עולם אכזר - הצעת חוק ! נגד דוכני ממתקים ליד הק - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עולם אכזר - הצעת חוק ! נגד דוכני ממתקים ליד הק

almonime

Recommended Posts

ארמגדון.. בדומה למה שאמרת, גם כן אתה עם קו מחשבה מאוד דק.

אתה לא חושב על התמונה הגדולה, אלא רק על הדעה שלך.

כלומר, אתה אומר שכול מה שהם מכורים שהם הוא זבל (הכוונה שלי היא לממתקים) אז בגלל זה לאסור על הסופר למכור?

הסופר עושה את הכסף שלו (גם..) על אותם ממתקים ופרסומות "זבל"..

אני מסכים איתך שזה דפוק, אבל זה זכותם המלאה לעשות את זה כסופר.

(דוגמא למי שכן השתמש בזה הוא רמי לוי, במידה ואתה יודע או לא, הוא הוריד מחירים של מוצרים לרצפה (סופגניות / עוף וכד') ומכר בכמויות די קטנות לצרכן, מן הסתם שכולם חשבו שהוא משוגע, אבל בדו"ח הכספי (או w/e) ראו שהוא ברווחיות.. עקב כך שצרכן נכנס הוא לא קונה רק את המוצר עם המחיר הנמוך.. אלא את המוצרים מסביב.)

כפי שאמרו פה, זה פגיעה בחופש המסחר (..), אתה לא יכול להגיד לסופרים פשוט לא למכור ליד הקופות...

(אני מהמר ומנחש שאותו ח"כ יש לו ילדים שבוכים ומתלוננים שהם רוצים ממתקים שנמצאים ליד הקופות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 141
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

עקרונית הוא צודק, אבל לדעתי צריך לנקות את הקופות מכל המוצרים ולא רק ממתקים.

אני עומד רבע שעה בתור ורואה משפחות פתאום מחליטות שהם באמת צריכות גם את זה וגם את זה וגם את זה, בזבוז כסף מיותר ואידיוטי, אם הם באמת היו צריכים את זה הם היו שמים בעגלה בזמן הקניה בסופר ולא בשטיפת מוח שהם צריכים להסתכל עליה במשך רבע שעה.

מסכים עם VATOS

אני עורך קניות עם חברתי והקופות מלאות בפיתויים.שלא לדבר שאחרי סחיבת והאריזה בסלים הירוקים פתאום הקופאיות הופכות לנשות מכירה ומציאות שלל

מוצרים מטופשים שלא צריך !!!! :kopfpatsch: :kopfpatsch:

גם לזה צריך לעשות סוף ולהפסיק את הראש של היהודי התחמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישחת מבין מאיפה ההצעות הללו ואני גם מניח שזה לא סוף הסיפור

הרעיון הוא דאגה לילדים ממקום שההורים נכשלים בו שזהי תזונה נכונה....

כיום אין ספק שבעיית השמנה היא מחלה בעקף נרחב והטיפול בו חייב טיפול תקיף מצד ההורים.

אני מאמין שזה צריך להיות באחריות ההורים אבל עם הורה לא יכול לטפל (ההורה עצמו הוא ילד קטן ושמן)

לא נשאר אלה ליצור איזשהו הגבלות שיתרמו למלחמה הזו.

ברור שההורים נכשלו בחינוך לתזונה ....אני רואה איך הילדים מתנהגים בסופרמרקט ....

ואני רואה איך ההורים מתנהגים בסופר מרקט...

