החמצה של בחורה,שונא כשזה קורה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החמצה של בחורה,שונא כשזה קורה

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

קרה לכם פעם שפגשתם מישהי ממש חמודה במקום ציבורי מסויים (נניח אוטובוס) ודיברתם קצת בדרך והיא ממש נראתה לכם הטיפוס המתאים לקשר,לפחות מהתרשמות ראשונית,(נמאס לי כבר מקשרים חסרי טעם שהעיקר בהם זה הסקס) אבל משום מה לא מצאתם רגע נכון לבקש ממנה את המספר שלה\לא מצאתם איזה משפט שיסקרן אותה\יגרום לה להסמיק באותו רגע ופספסתם את ההזדמנות?,ורק אחרי שכל אחד הלך לדרכו קלטתם את ההחצמה הזאת ושבחיים לא תפגשו אותה שוב כנראה?....

זה קרה לי אתמול בשדה תעופה כשהייתי אמור להפרד מבת דוד שלי שחזרה לארה"ב,וראיתי מישהי ממש ממש ממש חמודה בחניון של השדה תעופה אז שאלתי אותה איך מגיעים לאולם ההמראות מהחניון,דיברנו קצת בדרך...ופשוט לא מצאתי את הטיימינג הנכון כדי לקחת ממנה מספר....ומאתמול עד עכשיו אני מרגיש מבואס בטירוף בגלל זה.קרה לכם משהו דומה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 158
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אם היה לי שקל...

צודק.

אני פעם ישבתי מול בחורה באוטובוס שמאוד מצאה חן בעיניי ורק כשהיא ירדה קלטתי בדיוק את מה שאתה קלטת.

בתחנה הבאה ירדתי ורצתי לחפש אותה ואחרי שמצאתי הסתבר שהיה לה חבר.

לפחות זה הרגיע אותי (הגם אם שיקרה או לא) כי אני יודע שניסיתי.

אבל כן, היו גם מקרים שאני זוכר לאחר שנים "מה היה אילו" כמו איזו בחורה למדה איתי פעם ולא עשיתי עם זה יותר מדיי ולך תדע מה היה קורה. היו החמצות גם בגילאים בוגרים יותר אבל אין מה לעשות, ככה זה.

אנחנו עושים תוכניות ואלוהים צוחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לא צריך לתת איזה מישפט חכם או משהו כזה

פשוט שניה לפני שהשיחה ניגמרת תגיד לה ככה "זה המס פלאפון שלי תקשרי נישמור על קשר "

או "מה המס פלאפון שלך ככה נוכל לשמור על קשר "

אולי זה יראה לך קצת חצוף אבל לפחות אתה מסיג את מה שאתה רוצה ואם היא לא נותנת לך את המספר כניראה שהיא לא בעניין שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לא צריך לתת איזה מישפט חכם או משהו כזה

פשוט שניה לפני שהשיחה ניגמרת תגיד לה ככה "זה המס פלאפון שלי תקשרי נישמור על קשר "

או "מה המס פלאפון שלך ככה נוכל לשמור על קשר "

אולי זה יראה לך קצת חצוף אבל לפחות אתה מסיג את מה שאתה רוצה ואם היא לא נותנת לך את המספר כניראה שהיא לא בעניין שלך

זה לא רק לדעתך.

אין הרבה בושה או חוצפה או אומץ בנושא.

יש מעט מכל אחד, אבל לא הרבה.

למען האמת, נתינת מספר הטלפון שלך לבחורה הוא כמעט כמו לא לבקש ממנה טלפון בכלל.

מעטות הסיטואציות בהן בחורה תתקשר בחזרה לבחור שהתחיל איתה והביא לה את המספר, אלא אם כן הייתה שיחה שזרמה מאוד

טוב ולא ל5 דקות באוטובוס. צריך לצאת מנקודת הנחה שאם התחלת עם הבחורה, אתה לא יכול לצפות ממנה שהיא תמשיך במעשה.

ועל כן נאמר - התחלתי ולכן אסיים.

