Dell 2209WA - קניה קבוצתית דרך מספר חנויות - עמוד 20 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell 2209WA - קניה קבוצתית דרך מספר חנויות

דנדן

Recommended Posts

• תגובות 538
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בולשיט !! כמה נמאס מידענים כמוך שמזהמים לאנשים אחרים את הראש ...

פיקסל שרוף לא שווה לזימזום ברמקולים . נקודה !

זימזום ברמקולים יהיה שווה ערך לבהירות משתנה בכל המסך וזו כבר תקלה ועל זה אין ויכוח.

פיקסל שרוף שנמצא בצדדים של המסך מפריע למישהו בעבודה השוטפת ? קדחת. לא מפריע ולא מורגש.

גם פיקסל שתקוע באמצע המסך שזה כבר יותר במוקד הראייה, נבלע ברקע כשמשוטטים באינטרנט או צופים בסרט

או אפילו עובדים באופיס עם רקע לבן.

מי שקונה מסך עם פיקסל שרוף, תוך ידיעה מראש ובמחיר מתאים ואין לו שריטה בראש ( כמוך ! ) הוא בן אדם

עם אחלה ראש על הכתפיים ועשה עיסקה מעולה והוא צוחק על שאר המטומטמים שמחפשים יעני " שלמות "

ומשלמים כסף מיותר על כלום.

מסכים איתך 100%.

בקיצור נסכם שלכל אחד יש את הסטיה שלו - צדקת כשביטלת את ההשוואה לזימזום ברמקולים - אין מה להשוות.

אבל אני חייב להודות שלי אישית יש את השריטה הזו - זה משהו פסיכולוגי. :screwy:

ברור שבגדר ההיגיון - אם היו מציעים לי מסך 30" עם פיקסל שרוף בצד במחיר מוזל ב25% הייתי רץ על זה.

אבל בגדול אני יודע שהפיקסל השרוף במיוחד במסכים קטנים (22") אני הייתי מוצא את עצמי מסתכל על זה כל הזמן - וכל הזמן מנסה לראות אם רואים או לא רואים אותו.

מה לעשות אני שרוט בראש - אבל מודע לזה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TMSFOX עדכנו את המחיר ל-1168 ש"ח במזומן עם שבוע אחריות על פיקסלים מתים.

http://www.tmsfox.co.il/Product.aspx?productid=2904

בטח הסתכלו בעדכון אתמול של הרשימה שעשיתי, אז הורידו מחיר :)

מעניין מי הבא בתור שיוריד את המחיר :)

דרך אגב, מישהו שם לב, שלמרות שנאמר שהמסך יורד מהמדפים, החנויות לא מפסיקות למכור אותו???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדון CRAZY היקר

אתה לא מבין בשיט, קשקשן צמרת .

תנסה לראות סרט שבמקום פסים שחורים תיראה פיקסל אדום בוהק. רק זה משגע לי תשכל.

אתה לא מבין בכלום, רק מקשקש אבל מתי שחנות דופקת אותך אתה ישן מתבכיין.

בכללי, חנויות צריכות להביא מוצר תקין, לא מקובל עלי תקלה אקראית .

אם היתה סידרה X, עם פיקסל במקום Y אבל קבוע אני מקבל זאת. אבל אני בתור צרכן רוצה מוצר כפי שאני חושב לקבל ולא לפי קריזות של תהליך היצור.

בין אם זה מפריע ובן אם לא, זה פגם שאינך יודע את היקפו.

יש הבדל עצום בין לקוח שמשלם 1000 ש"ח על מסך ורמקולים או כרטיס קול שעולים עד 200 ש"ח.

שלא לדבר שהרבה יבואנים משחזרים מוצרים , מתקנים ואינך אפילו מודע לכך. אולם במסך אתה רואה זאת במקום.

הגיע הזמן שחנויות ויבואנים ימכרו מוצר תקין וחדש שעבר ביקורת איכות, ולא אחד מוזל עם פגמים. לא מקובל עלי וזאת מירמה.

