מי בא לארגנטינה ? מריחואנה חופשי בכיף. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי בא לארגנטינה ? מריחואנה חופשי בכיף.

almonime

Recommended Posts

ALEXBMW הולך להרוג אותי אבל עלי להודות שסמים קלים יכולים לעזור, כמובן בלי הגזמה בשימוש שלהם.

לא, אני לא מעשן ולא מזריק ולא שותה (טוב רק למטרות רפואיות) וגם שומר על אורך חיים בריא, אבל שמת לב לכך שמורפיום, חומר ההרדמה בבית החולים לא נחשב לסם? אני יכול למנות עוד תרופות רבות שלמעשה הן סמים אבל הן נחשבות כתרופות. לא סתם DRUGS זה גם תרופה וגם סם באנגלית.

ברצוני לחדד את ההודעה שלך (שיש לה צד נכון מאוד).

לא הסמים הורגים ונהפכים לרעל, הבן אדם שעובר את הגבול איתם הוא זה שמתחיל להרוג.

לבסוף סמים, כמו כל דבר אחר בעולם, בעלי צד טוב וצד רע. סתם לדוגמא אחד הצדדים הטובים שלהם-

יש לנו במוח "פילטרים" שלא נותנים לנו להשתמש ביותר מאחוז מסויים מהיכולות שלו. סמים מכבים את הפילטרים הללו, נכון זה לא הכי בריא למוח אבל אם לא כמה מדענים שהבינו את הקטע הייתה גר עכשיו במערה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לא כל סם זה LSD שזה באמת יכול לדפוק לך תמוח.

מריחואנה זה כולה עלים, אלכוהול הרבה יותר מסוכן מזה, וגם הרבה פחות בריא.

בקיצור אתה מושפע הרבה יותר מדי מההוא שבא לבצפר בכתה ח' ואמר שסמים זה רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו!

פשוט לא מאמין!?

יודעים מה אין לי כוח לויכוח אני מקווה שכולכם תעשנו סמים.

ואז תיראו את התוצאות...

המערכת חינוך במדינה הזאת ... זוועה.

ברצינות, אתה אחד האנשים האטומים ביותר שיצא לי לשמוע\לראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שכולכם תעשנו סמים.

ואז תיראו את התוצאות...

חבר, אתה קשה קליטה.

אני מבטיח לך שרוב האנשים שענו לך בדיון הזה מעשנים מריחואנה על בסיס קבוע (אני יכול להעיד על עצמי לצורך העניין).

מהתוצאות אנחנו רק נהנים.

אתה חי בבועה (מאוד קטנה) ואם לא תצא ממנה - חייך יהיו משעממים, קטנים וחסרי משמעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העושה אחת מאלה, דינו - מאסר עשרים וחמש שנים או קנס פי עשרים וחמישה מהקנס האמור בסעיף 61(א)(ב) לחוק העונשין התשל"ז - 1977:

(1) נותן לקטין סם מסוכן;

(2) בהיותו אחראי לקטין מניח לו להשיג סם מסוכן או להשתמש בו;

(3) משדל קטין להשיג סם מסוכן או להשתמש בו;

:silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מעשן, לפחות לא אקטיבית.

תגיד יוסדה בוי, אתה במקרה שותה קולה? או אוכל בורגראנץ'? או אוכל קורנפלקס עם חלב קר? או שותה אקטימל מהבקבוקון? אוכל ארטיקים? גומע "שלוקים"? אוכל סניקרס? עובר ברחובות תל אביב/ירושליים או כל עיר עם תחבורה?

אם כן אז אתה חתיכת מזוכיסט... כזה רעל להכניס לך לגוף? בושה וחרפה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר, אתה קשה קליטה.

אני מבטיח לך שרוב האנשים שענו לך בדיון הזה מעשנים מריחואנה על בסיס קבוע (אני יכול להעיד על עצמי לצורך העניין).

מהתוצאות אנחנו רק נהנים.

אתה חי בבועה (מאוד קטנה) ואם לא תצא ממנה - חייך יהיו משעממים, קטנים וחסרי משמעות.

