Dell U2410 - עמוד 5 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell U2410

avinatbezeq

Recommended Posts

עמרי תרד מהבחור :) הוא סה"כ נתן כאן מידע מועיל שקשור מאוד לדיון שהתפתח בששת העמודים האחרונים, זה שהיתה קצת התלהבות מהקנייה הקרובה ששותפה עם כל הפרוום זה אולי לא הכי קשור בעולם אבל בטח לא מזיק או הגיע ממקום של כוונה רעה. באיזו קומבינה אפשר להשיג ואיך זה באמת לא הכי רלוונטי ברגע זה כשאנו רק צדים זמינות ומגמת מחירים בעולם (כשישראל זה גם עולם) אבל אני בטוח שגם ממידע זה יש מי שיפיק תועלת.

לגבי ההשוואה ל 22", מה היא בדיוק קשורה לדיון הזה ? דיוני כדאיות נפתחים בדרך כלל אחרי שדגים את המידע הראשוני והבסיסי ואחרי שהילד נולד, עד לפני "עמוד" המסך בכלל לא נמכר בארה"ב :lol: ... זה אפשרי אבל חסר כל הגיון כשדנים באופן כללי ולא באופן פרטני. לקוראים כדאי לדעת שמדובר בשני מסכים שונים לגמריי שמיועדים לשווקים שונים (אפילו שיש חפיפה אצל עולם הגיימרים) ושמספקים פתרונות שונים. ו 2" זה לא מה שמסך 24" מוסיף, אלא עוד 30 אחוז שטח עבודה ברזולוצייה שזה קריטי לאנשים מסויימים ויכול להועיל לרוב רובם של האנשים, לצערי הרב זה גם נהיה קריטי עם WIN 7 שהופך מסך 24 למסך 19 :'( .

ואם נחזור לנושא איסוף המידע, אז מה שהתקבל כרגע הוא מחיר של 599 דולר באתר הרישמי, אלו אמורות להיות חדשות טובות מאוד. אם זכרוני אינו מטעה אותי מדובר ב150 דולר פחות (אם לא יותר) מהמחיר ההתחלתי של ה2408WFP כשיצא, זה הפרש משמעותי מאוד ולמרות שהמידע כרגע בסיסי וראשוני ולא בדוק לעומק, נראה ממה שיש כרגע שיש פה ירידת מחיר סוף סוף (כשרמזים התחילו עם התמחור של ה2209).

מה שעוד אומר - כל מי שחשב שהמחיר שפורסם באחת החנויות של 3300 ש"ח הוא מחיר שווה.... שיחשוב שוב. ככל הנראה אי אפשר כבר לעשות הקבלה לתימחור שהיה עם הדגם הקודם בשלבים השונים, אלא לקחת משהו כמו 20 עד 25 אחוז פחות. * כמובן יש לזכור שמדובר רק בהערכה גסה אבל המודעות למצב בעולם רק תעזור לייצב את התמחור ולמנוע מקרי עשיקה כמו שראינו עם הדגם הקודם.

ולמען הסר ספק, אין לי קשר לדל, אני לא חובב גדול של המוצרים שלהם אבל גם לא שונא גדול, אני כבר עובד על מסך 24" עם פאנל S-MVA וכניסות לTV ככה שהאצבעות שלי לא מזילות ריר על הארנק לגבי המסך הזה, ובכל זאת - לא היתי מתנגד אליו אם היתי מקבל קופון של 499$ :lol: ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ההשוואה ל-22 כמובן באה מזה שהוא טען שיש לו אותו, והוא מוכר אותו בשביל לקנות 24 רק בגלל שההבדל במחיר כלכך נמוך ביניהם (לטענתו) אבל הוא שכח שאת אותה הנחה אפשר להפעיל גם על ה-22 אז ההשוואה הזאת לא מחזיקה מיים.............. :nixweiss:

בנוסף לזה, עד התגובה השניה שלו שבאה אך ורק בעקבות התגובה שלי - כל מה שהיה כתוב זה "מחיר דולרי כפול 3.78 !!! יאיי!!" ולא צויין שום פרט מועיל אחר לאחרים, כמו למשל הקוד של הקופון או העובדה שהוא בדיקת מחיר ללא כל מיסים על פי חוק.

הוא סתם הטעה אנשים, אז אני הבהרתי טוב יותר את הנקודה כדי שגולשים תמימים לא יוטעו מההשוואה ההזויה שהוא ביצע. אחרי התגובה שלי הוא כמובן תיקן את עצמו, הוסיף הבהרות, וכו'. ואחרי זה, אין לי יותר טענות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו יפה, אז הכל הובהר, אף אחד לא קנה בטעות את המסך ב1800 ש"ח ועכשיו כולם יודעים מה הקוד לקופון שזה מעולה בעיקר למי שגר בארה"ב או למי שאין כוח לכל החוסר וודאות ואוהב סיכונים או מי שיש לו נסיון רב של קניות מארה"ב לארץ.

