ה-פ-ת-ע-ה.. Batman Arkham Asylum - דמו - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-פ-ת-ע-ה.. Batman Arkham Asylum - דמו

rroonnii

Recommended Posts

• תגובות 238
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כשאני מפעיל פיזיקס על HIGH על ה-CPU, לפחות במשחק הזה רואים בבירור שרק אחת מנוצלת עד תום כאשר 3 הנותרות בניצול מינימאלי.

הוא יכול להתמודד לא רע עם destruction \ ניצוצות ואפילו עשן איכשהו סוחב, אבל כשיש בדים\ניירות בסצנה הוא כבר ממש מקרטע.

המשחק מאט לא רק ב-FPS אלא גם במהירות עצמה.

אז או שאופטימיזציות לריבוי ליבות לוקות בחסר או שהמעבד פשוט לא מסוגל\מיועד להתמודד עם חישובים מהסוג הזה בכלליות. לדעתי גם וגם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

כשאני מפעיל פיזיקס על HIGH על ה-CPU, לפחות במשחק הזה רואים בבירור שרק אחת מנוצלת עד תום כאשר 3 הנותרות בניצול מינימאלי.

הוא יכול להתמודד לא רע עם destruction \ ניצוצות ואפילו עשן איכשהו סוחב, אבל כשיש בדים\ניירות בסצנה הוא כבר ממש מקרטע.

אז או שאופטימיזציות לריבוי ליבות לוקות בחסר או שהמעבד פשוט לא מסוגל\מיועד להתמודד עם חישובים מהסוג הזה בכלליות. לדעתי גם וגם.

לא יצא פעם כרטיס פיזיקס או משהו כזה ?

איזה כיף לבעלי הקונסולות ,היום יוצא המשחק לXBOX ולPS3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את המשחק היום, לא כולל את כל החידות והמחבואים והצ'לנגים. (גירסת ה xbox)

המשחק פשוט מדהים! הוא פשוט בנוי בצורה מושלמת.

המשחק נשאר מעניין כל הזמן, תמיד יש משהו חדש, עלילה מרתקת, מצחיק בטירוף.

אין דקה שאין בה דיבור חדש זה מדהים כמה השקיעו, ויש המון מה לגלות.

אי אפשר להיתקע כי המפתחים נותנים רמזים אם אתה מת או מסתבך יותר מידי באזור מסויים. אפילו שהעולם שם די פתוח אי אפשר לטעות בכיוון.

יש לו מקום מכובד להיות ברשימה העליונה עם AS2 ו MF2 אני מאמין.

הדמו מראה 1% מהמשחק :smile1: ארוך בטירוף.

מומלץ :)

מאלו ששיחקו את המשחק:

spoiler לסמן כדי לקרוא

בסיוט האחרון רגע לפני שנכנסים אליו, הייתי משוכנע לגמרי שקיבלתי טבעת המוות זה פשוט מטרוף הרמה של העבודה שעשו שם.

ואם תשימו לב היה רשום use middle stick 3 to avoid joker gun כשעושים retray אני עוד באתי לאח שלי בטענות למה הוא לא לחץ :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרפיקה מטריפה. אפשר להגיד שיש תחרות לקרייסיס סוף סוף מבחינת זה(לא המשחקיות).

הסרטים נראים לא נורמלים, השאלה אם בגרסא המקורית אפשר להפעיל את האפקטים ככה שיראו במשחק עצמו. לא ראיתי אופציה של BLOOM או ..

עובד על 1680X1050 חלק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום רוב המשחקים (אם לא כולם) לא מנצלים יותר מ 2 ליבות.

קצת מיותר לקנות מעבד עם 4 ליבות לתחום המשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום רוב המשחקים (אם לא כולם) לא מנצלים יותר מ 2 ליבות.

קצת מיותר לקנות מעבד עם 4 ליבות לתחום המשחקים.

יש לא מעט משחקים שמנצלים 4 ליבות. אין לך quad אז אתה לא יודע. מלבד זאת משחקים זה לא הכל.

לא התחרטתי על ה-quad שלי אפילו לרגע. אם משחק לא מנצל, לא קרה כלום, המעבד יכול לנוח או לעשות דברים אחרים.

אילו תוספות אתם רואים עם ה PHYSX?

כבר חרשנו את הנושא הזה:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...