מוסלמים צרפתים - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוסלמים צרפתים

Yehudaa

Recommended Posts

^^^ לא. הון אינו כוח המניע הכל. להון לכשעצמו איו ציוויון. חוצמזה רושמים אם ולא עם.

עם -with

אם - if

אתה מתבלבל בין אמונה לדת.

תקשיב ,עם תסתכל על זה עמוק ,כל הדתות הן בדיוק אותו הדבר ,כולן זה גרסה פרימיטיבית (אך יעילה ) של שליטה על אספסוף טיפש ,כי מה לעשות רובינו כאלה .

אבל ,בכל דת יש עומק ,יש אומנות ותרבות באמת מעניינת ,בגלל זה אני מעריך דתות ,אבל הן פשוט לא מתאימות למאה ה21 .

הבעיה היא כזו ,דתות כמו האיסלם לא רק שולטות על אנשים ,אלה מצהירות בפומבי על השמדה המונית של כל מי שלא מאמין ,וזה באמת בעייתי ,זה כבר לא רק קטע של שליטה (כמו ברוב הדתות) זה כבר קטע של סכנה לאנושות ,ולפי חוקים מודרניים האיסלם אמור להיות מוגדר כקת ,לא כדת .

אבל ,בכל דת יש עומק ,יש אומנות ותרבות באמת מעניינת ,בגלל זה אני מעריך דתות ,אבל הן פשוט לא מתאימות למאה ה21 ????? תגיד את זה למוסלמים שיתדפקו על דלתך - רוצה לומר - הרציונל שלך הזוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^^^ לא. הון אינו כוח המניע הכל. להון לכשעצמו איו ציוויון. חוצמזה רושמים אם ולא עם.

עם -with

אם - if

למה אלוהים של איזה דת הוא כוח מניעה הכול? אני מתכוון מעבר לאמונה של המאמינים בהם...

אז למה לא יתכן שאנשים יאמינו שהון זה כוח עליון שנמצא בכול מקום ואחראי על הכול ואם אתה תחייה לפי חוקיו אתה תתוגמל ותיהיה עשיר אחרת אתה תענש ותיהיה עני ...

היה גם פרק חביב של SOUTHPARK שצחקו על משהו כזה THE ECONOMY :silly:

חוץ מזה אין טעם לנסות להסביר לדיסלקט כללי דיקדוק של כיתה א, זה לא חוסר הידיעה שגורמת לשגיאות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד את זה למוסלמים שיתדפקו על דלתך - רוצה לומר - הרציונל שלך הזוי.

בעונג רב .

מה מוסלמי הוא חיי מפחידה שאי אפשר לדבר איתה ולהסביר לה מה הדעות שלי (הם אולי מפלצות כאלו במדינות שלהם ,אבל אם אחד כזה ידפוק בבית שלי אין סיבה שאני יפחד גם לקלל אותו ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עניין של זמן עד למלחמת עולם שלישית, שבו תהיה השמדה המונית של מוסלמים

הם עמו עכברים משתלטים על כל מקום יפה והורסים אותו עם התרבות הברברית שלהם, ומולידים עשרות צאצים במטרה אחת: להקיא את המקומיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל חרטא יש טיפת אמת,

ברוב המכריע של הנבואות מדובר על אימפרייה מוסלמית שמשתרעת על מחצית העולם ועל אימפרייה סינית

אז בואו לא נדבר על השמדת מוסלמים כי אם יקרה ותפתח מלחמת עולם שלישית ארץ ובכלל העם היהודי לא יהיה מה שהוא היום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MOTOGT, זה CATCH 22 מצד אחד המוסלמים עושים את כל מה שתיארת מצד שני אירופה לא יכולה בלעדיהם...

בהתחשב בזה שהריבוי הטיבעי של אירופה הוא נמוך כל כך ואפילו שלילי בכמה מדינות אז בעוד מספר שנים

אירופה תהפוך באמת ליבשת "רווחה" עם אכלוסיה שרובה יהיו פנסיונרים זקנים ולא מספיק צעירים שיכולו להזיז את הכלכלה ולדאוג להם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על תדאג ,יש מספיק דרכים להעלות את הריבוי של אוכלוסית אירופה לריבוי יציב (לא שלילי ולא חיובי מדיי) ,וחוץ מזה יש עוד מדינות מהם יכולים לבוא מהגרים ,והם לא חייבים להיות מוסלמים (תשאל הרבה ישראלים ,אבל אם יד על הלב ,איפה הם רוצים לגור ,וזה יהיה או בהוואי או איפה שהוא באירופה ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת מוזר, נראה לי שגרמניה מנסה כבר יותר מעשור להעלות את הריבוי הטיבעי שלה וזה לא עובד (והם לא היחידים).

