החמצה של בחורה,שונא כשזה קורה - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החמצה של בחורה,שונא כשזה קורה

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

אלוהים החרטא הזה, אני זוכר שבזמן הצבא הלכתי לאכול עם ידידה שלי בעזריאלי, עמד שמה איזה ייצור ממש ביציאה מהדרגנוע וכל אחת שעברה שמה הוא ניסה להוציא ממנה את המספר, עד שהוא הגיע אליה הוא כבר התייאש נראה לי כי הוא "אמר לה שמעי אמרו לנו להשיג 10 מספרים, לא השגתי אחד, שילמתי כסף על הקורס המזדיין הזה ושום דבר לא עובד..." ככה עברו 2 דקות של חפירה והתבכיינות בנסיון להוציא ממנה את המספר עד שהוא הבין שגם עליה זה לא יעבוד...

להתחיל עם בחורה ברחוב, באוטובוס, או בכל מקום אחר זה לא באמת עובד, זה יכול לעבוד אבל זה בעיקר שמור לסרטים של מג ראיין וטום הנקס משנות ה-90...

בחורה באוטובוס, ברחוב, בספסל, וואט אבר לא מחפשת חבר, מבחינתה באותו רגע היא בלי 17 שכבות איפור, החזיה שגורמת לה להראות כאילו יש לה cup אחד יותר, והשמלה שמגיעה בדיוק ל-9 ס"מ מעל לברך....

בנות אוספים במקומות שבנות הולכות אליהם במטרה למצוא חבר, פאב, דאנס באר, מסיבה, מועדון וואט אבר, בחורה שרוצה מישהו יודעת איפה לחפש.

בנות שרצות מישהו, גם אם זה סטוץ לא יתביישו להתחיל איתו, כל הקטע שצריך לבוא לאמר משהו שנון לשבור את הקרח "להקסים" אותה ולזיין לה בשכל עד שהיא תתעניין הוא קשקוש, אם היא רוצה היא רוצה, אם היא לא היא לא, ולא משנה מה תעשו איך תעשו את זה זה לא ממש ישנה את הדעה שלה.

זאת לא ידידה שפתאום תגלה שהיא מאוהבת בכם ולקח לה 10 שנים לגלות את זה, ההבדל בין 20 שניות עם בחורה לשיחה של 10 דקות לא ממש משנים הרבה, במיוחד כשזה לא ראיון AKA דייט...

במקומות שבנות לא רוצות שתתחילו איתן הסיכוי שואף ל-0, או שהיא פשוט באמת נואשת, גם העובדה שהן במצב "מגננה" וגם בזה שזה סתם טרחה, עם כל הכבוד כשמתחילים עם מישהו בפאב זה נורמאלי, יוצאים למקומות האלה בסופו של דבר גם בשביל זה. כשאתה עוצר מישהי באמצע הרחוב אתה מדליק בערך כל נורת אזהרה אצלה בראש והפרפר של פשוט אימרו לא מתיישב לה על הכתף... תשאלו ידידה שלכם מה יעבור לה בראש אם איזה מישהו שהיה איתה באוטובוס יחליט לרדת תחנה 2 אחריה, לחפש אותה ברחוב ולשאול אותה אם יש לה חבר. רוב הסיכויים שהתשובה שתקבלו היא משהו בסגנון של "שיט שוב יצאתי בלי תרסיס פלפל מהבית...".

אף אחד לא פספס פה את אהבת חיו באוטובוס, אף אחד לא החמיץ את הנפש התאומה שלו, אין דבר כזה, חתונה או כל זוגיות רצינית זה התפשרות בסופו של דבר, וכל דבר אחר זה לזיונים ולהרגיש פחות בודד.. לא יודע איזה האכילו אותכם כשהייתם קטנים אבל אם מישהו פה באמת חושב שהוא פספס משהו "טוב" אז הוא צריך לצאת מהקומדיה הרומנטית שהוא חי בה, טוב אפשר למצוא בכל אחת, כל עוד זאת לא בר רפאלי שבוכה בספסל האחורי של האוטובוס והייתם מספיק מפגרים בשביל לא לשאול מה קורה בשביל היסכוי לאיזה זיון ניחומים אז זה לא באמת משנה על מה "וויתרתם". יש אחת, יש מיליון, בסופו של דבר מכל בן אדם יש מיליונים, אין באמת דבר כזה יחודי... האידיוט שחושב שהוא זין על שאמר שהפותח צריך כאפה בזה הוא צודק, אישית לא זכור לי שהסתכלתי על מישהי באוטובוס ואמרתי אולי זאת האחת, זה מפגר, והאמת דיי מטריד שמתסובבים אנשים כאלה ברחוב...

אני לא יודע למה חושבים שאמרתי שהיא האחת,סך הוכל אמרתי שהיא נראתה לי כמו מישהי חמודה ומעניינת שפיספסתי הזמדנות ואני מבואס זה הכול...

