מוסלמים צרפתים - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוסלמים צרפתים

Yehudaa

Recommended Posts

תפעיל את הדימיון .

את יודע בדיוק כמוני שרוסיה עושה ביד קשה עם אירגוני טרור ,וברגע שיהיה קמות גדולה של מוסלמים ברוסיה ,יהיה איום ממשי על האוכלוסיה הרוסית ,והממשלה הרוסית מתיחסת בחומרה לכל דבר שמסכן את העם שלה ,ולכן אני מצפה שהיא תפעיל כוח ולא רק סאנקציות נגד המוסלמים .

(שלא יבוא איזה חוכמולוג עכשיו ויתחיל לדבר על זה שלרוסי יש קשרים הדוקים עם מדינות איסלמיות ,כי זה ידועה ,אבל זה רק בגלל הכסף ).

איזה רוסי ****** אתה

כמה שטויות אתה מדבר

מה אתה חושב שזה המאמן קיקבוקסר הרוסי גרישה בשכונה שלך ?

מה הקשר לאירגוני טרור ולאוכלוסיה מוסלמית ? מה אתה **** בראש? כל המוסלמים הם טרוריסטים ?זה כמו שאני יגיד שכל הרוסיות זונות .

במשפט האחרון פשוט יצאת איינשטיין זה לא ייאמן

"אבל זה רק בגלל הכסף.." לאאאאאאאאאא חשבתי זה בגלל שהם חברים מהגן והם לובשים את אותה הפג'ימה בלילה יחתיכת ******.

נראה לי שתית יותר מידי וודקה בבוקר

אתה פשוט גזען ! כמות* (בשבילך) ולא קמות :lol:

מיליונים זה לא כמות בשבילך? אני לא רואה שרוסיה עושה משהו בנידון. נגיד לך למה? כי אין לה שום סיבה לעשות משהו בנידון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תפעיל את הדימיון .

את יודע בדיוק כמוני שרוסיה עושה ביד קשה עם אירגוני טרור ,וברגע שיהיה קמות גדולה של מוסלמים ברוסיה ,יהיה איום ממשי על האוכלוסיה הרוסית ,והממשלה הרוסית מתיחסת בחומרה לכל דבר שמסכן את העם שלה ,ולכן אני מצפה שהיא תפעיל כוח ולא רק סאנקציות נגד המוסלמים .

(שלא יבוא איזה חוכמולוג עכשיו ויתחיל לדבר על זה שלרוסי יש קשרים הדוקים עם מדינות איסלמיות ,כי זה ידועה ,אבל זה רק בגלל הכסף ).

כן ממש, זה למה רוב הצבא שלה בקרוב יהיה מוסלמי, זה למה במוסקבה יש את הקהילה המוסלמית הגדולה ביותר מבין ערי אירופה

מעבר לזה שהמוסלמים הללו הם תמיד היו חלק מהאיחוד הרוסי...

ומה שכן ראיתי טוב מאוד איך רוסיה עושה ביד כנגד אירגוני הטרור... הם הוכיחו את האימפוטנציה שלהם פעם אחר פעם בעשור האחרון

רק בפרופוגאנדה וצביעות בכל הקשור לשימוש באמצעים שהם אומרים לאחרים שהם לא אנושים הם חזקים.

לא יודע לגבי הדמיון שלי אבל האוסציאציה שלי לא מנבא דברים טובים עם כל הדיבורים הללו שלך על הבעיה מוסלמית ועל פתרונות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה רוסי ****** אתה

כמה שטויות אתה מדבר

מה הקשר לאירגוני טרור ולאוכלוסיה מוסלמית נחש :kopfpatsch:? מה אתה **** בראש? כל המוסלמים הם טרוריסטים ? לא , אבל רוב הטרוריסטים מוסלמים (עם לא נחשיב את הFARC המתפרק )זה כמו שאני יגיד שכל הרוסיות זונות . יש רוסיות (ואוקראיניות וכו) זונות בגלל ניצול לרעה של גורמים עבריינים ,נצול לרעה של מצב קשה שמאפשר להם לשלוט ככך בנשים ,ההשוואה בין הסטיגמה של "כל הזונות רוסיות" לבין "כל המוסלמים טרוריסטים" היא לא נכונה ,כי עד עכשיו המוסלמים הוכיחו שזה בטבע שלהם לפגוע בבני אדם אחרים על סמך שוני בדת ואמונה ,אבל זונות רוסיות לא רוצות להיות מה שהן ,הן מוכרחות להיות (ושלא יקפוץ עוד חוכמולוג ויגיד פה "שגם המוסלמים הם טרוריסטים כי אין להם ברירה" כי יש להם ברירה ,הם פשוט מעדיפים לברוח לדרך הקלה והמפגרת ,ולהישאר בימיי הביניים ולא להתקדם לעתיד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש באותה המידע שאתה הבאת, אתה לא יכול להביא מידע ולהתבסס עליו ולהתעלם משאר הדברים שנובעים מימנו.