קיצור זה לא אכזרי ...ההורים ניכשלו כישלון חרוץ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דאגה לילדים

שיתפרו להם את הפה בחוטי ברזל האלו

שיאסרו על כניסת ילדים לסופר

כל הזמן בישראל שיטת המקל רק מקל , יודעים רק איך לעשות את החיים קשים יותר ( אבל זה תמיד כך כשיש מקום בחירות של פוליטיקאים על בסיס גחמתי ) מדוע אי אפשר חוקים כמו שמור על משקל קבל מילגה או שעורי עזר להורים , כיצד לחנך את ילדך ? או סתם שיעורי תזונה בבתי הספר , יותר חשוב ללמד את הילדים פונקציה ריבועית או שירת ימי הביניים מאשר תזונה נכונה ? למה רק מקל כל הזמן למה לא גזר ? המדינה יכולה לעודד לא רק לדכר , אבל בכלל מה עם חופש המסחר , טוב לא חשוב הורים שמעבירים את האחריות לגידול של הילד שלהם לרשויות , זה מתחיל מצורת השליחה לבית הספר , הורים טרודים בקשיי פרנסה וכעת הם מלעיטים את הילדים בזבל גם מנטלי ( ) גם רוחני ( חינוך לקוי ) וגם תזונתי ( ממתקים בהגזמה וג'אנק פוד ) והכל בגלל שלא נותר להם כוח להגיד להם ולהסביר להם מדוע לא , לא חשוב , הורים מיצרים ילדים כמו מי שהם עצמם וזהו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה אחלה חוק.

אני מכיר כמה אנשים שמנים.

ומרביתם לא הפכו שמנים באמצע החיים.

אלו אנשים שמגיל שנתיים וחצי ועד גיל 17 דחפו להם ממתקים ושומנים, ולא לימדו אותם תזונה, איך נשרף שומן ומתי, איך נבנה שריר בלי לפגוע בבריאות, מהו סיב תזונתי, מהי ההשפעה של הכנסת נוזלים ואיך הם משפיעים על המשקל?, באיזו דרך בריא יותר ופחות משמין לאכול שומנים? (טריים או מבושלים) ?, איזה דבש טוב יותר? (הקשה או הרך?), איזה סוכר בריא יותר?, מה יש בגלידה?, מדוע שרוף מתעקל קצת פחות טוב ממזון עשוי למהדרין?, מה השפעתו של מלח באוכל וכמה צריך לשים ממנו?

מבינים?

אותם חברלעך והוריהם, ששניהם לא למדו את הנושא ואפילו לא מעט, כעת גם אם רוצים לא יכולים לעשות דיאטה תקינה, כי גם אם הם יעשו דיאטה, תישאר להם מסת עור בלתי נסבלת, שיורדת רק בניתוח, שמשאיר לא מעט צלקות. ואם הם רוצים למתוח את מסת העור הזו, הם צריכים להיות אלי אהנה מבחינת שריר, אף שכיום עם התוספים השונים, ניתן להגיע לאחלה תוצאה (אבל התוספים הם רק למי שבאמת צריך אותם, למשל אדם במצב הזה), למרות שקריאטין אפשר לקחת תמיד.

בכל מקרה, תעשו טובה, אם אתם הורים לילדים; לתת להם רק חלב 0-1 אחוזי שומן (אני שותה חלב אורגני), חרובים, סלטים מבושלים נטולי שומן, ברוקולי, אוכל פרסי (המון ירק), מים מינרלים ומי אוסמוזה הפוכה (שיטת טיהור משובחת), דגני בוקר עתירי סיבים, בכלל לדאוג שיהיו המון סיבים בכל ארוכה, לפחות 30 גרם (60 זה אחלה!), אורז מלא, פסטה מקמח מלא, לחמים מלאים וקלים למינהם, גבינות נטולות שומן, פסטרמה 0 אחוז שומן ועוד.

ואתם יודעים למה צריך לעשות את כל זה?, למה לדעתי לפחות?

כי על האדם לשמור על מה שהאלוהים יבורך שמו, נתן לו.

!

אני מפציר בכל אחד ואחת ממכם (שטרם עשו זאת) ללמוד כמה שיותר על תזונה, ובאותה נימה אמליץ על אחלה ספר שלטעמי צריך בכל בית; "תזונה נכונה ורפואה מונעת" מאת צחי טורקניץ.