העיקר שיהיה אפשר להשלים את הפאזל הזה, שעד שיגיעו כל החלקים שלו הוא יהיה מיושן :lol: ( כבר הכריזו על מסכים עם פאנלים איכותיים חדשים זולים במיוחד יחסית לאחרים בשם C-PVA, כרגע רק בגדלים של 23 ו 20, ויחס מעצבן של 16:9).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט מתאים. לגבי עריכה לדפוס, את זה צריך לבדוק בביקורת מקצועית. יש להבדיל בין עריכת אישית לבין משהו שמופץ הלאה או לדפוס.

ואני מבקש: זה לא GRIDבפעולה, זה סה"כ הטריילר :lol:. מה שכן, עכשיו אני רואה שהחנונים בדיגיטל ורסוס עומדים במילה שלהם ואכן טוחנים את המסך לקראת ביקורת שאמורה לצאת ממש בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק כדי שלא ילעיזו:

א. נושא הת'רד הזה הוא על ה U2410 !!! ורק עליו !!! על יתרונותיו וחסרונותיו ! לא על מסך 2209WA ויחס העלות תועלת שלו מול ה U2410

ב. אנשים שאלו וחקרו קודם לגבי זמינות ומחיר המסך בארה"ב וצפי ירידת מחירים שלו; היות ואני השגתי את המסך במחיר שנקבתי,

מצאתי לנכון לשתף את חברי הפורום הן לגבי זמינותו בארה"ב והן לגבי צפי ירידת מחירים עתידית. כי הרי ברור שלמרות הקופון

לא סביר שחברה תפסיד כסף על מוצר ואם כן אז באופן מוגבל ולצורך שיווק (מה שלא סביר במקרה של מסך חדש ומבוקש כזה)

ולכן אם שאלו כאן מהי ההערכה למחיר עתידי של המוצר הבאתי את המקרה הפרטי שלי בתור דעתי הצנועה.

ג. לא מקובל בעיני (ואולי אני אדם מוזר כזה) שחבר פורום וקל וחומר מנהל, יכנה פוסט של חבר במילים כ"טיפשי" ו"להחריד"

ובשעה שאני הגבתי בנימוס וניסיתי להגן על טענותיי, בחר הוא להתווכח בצורה קטנונית על דברים שוליים שלא קשורים לנושא הדיון

ולהמשיך בגישתו הפוגעת והפוגענית.

יראו אנשים וישפטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן. יראו אנשים וישפטו.

ההשוואה ל-22 כמובן באה מזה שהוא טען שיש לו אותו, והוא מוכר אותו בשביל לקנות 24 רק בגלל שההבדל במחיר כלכך נמוך ביניהם (לטענתו) אבל הוא שכח שאת אותה הנחה אפשר להפעיל גם על ה-22 אז ההשוואה הזאת לא מחזיקה מיים.............. :nixweiss:

בנוסף לזה, עד התגובה השניה שלו שבאה אך ורק בעקבות התגובה שלי - כל מה שהיה כתוב זה "מחיר דולרי כפול 3.78 !!! יאיי!!" ולא צויין שום פרט מועיל אחר לאחרים, כמו למשל הקוד של הקופון או העובדה שהוא בדיקת מחיר ללא כל מיסים על פי חוק.

הוא סתם הטעה אנשים, אז אני הבהרתי טוב יותר את הנקודה כדי שגולשים תמימים לא יוטעו מההשוואה ההזויה שהוא ביצע. אחרי התגובה שלי הוא כמובן תיקן את עצמו, הוסיף הבהרות, וכו'. ואחרי זה, אין לי יותר טענות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

... ו 2" זה לא מה שמסך 24" מוסיף, אלא עוד 30 אחוז שטח עבודה ברזולוצייה שזה קריטי לאנשים מסויימים ויכול להועיל לרוב רובם של האנשים, לצערי הרב זה גם נהיה קריטי עם WIN 7 שהופך מסך 24 למסך 19 :'( .

...

סליחה, מה זה היה הדבר הזה עם 7?

אנא הסבר, נמק, הרחב והדגם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שזה משהו כלכך שלילי, סה"כ זה בא ממקום של יתרון מסויים. אבל הכל בWIN7 יותר גדול, החל מאייקונים, רווחים בין אובייקטים, שורות, הטאסקבאר, כל הגרפיקה. יש מגמה של לעשות הכל גדול יותר וברור יותר ונגיש יותר. LIVE MAIL זו דוגמה ברורה לכך. מסך 24 עם רזולוצייה ענקית פתאום נראה קטן וצפוף וצריך לגלול הרבה וכו' וכו'.