ואיך בדיוק היא תפתור את "הבעיה" כשרוב הצבא שלה מוסלמי ::) ולמה אתה מתכוון בלפתור את הבעיה כמו שצריך לפתור אותה ??? >:(

WHERE DID YOU FIND THIS BULLCRAP?

[br]פורסם בתאריך: 7.08.2009 בשעה 08:17:27

תפעיל את הדימיון .

אחת המדינות שממש לא שמה על העם שלה היא רוסייה ולזאת יש שלל הוכחות. החל מהחוק שבפרוץ מלחמה מזמינים ציוד ותחמושת ל10 אלף איש פחות וכלה בכך שבן אדם נכה שלא יכול לזוז מקבל 2000 רובל בקושי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה רוסי ****** אתה

כמה שטויות אתה מדבר

מה הקשר לאירגוני טרור ולאוכלוסיה מוסלמית ? מה אתה **** בראש? כל המוסלמים הם טרוריסטים ?זה כמו שאני יגיד שכל הרוסיות זונות .

במשפט האחרון פשוט יצאת איינשטיין זה לא ייאמן

"אבל זה רק בגלל הכסף.." לאאאאאאאאאא חשבתי זה בגלל שהם חברים מהגן והם לובשים את אותה הפג'ימה בלילה יחתיכת ******.

נראה לי שתית יותר מידי וודקה בבוקר

אתה פשוט גזען ! כמות* (בשבילך) ולא קמות :lol:

מיליונים זה לא כמות בשבילך? אני לא רואה שרוסיה עושה משהו בנידון. נגיד לך למה? כי אין לה שום סיבה לעשות משהו בנידון.

בבקשה תנו לו באן סתכלו איך הוא מדבר!

ממתי ערסים ב-HWzone?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה תנו לו באן סתכלו איך הוא מדבר!

ממתי ערסים ב-HWzone?

הא כן ?

עדיף ערסים במקום להיות נאצי

זה שבן אדם מתוודה פה ואומר לך שצריך לפתור את " בעיית המוסלמים " כמו שהנאצים אמרו שצריך לפתור את "בעיית היהודים " לא מפריע לך בכלל ?

הדבר שבאמת מפריע לך זה 2 קללות חסרות משמעות

הא סבבה, זה רק מראה עד כמה העם הזה דפוק ומסריח.

צבועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הא כן ?

עדיף ערסים במקום להיות נאצי

זה שבן אדם מתוודה פה ואומר לך שצריך לפתור את " בעיית המוסלמים " כמו שהנאצים אמרו שצריך לפתור את "בעיית היהודים " לא מפריע לך בכלל ?

הדבר שבאמת מפריע לך זה 2 קללות חסרות משמעות

הא סבבה, זה רק מראה עד כמה העם הזה דפוק ומסריח.

צבועים

קודם תלמד לרסן את עצמך ואחר כל תתחיל לשפוט. בן אדם שאומר דעות גזעניות בדרך עקיפה פוגע פחות מגזען שמתבטא בדרך שלך.

בכל מקרה ניראה לי שלא הבנתה את אלקס הBMW. אני חושב שהוא התכוון ב"פטירת הבעייה המוסלמית" לא להפטר מכל המוסלמים אלא לתקן את הדת הזאת,

כלומר להעיף לעזזל את הסעיף של "הריגת כופרים בשביל להגיע לגן עדן" (אם עשו מניפגעי שפעת החזירים שאהידים אז גם זה אפשרי)

מצד אחד אתה צודק, זה קיצוני מידי אבל מצד שני אם לא לעשות עם זה כלום התוצאות לא יהיו משמחות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם תלמד לרסן את עצמך ואחר כל תתחיל לשפוט. בן אדם שאומר דעות גזעניות בדרך עקיפה פוגע פחות מגזען שמתבטא בדרך שלך.

