דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים. - עמוד 68 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים.

almonime

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Nvidia will demonstrate Fermi live at SC09

Nvidia will demonstrate Fermi live at SC09, which is started today and will end at 20th November. They say:

"Come see a live demonstration of the next generation CUDA� GPU computing architecture, codenamed �Fermi�. The Fermi-based Tesla� GPUs are mass market parallel processors and fuel the HPC industry�s transition to parallel processing. Compared to the latest quad- CPUs, the Fermi-based GPUs deliver equivalent performance at 1/20th the power consumption and 1/10th the cost."

מקור: -ZONE

ניתן להגיע ל- VRZONE דרך פרוקסי..הם חוסמים אותנו בגישה רגילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל מומלץ לחכות לביקורת מסודרת, אחרי זה מומלץ לחכות לשאר הדברים ;)

המחיר היקר הוא של ה5870, כל השאר זה כבר ניגזרות שלו והעובדה שהוציאו כרטיס X2 עוד לפני שהספקנו לנשום. המחירים פשוט יקרים להחריד, אם הסיבה האמיתית למחירים הנוראיים הללו היא באמת בעיית ייצור (חיצוני לATI) של פלטות 40NM אז זו פאשלה רצינית לATI שפוגעת קשות בשם שלה כשהיתה לה הזדמנות רק לחזק אותו עם יציאת הליבה החדשה.

אין לי מושג מה אני בכלל עושה עם הATI האלה :), אבל צריך לתת צ'אנס גם לכרטיסים שלהם (דווקא בחורף הוא די מסדר אותי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאם ATI יקנו את ואז תקנה את AMDNVATI נקבל שבבים מעולים.

לא יהיה... הלאה.

fighter אני יודע שאתה שונא ATI, (אין דבר רע בזה) אבל נסה לחשוב על הצדדים החיוביים של כל דבר ולא רק על השליליים

אני שדרגתי GTX285 לHD5850 ב100 שקלים ונהנה מעשרות אחוזי ביצועים יותר, מצריכת חשמל נמוכה ושאר תענוגות. (שלא לדבר על יכולת האוברקלוקינג האגדית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא שונא אותם

אם מחר הם משנים כיוון ומעיפים את הקטלשיט ועושים דרייברים נורמלים וקלים כמו של NVIDIA בלי לגרום לי להשתמש בתוכנות צד שלישי אני ארצה לקנות מהם בהנחה שהם מובילים

אבל מה פייר בזה שATI עם הגב של מול NVIDIA? אם הם היו עם יכל להיות להם הרבה יותר כסף כדי להאיץ פיתוחים ולעבור למזעורים חדשים הרבה יותר מהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא שונא אותם

אם מחר הם משנים כיוון ומעיפים את הקטלשיט ועושים דרייברים נורמלים וקלים כמו של NVIDIA בלי לגרום לי להשתמש בתוכנות צד שלישי אני ארצה לקנות מהם בהנחה שהם מובילים

אבל מה פייר בזה שATI עם הגב של מול NVIDIA? אם הם היו עם יכל להיות להם הרבה יותר כסף כדי להאיץ פיתוחים ולעבור למזעורים חדשים הרבה יותר מהר

אתה אשכרה מדבר כמו ילד, פייר? מה קשור פייר? מה הם מיישבים סכסוכים בדשא? משחקים כדורגל? איך פייר קשור לזה?

זה עסקים. אם יש לך יתרון את לוקח אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...