לפי השמועות) ה GF100 יחיד יותר טוב מ ATI 5970 למה לעזאזל צריך מערך אפילו של 2 כרטיסים?

עד היום ''היתה סיבה'' למערך כרטיסים למשל כמו קרייסיס, אבל הכרטיסים האלה יפגיזו אפילו ב CRYSIS 2.

יהיה אפשר לשים את הפילטרים ההכי מטורפים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GF100 לבדו לא יהיה טוב יותר מ-5970. יש סיכוי ש-GF104 כן, אבל גם בזה אני מטיל ספק...

תסתכל פה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=429178.1270

.GF100 outperforms ATi's 5870 by 46% on average

GF100 outperforms ATi's 5970 by 8% on average

לדעתי זה אפשרי, אחרי הכל NVIDIA בנו ארכיטקטורה מרשימה וחדשה בעוד ש המשיכה את המסורת מדורות קודמים (הכפילה את כמות המעבדים המאוחדים).

נחכה מספר שבועות ונראה אם זה באמת נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה האמיתית היא לא עד כמה חזקים הם יהיו אלא עד כמה משתלמים הם יהיו, להוציא זוג כרטיסים סופר חזקים לשוק עם תג מחיר שרק הפנטים יהיו מוכנים לשלם זה בדיחה רעה.. אבל למה להיות פסימי :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וול, הם אמרו שה-GF104 יהיה חזק באופן כפול מה-GF100,

ואם ה-GF100 חזק ב-8% מה-5970 זה אומר שה-GF104 חזק ב-16%. לא הבדל כזה ענק לפי דעתי,

בהתחשב בעובדה שבטח המחירים של 2 הכרטיסים האלו יהיו מפוצצים. (4K++ בארץ ומשהו כמו 850 דולר בחו"ל)

ד"א, מישהו זוכר אולי מה היה המחיר הראשוני של GTX 295?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NVIDIA גם היא מתחילה לתת את הדגש על נוחות לHTPC, היום יש את עם COREAVC ובכרטיסים החדשים ביותר גם אין צורך להעיזר בכבל SPDIF על מנת לקבל גם סאונד דרך .

לאלה שעדיין מתעסקים בשיעורים ואחוזים... תעשו לעצמכם טובה ותמתינו... חבל לבנות בית על בלונים

ATI לא נשארת פראיירית עם COREAVC אגב וכבר עד חודש אפריל תבא גרסא של COREAVC עם תמיכה כוללת בOPENCL, מה שיאפשר לכולם להינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וול, הם אמרו שה-GF104 יהיה חזק באופן כפול מה-GF100,

ואם ה-GF100 חזק ב-8% מה-5970 זה אומר שה-GF104 חזק ב-16%. לא הבדל כזה ענק לפי דעתי,

איזו מין מתמטיקה זאת?

אולי חזק ב116%?

נגיד שבמשחק x ה5970 מוציא 100 fps

הgf100 מוציא 108 fps כי הוא חזק ב8%

הgf104 חזק פי 2 מהgf100 אז הוא מוציא 216 fps

השיפור בין 216 fps ל 100fps הוא 16%? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...