מוסלמים צרפתים - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוסלמים צרפתים

Yehudaa

Recommended Posts

בדיוק מה שהגרמנים אמרו בזמנו.

כרגיל שטויות במיץ, לגרמנים הייתה יחידת SS של מוסלמים (ערבים), הם היו ביחסים מעולים איתם...

לך תלמד

:bash: :bash: :bash: :bash:

בדיוק מה שהגרמנים אמרו על יהודים מה אני צריך לאיית לך הכול ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה קורה בכלל למה שאתה מגיב, או שאוטמטית אתה מגיב לפי הנושא הכללי?

מי בכלל השווה את המצב בין ערבים ליהודים, הייתה שם רק שורה אחת בתגובה לשורה אחת, שהבחור אמר ש"צריך להשמיד את כל המוסלמים" או במילים אחרות יש צורך לטבוח בכל מי שהדת שלו היא מוסלמי שזה בדיוק מה שהגרמנים אמרו ועשו רק ליהודים

וזה לא מקובל בשום פנים ואופן... קיצר עזוב אין לי כוח להגיב לך יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קורה בכלל למה שאתה מגיב, או שאוטמטית אתה מגיב לפי הנושא הכללי?

מי בכלל השווה את המצב בין ערבים ליהודים, הייתה שם רק שורה אחת בתגובה לשורה אחת, שהבחור אמר ש"צריך להשמיד את כל המוסלמים" או במילים אחרות יש צורך לטבוח בכל מי שהדת שלו היא מוסלמי שזה בדיוק מה שהגרמנים אמרו ועשו רק ליהודים

וזה לא מקובל בשום פנים ואופן... קיצר עזוב אין לי כוח להגיב לך יותר.

אני לא הגבתי לך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד אחד אחרי הסרטון הזה דיבורים על השמדת האיסלאם לא מפתיעים אותי ....מצד שני מהכירותי עם טבע האדם

גם אם נגיד נקום מחר ולא יהיו מוסלמים בכלל תסמכו על המין האנושי שימצא סיבות אחרות לריב אחד עם השני וחוזר חלילה ....ככה זה .

הלך שונא אחד בא שונא שני הלך השני בא השלישי .....

הבעיה של העולם זה לא מוסלמים הבעיה זה טרור יש לא מעט טרור לא מוסלמי ...

עד היום לא מצאו פתרון לטרור וזה גם לא פשוט למצוא אחד כזה .....

אחד הפתרונות זה חינוך צריך להעביר חקיקה בנלאומית שלכל מדינה יהיה חינוך שמושתת על ערכים ומוסר וכמובן לימודי יסוד של מדעים .

ומדינה שתסרב לחינוך הזה תיהיה מנודה לגמרי ....אני לא רואה פתרון אחר לטרור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

לגבי הסירטון זה מאוד ישן. אני ראיתי את הפעולות האלה מתנהלות יומיים שלושה בשבוע בפריס במרכולים הגדולים. זה לא מעודד. אולי לא אנטישמי, אבל מונע ממקומות אנטישמיים. יש קהילה מוסלמית אדירה בצרפת, וביניהם אנטישמים רבים- שלא לומר פנאטים שכובשים אדמה בשם האיסלאם...

אני מתפלא שסירטוני הראפ לא הועלו לכאן עדיין:

http://www.youtube.com/watch?v=rvH4jzO2PDo

http://www.youtube.com/view_play_list?p=F3DAAD8F0F758AFC&search_query=kill+jews+paris

http://www.youtube.com/view_play_list?p=227144A3DDF6C197&playnext=1&playnext_from=PL&v=YSzAh9Kf-o0

http://www.youtube.com/view_play_list?p=F3DAAD8F0F758AFC&playnext=1&playnext_from=PL&v=EdR3H7XXvJw

http://www.youtube.com/watch?v=Px7U6Bn0Z-Q

http://www.youtube.com/watch?v=4zvD_dJIRzM

התמונה בצרפת עגומה מאוד בכך מה שנוגע לאיסלאם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם חבורת שמאלנים צרפתיים, גם בארץ יש מספיק שמאלנים כאלה.

לצערינו גם בפורום הזה יש כמה כאלה, אין טעם להזכיר שמות כי כולנו יודעים מי הם.

בהקשר של השמאלנים שלנו, מה אף אחד אין לו מה לומר על הסרטון הזה:

מספר סיבות לכך ניתן להבין מהצפיה מהסרטון המצוין הבא (פשוט תחליפו טרמינולוגיה, למשל במקום אמריקאים שימו יפי נפש,במקום רוסים מוסלמים):

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיסלאם והנצרות דתות דומות.