שפע ברכות והצלחה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תותח1 אני מסכים איתך בקשר לתזונה (חוץ מ - 1-0 אחוז שומן ) גם אני אחד שאוכל אורגני....

אבל, זה לא התפקיד של אף אחד להתערב לאנשים בחיים - ולהגיד להם מה לאכול ומתי!

שיטת השיווק של דוכני ממתקים ליד הקופה אומנם לא נראית טוב, ונלוזה וכו.. אבל היא שיטת שיווק לגיטימית

בנוסף לזה זה גם פגיעה בשוק חופשי שלא לצורך, ולמה פוגעים? כי ההורים לא מסוגלים להגיד לא לילד

התפקיד של המדינה לא לאסור, ולא לחנך אלה לתת לאנשים את הכלים והידע לעשות זאות לדוגמה:

סדנאות אוכל בראי בחינם, פרסומות על אוכל בראי (אבל לא לאסור פרסומות לשוקולד וכו...), סבסוד ירקות (ולא נסיון להטיל מע''מ), פעילות בבית ספר , יש

הרבה דברים שניתן לעשות אבל "כבוד" השר בוחר בפתרון הכי מידי - לאסור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה את הצעת החוק הזה לטובה בגלל שבכול פעם שאמא שלי הולכת לסופר אז אח שלי

מתחיל להתחרפן ולאסוף ממתקים בשווי של בערך 50 שקל ואם אמא שלי לא קונה לו אז הוא חוטף קריזה ובוכה בלי סוף

זה לא מראה יפה וראיתי את זה קורה להרבה הורים אחרים לא שמתם לב איך בכניסה לקופה יש מיליון ממתקים משני הצדים בגובה של ילד? :kopfpatsch:

במקרה כזה צריך להביא לילד פיצוץ... אבל מזה פיצוץ הכו שרמוטההה שיזכור לכל החיים שכך לא עושים. ותאמין לי זה עובד 100%. שבוע שעבר ראיתי איזה ילד מעפן בקניון שוכב על הרצפה וכמעט אוכל שטיח מרוב הקריזה שלא קנו לו משהוא רצה. אז כשלאמא שלו נמעס מכל המראה הזה היא נתנה לא כמה כפות די רציניות והילד ישר נירגע קם והלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דאגה לילדים

שיתפרו להם את הפה בחוטי ברזל האלו

שיאסרו על כניסת ילדים לסופר

כל הזמן בישראל שיטת המקל רק מקל , יודעים רק איך לעשות את החיים קשים יותר ( אבל זה תמיד כך כשיש מקום בחירות של פוליטיקאים על בסיס גחמתי ) מדוע אי אפשר חוקים כמו שמור על משקל קבל מילגה או שעורי עזר להורים , כיצד לחנך את ילדך ? או סתם שיעורי תזונה בבתי הספר , יותר חשוב ללמד את הילדים פונקציה ריבועית או שירת ימי הביניים מאשר תזונה נכונה ? למה רק מקל כל הזמן למה לא גזר ? המדינה יכולה לעודד לא רק לדכר , אבל בכלל מה עם חופש המסחר , טוב לא חשוב הורים שמעבירים את האחריות לגידול של הילד שלהם לרשויות , זה מתחיל מצורת השליחה לבית הספר , הורים טרודים בקשיי פרנסה וכעת הם מלעיטים את הילדים בזבל גם מנטלי ( ) גם רוחני ( חינוך לקוי ) וגם תזונתי ( ממתקים בהגזמה וג'אנק פוד ) והכל בגלל שלא נותר להם כוח להגיד להם ולהסביר להם מדוע לא , לא חשוב , הורים מיצרים ילדים כמו מי שהם עצמם וזהו .

