דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים. - עמוד 70 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים.

almonime

Recommended Posts

כל עוד הוא יעלה כמו זוג HD5850 (כרגע כ - 3000 ש"ח ובעתיד פחות) ולא הרבה יותר הוא יהיה משתלם למדי (עד כמה שכרטיס כזה יקר יכול להיות משתלם...).

הכרטיס הזה הוא בול כמו שה - GTX 295 היה ל - GTX 260.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תחזית FUDZILLA מאוד אופטימית לגבי הכרטיסים ותאריך יציאה שלהם - ינואר

Fermi A2 silicon is alive and kicking

A3 should be the one to ship

For evaluation purposes, testing, playing and toying, Nvidia has been using A2 silicon in its pre-production Fermi-based Geforce cards. The company has quite a few of them inside its fortress and still has not shipped many samples outside of its offices, as it is afraid of leaks.

We have been informed that the A3 version of the chip should be the final one to ship in retail and that the current situation seems feasible for a January launch. However, this launch is likely to take place after CES.

The performance of A2 silicon is good but for some reason, Nvidia has decided to go for A3 silicon on its retail products. This inevitably caused a delay and forced Nvidia to push the product from November to January, and we hope for Nvidia's sake that this will be the last delay.

Multiple internal sources are claiming that January should be the time that the company might start selling Fermi-based Geforce desktop cards.

http://www.fudzilla.com/content/view/16471/1/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד הוא יעלה כמו זוג HD5850 (כרגע כ - 3000 ש"ח ובעתיד פחות) ולא הרבה יותר הוא יהיה משתלם למדי (עד כמה שכרטיס כזה יקר יכול להיות משתלם...).

הכרטיס הזה הוא בול כמו שה - GTX 295 היה ל - GTX 260.

3000 אה , חה חה. פה זה ישראל חביבי, שכחת ?

יאללה, לרוץ ולקנות. יש במלאי.

http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?productid=6509

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק, מהמבחנים החדשים מצתיירת תמונה שונה לגמרי ממה שראינו קודם. ה-5970 נראה אדיר. והכרטיס הזה הביס סופית את קרייסיס שזה לא להאמין. :o

אבל אני חושב ש-5870 ב-CF נותנים ביצועים טובים יותר, לפחות ממה שרואים שם. למרות שזה עסק יקר אפילו יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

600$ זה לא מחיר אטרקטיבי ? זה לא מחיר נמוך אך בהחלט לא מופרז למה שמקבלים בתמורה.

זוג 5870 עולה 800.

כמובן שזוג 5850 יכול לעלות פחות ויכול להביא את אותם ביצועים לאחר המהרה

אך העניין הוא בכרטיס יחיד והיתרונות שלו - צריכת חשמל נמוכה יותר, אין בעיות CF , יותר שקט, ועוד ועוד.

חוץ מזה, גם 5970 יכול להיות מומהר.

זה הכי טוב שיכול להיות ... 5950

המחיר מופרז רק פה בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתלבטות שלי כרגע היא 5970 או 5870 בקרוספייר... (יש לי אפשרות להשיג את שניהם במחיר שהוא פחות או יותר שווה ל- 5970 ככה שזה רק עניין של מה יתן לי ביצועים טובים יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע, אבל אני בוחר ללכת על זה בכל מקרה מכל מיני סיבות, חלק מהן שאני צריך כרטיס שיספיק ל-3-4 השנים הבאות כמו שצריך...

ואני פשוט רוצה לדעת מה טוב יותר ביצועית, ה-CF או ה-5970

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...