בקשר לאומנות הפיתוי זה הדבר הכי מטומטם שיש,פשוט מסחטת כסף מאנשים....

ולמי שאמר לי לראות את הסרטים האלו,אני מכיר את כל השטויות האלו מחבר וזה כל כך לא! זו לא נוסחא מטמתית....אי אפשר להשיג כל אחת בעזרת טקטיקות...

ואין לי מושג איך הגעת למסקנה שאם אני לא קופץ על מישהי כמו אריה אז זה אומר שאין לי בטחון עם בנות.בדיוק להפך..ערסים קופצים כמו אריות,והם משיגים את כל הפאקצות המגעילות ובנות אחרות שאוהבות ערסים שגם הרמה שלהן לא גבוהה במיוחד.

אני רוצה להגיד משהו אלגנטי למישהי כדי להרגיש קודם כל טוב עם עצמי שלא סתם התחלתי עם מישהי כמו איזה ערס שישר מתנפל עלייה,ודבר שני כן,זה כן יעלה את הסיכויים להשיג את המספר,כי מה לעשות ופה אני מסכים עם מי שאני מצטט שאמר שלהתחיל סתם עם מישהי ברחוב זה מוזר,אז לפחות אם כבר ממש בא לך על מישהי שסתם פגשת במקום ציבורי כלשהוא לפחות צריך לנסות לסקרן בהתחלה ואז הסיכויים עולים,בניגוד לזה שתקפוץ עלייה כמו אריה שאז הסיכויים דווקא ירדו כי זה רק מראה לבחורה עם טיפה שכל וחדות מחשבה (ולא צריך הרבה) שאתה נואש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 158
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

איפה אמרתי שאתה צריך לקפוץ עליה כמו אריה? אמרתי שזה שאתה חושב שאתה בכלל צריך להיות זה שיוזם זה קשקוש, וגם אם כן אז כל הזיוניי שכל שבאים אחרי זה מקושקשים עוד יותר. אם היא מחפשת, שלום מספיק בשביל שהיא תחליט אם היא בעניין או לא, והסיכוי שתצליח לשנות את הדעה שהיא רכשה ב10 שניות הוא אפסי, כל נסיון להיפך דוחף אותך יותר רחוק מהמטרה שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי על yosda-boy שטען את זה...

דעתי שאם אתה הוא זה שיוזם (ובדר"כ זאת הנורמה שהגברים יוזמים,מה לעשות נורמות חברתיות),אתה צריך לעשות רושם ראשוני טוב,גם במראה וגם במילים,שאותו אתה נותן דרך מהלך השיחה הקצרה ביניכם,ולדעתי עדיף להרשים בדרך כלשהיא מאשר סתם לזרוק "אני אשמח להיות איתך בקשר,מה המספר שלך?"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי על yosda-boy שטען את זה...

דעתי שאם אתה הוא זה שיוזם (ובדר"כ זאת הנורמה שהגברים יוזמים,מה לעשות נורמות חברתיות),אתה צריך לעשות רושם ראשוני טוב,גם במראה וגם במילים,שאותו אתה נותן דרך מהלך השיחה הקצרה ביניכם,ולדעתי עדיף להרשים בדרך כלשהיא מאשר סתם לזרוק "אני אשמח להיות איתך בקשר,מה המספר שלך?"

מתי היית בפיקאפ בר בזמן האחרון?

ותלמד לצטט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח הלוואי....גם היא נראתה לי טיפוס הרפקתן כזה,היא אמרה שהיא הרבה בשדה תעופה,מבקרת אנשים שחוזרים מחו"ל בטח קשורה לעבודות בחו"ל או משהו....בחורה מעניינת וגם יפה :\

בואנה, בטוח החמצת!

היא אמרה לך שהיא הרבה בשדה התעופה ? בטוח רצתה אותך, אבל אתה לא הראית שאתה מעונין.

היא בכלל לא אוהבת ביישנים, כי היא בעצמה קצת כזו,

אחרת כבר היתה יוזמת כי אתה קצת מצאת חן בעיניה, אחרת היתה שולפת את תרסיס הפלפל מוסתר ביד אחת מאחורי הגב.

ואולי היא בכלל נערת ליווי אקסלוסיבית? (מה זה הקטע הזה של מבקרת הרבה אנשים שחוזרים מחו"ל?)

(וסליחה שלכלכתי על החברה שלך)

.

בקיצור, אתה צריך ללכת לשדה התעופה פעמיים בשבוע לתקופה , נאמר, מעכשיו ועד הרבה - ולחכות אולי תפגוש אותה.

- אם תפגוש ותהיו חברים - הרווחת אהבה וסיפור לנכדים

- אם תפגוש ולא תהיו חברים - יעבור לך המחלה

- אם תפגוש והיא נערת ליווי - זה אחלה קטע מעניין (גם לנכדים, איזה סבא שובב אתה)

- אם לא תפגוש - בינתיים בכית, ודמעה שקופה בשדה תעופה זה משהו שכבר כתבו עליו שיר

בקיצור, רק טוב יכול לצאת מזה.