איזה חינוך, אחי. הורים בארץ לא מסוגלים להעניק לילדיהם חינוך מינימלי. רק שיטת המקל והגזר עובדת כאן. [br]פורסם בתאריך: 1.08.2009 בשעה 11:47:45

במקרה כזה צריך להביא לילד פיצוץ... אבל מזה פיצוץ הכו שרמוטההה שיזכור לכל החיים שכך לא עושים. ותאמין לי זה עובד 100%. שבוע שעבר ראיתי איזה ילד מעפן בקניון שוכב על הרצפה וכמעט אוכל שטיח מרוב הקריזה שלא קנו לו משהוא רצה. אז כשלאמא שלו נמעס מכל המראה הזה היא נתנה לא כמה כפות די רציניות והילד ישר נירגע קם והלך...

טוב שלא הכניסו אותה לכלא על התעללות. הדור הצעיר הלך לעזאזל בגלל חינוך "פסיכולוגי" של המאה ה-21.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יכניסו אותה לכלא וילד ילך לחיות אצל הרשויות אז הוא מאוד יצטער על כך כי שם בטוח לא יהיה לא ממתקים וצעצועים. מקסימום שהוא יקבל זה אוכל סוג ב' 3 פעמים ביום, וצעצוע משותף עשוי מבול עץ ודפוק עם מסמר לתקרה :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשכרה חוק מטומטם.

אם כבר, אז צריך לעשות חוק שיחיב אנשים לעבור איזה מבחן התאמה לפני שהם עושים ילד, ואם הם לא עוברים את המבחן אז לא לאפשר להם להביא ילדים לעולם (ואם יש כבר אחד בדרך אז לא לת להם לשמור אותו)

בגלל כל ההורים שמשחררים את הילדים שלהם בגיל 6 להסתובב ברחובות על חצות המדינה נראת כמו שהיא נראת... דבילים מגדלים דבילים שמגדילים את הסיכוי של דבילים להבחר לכנסת שתומכים בהמשך התפתחות הדבילים. ואחר כך בוכים למה הילד לא מקשיב להורים ומרביץ לסבתא (למרות שהוא "ילד טוב ושקט")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה אחלה חוק.

אני מכיר כמה אנשים שמנים.

ומרביתם לא הפכו שמנים באמצע החיים.

אלו אנשים שמגיל שנתיים וחצי ועד גיל 17 דחפו להם ממתקים ושומנים, ולא לימדו אותם תזונה, איך נשרף שומן ומתי, איך נבנה שריר בלי לפגוע בבריאות, מהו סיב תזונתי, מהי ההשפעה של הכנסת נוזלים ואיך הם משפיעים על המשקל?, באיזו דרך בריא יותר ופחות משמין לאכול שומנים? (טריים או מבושלים) ?, איזה דבש טוב יותר? (הקשה או הרך?), איזה סוכר בריא יותר?, מה יש בגלידה?, מדוע שרוף מתעקל קצת פחות טוב ממזון עשוי למהדרין?, מה השפעתו של מלח באוכל וכמה צריך לשים ממנו?

מבינים?

אותם חברלעך והוריהם, ששניהם לא למדו את הנושא ואפילו לא מעט, כעת גם אם רוצים לא יכולים לעשות דיאטה תקינה, כי גם אם הם יעשו דיאטה, תישאר להם מסת עור בלתי נסבלת, שיורדת רק בניתוח, שמשאיר לא מעט צלקות. ואם הם רוצים למתוח את מסת העור הזו, הם צריכים להיות אלי אהנה מבחינת שריר, אף שכיום עם התוספים השונים, ניתן להגיע לאחלה תוצאה (אבל התוספים הם רק למי שבאמת צריך אותם, למשל אדם במצב הזה), למרות שקריאטין אפשר לקחת תמיד.