טוב תהנו לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF?!!?

ללא ספק יש בעייתיות רבה במערכת החינוך במדינה הזו...

Yodas-boy אני מקווה שלא תעלב, אבל אתה נשמע כמו אלו מהכתבה של ערוץ 2 שדוחפים להם ריטלין בלי סוף... וזה בסדר?! כן, כי זה חוקי.

אתה יודע מה ההשלכות של אלכוהול פרט לשיכרות נחמדה למשך שעה-שעתיים-חמש?

שלא נדבר על סיגריות... וטוב שאף אחד בכלל לא העלה את נושא הנרגילה...

בקיצור,

הסיכוי שתאונת דרכים תגרום לך לאחד מה-side effects של המוצרים הנ"ל גבוהה יותר.

אז.. אל תצא מהבית?! ואז תמות מהשמנת יתר.. :) בקיצור... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והמסכנה היא אחת-

כל דבר שיש לו גבול מסויים לא יהיה מסוכן עד שיעברו על הגבול הזה.

מה שהופך את עיניין לגליזציית הסמים למועיל מבחינה תאורטית, אבל רגע חכו, אם אני לא טועה יצור בשם "הומוסאפיינס" חיי עם מוטואים בסגנון של "השמיים הם הגבול" ו"חוקים יש בשביל לעבור עליהם"? דבר שהופך את הלגליזצייה המועילה למאוד קשה לביצוע. ומה יש לנו כתוצר? ADICTED NATION שממש קל לשלוט על החלטויה.

עד כמה שהילד לא יהיה תמים, יש צדק בתמימותו... אבל שוב יש שם גם טיפה לא קטנה של פאלש...

עריכה-

ידידי היקר. זה שאתה לא תעשן זאת החלטה שלך, זכותך כאזרח "חופשי" במדינת להביע את דעתך ולעמוד על שלך. אבל אנשים כמוך לא יעצרו את ההמון (ואם זה טוב או רע נדע רק כשזה יהיה מאוחר מידי)

אבל בכל מקרה, רק שתשים לב לקטע (עזוב סמים, פשוט צריך להוציא אותך מהבועה)

כאדם מודרני בשבוע אחד אתה מקבל כמות רעל ששווה לכמה הזרקות של אותם סמים, כל הקטע פה הוא שהרעל הליגאלי מביא למישהו כסף טוב מאוד והרעל הלא ליגאלי גם מביא לו כסף אבל מוציא אותו חרא... תחשוב על זה, אולי בבוא היום תגיע למסקנה הנכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבטיח לך שרוב האנשים שענו לך בדיון הזה מעשנים מריחואנה על בסיס קבוע

אני לא מעשן בכלל אפילו סיגריות אפילו פאסיבי ובכלל לא ניסיתי עד עכשיו כול סם גם בעישון גם באכילה ומה לא...{אלכוהול כן אבל כול האחרים לא}

אבל אבל אני תומך בלגליזציה של מריחואנה מהרבה סיבות למרות שלא ניסיתי שום סם אפילו סיגריות פאסיבי עד עכשיו

ובכללי yosda-boy אז למה דה פאק רשמתה תגובה :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מעשן בכלל אפילו סיגריות אפילו פאסיבי ובכלל לא ניסיתי עד עכשיו כול סם גם בעישון גם באכילה ומה לא...{אלכוהול כן אבל כול האחרים לא}

אבל אבל אני תומך בלגליזציה של מריחואנה מהרבה סיבות למרות שלא ניסיתי שום סם אפילו סיגריות פאסיבי עד עכשיו

ובכללי yosda-boy אז למה דה פאק רשמתה תגובה :bash:

או שאתה לא יודע מזה עישון פאסיבי

או שאתה יושב בבית החולים איכילוב במחלקת בידוד מוחלט כל ימי חייך ולוקה בשפעת החזירים

או שאתה דינוזאור שהרגע קם לתחייה

משום מה האפשרות הראשונה ניראת לי הכי הגיונית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...