ואל תשכח לספר לנו חמוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה, בטוח החמצת!

היא אמרה לך שהיא הרבה בשדה התעופה ? בטוח רצתה אותך, אבל אתה לא הראית שאתה מעונין.

היא בכלל לא אוהבת ביישנים, כי היא בעצמה קצת כזו,

אחרת כבר היתה יוזמת כי אתה קצת מצאת חן בעיניה, אחרת היתה שולפת את תרסיס הפלפל מוסתר ביד אחת מאחורי הגב.

ואולי היא בכלל נערת ליווי אקסלוסיבית? (מה זה הקטע הזה של מבקרת הרבה אנשים שחוזרים מחו"ל?)

(וסליחה שלכלכתי על החברה שלך)

.

בקיצור, אתה צריך ללכת לשדה התעופה פעמיים בשבוע לתקופה , נאמר, מעכשיו ועד הרבה - ולחכות אולי תפגוש אותה.

- אם תפגוש ותהיו חברים - הרווחת אהבה וסיפור לנכדים

- אם תפגוש ולא תהיו חברים - יעבור לך המחלה

- אם תפגוש והיא נערת ליווי - זה אחלה קטע מעניין (גם לנכדים, איזה סבא שובב אתה)

- אם לא תפגוש - בינתיים בכית, ודמעה שקופה בשדה תעופה זה משהו שכבר כתבו עליו שיר

בקיצור, רק טוב יכול לצאת מזה.

ואל תשכח לספר לנו חמוד...

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי פיתרון שאולי יעזור

אם אתה יודע את שמה ואת טווח הגיל שלה

למה שלא תחפש אותה בפייסבוק??

אולי יהיה לך מזל ותזהה אותה שם? רוב הצעירים שם היום

אולי יקח לך קרוב לשעה אבל לפי התיאור שלך זה שווה את המאמץ

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לי פעם אחת , ומאז לעולם זה לא קורה לי יותר !

(כרגע יש לי מישהי , אז כמובן שאני לא מנסה)

אבל אם אני רואה מישהי שמוצת חן בעניי

אני מיד דואג לידע אותה וגם מבקש את המספר.. (לפעמים אני נענה בחיוב , ולפעמים בשלילה)

שעונים לי חיובי זה רק מגביר את המוטיבציה

וכשלא עונים , אני אומר לעצמי שלפחות ניסיתי ..

ואני כבר מהר מאוד שוכח ממנה..

כי אם אני לא יבקש אני יודע שאחרי זה אני יחשוב עלייה ועל מה שהייה יכול לקרות .

ועל כן נאמר , עדיף תנסה ותצטער שניסית ,מאשר לא תנסה ותצטער שלא ניסית . ;)

ואם אתה מאלה שלא כלכך אוהבים לבקש על ה5 דקות הראשונות ..

תשאל מאיפה היא בת כמה היא , זה כבר נותן תהכנה לאותה אחת .(ואז גם אתה יודע אם כדאי בכלל לבקש את המספר)

ואם אתה ממש מרגיש אחרי שהלכת שאתה חייב לשאול אותה מה המספר ואתה לא רוצה לוותר

תעשה אחורה פנה ורוץ אלייה (עשיתי את זה פעם , זה בכלל לא נדוש \ רצוי אפילו להודות שלא יכלת שלא להיתאפק)

רק אל תגיע אלייה מזיע ומתנשף כאילו אתה אחרי לילה עם קינגקונג ;)

עריכה , עצה נוספת:

שאל מה השם ואם יש מקושרים וכאלה ..

ואז מצב אחד אתה לא ממש ממש מתחיל איתה

מצד שני אתה בטח עכשיו תמצא אותה גם אם לא תעיז לבקש ממנה את הטלפון ישירות !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצה נוספת:

שאל מה השם ואם יש מקושרים וכאלה ..

ואז מצב אחד אתה לא ממש ממש מתחיל איתה

מצד שני אתה בטח עכשיו תמצא אותה גם אם לא תעיז לבקש ממנה את הטלפון ישירות !

נשמע לי הזוי לבקש מבחורה את שם המשפחה רק בשביל למצוא אתה בפייסבוק/לתת לה להבין שתעזוב אותה עכשיו, ותלך לפייסבוק לדבר איתה.

אני בעד מחשבים והכל, אבל זה כבר לדעתי לפחות, חנוני מדיי ותשכח שהיא תענה לך בכלל רק למטרת היכרות.

אם אתה פוגש כבר מישהי איפשהו, פשוט תתחיל איתה וזהו - כן כן, לא לא. אם אתה מקבל לא אז כלום לא קרה וממשיכים הלאה ואם כן אז יאללה, פנק אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...