בכל מקרה, תעשו טובה, אם אתם הורים לילדים; לתת להם רק חלב 0-1 אחוזי שומן (אני שותה חלב אורגני), חרובים, סלטים מבושלים נטולי שומן, ברוקולי, אוכל פרסי (המון ירק), מים מינרלים ומי אוסמוזה הפוכה (שיטת טיהור משובחת), דגני בוקר עתירי סיבים, בכלל לדאוג שיהיו המון סיבים בכל ארוכה, לפחות 30 גרם (60 זה אחלה!), אורז מלא, פסטה מקמח מלא, לחמים מלאים וקלים למינהם, גבינות נטולות שומן, פסטרמה 0 אחוז שומן ועוד.

ואתם יודעים למה צריך לעשות את כל זה?, למה לדעתי לפחות?

כי על האדם לשמור על מה שהאלוהים יבורך שמו, נתן לו.

!

אני מפציר בכל אחד ואחת ממכם (שטרם עשו זאת) ללמוד כמה שיותר על תזונה, ובאותה נימה אמליץ על אחלה ספר שלטעמי צריך בכל בית; "תזונה נכונה ורפואה מונעת" מאת צחי טורקניץ.

שפע ברכות והצלחה לכולם.

תותח, יש סתירה מוחלטת בין הדברים הנכונים בעקרון (אם כי מוגזמים לטעמי) שאתה כותב לבין מסקנתך המופיעה בתחילת ההודעה. מצד אחד, אתה מדבר על ללמוד תזונה נכונה ולפעול בהתאם, ומצד שני תומך בחוק שמציע פשוט "להעלים" פיתויים במקום ללמוד ולהפנים את כל מה שאתה אמרת. מה אתה אומר בעצם? מי שמחליט ללמוד תזונה נכונה - יבורך; מי שלא - נכפה עליו תזונה נכונה בכל מקרה, אפילו שאינו מבין את ההגיון שמאחורי הדברים?

מצד שני, התנצחתי איתך מספיק בדיון אחר כאן באתר כדי להכיר את תמיכתך בגישה "מה שלא הולך בהבנה (וכמובן שיש להבין רק את הדעה שלי שכן היא היחידה שנכונה), ילך בכפייה". לשמחתי רוב האנשים אינם תומכים בגישה זו, ומעדיפים את זכותו של כל אדם לבחור את מעשיו לבד - גם אם מבחינתך מדובר בטפשות. כן, זה כולל גם קניית ממתק פה ושם.

אגב, מישהו כאן חשב לרגע שמעבר לאסטרטגיה השיווקית, קיים גם עניין הגנבות? הרי ממתקים הם מוצרים קטנים מאוד בד"כ, שקל להכניס לכיס, וסביר להניח שהרבה ילדים ירצו "להשאיל" ממתקים מבלי לשלם... אז אתם מציעים למקם אותם מחוץ לטווח הראייה של הקופאיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישחת מבין מאיפה ההצעות הללו ואני גם מניח שזה לא סוף הסיפור

הרעיון הוא דאגה לילדים ממקום שההורים נכשלים בו שזהי תזונה נכונה....

כיום אין ספק שבעיית השמנה היא מחלה בעקף נרחב והטיפול בו חייב טיפול תקיף מצד ההורים.

אני מאמין שזה צריך להיות באחריות ההורים אבל עם הורה לא יכול לטפל (ההורה עצמו הוא ילד קטן ושמן)

לא נשאר אלה ליצור איזשהו הגבלות שיתרמו למלחמה הזו.

ברור שההורים נכשלו בחינוך לתזונה ....אני רואה איך הילדים מתנהגים בסופרמרקט ....

ואני רואה איך ההורים מתנהגים בסופר מרקט...

קיצור זה לא אכזרי ...ההורים ניכשלו כישלון חרוץ!

אזרח יקר, בתור נציג הממשל אני רואה שאתה סובל מבעיות חברתיות ובריאותיות רבות.