כך שע"מ לשמור על קשר עם אותה בחורה, אתה פשוט מבקש ממנה את מספר הטלפון. אם היא נותנת אותו, סימן שיש לה אינטרס לשמור על קשר ומתאים לה.

אם היא לא נותנת, היה נחמד להכיר ולדבר ולהתראות. זה לא סיפור כזה גדול.

למען האמת, השיטה הטובה ביותר היא בעצם הפיתוי. אם תבקש מהבחורה את הטלפון בלי להציג לה שום דבר יהיה לה יותר קל לסרב מאשר לתת לך אותו.

אם תוציא את הטלפון שלך מהכיס, תפנה לכיוון שלה ותבקש ממנה לרשום את המספר שתוכלו לשמור על קשר הסיכוי עולה בעשרות אחוזים.

אז כבר המכשיר בחוץ, קרוב אליה והרבה יותר "קשה" לה לסרב לרשום לך אותו.

מהרגע שיש לך את הטלפון, תמשיכו את הקשר. איך לעשות את זה ומתי? זאת תורה שלמה, שלא בהכרח נכונה ברוב המקרים. לפי הרגש, ומתי שאותה רוצה

לשמוע/להיפגש איתה - תקשר.

ואל תשכח "מחצית מהטעויות שלנו נובעות מפני שהרגש שלנו פועל כאשר עלינו לחשוב, והשכל שלנו פועל כאשר עלינו להרגיש" (ג'ון צ'רטון קולינס)

רן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SuperGohan ... רן,

תשובה כהלכה.

רק יש לי בעייה אחת ... קטנה ... איתך ...

הכינוי שלך ... כאילו, ברצינות ->

GohanSuperSaiyan2.jpg

ומול זה, יש את האווטר שלך ... כאילו ... ברצינות ->

ralph7nj.jpg

לא בכוונה לרדת עליך ( ברצינות ) אבל איך אתה נותן תשובה מחכימה ( בשיא הרצינות ) עם כינוי ואווטר כזה ?

אתה לא רציני ... :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SuperGohan ... רן,

תשובה כהלכה.

רק יש לי בעייה אחת ... קטנה ... איתך ...

הכינוי שלך ... כאילו, ברצינות ->

GohanSuperSaiyan2.jpg

ומול זה, יש את האווטר שלך ... כאילו ... ברצינות ->

ralph7nj.jpg

לא בכוונה לרדת עליך ( ברצינות ) אבל איך אתה נותן תשובה מחכימה ( בשיא הרצינות ) עם כינוי ואווטר כזה ?

אתה לא רציני ... :smile1:

איזה תמונה ענקית הבאת.

טוב, נו סליחה... אתה צודק. אם כינוי כזה, אווטר כזה... איך אני בכלל מעיז לתת תשובות ענייניות ורציניות בפורום בכלל.

מה הקשר? ::)

אם זה באמת מעניין אותך, לפי הדף פרופיל שלי - פתחתי את היוזר כאן בגיל 15, כמו לא מעט אנשים כאן.

מאז עברו להן 6 שנים "תמימות" של תיכון וצבא.

אז נשארתי עם אותו יוזר ואווטר, זה לא נראה לי כזה ביג-דיל בשביל לענות עדיין תשובות רציניות לנושאים מסויימים.

לא זכורה לי האפשרות להחליף את שם המשתמש, אם אתה מוצא כזה אתה מוזמן להגיד לי.

בכל מקרה, זה נראה לי שולי וחסר טעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא אני יגיד לך משהו..רוב האנשים שאני מכיר בשיחה הראשונה שלי איתם הייתה אחלה שיחה והם נראו לי אחלה חבר'ה....לאט לאט אתה מכיר תבנאדם יותר ורואה גם תמגרעות שלו ומשנה ב180 מעלות את הדעות שלך עליו....בסה"כ זה מתוכנן ככה על מנת שאנשים יהיו בקשר יביאו ילדים וייפרדו..הטבע הוא אכזרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...