יש בזה חלק מהרעיון של מעבר לממשק מגע (למשל הטאסקבאר הגדול יותר), אבל זו מגמה בזמן האחרון בכלל, עוד מאופיס 2007. ב 7 זה כבר מטורף. לא יצא לי להתקין אותה על מסך קטן מ 24 אבל אני לא רוצה לחשוב עד כמה צפוף זה על מסך 19 למשל.

כשעברתי ל 24" ב פתאום הכל נראה ענק, מלא שטח פנוי סוףסוף, אין סוף של שורות עם נתונים מול העיניים. כשהתקנתי 7 התחושה הזו נעלמה, למעשה נראה שמסך 24 (ברזולוצייה שלו) הוא הגודל המתאים בדיוק ל 7, זו לפחות התחושה. כל פעם שאני חוזר לעשות בוט מ הכל נראה ממש קטן.

כמובן את הכל אפשר להגדיר אבל לא עד מצב של , וגם זה לעשות סלט ללכת נגד ברירות המחדל של תצוגת מערכת ההפעלה כשכל המתכנתים בעולם לוקחים כנקודת ייחוס את ברירית המחדל של התצוגה.

כל מערכת ההפעלה הזו (7) באה בגישה של לנצל בשביל יתרונות משאבים קיימים עד הסוף ולא להשאיר אותם על ריק (כמו כרטיס שבכלל לא משתמשים בכוח העיבוד שלו בעבודה רגילה למשל בXP), כנראה ששטח תצוגה זה אחד מהמשאבים (כולם עוברים היום למסך גדול ורחב, המון קונים 22 לשימוש רגיל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט יכול להיות, לא עברה אצלי במחשב בצורה רצינית לכן אין לי "נסיון אינטימי" איתה :). אני מניח שהמגמה הזו נמשכה טיפה יותר, למשל את זה רואים בטאסק באר. אני מאמין שהידידותיות למגע שיש ב 7 מובנת בניגוד לוויסטה גורמת לה להראות יותר גדולה ונגישה מוויסטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה מדובר בהגדרות ברירת מחדל. ל-XP ול- אפשר לגרום להיראות כמו קלאסי לחלוטין. אני מניח שגם ב-7 שמרו על אפשרות כזו.

לגבי גודל אייקונים/טקסט/מרווחים, זה וודאי יצריך חפירה עמוקה יותר בהגדרות התצוגה, אבל גם אמור להיות אפשרי.

לא עשיתי זאת, כי גם לי יש מסך ברזולוציה גבוהה וגודל נקודה קטן (2007FP), כך שהאייקונים הגדולים של דווקא מתאימים לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה מדובר בהגדרות ברירת מחדל. ל-XP ול- אפשר לגרום להיראות כמו קלאסי לחלוטין. אני מניח שגם ב-7 שמרו על אפשרות כזו.

לגבי גודל אייקונים/טקסט/מרווחים, זה וודאי יצריך חפירה עמוקה יותר בהגדרות התצוגה, אבל גם אמור להיות אפשרי.

לא עשיתי זאת, כי גם לי יש מסך ברזולוציה גבוהה וגודל נקודה קטן (2007FP), כך שהאייקונים הגדולים של דווקא מתאימים לי.

כן,

אבל כבר רשמתי את כל זה, אז למה לחזור :), אולי זה לא היה מספיק ברור.

בכל מקרה אחדד ואוסיף שהרעיון הוא קונספט כללי שאמנם פחות נוח בתקופות מעבר, אבל אצל רוב רובם של האנשים זה יהיה ככה ללא שינוי (הם לא מדברים סינית וגם לא טוויקית וגם לא רג'יסטריט, - וזה נתון שמפתחי התוכניות ההמוניות יודעים), הרעיון הוא של נגישות קלה יותר וניצול של רזולוציות גדולות יותר שקלות היום לייצור ולהשגה וזולות לקנייה. סה"כ כבר המון שנים אנחנו עובדים על סטנדרטים ישנים ונמוכים של רזולוצייה ולא מתקדמים, במונחי זמן של מחשבים זה פיגור ותקיעה רצינית ובגלל זה אמרתי שזה מגיע ממקום חיובי.

אני מניח שזה עוד בונוס לU2410, אבל כרגע מה שחשוב להזהר ממנו זה פרופורציית המחיר, חשוב לדעת כשעושים את השיקול:

1) כמה עולה מסך 24 TN מוכר.

2) כמה עולה מסך 22 עם פאנל יותר טוב מ TN.

3) מה המחירים של המסך בחול.

4) מה צפי המחירים של המסך חודש עד שלושה חודשים בתוך השיווק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...