תוכן נמחק - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכן נמחק

AliceInChains

Recommended Posts

פשוט אין מילים... אני לא יכול לראות את הפוסטים המסכנים שלכם, אני פורש מהדיון הדפוק הזה, ותחסכו מעצמכם להגיב לי כי גם כך אני לא יקרה את מה שתרשמו פה

אתה עדיין כאן? ולמה לעזאזל אנחנו צריכים לקרוא גם את שגיאות הכתיב העילגות שלך (פאקינג 2 שגיאות באותה פאקינג מילה) בנוסף לדברי ההבל?

למעשה אני לגמרי עם דובי

אין בעיה ליהיות הומו(למרות שזה בהחלט בעיה לא פשוטה, זה לא דרך הטבע)

אבל מה לעזאזל הם דוחפים את זה לכל חור?

מישהו ראה מצעד שנתי בארץ של בלונדינים, של תימנים? של אתיופים?

הם מאוסים, ועוד "גאווה" , מה אתם מתגאים? שאתם בעלי נטייה לא נורמאלית?

אז רגע, אני שווה פחות?

הנקודה העיקרית שאני רוצה להעביר - בין 2:14 לבין 2:34.

המציאות שלואיס בלאק מתאר בצורה כ"כ נכונה ב 20 השניות האלה נכונה מאוד גם אצלנו, וזאת לדעתי אחת הסיבות העיקריות ש:

הם לא "דוחפים את זה לכל חור", הם מציפים את עצם קיומם אל פני השטח, מכיוון שעדיין קיימת אפליה כלפיהם, הן ברמה הממסדית והן ברמה החברתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 328
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כשבלונדינים, תימנים או אתיופיים יופלו לרעה ולא יקבלו את הזכויות אותן מקבלים שאר האנשים, הם יפגינו.

יפגינו, לא יצעדו בגאווה ויפליצו לכל עבר את הנטיות שלהם, למי איכפת בכלל שהם דוחפים תאיברים שלהם למקומות הלא נכונים :nixweiss:

מה שגרם להם ליהיות מאוסים כיפליים זה ההתעקשות על ירושלים, הם פשוט חבורה של חרא של בני אדם, שדורסים את האחרים, וכל זה בגלל ש"דורסים" אותם

אנשים כמו דימה הם אידיוטים, אני לא בעד להרוג הומוים/לסביות

הם לא "דוחפים את זה לכל חור", הם מציפים את עצם קיומם אל פני השטח, מכיוון שעדיין קיימת אפליה כלפיהם, הן ברמה הממסדית והן ברמה החברתית.

לאף אחד לא אכפת אם בן אדם כלשהו הוא בלונדיני, תימני או אתיופי. אבל ברגע שהוא אומר שהוא הומו, היחס אליו משתנה אוטומטית (ע"ע יצורים כמו דימה), וכל עוד זה המצב, לצערי המצעדים האלו הם הכרחיים. תסתכל על האנשים בתמונה ש-OMRIJ שם - הם אנשים בדיוק כמוך וכמוני, אז למה מגיעות להם פחות זכויות?

בוודאי.... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אציע את תגובתי ה"צנועה"

1. מה שהתחולל בת"א זה פיגוע ירי מזוויע שנגמר ב2 הרוגים ומספר רב של פצועים

2. באם המפגע תיכנן מראש לפגוע בקהילה הגאה בארץ (זה כמעט בטוח אבל עדיין לא 100%) בגלל היותה גאה, אז מדובר בפשע שנאה שרק מוכיח שהמפגע היה אדם בעל השקפות צרות וראיית עולם בעייתית

3. לכל אותם הומופובים שטרחו לכתוב לנו את דעותיהם האישיות... זכותכם להחזיק בדעות כאלו, רק תחזיקו אותם לעצמכם. התבטאויות כאלו בעולם של היום רק מוכיחות שיש לכם בעיות הבנה קשות.

4. ושנית לכל ההומופובים פה, תהיו בטוחים שלפחות אחד מהמכרים שלכם הוא הומו/לסבית/טרנס/וכו'... שמפחד "לצאת מהארון" במיוחד בגלל אנשים כמוכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אציע את תגובתי ה"צנועה"

1. מה שהתחולל בת"א זה פיגוע ירי מזוויע שנגמר ב2 הרוגים ומספר רב של פצועים

2. באם המפגע תיכנן מראש לפגוע בקהילה הגאה בארץ (זה כמעט בטוח אבל עדיין לא 100%) בגלל היותה גאה, אז מדובר בפשע שנאה שרק מוכיח שהמפגע היה אדם בעל השקפות צרות וראיית עולם בעייתית

3. לכל אותם הומופובים שטרחו לכתוב לנו את דעותיהם האישיות... זכותכם להחזיק בדעות כאלו, רק תחזיקו אותם לעצמכם. התבטאויות כאלו בעולם של היום רק מוכיחות שיש לכם בעיות הבנה קשות.

