Dell U2410 - עמוד 4 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell U2410

avinatbezeq

Recommended Posts

מה שווה יותר לקנות באנגלייה במחיר X או מחיר Y לא ממש מעניין אותנו פה :) זה פשוט לא פרקטי ולא רלוונטי לצרכן הישראלי.

כפי שנאמר מספר עמודים לפני - הHP מהווה תחרות לDELL24 בכל הנוגע לתמחור ולמוצר, זו אחת הסיבות למה שאנחנו רואים עכשיו מדל.

מחיר הHP בארץ - לא רלוונטי וחסר כל פרופורצייה, רחוק מאוד מכל מאפיין תחרותי. כנראה בארץ הביאו אותו בשביל סיבה אחרת (לא אנחנו).

מטרת הפוסט היתה לתת מדד של מחירים בחו"ל וזמינות בחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נכון, בארץ אפשר לקנות את הפיליפס - ועוד כמה מסכים. אם זה מגיע כתשובה למה שנרשם לגבי כדאיות קנייה באנגלייה, אז הפיליפס לא בדיוק משחק באותו המגרש של הדל והHP, עובדה שהDELL 24 הם הצלחה והפיליפס המדובר הוא מוצר עמום.

לגבי הפאנל, כרגע לא ממש ידוע בצורה רשמית איזה פאנל יש בU2410, נכון שזה HIPS ומן הסתם הוא מייוצר ע"י , אבל זה כל מה שיודעים. למי שיש מידע מבוסס מעבר לכך הוא מוזמן לשתף.

בכל מקרה מה ניסגר עם הפשטנות ? התחלנו לסווג מסכים לפי הפאנל בלבד ? אם לשני מסכים אותו פאנל אז הם זהים או נחשבים קנייה זהה ? אני חושב שקצת התדרדרנו פה, פאנל זה רק כלי להגיע לאימפלמנטצייה טובה, זה הכל. אני כרגע יושב מול שני מסכי VA - אחד מהסקלה העליונה של המסכים ואחד מהסקלה התחתונה, ההבדל באיכות ובתפיסה הוא פשוט שמיים וארץ ולא משנה איזה קלברציות ניסיתי לעשות. כמובן ששניהם שמים וארץ באיכות מול מסך TN מהסקלה התחתונה :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע עד כמה מומצבת כיצרן מקצועי אבל הם בהחלט ידעו ליצור HYPE רציני וזה בכלל לא בארץ, אנחנו סה"כ העתקנו מהעולם. מה שכן - בארה"ב פחות פראירים וברדע שיש אלטרנטיבה הם יודעים לדרוש.

לדעתי האישית, אם נסתכל על שוק המסכים האיכותיים, היא יצרן בינוני שמייצר מוצרים מפוצצים בתכונות במחיר שיהיה סביר לשוק אבל מוציא אותם לשוק כשהם בשלבי פיתוח, מלאי באגים ותקלות וטעויות ולוקח כמה דורות עד שהמוצר נהיה נורמאלי או עד שהורסים אותו עם הדגם הבא. משהו כמו המייקרוסופט של המסכים. אבל זו רק דעתי, ואכן אני לא רואה המון ברירות היום בשוק הזה. מה שכן גם יש אולי תקווה של סימן של שינוי אצל .

לגבי הפיליפס לא הבנתי מה אמרת, אבל זה מסך די ישן - אני די בטוח שקראתי עליו ביקורת.

אבל מה בכלל אתה מנסה להגיד על הפיליפס ? לקנות אותו ולא את הדל ? לא כלכך הבנתי... בכל מקרה המסך הזה פחות פונה לשוק המולטימדייה הביתי, בטח לא לגיימרים הרציניים שמחזיקים בנוסף למחשב לפחות עוד קונסולה אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נתרום לדיון בצורה מועילה.

המסך נמצא ב DELL SB ארה"ב (סמול ביזנס)... במחיר 599$

http://configure.us.dell.com/dellstore/config.aspx?c=us&l=en&cs=04&kc=&oc=u2410&dgc=BF&cid=7421&lid=197378&acd=10466193-1225267-u0t0f0fp24333c0s558

כמו כן השגתי קופון שמוריד את המחיר ב 120$... !!! מה שיוצא 479$... בחישוב פשוט 479X3.78=1810 ש"ח !!!

אני קונה... (ומוכר את ה 2209WA שלי מי רוצה?)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ... אני לא רגיל שמכנים אותי טיפש... ובייחוד בלי לבדוק ולהוכיח.

הייתכן שהמתמטיקה שלך שונה משלי? אתה רוצה להוכיח את שלך דרך אינדוקציה?... או פשוט להשאיר את הרושם

שאתה חכם מכולנו או לפחות רק ממני...

רק כדי לשבר את האוזן וכדי למנוע אי הבנות לגבי TAX יש לי פטור מלא מ TAX ,לגבי משלוח לכתובתי בארה"ב, זה חינם אם תשים לב...

