Dell U2410 - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell U2410

avinatbezeq

Recommended Posts

אוקיי, הזירה מתחילה להתחמם. הפתיע אותי בכלל הלינק של .

אמנם זה הגיע בצורה מאוד פתאומית, אבל האם זה אומר שהגיע הזמן להגיד ביי ביי ל2408WFP ? - רק המחיר יגיד, למרות שהאתר ההונקונגי ציין מחירים דומים לשניהם.

יש למישהו עוד אינידקצייה על מחירים ?

dell-ultrasharp-u2410-viewingangles-large.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מחירים ארה"ב!

http://www1.ap.dell.com/content/products/compare.aspx/24_27lcd?c=au&cs=aubsd1&l=en&s=bsd

עולה שם כ-90% ממחיר של 2709W' שעולה היום בארץ כ-4200 ש"ח, כלומר אפשר להעריך שמחיר יהיה כ-3600 ש"ח.

ואז תהיה דילמה אם לקנות 3008WFP או שני U2410! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחירים dell ארה"ב!

http://www1.ap.dell.com/content/products/compare.aspx/24_27lcd?c=au&cs=aubsd1&l=en&s=bsd

עולה שם כ-90% ממחיר של 2709W' שעולה היום בארץ כ-4200 ש"ח, כלומר אפשר להעריך שמחיר יהיה כ-3600 ש"ח.

תתקן - מדובר במחירים של דל אוסטרלייה, הדולר שם שונה לגמריי ויותר נמוך מדולר אמריקאי.

צריך להזהר עם הערכת מחירים - מסוכן, פועל רק לרעתינו הקונים, היה לנו בדיוק סיפור כזה עם הדגם הקודם. יש יבואנים שקוראים כאן ולפי זה קובעים מחירים (למעשה - ככה מתמחרים בין היתר).

באתר ההונקונגי המחיר זהה ל 2408WFP, אם כבר תעריך לפי זה (וגם זה מסוכן), אל תירה לעצמך (לעצמינו) ברגל.

הדבר הכי נכון להגיד הוא כמה הית מוכן לשלם (באמת) ותן לזה כבר לעבוד:

בהתחשב בעובדה שיש היום מסך 22 איכותי עם פאנל E- של חברה מוכרת כמו דל במחיר של 1200-1350 ש"ח - כמה אז הית\היתי\היינו מוכנים לשלם על מסך 24 איכותי קצת יותר עם פאנל תוצרת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני דברים:

1) זה בדיוק מה שאמרו פה (אבל בדיוק) על ה2408WFP. יבואן אחד ניצל את זה ועשה קופה יפה על כמה אנשים - מכר "במחיר זול" (בניגוד לציפיות) של 3600 ש"ח, לאחר זמן אפסי עם יבוא סדיר המחיר אצל אחרים היה סביב ה3200, ולאחר ירידת דולר הגיע ל 2800. ובכל זאת היתה נבואה על מחיר שקרוב ל 4000.

2) אני מתחיל להיות מודאג, זה רק אני רואה שהעמוד הוא של אוסטרלייה ? מתחיל להדאיג...

הדגל הזה שמופיע בצד שמאל למעלה הוא לא של אוסטרלייה ?

au.gif

המילה שמופיע לידו באנגלית: Australia זה לא אומר אוסטרלייה ?

או שאני ממש בהזיות (וזה יכול להיות :) ) או שיש פה כמה חכמולוגים .... (ואני מתייחס לעמודדים השונים שכל הזמן נותנים פה, לא למחיר האמיתי שאין לי מושג מה הוא באמת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פה הרבה ברירות, המסך בארה''ב עולה 900 דולר..

מה שאומר שבכיף בארץ זה יעבור את ה 4000

http://configure.ap.dell.com/dellstore/config.aspx?c=au&l=en&s=bsd&cs=aubsd1&kc=&oc=S14U2410WAU

לא, הוא צודק ואני טעיתי. תסתכל בפינה השמאלית למעלה - כתוב אוסטרליה![br]פורסם בתאריך: 25.08.2009 בשעה 23:53:32

שני דברים:

1) זה בדיוק מה שאמרו פה (אבל בדיוק) על ה2408WFP. יבואן אחד ניצל את זה ועשה קופה יפה על כמה אנשים - מכר "במחיר זול" (בניגוד לציפיות) של 3600 ש"ח, לאחר זמן אפסי עם יבוא סדיר המחיר אצל אחרים היה סביב ה3200, ולאחר ירידת דולר הגיע ל 2800. ובכל זאת היתה נבואה על מחיר שקרוב ל 4000.

2) אני מתחיל להיות מודאג, זה רק אני רואה שהעמוד הוא של אוסטרלייה ? מתחיל להדאיג...

הדגל הזה שמופיע בצד שמאל למעלה הוא לא של אוסטרלייה ?

au.gif

המילה שמופיע לידו באנגלית: Australia זה לא אומר אוסטרלייה ?

או שאני ממש בהזיות (וזה יכול להיות :) ) או שיש פה כמה חכמולוגים .... (ואני מתייחס לעמודדים השונים שכל הזמן נותנים פה, לא למחיר האמיתי שאין לי מושג מה הוא באמת).

אתה לא בהזיות ואני לא חוכמולוג - פשוט פקששתי את הדגל הקטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה, נראה שהם למדו מהפעם הקודמת ולא מגזימים יותר מדי. גם באתר ההונקונגי היה מחיר זהה ל 2408WFP (שהיה פשוט מוגזם לדגם הזה). לפי הנסיון עם העבר שלהם - ניחוש שלי הוא שהמחיר אפילו טיפה גבוה בתור הצעה ראשונית (בדיוק כמו שהיה איתם ועם הדגם הקודם) ועם היבוא הסדיר לאחר זמן קצר המחיר ירד.