בשתי הדתות הללו קמה חבורה של אגואיסטים ערומים שהבינו שהעם המאמין חסר מוח עצמי והם יכולים לתפוס את המקום של המוח הזה ולשלוט בהמון.

מה הם רק לא עשו בשביל לשלוט, הם התחילו לתרגם את ספרי הקודש כך שהמטרות שלהם יהוו מעין "חובת ביצוע" לעם המאמין, הם העמידו את הדתות השכנות בפוזיצייה עויינת, הם אפילו התחילו להטיל חרם אחד על השני בשביל להראות שדת אחת שווה יותר מדת אחרת, כשלמעשה אין דבר כזה, כל הדתות שוות ואין לאלוהים המוסלמי יותר גדול משל האלוהים הנוצרי. ע"י זיון מוח מתמשך שמתחיל מרגע הילודה ועד הרגע בו המוסלמי "עולה לגן העדן ל72 הבתולות שלו" המוסלמי לא חושב לבד, הוא ממלא פקודות שכביכול אלוהים אמר לו אבל למעשה הן אמביציות של כמה קופים שיד המזל שיחקה להם.

בין כל אותן חיות מוסלמיות יש אנשים משכילים, אנשים שמבינים שכל הקטע של ה"שהיד המודרני" הוא חרטא אחת גדולה. כל החרא בצמרת המוסלמית קלטה את זה והתחילה בשקט לסתום את הפיות שניפתחו נגדה... אבל בכל המערכת המוסלמית/נוצרית הזאת יש פגם, באג, דבר שבעתיד יגרום לה לקרוס וכיום אנחנו כבר רואים את ניצניו... אם תקחו 100 מוסלמים ותסגרו אותם בעיר אחת עם חבילת גפרורים למשך פרק זמן ממושך כשתחזרו לא תישאר שם נפש חייה... הטענה הזאת לא חסרת ביסוס, תיראו מה קורה בין הסונים לשיעים בעירק/אירן/אפריקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב ,עם תסתכל על זה עמוק ,כל הדתות הן בדיוק אותו הדבר ,כולן זה גרסה פרימיטיבית (אך יעילה ) של שליטה על אספסוף טיפש ,כי מה לעשות רובינו כאלה .

אבל ,בכל דת יש עומק ,יש אומנות ותרבות באמת מעניינת ,בגלל זה אני מעריך דתות ,אבל הן פשוט לא מתאימות למאה ה21 .

הבעיה היא כזו ,דתות כמו האיסלם לא רק שולטות על אנשים ,אלה מצהירות בפומבי על השמדה המונית של כל מי שלא מאמין ,וזה באמת בעייתי ,זה כבר לא רק קטע של שליטה (כמו ברוב הדתות) זה כבר קטע של סכנה לאנושות ,ולפי חוקים מודרניים האיסלם אמור להיות מוגדר כקת ,לא כדת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך ותסביר לשליש מאוכלוסיית העולם שמה שהם מאמינים בו הוא כת. גם הכנסייה הקתולית הייתה משמידה כל מי שלא נוצרי (טוב לא כל אחד אבל בכמות מספקת)

אני לא רוצה להעליב או משהו אבל גם היהודים בתחילת דרכם היו משמידים את כל מה שעמד בדרך לארץ כנען (עמלק הושמד וכו')

לכל אחד יש דעה משלו בקשר לדתות,אבל דבר אחד אני יכול להגיד בוודאות, דבר שאין עליו עוררין-

קיצוניות זה הדבר המסוכן בדתות. אם תעיף מהאיסלאם והיהדות את הקיצוניות (שזה דבר קשה מאוד עד בילתי אפשרי) יהיה לך פה שלום.

קיצוניים תמיד היו ויהיו, לכן שלום לא ניראה פה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתבלבל טיפה :

כת - קבוצה חברתית סגורה הסבה סביב תורה רעיונית אשר יוצרת הפרדה בין חברי הכת לעולם החיצוני. הכת פועלת בדרך כלל ללא שקיפות ציבורית, ולרוב אף חבריה ממודרים ממידע הקשור בה. במקרים רבים, הכת דבקה ברעיונות ומעשים המבוססים על אמונה, ולעתים גם כאלו הקשורים בסגידה לאדם מסוים.

דת - מערכת של אמונות רוחניות שעיקרן: אמונה בכוח עליון (או כוחות עליונים) אשר אחראי ליקום, ואשר שוכן: בכל מקום ("מלוא כל הארץ כבודו"), או בעולם רוחני נסתר (עולם הנשמות), או בעולם גשמי במקום גאוגרפי ידוע (כמו ביחס לאלים היוונים). בנוסף, האדם המאמין באותה דת נדרש לנהוג לפי ציוויו של אותו כח עליון (או כוחות עליונים), ולעסוק בפולחן הדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...