Dell 2209WA - קניה קבוצתית דרך מספר חנויות - עמוד 24 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell 2209WA - קניה קבוצתית דרך מספר חנויות

דנדן

Recommended Posts

• תגובות 538
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם זה יכול להיות, וגם שתוך כמה שנים עם מספיק אוכל המסך יגדל למסך 24" (זה משהו שאני חשבתי עליו).

אנחנו לא חיים כאן בפורום על ספקולציות "ומחשבות", יש דרכים פחות מגמתיות להראות את התמונה המלאה (בלי שום קשר למה נכון ומה לא נכון, קשה לי להאמין שאתה או אני יודעים את התשובה האמיתית בכדי ליצור "כיוון מחשבה").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום דיברתי עם חבר על כל העניין הזה של "אחריות NEXTOP לא רשמית של DELL מול אחריות CMS\יעל\אומניטק רשמית". הוא אמר לי משפט כזה:

"ממה שראיתי לאורך השנים, NEXTOP תמיד הביאו איזה דגם או שניים שלא היה ליבואנית הרשמית ככה שאם תהיה בעייה להם תמיד יהיה דגם חלופי מעניין במקרה שזה שקניתי ייצורו ייפסק". נגיד אם ה2408 לא היה מיוצר, במקומו, מישהו יקבל U2410 שאין לאף אחד מלבדם."

מהצד נראה הגיוני.

בקשר לINPUT LAG, ש וב התחלנו ? תראו את ההבדלים בין שני דגמי הדגל כיום, 2209W A01 מול 2408WFP A02:

http://www.hardforums.com/showthread.php?t=1435130

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

זה שחבר שלך חושב ככה, שיבושם לו.

מצד שני אפשר לראות את הדיון של אור כהן, שהבאתי את הלינק שלו לפני כמה עמודים, בהם הוא מציין שלא היה לנקסטופ מסך מדגם זהה, הציעו לו רק שדרוג בתשלום והוא לא היה מעוניין, והם ניסו לתקן לו את המסך בצורה חובבנית ביותר...

לא הבנתי את הקשר. אני מדבר על input lag ואתה מדבר על network lag. הראשון יקרה בכל תוכן, ללא קשר למשחקי רשת. אם יש input lag אתה תראה אותו בכל משחק מהיר (מירוצים, shooters וכו').

האם ממה שראית בשרשור הזה ואחרים, קנו את המסך הזה גם אנשים שהעידו שהם או מתעתדים לשחק בעזרתו משחקים מהירים?

גם אני התכוונתי לINPUT LAG, כי אם אתה חושב שאתה רואה הבדל של 2.5 פריימים בלבד אז אתה הוזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני התכוונתי לINPUT LAG, כי אם אתה חושב שאתה רואה הבדל של 2.5 פריימים בלבד אז אתה הוזה.

בשום מקום לא אמרתי שאני חושב שאני רואה הבדל :) רק ציינתי ש PRAD טוענים שזה לא מסך לגיימרים בגלל 2.5 FPS.

אני רק חיפשתי מידע (מקצועי או מחוות דעת של משתמשים) שיפריך את החששות שלי מכך שהמסך לא מתאים לגיימרים, כמו שזה הוצג בביקורת הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תחשוש - לך עליו בלב שלם. יש הייפ ודאווין מאחורי כל דבר, להיות חלק מזה זה חלק מההנאה במקרה הזה של הגיימרים. אני בטוח שאם תחפש טוב תמצא שטוענים שהאותיות הבולטות של FATALITY משפרות את התנועה של העכבר (זה עניין של פיזיקה ואווירודינמיות). והלוגו בצורת FATALITY מספק סיכוך ובידוד להפרעות בכרטיס הקול. הכל שאלה אם אתה משחק במחשב או שאתה חולה נפש (חולה חולה אבל לפחות נהנה מהחיים שלו וזה ממש לא משנה אם זה פסיכולוגי או לא).

זה בדיוק כמו שחולי לינוקס יחפש ויהנו מכל דבר שהוא חופשי, קוד פתוח, אנטי מייקרוסופט בלי שום קשר למה יותר פרודקטיבי ומה יותר טוב. ככה יהנה מלדעת שיש לו מסך עם 0 MS במקום 10 MS בלי שום קשר להבדל בפועל, אם זה עושה לו טוב אז זה נהדר וזו הסיבה שמספקים את המידע הזה.