בסופו של דבר המחיר של המסכים מהרמה הזו נשאר בשנים האחרונות קבוע בעוד מחירי שאר המסכים ירדו (יחסית לנתונים שלהם). בהתחשב בעובדה ש22 קצת פחות איכותי שלהם עם פאנל EIPS עולה כמעט שליש, אני לא אתפלא אם הם יצאו עם דגם 24 עם פאנל טוב אך פחות איכותי שיהיה יותר זול. לא זכורה לי קטגוריית מסכים שנשארה עם מחיר זהה כלכך הרבה זמן.

אני מקווה שעם הגל של הדגם החדש קוראי הפורום יהיו מנוסים יותר, לא יתפתו לקנות עד שיבררו שהמחיר שמציעים להם אכן משתלם ולא נסיון לקטוף רווחים. הסבלנות "והכוח הכמותי" יכולים להיות יעילים מאוד מבחינת מחיר עם מוצר יקר כזה, אני מקווה שהפעם כולם ישתפו פעולה ויחכו בסבלנות שתשתלם לכולם.

אולי צריך לארגן תרד כזה, אולי משהו קבוצתי בסגנון "מכרזי HWZONE" של דנדן, רק בכדי להפגין כוונות ולהראות שלפורום יש מודעות צרכנית בנושא המסך הזה וציפייה למחיר טוב ותחרותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה, נראה שהם למדו מהפעם הקודמת ולא מגזימים יותר מדי. גם באתר ההונקונגי היה מחיר זהה ל 2408WFP (שהיה פשוט מוגזם לדגם הזה). לפי הנסיון עם העבר שלהם - ניחוש שלי הוא שהמחיר אפילו טיפה גבוה בתור הצעה ראשונית (בדיוק כמו שהיה איתם ועם הדגם הקודם) ועם היבוא הסדיר לאחר זמן קצר המחיר ירד.

בסופו של דבר המחיר של המסכים מהרמה הזו נשאר בשנים האחרונות קבוע בעוד מחירי שאר המסכים ירדו (יחסית לנתונים שלהם). בהתחשב בעובדה ש22 קצת פחות איכותי שלהם עם פאנל EIPS עולה כמעט שליש, אני לא אתפלא אם הם יצאו עם דגם 24 עם פאנל טוב אך פחות איכותי שיהיה יותר זול. לא זכורה לי קטגוריית מסכים שנשארה עם מחיר זהה כלכך הרבה זמן.

אני מקווה שעם הגל של הדגם החדש קוראי הפורום יהיו מנוסים יותר, לא יתפתו לקנות עד שיבררו שהמחיר שמציעים להם אכן משתלם ולא נסיון לקטוף רווחים. הסבלנות "והכוח הכמותי" יכולים להיות יעילים מאוד מבחינת מחיר עם מוצר יקר כזה, אני מקווה שהפעם כולם ישתפו פעולה ויחכו בסבלנות שתשתלם לכולם.

אולי צריך לארגן תרד כזה, אולי משהו קבוצתי בסגנון "מכרזי HWZONE" של דנדן, רק בכדי להפגין כוונות ולהראות שלפורום יש מודעות צרכנית בנושא המסך הזה וציפייה למחיר טוב ותחרותי.

אני בהחלט חושב אותו דבר כמוך ויהיה נכון אם באמת חברי האתר ישתפו פעולה גם אם נורא מדגדג להם לרכוש את המסך הרי בסופו של דבר אולי ניתן יהיה להשיג מחיר טוב יותר שישתלם גם לאלו שמדגדג להם באצבעות

כפי שאני רואה המחירים במגמת ירידה בהשוואה למסכים דורות קודמים קרי 2407 ,2408, 2410

בכל העולם קיימת ירידת מחירים למסכים בכל הגדלים גם וגם מסכי מחשב מה עוד שהיצרנים כבר מכריזים על עידן מסכי LED ויש כבר בארץ אחד מהם הוא של AOC

כל השוק עומד להישתנות גם בטכנולוגיה וגם במחירים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה צריך לערוך את ההודעה שלך - ניכנס לך הכל לציטוט.

אני בהחלט גם כן חושב שיש מגמה של ירידת מחיר (סוף סוף), ואכן כמו שציינת לא ממש מציעים לנו טכנולוגייה חדשה ואכן ידוע שהטכנלוגייה החדשה כבר בפתח ומיושמת - טכנולוגיית תאורת LED שיכולה ליצור שיפור דרסטי באיכות התמונה - בעיקר בכל מה שקשור לניגודיות מדהימה, רמת שחור מדהימה וחיסול תופעת זליגת האור וחוסר ההומוגניות בפיזור האור. הטכנולוגייה כבר היום מיושמת בצורה נכונה בטלווזיות יקרות.

כמו שציינת בנוגע ל2410 ההמלצה היא לחכות בסבלנות להצעות של מספר חנויות ולייבוא רחב יותר ולא ליפול בפח, הסבלנות הזו תישתלם לכולם ויכולה להוות תקדים גם עם מוצרים אחרים. אהבתי את המושג: "מי שמדגדג לו לקנות את המסך" :) כשתהיה תמונה מלאה הקנייה תהיה יותר נבונה, לא משנה איפה קונים בסוף.

אחרי הכל עם ה2209WA קיבלנו סוףסוף רמת מחירי חו"ל (יחסית) בזכות פעילות חזקה בפורום, הגיע הזמן שזה יקרה עם המסך הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...