מוסלמים צרפתים - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוסלמים צרפתים

Yehudaa

Recommended Posts

זה בדיוק אותו סירטון שאני פירסמתי הודעה אחת לפניי .

לא שמתי לב.

וזה הזוי לגמרי לחשוב שיש איזשהוא סיכוי שארה"ב תשתלט על המדינות האיסלאמיות שעשירות בנפט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה כל כך מבאס - כשהרוסים טובחים בעמים שעושים להם צרות, אף אחד לא אומר כלום, כשאנחנו טובחים בעם שעושה לנו צרות, ובקרוב יעשה לעולם כולו צרות, כולם מתנפלים עלינו. אם העזתיים יעזו לירות את הטילים שלהם על עיר ולוא הקטנה ביותר ברוסיה, הרוסים פשוט יתנו הפצצת שטיח. אין להם את העכבות המוסריות שיש לנו, ואני מצד אחד מעדיף את המוסריות שלנו, אבל מצד שני מקנא בהם.

הלוואי והיינו מתקרבים למילה טובחים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל בן אדם אירופאי/רוסי/אנגלי שאני מכיר היה בעל דעות נוגדות את דעותינו בארץ, כולם חשבו (וחלקם אף חושבים עדיין) שהפעולות של לא מוצדקות, שהצבא הישראלי עובר על חוקי האו"ם כשהוא יורה על טררוריסטים שמחזיקים אפוד מגן של אזרחים וילדים (וכשרקטת קסאם נופלת וניפצע ילד ישראלי זה כלום כי מגיע לו...)

ממה כל זה נובע אני לא יודע, אבל אחרי שחלקם התגוררו בארץ מספר שבועות דעותיהם התהפכו.

אתם מדברים על כך שצרפת לא אוכפת את החוק בקשר למוסלמים, אני בספק שאם לא היו מוסלמים לא היו לממשלה בעיות אכיפת חוק, פשוט הנוער הצרפתי (ולא רק לצערי) היום כל כך מכוון נגדנו שזה פשוט מעורר רחמים. מיליוני נערים ונערות שונאים מדינה ומתעבים את כל פעולותיה (ומארגנים מה שהם מארגנים) בלי שום קמצוץ ידע על מה שקורה (עזבו את המציאות כפי שהיא ממבט ישראלי, תשאל צרפתי מצוי למה ניכנסה לעזה והוא יענה לך כדי להרוג ערבים. זה רציני)

אחת הסיבות שמאה אחוז משפיע על תהליך ה"אנטי ישראליות" באירופה היא כמובן הפרופוגנדה החמאסית. כשהורגים ילד ערבי לחמאס יש איש מיוחד שבא, מרחיב את הפצעים של הילד ומורח אותו בדם, אחר כך הוא נותן לעצמו בעיתה בביצים בשביל שהבעת פניו תיהיה כואבת מספיק ובמקום לרוץ לבית החולים הקרוב הוא רץ להצטלם... לעומת זאת כשהורגים ילד בארץ רק בארץ באמת מודעים לאבידה הזאת...

אנחנו הרי יהודים פה! במקום להתאחד ולפעול בחזית אחת החברה מבוקעת ומסועפת, במקום להפעיל את כל התחכום על הצד הנכון החברה מפעילה אותו פנימה..

עזבו ת'מוסלמים, הם דומים לנו.

שים 10 מוסלמים מאזורים גיאוגרפיים שונים בחדר, תן להם מקלות אוזניים ותחזור אחרי יומיים תיהיה שם בריכת דם. אותו דבר איתנו שימו ערס, צפונבון,יהודי אתיופי,יהודי רוסי,יהודי ארגנטינאי ואני לא בטוח שהם יצאו מאותו חדר בשלום...