אני עוד לא התחלתי לדבר על חברות הסלולור, שמוכרות לך טלפונים מחודשים במסווה של חדש. כאילו הנציגה פותחת לך קופסא חדשה, אך למעשה המוצר מתוקן.

אני בתור אחד שמוערב בתעשית האלקטרוניקה, וכמות התקלות במכשירי הסלולר של חברות הטלפוניה האלחוטית היא מעבר לכול ביקורת.

כול מכשיר שיוצא מהן עם תקלות מהסרטים.

לדוגמא שאני קונה מוצר חדש מחנות אמינה, המוצר מחזיר לפחות 3 שנים ויותר .

בקיצר חנויות שמוכרות מסך עם פיקסל שרוף מחויבות להודיע ללקוח לפני כן, זה כמו שאני אמכור עם תקלה לא מהותית , ולא אידע את הלקוח.

לדוגמה מעבד הרכב לעיתים נותן שגיאה בקריאת הנתונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדון CRAZY היקר

אתה לא מבין בשיט, קשקשן צמרת .

בינתיים אתה זה שמצטייר כקשקשן שלא מבין בכלום.

תנסה לראות סרט שבמקום פסים שחורים תיראה פיקסל אדום בוהק. רק זה משגע לי תשכל.

אז אתה זקוק לטיפול פסיכיאטרי. יש לי שכן שאני יכול להמליץ לך עליו, אם אתה רוצה.

בין אם זה מפריע ובן אם לא, זה פגם שאינך יודע את היקפו.

אתה דווקא יודע טוב מאוד את היקפו. נקודה מסכנה שאפשר לראות אותה ברוב המקרים רק עם מתאמצים.

הגיע הזמן שחנויות ויבואנים ימכרו מוצר תקין וחדש שעבר ביקורת איכות, ולא אחד מוזל עם פגמים. לא מקובל עלי וזאת מירמה.

דווקא כשמוכרים לך מוצר מחודש עם פגם מוצהר זה בדיוק ההיפך ממרמה. את הקשקשת שלך על "הגיע הזמן" בכלל לא הבנתי.

אני עוד לא התחלתי לדבר על חברות הסלולור, שמוכרות לך טלפונים מחודשים במסווה של חדש. כאילו הנציגה פותחת לך קופסא חדשה, אך למעשה המוצר מתוקן.

אני בתור אחד שמוערב בתעשית האלקטרוניקה, וכמות התקלות במכשירי הסלולר של חברות הטלפוניה האלחוטית היא מעבר לכול ביקורת.

כול מכשיר שיוצא מהן עם תקלות מהסרטים.

יופי, אז תלך עם זה לפורום , ואל תבלבל את המוח כאן.

בקיצר חנויות שמוכרות מסך עם פיקסל שרוף מחויבות להודיע ללקוח לפני כן, זה כמו שאני אמכור עם תקלה לא מהותית , ולא אידע את הלקוח.

לדוגמה מעבד הרכב לעיתים נותן שגיאה בקריאת הנתונים

הן לא מחויבות בכלום, כי א) הן לא יודעות עד שהמסך נפתח ו-ב) מסך עם פיקסל שרוף בודד נחשב על-פי התקן העולמי שהיצרן מחויב אליו כתקין (למעט כשהיצרן מצהיר על ההיפך, ואז מסכים כאלה מוחלפים במסגרת האחריות הרגילה של היצרן).

זה שלך באופן אישי זה לא נראה הגיוני שמסך עם פיקסל שרוף בודד נחשב כתקין לא מעניין אף אחד. רוצה לשנות את זה - תפנה למכון התקנים העולמי במקום לזבל לנו את השכל כאן בפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש פיקסל אחד שרוף ואדום במסך (2209wa); גיליתי את זה אחרי שעבר השבוע הראשון וחשבתי שזה ישגע אותי - ומהר מאוד שכחתי מזה. בסך הכל מדובר בפיקסל בודד מתוך, מה, יותר ממיליון? לא בדיוק הדבר הבולט ביותר לעין. מי שהתייחס כאן לסרט עם רקע שחור - דווקא אז בכלל לא שמים לב. צריך דווקא רקע בהיר מאוד. ממש לא בעיה, ובאמת נראה לי עסקה מצוינת אם היו מוכרים כאלה בהנחה.