ומאיפה עוד יבוא מהגרים? בסדר גודל שמדובר בכלל לא רלוטית אז מה ארה"ב? יש להם אותה בעיה...

אז נשארים רק המקומות הפחות מפותחים דרום אמריקה/אפריקה/אסיה אתה תבחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרוסים לא חסר אוכלוסיה ,וסין מפוצצת ,תביא משנייהם טיפה + מהגרים מכל מיניי מדינות שסתם רוצים לעבור לאירופה בגלל התנאים הטובים ,וקיבלתה אוכלוסיה יציבה ושופעת בלי השפעה של האיסלם .

חוץ מזה ,עם ונגיד לא יהיה מוסלמים באירופה והאוכלוסיה תתחיל להיזדקן ,תאמין לי שאז להוליד ילד יהפוך להיות מטרה לאומית ,וזה יהיה משתלם להחזיק ילד כי המדינות יקדמו את זה וישלמו יותר למשפחות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרוסים :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אתה כנראה שכחת שבזמן שהרוסים מחשיבים את רוסיה המערבית לרוסיה רוב רוסיה היא מלאה במוסלמים, והריבוי הטיבעי שלהם לא יספיק להם בהתחשב בזה שסינים נוהרים עליהם מעבר לגבול ואי אפשר לעצור אותם, יש לך קורבים שם? תשאל כמה סינים יש להם כבר...

ואם כבר נראה לי שבמוסקבה יש אתה האכלוסיה המוסלמית הכי גדולה מכל עיר אחרת באירופה !

ולסיום:

Since 1989, Russia's Muslim population has increased by 40 percent to about 25 million. By 2015, Muslims will make up a majority of Russia's conscript army, and by 2020 a fifth of the population.

בנוסף להוליד ילד, מטרה לאומית או לא עד שהוא יגיעה לשוק העבודה זה עניין של 18 שנה שצריך לכלכל אותו...

ולפי רוב המודלים הכלכלים וההיסטוריה זה לא מספיק, בדיוק על זה מתבססים הסרטונים שהבאתם ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן את מדקלם את מה שיש בסרטון שהבאתי (הדמוגרפיה המוסלמית ) ,אבל שם הם דיבור על משהוא אחר ,יש מודל כלכלי שמספיק ל18 שנה ,הם דיברו על 50 שנה עם אני לטועה .

בקשר למצב ברוסיה ,זה נכון שיש המון מוסלמים (חלק גדול מהמשפחה שלי עבר לארהב בגלל זה ) אבל את יודע שברגע האמת רוסיה תהיה הראשונה שתפתור את ה"בעייה" המוסלמית כמו שצריך לפתור אותה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש באותה המידע שאתה הבאת, אתה לא יכול להביא מידע ולהתבסס עליו ולהתעלם משאר הדברים שנובעים מימנו.

ואיך בדיוק היא תפתור את "הבעיה" כשרוב הצבא שלה מוסלמי ::) ולמה אתה מתכוון בלפתור את הבעיה כמו שצריך לפתור אותה ??? >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפעיל את הדימיון .

את יודע בדיוק כמוני שרוסיה עושה ביד קשה עם אירגוני טרור ,וברגע שיהיה קמות גדולה של מוסלמים ברוסיה ,יהיה איום ממשי על האוכלוסיה הרוסית ,והממשלה הרוסית מתיחסת בחומרה לכל דבר שמסכן את העם שלה ,ולכן אני מצפה שהיא תפעיל כוח ולא רק סאנקציות נגד המוסלמים .

(שלא יבוא איזה חוכמולוג עכשיו ויתחיל לדבר על זה שלרוסי יש קשרים הדוקים עם מדינות איסלמיות ,כי זה ידועה ,אבל זה רק בגלל הכסף ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...