ראיתי את סרטון התגובה... הרג אותי הקטע עם "HEALTY SUFFERING PALESTINIANS"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי ישמע כמה המדינה שלהם צדיקה. שיפתחו את הספרי ההיסטוריה בערך וויאטנם. אני מתעב אנשים שלא מסוגלים להריח את החרא שלהם. אבל נעזוב את זה. דעת הקהל העולמית כלפי לא תשתנה גם אם בר רפאלי תיתן מציצה לכל צרפתי/אנגלי/שוודי על פני כדור הארץ. אותי יותר מעצבן הקרקס התקשורתי שהולך כאן כל פעם שחייל מפליץ לכיון עזה. אף מדינה, אף אזור בעולם לא נסקר באובססיה חולנית כמו . אף מדינה בעולם לא צריכה להצדיק כל צעד שהיא עושה כמו . זה חולני, זה הזוי וזה מה שדופק אותנו בעולם. במקום לשתף פעולה עם התקשורת שגם ככה תוציא אותנו יהודונים מטונפים צמאי דם שרוצחים ילדים פלסטינים כדי להכין מצות לפסח, אנחנו צריכים לבעוט בתחת שלהם. מי שלא יעוף מכאן ישתתף במחקר מה יותר חזק הראש שלו או מגן חזירים של פורד 4X4. אנחנו צריכים להתנהג כמו רוסיה. אין חדשות. שום דבר לא קורה כאן. הכל בן זונה. קחו דוגמא מסין. טבחו במאות מוסלמים שהתחילו לדרוש זכויות. מי שמע על זה בכלל. במקרה הטוב כותרת שולית בעיתון. סין אמרה לכל העולם לכו תזדיינו לא העניין שלכם בכלל. הם אפילו הזמינו את שגריר אוסטרליה לבירור ודרשו לדעת באיזה זכות אוסטרליה בכלל פותחת את הפה. משום מה אני לא רואה את הכלבה הבריטית המטומטמת הזאת מהסרטון מחרימה מוצרים סינים. הורגת ילד - ועדת חקירה של האו"ם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שחבל זה שרוב הסרטונים מסלפים עובדים או מקצינים נתונים. במיוחד הסרטון של מה שצריך להחרים והסרטון על כמות המוסלמים באירופה.

זה פשוט מגוכך כמה שהם מקצינים עובדות. אני לא טוען שאין סכנה דמוגרפית או שכל מה שהיה כתוב שם הוא טעות אבל בדיקה עצמאית של ה"עובדות" שמובאות בסרטונים האלו מראה שהסרטונים האלה הם סתם סרטוני תעמולה עם קשר רופף למציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תסיקו מסקנות מהר מדי...בסה"כ זה חישוב פשטני של כמה משוואות..אף אחד לא לוקח בחשבון תהליכים בלתי מתוכננים שיכולים לקרות...מה שבטוח אירופה עוד תצטער על החיבוק למוסלמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוסלמים (ואני מדגיש מוסלמים ,לא ערבים) הם כרגע האיום הגדול ביותר לעולם החופשי ,עצוב שאנשים (ובעיקר צעירים) תומכים בהם ובעדה שלהם ,בעוד בספר הקדוש שלהם רשום שיש צורך להרוג את כלום חוץ מהמוסלמים .

לדעתי ,יש צורך לאסור על האיסלם להיתקיים בכלל ,כי לפי המאפיינים ,האיסלם עונה על כל ההגדרות של קת ,ולא של דת.

מה שיותר עצוב ,הוא שיש גם נשים שתומכות בהם ,כי האיסלם רוצה להפוך את האישה לבהמה ,וזה אומר שכל הנשים שתומכות באיסלם בצורה אקטיבית מקדמות את הפיחתן לבהמות .

אני אישית חושב שכל מוסלמי (לא ערבי ,לא בן אדם שנולד במיקרה לאמא ואבא מוסלמים ,אבל לא מאמין בשטויות הללו ,אלה מוסלמי שמאמין שיש צורך להרוג את כל שאר בניי האדם ) צריך לשבת בכלא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שחבל זה שרוב הסרטונים מסלפים עובדים או מקצינים נתונים. במיוחד הסרטון של מה שצריך להחרים והסרטון על כמות המוסלמים באירופה.

זה פשוט מגוכך כמה שהם מקצינים עובדות. אני לא טוען שאין סכנה דמוגרפית או שכל מה שהיה כתוב שם הוא טעות אבל בדיקה עצמאית של ה"עובדות" שמובאות בסרטונים האלו מראה שהסרטונים האלה הם סתם סרטוני תעמולה עם קשר רופף למציאות.