לגבי הINPUT LAG - צריך להזהר עם תמונות. למדוד INPU LAG בתמונות זה כמו לבדוק ביצועים עם , זה לא אומר כלום בפועל אלא רק מספק מבט על מה שהעיין האנושית לא מסוגלת כלכך לקלוט. זה כלי עזר אבל לא מסיקים ממנו מסקנות גורפות. יש גם קצת בעיתיות לגבי אמינות כי ישנם מקרים בהם עוד דברים ישפיעו על הLAG חוץ מהמסכים. מה שכן - בטח אסור להסיק מסקנות ממי שלא יודע לצלם LAG :) כל התרד הזה בHOCP זה תלונות על יכולות הצילום הגרועות שלו (ממש פאבלו פיקאסו יצא לו שם)...

ולא כלכך הצלחתי להבין מה החבר של אלכס אמר - שבחנות כמו NT באחריות יש סיכוי גדול שיביאו לך בעתיד משהו מתקדם יותר ? כי אם כן אז החבר באמת טיפונת הוזה.. גם אני ניתקלתי באמצע הרחוב כבר כמה פעמים בשטר של 50 שקל, אבל זה אף פעם לא קורה לי כשאני רוצה שזה יקרה או שזה יהיה שטר של 200 :).

יש סיכוי שזה יקרה, יש סיכוי שההיפך יקרה ואין שום דבר שמעיד על כך שזה יקרה בחנות כזו ולא אצל יבואן גדול (אני דווקא נתקלתי במספיק מקרים הפוכים).

ולסיום מה שהכי אהבתי לקרוא היום: אנשים בקושי קנו את המסך, כבר הרגו אותו, שלחו אותו לאחריות, רבו עם האחריות (ו קיבלו משהו הרבה יותר טוב) ואז דנו על כל מה שלא באמת קרה :) ועד שקנו כבר יצא הדור המחליף.... חברה, זה מסך טוב בגרושים - תקנו ותהנו ואל תשברו את הראש. תמצאו את המקום שהכי נוח לכם לקנייה מבין הזולים ותתחדשו. עוד קצת דיבורים ואנחנו מגיעים למסכים הראשונים עם פאנלי C-PVA החדשים והזולים שאוטוטו יוצאים לשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, זה מסך טוב בגרושים - תקנו ותהנו ואל תשברו את הראש. תמצאו את המקום שהכי נוח לכם לקנייה מבין הזולים ותתחדשו.

מסכים לגמרי אפשר לחשוב שזה איזה 24" ב3500 ש"ח -

1050 ש"ח למסך הזה זה מחיר מצחיק.

ואם נחזור לדברים הרלוונטיים אזי שוחחתי עם NEXTOP היום - נמסר לי שיעקב בארה"ב.

כולם להתפלל שיחזור בשלום עם המסכים שלנו במהרה ושלא תהינה תקלות ועיכובים.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד קצת דיבורים ואנחנו מגיעים למסכים הראשונים עם פאנלי C-PVA החדשים והזולים שאוטוטו יוצאים לשוק.

זה בסדר, הם לא משהו מיוחד ממה שקראתי, לא צריך לעשות דפיקות לב :)

http://www.xbitlabs.com/articles/monitors/display/samsung-sm-f2080-f2380_7.html#sect0

במיוחד כאשר הדגם הראשון של ה-20 אינץ' )SAMSUNG F2080) עולה 1600

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=736018

והשני ה23 אינץ' (F2380) עולה מעל 2000 ש"ח

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=736019

נ.ב- CRAZY, אני בפגישה במשרד החוץ היום אחה"צ, צלצל אליי וניפגש בי"ם(אין לי פה מספר שלך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

זה שחבר שלך חושב ככה, שיבושם לו.

מצד שני אפשר לראות את הדיון של אור כהן, שהבאתי את הלינק שלו לפני כמה עמודים, בהם הוא מציין שלא היה לנקסטופ מסך מדגם זהה, הציעו לו רק שדרוג בתשלום והוא לא היה מעוניין, והם ניסו לתקן לו את המסך בצורה חובבנית ביותר...

