עולם אכזר - הצעת חוק ! נגד דוכני ממתקים ליד הק - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עולם אכזר - הצעת חוק ! נגד דוכני ממתקים ליד הק

almonime

Recommended Posts

סופרים מתוכננים בצורה מדעית לקחת ממך כמה שיותר כסף

שמתם לב שבשביל לקחת 5 מוצרים צריך לעבור על כל הסופר

ובכלל ככל שהמוצר קרוב יותר לקופה, הרווח של הסופר באחוזים גבוה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 141
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אולי יש איזה חוק כזה, אבל אין שום אכיפה באינטרנט.

אבל אתה באמת חושב שחוקים ותקנות באמת משפרים את החיים שלנו?

אם יש לך טיפה זמן תשמע את ג'ון סטוסל מסביר על העניין (די בתחילת ההרצאה)

http://video.google.com/videoplay?docid=1876894381231272307

95% מהחוקים והתקנות יוצרים יותר נזק מתועלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ביטול חוק דבילי כזה בהחלט משול לכאוס... ::)

אגב, דנדן, אתה חייב לעזור לי...איבדתי את כל נכסיי

למסטיק Airways אכמניות-מנטה, איזה עולם אכזר!

הסופר חייב לשלם... :'(

כל החסכונות שלי הלכו לטיפה המרעננת... :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין כמה מהאנשים פה בפורום שחושבים שהחוק הזה הוא הזוי או מטומטם הם הורים לילדים קטנים. יש לי הרגשה שמעט מאוד מהם הם הורים.

זה ממש לא מקרה שדוכני הממתקים ממוקמים ליד הקופות כך שמי שנמצא שם במשך דקות ארוכות ומשתעמם בתור נמצא תחת "מתקפה" פסיכולוגית. בתור מבוגר אני פשוט מתאפק אבל המצב שונה אצל ילדים קטנים. כמובן שההורים יכולים לסרב אבל הרבה פעמים זה עובד כי ההורה לא רוצה ליצור מהומה של ילד בוכה באמצע החנות.

זה ממש לא מיקרי שהסופרים מציבים שם את דוכני הממתקים. זה באמת ניצול ציני של החולשה של האנשים (והילדים בפרט). הצעת החוק לא אוסרת על הסופר למכור ממתקים היא פשוט אוסרת על הסופר להפעיל אמצעי לחץ לא הוגן על קהל מוגבל (ילדים קטנים).

אף אחד לא טוען שאין בעיות במדינה או שהצעת החוק הזאת תהפוך את לגן עדן עלי אדמות אבל זה צעד קטן בכיוון הנכון.

באופן מעשי העלות של הצעת החוק הזאת למדינה היא אפס. מי שעדיין רוצה ממתקים יכול לקנות אותם בלא מאמץ נוסף באיזור המיועד לכך ומי שלא רוצה ממתקים לא יופגז על ידי פרסומת "סמויה".

לגבי ההגדרות של מה מהווה ממתק וכו' - את זה אני משאיר לניסוח המחוקק. זאת העבודה שלהם. אני מרוצה מרוח החוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

סוף סוף אדם מבוגר באתר.

קשה להסביר לילדים קטנים על היתרון בחוק הזה.

ובקלות אפשר לראות זאת לפי התגובות כאן באתר.

כן, ביטול חוק דבילי כזה בהחלט משול לכאוס... ::)

אגב, דנדן, אתה חייב לעזור לי...איבדתי את כל נכסיי

למסטיק Airways אכמניות-מנטה, איזה עולם אכזר!

הסופר חייב לשלם... :'(

כל החסכונות שלי הלכו לטיפה המרעננת... :'(

דיברתי על חוקים בכלליות, חבל שאתה לא יודע לקרוא.

ותאמין לי, בכיף, תגור ברחוב, וספר באיזה רחוב אתה גר, מקסימום נדרוס אותך ככה לא נצטרך לשמוע את התגובות המפגרות שלך יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבילי לחלוטין

דבילי צשאדם טמבל כזה יושב בכנסת ומציע כאלה דברים .

את מי זה מעניין מה יש ליד הקופה?

מיצידי שהייה שמה בחורות ערומות שוחות בבריכה של מנטוס

אם אני רוצה אני יקנה לילד

ואם אני לא , אז לא.

ילד צריך לקבל לא לפעמים.

והכי גרוע הוא שה''לא הופך ל''כן''.