הסרטון על כמות המוסלמים באירופה לא מקצין כלום זה המצב בשטח והמוסלמים מודעים לכוח שזה נותן להם והם ממשיכים בהגירה וריבוי טבעי מאסיביים במטרה להפוך את רוב אירופה לאיסלאמית בתוך 20 שנה. אתה יכול לראות את זה בציטוט של מועמר אל קאדפי:

"There are signs that allah will grant victory to islam in europe without swords, without guns, without conquest. we don't need terrorists, we don't need homicide bombers. the 50+ million muslims [in europe] will turn it into a muslim continent within a few decades."

אתה יכול להמשיך לחיות בבועה או להתחבר למציאות אירופה בקרוב תיהיה מוסלמית ואנחנו צריכים בני ברית חדשים כי אירופה כבר עכשיו היא לא והיחסים עם ארה"ב מחמירים משנה לשנה וזה לא דווקא בגללנו זה בגלל ההשפעה של התעמולה האיסלאמית על ארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nosh צודק

אנחנו את הכסף על המוצרים קיבלנו, קברניטי הסופר יראו שהמוצרים הולכים כל כך טוב ירצו עוד והביקוש ליצוא ישראלי יגדל

כל הכבוד למוסלמים הצרפתים :yelclap:

ראיתי שהם קונים אותם? אני ראיתי שהם אספו אותם מהמדפים ובטח השאירו אותם בצד כדי לגרום לטרחה מיותרת לבעלי החנות שלא ירכשו בעתיד מוצרים ישראלים.

מי ישמע כמה המדינה שלהם צדיקה. שיפתחו את הספרי ההיסטוריה בערך וויאטנם. אני מתעב אנשים שלא מסוגלים להריח את החרא שלהם. אבל נעזוב את זה. דעת הקהל העולמית כלפי לא תשתנה גם אם בר רפאלי תיתן מציצה לכל צרפתי/אנגלי/שוודי על פני כדור הארץ. אותי יותר מעצבן הקרקס התקשורתי שהולך כאן כל פעם שחייל מפליץ לכיון עזה. אף מדינה, אף אזור בעולם לא נסקר באובססיה חולנית כמו . אף מדינה בעולם לא צריכה להצדיק כל צעד שהיא עושה כמו . זה חולני, זה הזוי וזה מה שדופק אותנו בעולם. במקום לשתף פעולה עם התקשורת שגם ככה תוציא אותנו יהודונים מטונפים צמאי דם שרוצחים ילדים פלסטינים כדי להכין מצות לפסח, אנחנו צריכים לבעוט בתחת שלהם. מי שלא יעוף מכאן ישתתף במחקר מה יותר חזק הראש שלו או מגן חזירים של פורד 4X4. אנחנו צריכים להתנהג כמו רוסיה. אין חדשות. שום דבר לא קורה כאן. הכל בן זונה. קחו דוגמא מסין. טבחו במאות מוסלמים שהתחילו לדרוש זכויות. מי שמע על זה בכלל. במקרה הטוב כותרת שולית בעיתון. סין אמרה לכל העולם לכו תזדיינו לא העניין שלכם בכלל. הם אפילו הזמינו את שגריר אוסטרליה לבירור ודרשו לדעת באיזה זכות אוסטרליה בכלל פותחת את הפה. משום מה אני לא רואה את הכלבה הבריטית המטומטמת הזאת מהסרטון מחרימה מוצרים סינים. הורגת ילד - ועדת חקירה של האו"ם.

בהחלט, אני גם הבאת מספר דוגמאות לסיקור הבין לאומי לגבינו:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=420693.0

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=420943.0

מספר סיבות לכך ניתן להבין מהצפיה מהסרטון המצוין הבא (פשוט תחליפו טרמינולוגיה, למשל במקום אמריקאים שימו יפי נפש):

צריך להשמיד את כל המוסלמים.

ויפה שעה אחת קודם.

בדיוק מה שהגרמנים אמרו בזמנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...