דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים. - עמוד 86 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים.

almonime

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

http://3dvision-blog.com/3d-vision-surround-form-nvidia-is-like-atis-eyefinity-but-3d/

http://www.pcper.com/comments.php?nid=8203

^ יעבוד גם על GT200, ל-3 מסכים נראה שצריך . לא סגור לגבי כרטיס fermi בודד.

^ סרטון של unigine benchmark רץ על fermi

ואגב, כצפוי, Lucid Hydra זה זבל נכון לעכשיו:

http://www.guru3d.com/article/msi-big-bang-fuzion-lucid-hydra-review-test/22

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאמור, אפשר יהיה לחבר 3 מסכים + משקפייים ל-3D. ה-GT200 ירשה 2 מסכים או 3 עם .

לא ברור לי אם GF100 יאפשר 3 על כרטיס בודד. ב-3D ה-FPS יורד כי כל פריים צריך לרנדר פעמיים (2 זוויות שונות, 1 לכל עין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהטבלה האחרונה שהביאו זה נשמע הזוי מידי!

גם אם כרטיס כזה יעלה 3 אלף הוא יהיה משתלם כי הם מראים כאילו הוא מריץ כל דבר אפשרי בדרך הכי טובה שיש..

בקיצור נראלי מוזר.

ובכלל כל הקטע של השילוש מסכים כמובן נראה הגיוני מתמיד אבל לצערי אני עדיין מאלה שיפריע להם לראות תמונה אחת בשלוש מחיצות

ומשקפי ה3D שלהם.. יש למישהו נסיון עם זה? עד כמה זה טוב?

ממה שנראלי שבסוף הם ישקיעו בכל הגימיקים השיווקיים האלה ואני בסופו של דבר אוכל להנות עם כרטיס מסך "ממוצע" ורק עם מסך אחד בלבד

לשחק קרייסיס 2 למשל על 50-60 FPS ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד שבמשחק FPS, כשיבואו לך מהצדדים אז באמת שיהיה קשה להפתיע אותך, והמשקפיים פשוט יעשו את זה מגניב

אין ספק שזה מגניב לחלוטין, ושוב המשקפיים עוד לא שמעתי אף אחד שבאמת השתמש בהם..

ועוד משהו ששכחתי להגיד, השלושה מסכים זה רק למשחקים, לסרטים זה די מאבד מהאפקט לדעתי

ובד"כ שאנשים קונים מסך הם קונים אותו גם בשביל לראות , חיפשתי ביוטיוב 3 מסכים שצפו בסרט לא מצאתי

נראלי שזה דווקה אמור להיות מצחיק..

אם היה לי את הכסף הייתי קונה 3 מסכים ומשחק כל היום, אבל מבחינת כדאיות אז לא ממש..

החישוב הוא שב3 אלף שקל אפשר לקנות 3 מסכים 22" או לקנות 32" יחיד שאולי במשחקים פחות מגניב אבל בסרטים יהיה מצויין.

בקיצור הכל שאלה של כדאיות.. ועדיין אין לי דיעה מוחלטת

מה שכן אני עכשיו מצפה לראות בנצ'מרקים של הכרטיסים החדשים עם 3 המסכים זה יהיה בהחלט מעניין לראות עד כמה הפריימים יחזיקו

ברזולוציות כאלה מטורפות! ולדעתי באמת נראה תחרות קשה בניהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הביקורות הזאת על Lucid Hydra החברה הזאת הולכת לפשוט רגל..ביצועים כלל לא מרשימים:

http://www.bit-tech.net/hardware/motherboards/2010/01/08/msi-big-bang-fusion-lucid-hydra-arrives/6

The Damnright Ugly (and the bottom line)

The Lucid Hydra is too complicated and too dependent on driver support, you can't force it or make your own profiles like "AFR" in normal multi-GPU setups. We tried making our own profile for Crysis and it just outright refused to work. So we have to wait entirely on Lucid for any kind of multi-GPU support? No thanks. At least if I run or CrossFire the day a new game drops the chances are I'll get some kind of improvement by running two cards, even if its in the single percent figures, I'll have a small benefit until optimised drivers arrive.

But, the biggest, biggest kicker is that Lucid Hydra just simply doesn't provide a performance boost. On no occasion, ever in our testing since we started did we find a game or situation where we went "Wow, that's a real improvement". Why would anyone ever buy this?

We had rumblings from others last year - and - both of which have been hands off the whole Hydra setup. That and the continual delays rang alarm bells for us and it maybe the case that put too much commitment to it in the first place and had to go through to ship something. Privately I was told that these other companies had looked into it and already come to the same conclusions we have here.

We must point out that to some extent MSI disputes our finding and claims there is an advantage to its Big Bang Fuzion board: we've seen some scores for Batman: Arkham Asylum run with the identical driver versions, hardware and two GTX 260 cards that look somewhat promising under a very specific 16xAA game mode, but we cannot ascertain how this was tested and we strongly doubt it was not a manual run-through like we run our tests. also used a 32-bit OS (and therefore drivers) where we run 64-bit, and if the setup is that fussy, how can we ever accept a consistent performance pattern for any game? While we have shared our findings continually with , including what games we've used, like always we have refused to share specific manual benchmarks as a measure of independence: the game should work reliably wherever anyone tests.

While it was worth getting so worked up about mixed graphics cards the bottom line is that it was and still is a pipe dream. There's no magical solution to make things work better and that's why both Nvidia and commit considerably more manpower to writing drivers than they do developing new hardware.

As a final note, bit-tech and are committed to continually testing its Big Bang Fuzion through future software releases to see if things do improve, and we'll keep you informed of advances in the platform. If the code is cracked and it works wonders - we'll let you know - however, I wouldn't hold my breath, or wallet, for this one.

luc.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שזה מגניב לחלוטין, ושוב המשקפיים עוד לא שמעתי אף אחד שבאמת השתמש בהם..

ועוד משהו ששכחתי להגיד, השלושה מסכים זה רק למשחקים, לסרטים זה די מאבד מהאפקט לדעתי

ובד"כ שאנשים קונים מסך הם קונים אותו גם בשביל לראות סרטים, חיפשתי ביוטיוב 3 מסכים שצפו בסרט לא מצאתי

נראלי שזה דווקה אמור להיות מצחיק..

אם היה לי את הכסף הייתי קונה 3 מסכים ומשחק כל היום, אבל מבחינת כדאיות אז לא ממש..

החישוב הוא שב3 אלף שקל אפשר לקנות 3 מסכים 22" או לקנות 32" יחיד שאולי במשחקים פחות מגניב אבל בסרטים יהיה מצויין.

בקיצור הכל שאלה של כדאיות.. ועדיין אין לי דיעה מוחלטת

מה שכן אני עכשיו מצפה לראות בנצ'מרקים של הכרטיסים החדשים עם 3 המסכים זה יהיה בהחלט מעניין לראות עד כמה הפריימים יחזיקו

ברזולוציות כאלה מטורפות! ולדעתי באמת נראה תחרות קשה בניהם

מי אמר שה3 מסכים זה לסרטים? כל הקטע של ה3 מסכים מה שנקרא surround gaming זה משהו שהיה עוד לפני הרבה זמן בעזרת משהו של ורק עכשיו מקבל פופולאריות, וזה מיועד למשחקים כדי שתוכל לראות יותר שטח מהמשחק כמו שמסך רחב נותן לך לראות קצת יותר מהצדדים

סרט זה משהו מקובע שלא יכול להציג לך יותר מהבסיס שלו

זה כמו שכולם תמיד שואלים אם משחקים תומכים ב7.1 רמקולים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...