היו מקרים שנסעתי למוסך מורשה שעשה חרא של עבודה בהרבה כסף. מספר חודשים לאחר מכן נסעתי לסתם מוסך ביפו שעשה עבודה הרבה יותר מקצועית בפחות כסף. אחריות רשמית לא בהכרח מעידה על איכות השירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תחשוש - לך עליו בלב שלם.

הזמנתי אתמול בלילה מפנדה :-)

לי אישית לא חשוב עם יש לו input lag של 10 או 20 או 246 מילישניות, כל עוד אני לא שם לב אליו - הוא לא מפריע לי. אני לא מחפש נתונים יפים על הנייר, כי זה לא שווה הרבה. באותו הקשר של Fatality, אני גם לא מבין למה באים עם קירורים כל כך יפים, עם ציורים והכל. אף אחד לא רואה את זה!! שניה אחרי שאתה מכניס את זה למארז, כל מה שאתה רואה (במקרה הטוב) זה את החלק האחורי של ה-PCB עם כמה וכמה מעגלים עליו. למה לעזאזל צריך מאווררים אדומים עם ציור של סמוראי בענק?!

מסכים לגמרי אפשר לחשוב שזה איזה 24" ב3500 ש"ח -

1050 ש"ח למסך הזה זה מחיר מצחיק.

זה שהמחיר זול ביחס למסכים, לא אומר ש -1050 ש"ח זה לא כסף :-)

בכל פעם שאני צריך לקנות מוצר טכנולוגי כלשהו (נגן, , עדשות, חומרה, פלאפון...) אני קורא ובודק וחופר ומשווה. אני רוצה לדעת שאני מקבל את המקסימום ביחס למה שאני משלם. לא משנה לי אם אני משלם 500 או 1000 או 3000 ש"ח, כל עוד שאני יודע שקיבלתי את המקסימום מבחינת the bang for the buck.

דווקא הענין של עוד/פחות 100 ש"ח למחיר המסך לא מזיז לי. לדעת שזה מוצר איכותי שיתאים לי ולצרכים שלי - זה מזיז הרבה, ולכן אני שואל, ובודק, וקורא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר איזה רוויזיות יש ומה ההבדל ביניהם? ראיתי שיש A00 וA01, ששאלתי בSKYPC אמרו לי שיש גם A02, אני מבולבל ??? ראיתי גם שהגרסה הכי טובה היא A01 שמיוצרת בסין ולא במקסיקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על A02 לא שמעתי שקיים ב2209,ככל שידוע לי מהמסך האחר שברשותי - 2709W הA02 לא שיפר משהו רלוונטי מהA01.

לA00 מA01 - יש אולי שיפור בלאג,שגם זה מונפץ וטחון אובר על המידה.אני משחק על FULL HD עם המסך שלי,המשחקים רצים בצורה חלקה ומדהימה ולא שם לב לשום INPUT או NETWORK לאג כזה או אחר.

מדובר במסך מציאה מבחינת המחיר,וכל מי שמחפש להתחדש במסך ולא קופץ על המציאה הזו לדעתי עושה שטות,מדובר במסך הALL IN ONE הטוב מסוגו כיום יחסית למחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על A02 לא שמעתי שקיים ב2209,ככל שידוע לי מהמסך האחר שברשותי - 2709W הA02 לא שיפר משהו רלוונטי מהA01.

אתה יודע שאין שום קשר בין רוויזיה במסך אחד לרוויזיה במסך אחר, נכון? זה שב 2709W רוויזית A02 לא שיפרה/שינתה, לא מעיד בכלום על שום רוויזיה אחרת בשום מסך אחר של ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

יש לי שאלה בקשר למכירה בנקסטופ (הם פשוט לא עונים לי לטלפון אז אולי מישהו מכם יודע..)

אפשר להשתתף במכירה הקבוצתית אבל לא לשלם דמי משלוח אלא לבוא לקחת את המסך בעצמי מהחנות? כי מתי שאני רוצה להשתתף במכירה זה נותן לי רק אפשרות אחת של 1080 ש"ח (משלוח כלול) ואני לא רואה שם אפשרות לבטל את המשלוח ולבוא לקחת לבד.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...