מה ימנע ממני לשים את זה על מזוודה ולהביא את זה לארץ בסוף הטיול מר חכם גדול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אתה מדבר לעניין, להבא פשוט ציין : "נ.ב אל תשכח עלויות שוליות כגון מכס/מע"מ/משלוח/דמי טיפול"

אני קונה שנים בארה"ב בזכות קרובים/חברים שגרים שם ואני מכיר את התהליך ומתורגל אליו, ייתכן וכנראה שזה לא רלוונטי

להרבה מהמשתמשים פה, אך מטרתי היתה להראות בסה"כ שהמסך זמין למכירה בארה"ב (שאלה שהועלתה קודם) ובמחיר נוח.

תגובות ראשוניות כמו שלך לא ממש מעודדות אנשים כמוני להוסיף לדיון, אם כי אני בטוח שלא זו היתה כוונתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נתרום לדיון בצורה מועילה.

.....

כמו כן השגתי קופון שמוריד את המחיר ב 120$... !!! מה שיוצא 479$... בחישוב פשוט 479X3.78=1810 ש"ח !!!

.....

יש לי פטור מלא מ TAX

......

ייתכן וכנראה שזה לא רלוונטי להרבה מהמשתמשים פה

כנראה שזה לא רלוונטי לאף אחד מהמשתמשים פה, בראש ובראשונה כי זה השגת קופון של 120$ זה לא בדיוק משהו שרלוונטי למשתמשים אחרים...

::)

זה בערך כמו שתגיד "קיבלתי מההורים שלי 1,000 ש"ח מתנה ליומולדת אז עכשיו המסך הזה אפילו זול יותר מה-22 !!!" :screwy:

בוא נלך לפי החישוב שלך.

המסך 2209WA עולה באותו מקום 289$.

הנה: http://accessories.us.dell.com/sna/products/Displays/productdetail.aspx?c=us&l=en&s=bsd&cs=04&sku=320-7825

כמו כן השגת קופון שמוריד את המחיר ב 120$... !!! מה שיוצא 169$... בחישוב פשוט 169X3.78=639 ש"ח !!!

אז עכשיו מה עדיף? 639 ש"ח או 1810 ש"ח?

פתאום הוא כבר לא כלכך משתלם, הא.... מחיר של כמעט פי 3.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה הקופון לכלל הציבור כבקשתך :

?D1GJGKRQK0NFP

אין הגבלת משתמשים !... תהנו...

נ.ב

כל טענותיך הגיוניות ולוגיות "להחריד", אך חובה עליך לציינם ! ולא לכנות את טענותיי כטיפשיות ועוד להחריד !

בנוסף נראה לי שהדיון כאן נפתח לאנשים שמחפשים לקנות U2410 במחיר הוגן ולא 2209WA במחיר הוגן (אולי דווקא למכור ???)

אלא אם כן אתה רוצה להוסיף בכללי הפורום שעלי לציין את הכדאיות הריאלית של קניית המוצר יחסית לכל המוצרים באתר של ...

ואז כמובן שאעשה זאת בחפץ לב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה להסתיר קצת יותר טוב את הדמגוגיה, לא כלכך הלך לך הפעם..

בכל אופן אני שמח שאחרי התגובה שלי טרחת באמת להפוך את ההודעה הקודמת שלך לקצת יותר רלוונטית (רק קצת יותר כי שאר האנשים עדיין צריכים לשלם מיסים), ועכשיו רק נשאר נושא ההשוואה ל-22, שהפך להיות במחיר כמעט אפסי בשיטה שלך.. ולדעתי אין הרבה היגיון בתשלום של פי-3 בשביל עוד 2 אינצ'ים. אבל זאת כבר החלטה שלך, אם אתה מוכן לשלם 300% מחיר בשביל עליה של 9% בגודל - אשריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. לכנות צורת דיבור של אדם כדמגוגיה כדי לשפר עמדות בוויכוח זוהי שיטה נושנה ולא מוצלחת במיוחד שמאפיינת אנשים

עם נקודה חלשה בטיעון שלהם. זה גם מאפיין אנשים מתנשאים שלא יכולים לומר בפה מלא "צדקת, ואני טעיתי"

מה שהולך יפה עם "חישוב מוטעה וטיפשי להחריד" הארוגנטי שלך.

ב. אני שמח שאתה מנכס לעצמך את התועלת מההודעה שלי וייתכן שהבאת תועלת באמת מה שבסה"כ אמרתי זה שלהבא תעלה טענות/תהיות/ שאלות

אינפומטיביות שמשדרות כבוד בסיסי לזולת ולא בוז מרומם כמו שאתה טרחת לשדר.

ג. אתה חוזר על נקודה תמוהה ולא ברורה, אנשים רוצים לקנות U2410 יש להם צרכים שונים ומשונים שמפנים אותם למסך הזה ואליו בלבד

מה זה בדיוק רלוונטי איזה מסכים או מוצרים אחרים ניתן לקנות ובאיזה מחיר, אדם רוצה חיבור כדי לחבר ל ולכן הוא חייב מסך

כזה ולכן ה 2209WA לא טוב לו... אני לא מבין מה הנקודה שלך, אם זה לא דמגוגיה בגרוש מה כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...