4. ושנית לכל ההומופובים פה, תהיו בטוחים שלפחות אחד מהמכרים שלכם הוא הומו/לסבית/טרנס/וכו'... שמפחד "לצאת מהארון" במיוחד בגלל אנשים כמוכם

אויש מעורר רחמים

למה אתה חושבים שאנחנו צדים הומוים בלילות?

אתה מוכן עכשיו להגיד ככה, שנטייה חד צדדית היא אינה בעיה ?

אם תאמר את זה אני פורש מהדיון עכשיו, מי שלא מכיר בהומוסקסואליות כבעיה הוא אידיוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבוב, אם לא שמעת אז יש הומואים עם אישה (רחמים) וילדים, ככה שזה לא שהם לא ניסו, זה משהו מולד (לדעתי)...

ו.....

אפשר להיוולד עם שיתוק, אז זה לא בעיה?

אפשר להוולד עם אוטיסם, אז זה לא בעיה?

אחד הגורמים ככל הנראה הינו גנטי אם כי אין שום הוכחה לכך(מולד)

וכן, הומוסקסואליות היא בעייה, פסיכולוגית, ביולוגית, מה שתרצה

מי שלא מכיר בזה כבעיה הוא אידיוט, הוא מחפש לשם את הבעיה בצד

אין בעיה ליהיות הומו, שיהיה, אבל שיכירו בזה כבעיה, זה לא דרך הטבע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה ליהיות הומו, שיהיה, אבל שיכירו בזה כבעיה, זה לא דרך הטבע

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%95%D7%9E%D7%95%D7%A1%D7%A7%D7%A1%D7%95%D7%90%D7%9C%D7%99%D7%95%D7%AA_%D7%91%D7%91%D7%A2%D7%9C%D7%99_%D7%97%D7%99%D7%99%D7%9D

אלוהים לא חשב מספיק כשיצר את האדם ואת החיות

כנראה שאף אחד לא מושלם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי שמח לשמוע למה להיות הומו זו "בעיה", ולמה צריך להכיר בתופעה ככזו.

matteo-

שיתוק פוגע פיזית בתפקוד התקין שלך כאדם, ולכן זו בעיה.

אוטיזם פוגע בתפקוד המנטלי שלך כאדם, ולפעמים אפילו ברמה פיזית, ולכן זו בעיה.

אשמח לשמוע הסבר הגיוני- איך להיות הומו פוגע בתפקוד שלך כאדם, או פוגע בתפקוד התקין של הסביבה?

כמו שהראו לך, "דרך הטבע" כוללת גם את הפן הזה, ככה שהטיעון הזה אבד לך.

אוטיזם היא בעיה מולדת

בורות זו בעיה נרכשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב ,לי אישית ,כרגע אין איתם אף בעייה ,אבל זה דיי ברור למה הומוסקסואליות צריכה להחשיב (ובאמת היא כן) כסטייה .

גוף האדם נוצר ונועד לפעול בדרך אחת ,כל דרך פעולה אחרת היא סטייה ,זה דיי ברור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב ,לי אישית ,כרגע אין איתם אף בעייה ,אבל זה דיי ברור למה הומוסקסואליות צריכה להחשיב (ובאמת היא כן) כסטייה .

תן לו להדחיק את זה

הוא עוד מנס לדחוף לי את תואר ה"בורות"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"Spoken like a true Circle Queen... You see, skinny, socially privileged white people get to draw this neat little circle. Everyone inside the circle is "normal." Anyone outside the circle should be beaten, broken and reset so they could be brought into the circle. Failing that should be institutionalized. Or worse, pitied."

Gregory House

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטיה? אולי. את ההגדרה הזו אני מקבל, כי מדובר במיעוט מתוך הרוב, על פי הגדרה, זו אכן סטיה.

בעיה? אני דורש הסבר למה (אני מסתכל עליך, matteo, ועד שלא תסביר- תואר הבורות נשאר בתגית נוצצת מעליך)

כל עוד אין פה פגיעה בתפקוד כאדם, או פגיעה כלשהי בסביבה, אין שום בסיס להגדיר את התופעה כ "בעיה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...