כיוון שאנו בממשל רוצים רק בטובתך, החלטנו לבנות לך תוכנית לחיים על מנת שתתפתח חברתית, תהיה בריא ותהיה אזרח מועיל ותורם לחברה ולכלכלה.

ראשית, לאחר שיחה עם ספקית האינטרנט גילינו כי אתה גולש בממוצע כ-5 שעות ביום.

5 שעות אלו יכולות להיות מנוצלות ברמה הרבה יותר טובה לשקידה על ספרי לימוד והגות וחדר , ולכן מעכשיו ספקית האינטרנט שלך מגבילה אותך לגלישה במשך שעתיים ביום. לטובתך :)

עוד בקשר למחשב, שמנו לב כי אתה נמצא על המחשב, בין אם באינטרנט ובין אם לאו, עוד שעתיים ביום(מעבר לחמש שעות) ומשחק במה שנקרא "משחקי מחשב".

משחקי מחשב אלו הינם בגדר בידור ותו לא, ואין הם תורמים דבר ליכולות החברתיות או השכליות שלך, ולכן עד הודעה חדשה ובדיקת ממצאים, משחקי מחשב הינם בגדר האסור - וכל העובר על חוק זה צפוי להיענש לפי מלוא חומרת החוק. לטובתך :)

גם זמן הטלוויזיה שלך, עליו להיות מקוצץ משעה וחצי ביום לחצי שעה. אלא אם השעה הנותרת משמשת לצפייה בחדשות, במקרה כזה, אנא צור קשר עם רשות השידור על מנת שיאשרו לך שעת צפייה נוספת ביום. לטובתך :)

בקשר לבריאות שלך - לאחר מחקרים רבים וטובת גופך בראש מעיינינו, הגענו למסקנה כי עד להודעה חדשה, כל ארוחה באחד מן המקומות המוגדרים כ"מחזיקי אוכל בלתי תורם לפרודוקטיביות החברה" או מאכל הכולל מרכיב המוגדר כ"בעל טעם רב אך ערך תזונתי נמוך" תגרור אחריה מיסוי בגובה 160% מערך המוצר/ארוחה.

הרשות המפקחת על טיבו הבריאותי של בישראל בוחנת גם הטלת קנסות על עבריינים סדרתיים.

מרגע זה, אנו מפצירים בך שלא לאכול במקומות המגישים: שווארמה/המבורגר/צ'יפס/נקניקים/פיצה/ג'חנון/נודלס/שיפודים ושאר מרעי בשין.

גם תזונה ביתית חשובה כמובן, ולכן מעכשיו יהיה פיקוח נרחב על רשימת הקניות במרכולים השכונתיים, על מנת לוודא שכל אזרח אוכל לפחות 3 ירקות ביום, 2 פירות ביום וביצה ביום.

הרשות עובדת ברגעים אלו ממש על מנת לבדוק אילו סוגי בשר ניתן לאשרר, אם בכלל.

לטובתך :)

בנוסף על כל אלו, אנו אוסרים כל סם, אין יותר הבדלה בין סמים קלים לקשים - כולם קשים מבחינתנו! הם אינם תורמים לך דבר והופכים את האזרח ללא-פרודוקטיבי!

אלכוהול הינו אסור לחלוטין, לצריכה או לממכר.

כך גם סיגריות או כל דבר אחר הכולל ניקוטין או טבק, כולל נרגילות.

לטובתך :)

למידע נוסף, אנא צור קשר עם "הרשות לשיפור האזרח".

בתודה,

סגן יו"ר "הרשות לשיפור האזרח, מדינת ישראל".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:goodposting:

ללא ספק אחת ההודעות היותר ממצות שיצא לי לקרוא כאן בזמן האחרון. אם יש כאן מישהו שתומך (ולא בציניות) בגישה הזו, מקומו על ספת הפסיכיאטר במקרה הטוב.

אם כך תצטרך לאשפז חלק גדול מהמדינה..........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...