בכל מקרה ניראה לי שלא הבנתה את אלקס הBMW. אני חושב שהוא התכוון ב"פטירת הבעייה המוסלמית" לא להפטר מכל המוסלמים אלא לתקן את הדת הזאת,

כלומר להעיף לעזזל את הסעיף של "הריגת כופרים בשביל להגיע לגן עדן" (אם עשו מניפגעי שפעת החזירים שאהידים אז גם זה אפשרי)

מצד אחד אתה צודק, זה קיצוני מידי אבל מצד שני אם לא לעשות עם זה כלום התוצאות לא יהיו משמחות...

קודם תלמד לקרוא, זה יותר חשוב.

לא הבנתי את BMW? הוא התכוון לא להפטר מכל המוסלמים אלא לתקן את הדת הזאת? איך בדיוק הסקת מסקנה זאת ?

והנה התגובה שלו

תפעיל את הדימיון .

"ברגע שיהיה כמות גדולה של מוסלמים ברוסיה, יהיה איום ממשי על האוכלוסיה הרוסית, והממשלה הרוסית מתיחסת בחומרה לכל דבר שמסכן את העם שלה

ולכן אני מצפה שהיא תפעיל כח לא רק סאנקציות נגד המוסלמים "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה בערך על מה שאני מדבר,לכל אדם יש זכות לחיות ,ולהאמין במה שהוא רוצה להאמין ,כל עוד זה לא פוגע באנשים סביבו ,אבל האיסלם עושה בדיוק את זה ,הוא פוגע באנשים סביבו ,ובכל מי ששונה ממנו ,מכך ניתן להעסיק שלאיסלם אין זכות להיתקיים בתור דת (לפחות לא במתכונת הנוכחית עם הסעיף "להרוג כל מי שונה ממך") .

עם כמה שזה קיצוני ,זו כנראה הדרך (אלה עם את רוצה דרכים אחרות שכנראה יהיו קיצוניות בהרבה יותר ),כי עם לא נעשה כלום ,אותנו הם פשוט ישמידו ,ואף אחד אפילו לא יגיד דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השואה התחילה מדיבורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה בערך על מה שאני מדבר,לכל אדם יש זכות לחיות ,ולהאמין במה שהוא רוצה להאמין ,כל עוד זה לא פוגע באנשים סביבו ,אבל האיסלם עושה בדיוק את זה ,הוא פוגע באנשים סביבו ,ובכל מי ששונה ממנו ,מכך ניתן להעסיק שלאיסלם אין זכות להיתקיים בתור דת (לפחות לא במתכונת הנוכחית עם הסעיף "להרוג כל מי שונה ממך") .

עם כמה שזה קיצוני ,זו כנראה הדרך (אלה עם את רוצה דרכים אחרות שכנראה יהיו קיצוניות בהרבה יותר ),כי עם לא נעשה כלום ,אותנו הם פשוט ישמידו ,ואף אחד אפילו לא יגיד דבר.

כן כל זה נחמד, השאלה היא איך אתה מגדיר את "כל עוד לא פוגע באנשים סביבו" וספציפית ברוסיה איך בדיוק האיסלם פוגע בשאר הרוסים? להפך אם כבר הרוסים הלא מוסלמים פוגעים ברוסים המוסלמים. (לרוסים יש היסטוריה נהדרת בכל הקשור לשונים מהם)

יש גם מדינות אחרות שבהן האיסלם לא פוגע, אלא מתרבה ואז זה מפר את "מאזן הכוח" והופך למלחמת תרבויות...

מעניין מה יקרה עם אצלנו המזרחים יהפכו לרוב ויכבשו לאט לאט את הצפון תל אביב מהצפון בונים או להפך, איך כל צד יגיב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גר בדרום תל אביב בשכונה דיי מזרחית שהתחילה להתמלא בצפונבונים

אי אפשר לקרוא לשכנים שלי מבסוטים, העובדה שיש אנשים שלא שומעים פול ווליום עד אחד בלילה ויש להם עבודה הורגת אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...