זה חלק מהחינוך לילד!! לדעת להגיד לא ולהראות שאתה ה-הורה , ולא הוא.

וואלה יופי מחר יראה לי פורשה 911 יגיד לי אבא תקנה לי .

תיכף שיגיד שהילדים מנהלים את החשבון בנק של ההורים וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף אדם מבוגר באתר.

קשה להסביר לילדים קטנים על היתרון בחוק הזה.

אולי כדאי שתשים לב לכך שחלק נכבד מהמתנגדים לך, ובפרט חברי צוות האתר, הם כבר ממש לא ילדים. למה הם ילדים מבחינתך? כי הם לא מסכימים אתך?

אם לא שמת לב, הם (ואני) הם אלה שטוענים שעל ההורים לחנך ולא להסתמך על מניעת פיתויים ע"י גורמים חיצוניים, בעוד אתה זה שטוען כי יש להסיר צורך זה מההורים, ולו בתחום הקטן הזה - ואתה עוד טוען שהגישה שלך היא הבוגרת יותר?

אני ממש מקווה שלילדים שלי (כשיהיו כאלה) לא יצא לפגוש ברחוב את הילדים שלך (כשיהיו גם כאלה), אחרת אלה שלך עוד ינסו לשדוד את אלה שלי על שהם העזו ללכת עם (או מה שיתפוס בעוד עשור או שניים...) ביד, כי הדרך היחידה שלהם להתמודד עם דברים שאינם יכולים להרשות לעצמם היא לא לראות אותם מול פניהם ולו לכמה דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דןדן

יש לי דבר אחד להגיד

לכל מטבע יש שתי צדדים

האם אתה מבין את זה ?

האם אתה טוען שממתקים הם כמו אלכוהל וסיגריות ? שצריך למנוע ילדים מלהשתמש בהם ? נכון שממתקים הם סוכר כמו שאלכוהול וסוכר וניקוטין הם חומרים ממכרים .

רק דבר אחד אינך מבין , מה שאנחנו בתור בני אדם צריכים הוא הקטנת סמכויות הרגולטור ככול האפשר ואילו חוק זה מגדיל את כוחו של הרגולטור .

אלוהים אדירים כיצד אינכם מבינים שיש שילטון בגלל שאנחנו חייבים שילטון מדוע אתם מתמכרים לו ממש כמו הממתקים שאתם רוצים להוציא אל מיחוץ למקום שבו בעל הסופר מוצה לנכון ?

שוב אתה יכול לכתוב עצומה של צרכנים ולהגיש למנהל הסניף/רשת לא צריך חוק בשביל זה , השוקק עובד לפי רצון הצרכן אסור לתת לו לעבוד לפי רצון הרגולטור ,אני חושש שכמו אלו שאינם מבינים את ההבדל בינם לבין האחרים כך גם אתה אינך מבין את מה שאני אומר , זה כלכלה חופשית אסור לרגולטור להתערב !

אתה לא רוצה לקנות שם - אל תלך !

זה אחד מחוקי סדום ועמורה , חוק כזה שמעוות את הרצון של האדם השני ושל אלוהים כדי להתאים אותו לטימטום האישי של הרוב , כיצד אינך מבין זאת ? האם תלך ותתקוף בן אדם רק בגלל שמה שהוא אומר ו/ או עושה איננו מוצא חן בעינייך ולמרות שזה מותר לו ? כמו התרד של IG על הערס ? אתה תמיד יכול ללכת לקנות אצל המתחרים ! החוק הזה הוא חוק של ערסים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך טיפה זמן תשמע את ג'ון סטוסל מסביר על העניין (די בתחילת ההרצאה)

http://video.google.com/videoplay?docid=1876894381231272307

גם אני מציעה לראות את ההרצאה הזאות

למרות שלא מסכים עם הכל, בהחלט מתאר יפה את החוק הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להרצות על דעה.!!

מרצים על עובדה!!!!!!!!!!!

ומזה הבולשיט הזה אנחנו נהייה שמניםםם?

אז מחר תראה כוסית ברחוב לך תאנוס אותה למה בא לך עלייה.

מזה השטויות האלה????????????????????

גם סמים מוצעים למכירה!

אז מה , ? הסוחר הזבל עושה אותך נרקומן? לא

זה אתה הולך לקנות ממנו .

וההוכחה הכי טובה בעולם לזה

היא שיש חלק נרקומנים

וחלק לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...