בלי קשר (אבל סופסוף עם קשר לת'רד) - המחירים ההולכים ויורדים של המסך נראים נהדרים. אני שוקל לקנות עוד אחד, שיהיה. אם רק היה להם חיבורי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1,764,000 לשם הדיוק.

אתה מוכן להעלות לפה סקרינשוט של המסך עם רקע לבן שבו מסומן הפיקסל המאניוק בעיגול

ואחד עם סרט או דף לשם השוואה ?

ככה, כל זייני השכל למינהם אולי יסתמו את הפה ושאר האנשים יפנימו איך העסק בדיוק מתנהל ?

כמובן שזו תמונה דוממת ומודגשת אבל בכל זאת, למי שיש שכל בראש וגם משתמש בו, יבין במה מדובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שהתייחס כאן לסרט עם רקע שחור - דווקא אז בכלל לא שמים לב. צריך דווקא רקע בהיר מאוד.

זה נעוץ בהבדלי הטכנולוגיות. במסכי TN פיקסלים מתים (לא סתם תקועים אלה מתים), הם במצב של העברת אור, לכן הם תמיד יהיו בהירים על רקע שחור. לעומת זאת ב-VA/IPS, הם במצב של חסימת אור ולכן תמיד יהיו כהים על רקע בהיר, מה שכמובן הרבה פחות בולט ומציק. אבל עדיין לרוב מגזימים בבולטות שלהם. מי ששם לב הוא לרוב מי שרוצה לשים לב. מי ששם לב וזה מפריע לו הוא לרוב מי שרוצה שזה יפריע לו.

אתה מוכן להעלות לפה סקרינשוט של המסך עם רקע לבן שבו מסומן הפיקסל המאניוק בעיגול

סקרינשוט? :lol:

התכוונת אולי צילום במצלמה דיגיטלית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלמונימי, גם אני מסוגל לחשב 1680*1050 - פשוט יש כאן בפורום הרבה אובר-חוכמים, ולא בא לי להסתבך.

מצד שני, גם אני נפלתי בעניין הסקרין-שוט - זה נראה לי הגיוני...

מיד נראה אם אני מסוגל להפיק תמונה סבירה מהמצלמה הבינונית שלי וכישורי הצילום הפחות-מבינוניים שלי...

לא, צר לי, שילוב המצלמה+הכישורים+הפיקסל הזעיר פשוט לא מראים דבר. אתם מוזמנים לבחון את התמונה בעצמכם ולראות אם תאתרו אותו, או להמליץ לי לצלם אחרת (צילום מסכים הוא לא אחד מהתחביבים שלי).

קישור: http://www.mediafire.com/imageview.php?quickkey=dq2rnyijxz2&thumb=5

(לחיפוש: הפיקסל האדום נמצא בחלק העליון של המסך באמצע, בערך שניים וחצי סנטימטר מלמעלה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתייחס לסמן של העכבר במקרה? או שאני מפספס משהו? בכל מקרה, גם הרגתי כמה עשים על המסך.

(אני מתנצל על עניין הפרסומות בMediaFire - לא ידעתי שהם התחילו עם גועל נפש של פופאפים. אני רואה שאצטרך לחפש שרות אחר.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: " ציניות ! " :lol:

לא סתם פיקסל, פיקסל מת ! באדום בוהק !! שרק אם תחפש בזכוכית מגדלת על רקע לבן תמצא אותו.

פיקסל חמקמק ומאניוק ששולח גלי " הלם " לאנשים " מיוחדים " ומהדהד להם בראש.

cdror :

סבבה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...