דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים. - עמוד 56 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים.

almonime

Recommended Posts

אני גם מחזק את האחרים, לא נראה לי משתלם לקנות היום משהו חזק יותר מ HD4870/HD4890 למסכי 22'

גם ככה לא יוצאים כבר כל כך הרבה משחקים, ואלה שכן יוצאים קשה לי להאמין שהם יותר כבדים מ CRYSIS..

GTA IV זה עניין קצת שונה - הייתי אומר שגם המעבד משחק חלק חשוב מאוד בהרצת המשחק על הגדרות גבוהות, ולכן אני לא חושב שצריך להשקיע בצורה מופרזת על כרטיס מסך רק בשביל שהוא יריץ קרייסיס על הגדרות גבוהות - יש עוד המון משחקים יפים!

יש לי חבר עם E6750+8800GT מלפני שנתיים, וחוץ מכמה משחקים בודדים(כדוגמת IV ו CRYSIS) את כל השאר הוא מריץ על הגדרות גבוהות מאוד חלק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

http://anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=3659

אני מצטט:

While NVIDIA won’t publicly admit defeat,  clearly won this round. Obviously it makes sense to ramp down the old product in expectation of Fermi, but I don’t see Fermi with any real availability this year. We may see a launch with performance data in 2009, but I’d expect availability in 2010.

נראה לי שהצ'ארלי הזה עוד יצא צודק.

חבל, ה- Fermi הוא בדיוק הכיוון שהייתי רוצה לראות את התעשיה הזו מתפתחת ואותו כשבב במחשב שלי.

מאידך יש כמה עדויות שלעבודות Image Processing דווקא ארכיטקטורת ה- SIMD של ATI תתאים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה שום בעייה שהוא ציין לגבי לעומת הקשקשן השני שהכריז על נפילתה.

אפילו אם הם יספקו מוצר עוד חצי שנה, מה הבעייה עם זה (חוץ מזה שATI ימשיכו עם החגיגת מחירים הגבוהים שלהם) ?

כבר היו תקופות שATI היו "מחוץ לשוק" חצי שנה ויותר וידה של היתה על העליונה (לצערינו זה היה יותר מדי), עכשיו תורה של ATI לספק משהו יותר טוב (אבל לא ברור לי למה להרוס את זה עם מחירים לא אטרקטיבים) ולהנות מהיתרון הטכנולוגי והעסקי שהולך להיות להם בחודשים הקרובים.

כל מה שאנו רואים הוא שזה בכלל לא מדגדג לNVIDIA, היא מרגישה כלכך טוב שהיא אפילו לא מעוניינת להיכנס למלחמת מחירים, היא מעדיפה לתת את הסיבוב הזה לATI בצורה ברורה, כנראה שיש לה משהו טוב בשרוול, כנראה שהיא מתכננת לטווח ארוך יותר, כנראה שהיא הולכת לשנות את כיוון החשיבה בשוק. בגל מקרה אלו רק השערות. ואם נמשיך עם השערות - יש סיכוי שאינטל נמצאת על הכוונת של יותר מאשר ATI שממנה היא בכלל לא מודאגת (כשכל האינטרנט לא מצליח להבין למה ומתחיל לפתח כל מיני תאוריות), ללא ספק אינטל בוחשת בקלחת וכנראה היא מרגישה איום מצד שמכריזה על תמיכה בשפת C, שמועות על הרצת מערכות הפעלה על ושאר ירקות שפתאום גורמים לקרב מול ATI להראות מגומד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק חבל שהמחירים בארץ לא הגיוניים (כרגע) כי מבחינת תמחור בחו"ל , המצב של ATI לא רע (גם לא כל כך טוב אבל בטח לא רע).

NVIDIA כבר לא תעשה קיצורי דרך , זה פשוט לא הדרך שלהם.

אם הם היו רוצים לעשות קיצורי דרך אז היינו רואים כבר את הFERMI מושק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בסדר , לא קרה כלום...

הפוסט שלי פשוט ציין עובדה (ועוד אחת מרגיזה) על התמחור של הכרטיסים של ATI.

מה שהתכוונתי הוא שהתמחור פה בארץ הוא שערורייתי ובחו"ל הוא לא כזה נורא אבל הוא גם לא להיט - זה נובע מהעובדה שכרגע אין תחרות בכרטיסי הNEXT GEN.

אני לא יודע מה נתוני המכירות של ATI בנוגע לסידרת HD5XXX אבל אני חושב שאם משווים את זה למכירות של הHD4870/50 כשהם יצאו, המכירות יותר נמוכות עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...