Dell U2410 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell U2410

avinatbezeq

Recommended Posts

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מתאים גם למשחקים

וגם לגלישה באינטרנט וגם לסקייפ וגם לפייסבוק וגם לוורד 2003 וגם לוורד 2007 וגם למחשבון וגם לסוליטר וגם לשולה המוקשים וגם לסרטים וגם להורדות וגם כקישוט וגם כמשקולת נייר וגם כסמל סטטוס וגם להרגעת הקריז למכורים לחומרה וגם .....

טוב נו, הכוונה היתה שבניגוד ל 2408WFP שמיועד יותר לשימוש ביתי (במחיר כמה שיותר נמוך) המסך הזה ככל הנראה מיועד לשוק המקצועי מה שאומר שיעלה יותר ולא בטוח שיהיה שווה את הכסף לעומת מסך ביתי יותר. אני מקווה שעכשיו כוונת המשורר יותר ברורה ואת התשובה הסופית נדע רק לאחר כמה חודשים אחרי שיתחיל להיות משווק (המחיר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ice2k מוקדם מדי לנחש שהוא ''מסך מקצועי'' (אתה מתכוון למסך לשימוש גרפיקאים בטח) ולפי מה קבעת שהוא מקצועי ? לפי שלושת האותיות I-P-S ? או המחיר ?

מההסבר שלך לא עולה הרבה

צריך לחכות לביקורות בנושא מאתרים כמו PRAD או TFT Central בשביל לקבוע את זה.

בניגוד למשחקים שאפשר לקבוע שהוא מתאים גם בגלל הפאנל וגם בגלל זמן התגובה (לא כל מסך מתאים למשחקים...לא סתם רשמתי...)

לאחר בירור, מול אדם שבירר מול היבואן התגובה הייתה

"לגבי מסך 24 החדש , הוא כרגע לא פתוח לאיזור שלנו רק לארה"ב"

לפני שבוע הוא נמכר רק ביפן...מקווה וכמעט בטוח שעוד כמה שבועות התשובה תהיה שהוא זמין בארץ :xyxthumbs:

להלן ציטוט מפורום, אומרים שהוא מכויל מהקופסה:

Phil, if your into colour reproduction and colour accuracy then the is better than the others even thou it uses a similiar Premium IPS panel it has a lot more smarts behind. The specifications like including internal processing and DCR are not available in the HP or Philips. looks better is a good price.

When you open the box you get a factory report on your monitors colour accuracy which measures greyscales, SRGB, Adobe and the delta-e. This is awesome, so it's factory tuned like the Eizo's.

hope this helps.

http://forums.whirlpool.net.au/forum-replies-archive.cfm/1256560.html

דף הכיול שבתוך הקופסה:

http://img32.imageshack.us/img32/5781/u2410.png

חבר בפורום בשם JohnnyRocket קנה את המסך והוא רשם שם שהוא מאוד מרוצה אם זה למשחקים או עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ice2k מוקדם מדי לנחש שהוא ''מסך מקצועי'' (אתה מתכוון למסך לשימוש גרפיקאים בטח) ולפי מה קבעת שהוא מקצועי ? לפי שלושת האותיות I-P-S ? או המחיר ?

מההסבר שלך לא עולה הרבה

צריך לחכות לביקורות בנושא מאתרים כמו PRAD או TFT Central בשביל לקבוע את זה.

בניגוד למשחקים שאפשר לקבוע שהוא מתאים גם בגלל הפאנל וגם בגלל זמן התגובה (לא כל מסך מתאים למשחקים...לא סתם רשמתי...)

זה מה שיפה בניחוש.. לא ידעתי שבניחושים יש הגדרות של זמנים. בשביל מידע סופי ומוחלט כמו שרשמתי - צריך לחכות, אני שמח שאתה חוזר אחרי.

ולפי מה קבעתי שהוא מקצועי ? בטח לא לפי הרמה הבסיסית שאתה העלת (אהבתי את הציניות של אותיות הIPS), למעשה לא קבעתי שום דבר רק רשמתי מה זה נראה.

שים לב: יש לו טבלאות צבע של 12 BIT שדורשות חומרה חזקה יותר ולא כלכך מתאימות למשתמשי מולטימדייה ביתיים (זה דורש מחיר והיתרון קלוש לאדם הרגיל), פאנל כמו שציינת, וכמו שבעצמך רשמת - מגיע מכוייל מהמפעל - השקעה. גם העובדה שהורידו את ה SVIDEO היתה לי מוזרה.

אז אם לך זה נראה כמו נתונים של מסך עם פאנל טוב שהוא גם תקציבי תחרותי לשוק הרחב - תפאדל, אם לדעתך כל ההשקעה הזו היא לפאר קריי 4 וקול אוף דיוטי 17 - סאלאמטק.

לי זה נראה אחרת, וכמו שרשמתי - זה רק נראה. ז"א שאני לא אתפלא אם מדובר בסידרה אחרת (יותר גבוה) לעומת ה 2408WFP, ולא אתפלא אם נראה לו מחליף אחר.

ואולי אני אתבדה, אבל אני עכשיו מקווה שהבנת למה מה שרשמתי מלומד והגיוני ובעל בסיס מוצק ולא כללי מדי כמו "מתאים למשחקים" (נכון לסוף 2009 לא ממש מייצרים מסכים בגדלים סטנדרטים עם זמני תגובה גבוהים למיטב ידיעתי).

בכל מקרה, הלוואי ותוך 3-4 חודשים מתחילת מחירתו מחירו יתייצב על 2500 ש"ח, הלוואי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו מגניב...

לפי הטבלה נראה שהמחיר שלו זהה ל 2408WFP (לפני ההנחה של חצי מחיר :) ), אמנם זה לא "יותר זול" כמו שקרה עם ה2209 אבל זה הולך להוריד את הערך של ה2408WFP, 2407WFP וכו' בטירוף, מדובר כאן בחתיכת קפיצה ברמה (בניגוד לכל הרווזיות האחרונות). שלא לדבר על האופצייה למסך 24 חדש בסידרה הרגילה (PVA) שיהיה זול יותר (כמובן רק אופצייה, אולי מצד שני ניסו להפטר מהמותג הבעייתי של הWFP).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...