עולם אכזר - הצעת חוק ! נגד דוכני ממתקים ליד הק - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עולם אכזר - הצעת חוק ! נגד דוכני ממתקים ליד הק

almonime

Recommended Posts

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

http://news.walla.co.il/?w=/3/1528375

פשוט אין מילים. זהו, אני נמאס לי ודי !!!

משטרה ? מושחתת !

כנסת ? מושחתת !

ממשלה ? מושחתת !

ביב ( <- זו לא טעות כתיב ) המשפט ? מושחת !

חילוניים, דתיים, ערבים, יהודים, עובדים זרים, עובדי אלילים ? מושחתים !

הון ושלטון ? מושחתים !

... ? מושחת !

... ? מושחתים ומושחתות !

את כל אלה סבלתי ובלעתי כל צפרדע וכל סרפד ובכיתי לכרית ולדובי ולירח והמשכתי הלאה מתוך אמונה שלמה בעתיד טוב יותר .

עד לפה !!!!

הצעת חוק נגד דוכני ממתקים ליד הקופות ?! ?! ?!

מושחתים נמאסתם !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

יש גבול לכמה שליטה ודיכוי אני מוכן לספוג על עצמי מהאח ( הרשע המרושע והמושחת ) הגדול !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני יורד מהארץ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 141
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הפתרון האמיתי הוא להציב כלובים בכניסה לכל חנות, לגדר את המתחם בגדר חשמלית ולמקם צלפים שישמרו על המתחם המגודר. כאשר מגיע הורה עם ילד לסופר (ואי זמיר, צריך להרחיק את כל הכופרים מוצצי הדם הללו משטחי מדינת ישראל), מתנפלים על הילד שלושה אנשי כוח מיוחד, בוגרי יחידות מובחרות בצה"ל, וגוררים אותו לשטח הסגור, עד תום הקנייה. והכל למען הצרכנים, כן?

עריכה: הצעת החוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוטוטו, יהיה גם חוק נגד מכירת קונדומים בבתי מרקחת :smile1:

וגם חוק נגד דברי מאפה בחלונות של קונדטוריות ... שלא יתפסו במלכודת הדבש אותם חלשי אופי ... בני אדם.

וגם נגד דוכנים בשוק שהרוכלים החולרות הגנבים התכמנים לא יעבדו על עוברי אורח תמימים ויגרמו להם חס וכרפס לקנות משהו נגד רצונם.

אפשר לסגור את הבסטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין, מה הבעיה שלכם עם הצעת החוק הזאת?

נכון, אולי זה נראה קצת מוזר בהתחלה, אבל אני יכול להבין מאיפה הוא בא. לא פעם ראיתי ילדים שמתנהגים כאילו הם מקבלים הלם חשמלי ליד הקופות, רק כדי שאמא תקנה להם איזה גועל נפש מתוק באריזה צבעונית. לא יקרה שום דבר רע אם יזיזו את הדוכנים האלה קצת הצידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין, מה הבעיה שלכם עם הצעת החוק הזאת?

נכון, אולי זה נראה קצת מוזר בהתחלה, אבל אני יכול להבין מאיפה הוא בא. לא פעם ראיתי ילדים שמתנהגים כאילו הם מקבלים הלם חשמלי ליד הקופות, רק כדי שאמא תקנה להם איזה גועל נפש מתוק באריזה צבעונית. לא יקרה שום דבר רע אם יזיזו את הדוכנים האלה קצת הצידה.

כן קרה, פוגעים בחופש המסחר.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה את הצעת החוק הזה לטובה בגלל שבכול פעם שאמא שלי הולכת לסופר אז אח שלי

מתחיל להתחרפן ולאסוף ממתקים בשווי של בערך 50 שקל ואם אמא שלי לא קונה לו אז הוא חוטף קריזה ובוכה בלי סוף

זה לא מראה יפה וראיתי את זה קורה להרבה הורים אחרים לא שמתם לב איך בכניסה לקופה יש מיליון ממתקים משני הצדים בגובה של ילד? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצעת חוק טובה כי כילד אני תמיד זוכר את עצמי ליד הקופה נמשך לממתקים, ואם הייתי ילד קצת פחות ממושמע הייתי לוחץ על ההורים שלי לקנות לי כמה, והתנאים ליד הקופה מלחיצים כי יש תור של הרבה אנשים אז להורים אין כ"כ הזדמנות לסרב ולהתחיל להתווכח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה את הצעת החוק הזה לטובה בגלל שבכול פעם שאמא שלי הולכת לסופר אז אח שלי

מתחיל להתחרפן ולאסוף ממתקים בשווי של בערך 50 שקל ואם אמא שלי לא קונה לו אז הוא חוטף קריזה ובוכה בלי סוף

זה לא מראה יפה וראיתי את זה קורה להרבה הורים אחרים לא שמתם לב איך בכניסה לקופה יש מיליון ממתקים משני הצדים בגובה של ילד? :kopfpatsch:

א. מסחר וקנייה הם הדברים שמניעים את הכלכלה - שאח שלך מבקש מאמא שלך לקנות לו פסק זמן והיא קונה את אותו פסק זמן, היא מספקת עבודה ותעסוקה לכל העובדים בסופר - לכל העובדים במגזר הסיטונאי שמתעסקים עם פסק זמן ולכל העובדים של "עלית". תחשוב על זה.

ב. תפקיד ההורים לחנך את ילדיהם, אתה יכול לחנך אותם על כך שתמיד הם יקבלו מה שיבקשו ואתה יכול לחנך אותם בדיוק להפך או משהו באמצע - זה התפקיד של הורים, לא של הממשל עם חוקים ותקנות חסרי כל בסיס וצידוק מוסרי וחוקי קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיעבדו במקום אחר אם כך.

לחץ פסיכולוגי על הילד שיקנה ממתק לפני שיוצא אחוצה "בידיים ריקות" זה לא כזה טוב ונחמד .

לחנך?

אין קשר לחינוך , ילדים קטנים (וגם מבוגרים לצורך העניין ) אוהבים ממתקים ודברים מגניבים באריזות "מאגניבות" ..

אפשר לעשות סקר בין ההורים ואתם יודעים מה יצא?

ההורים יגידו וואלה הלוואי והיה את החוק הזה עוד לפני שבוע כשהילד שלי בילבל לי בשכל לקנות לו את הסוכריות המתפוצצות המסריחות ואני כהורה "טוב" קניתי לו .

כן זה אומנם לא צריך להיות בחוק אבל אין ברירה את הנבלות שמוכרים זבל צריך גם לחנך ולא רק את הילדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונית הוא צודק, אבל לדעתי צריך לנקות את הקופות מכל המוצרים ולא רק ממתקים.

אני עומד רבע שעה בתור ורואה משפחות פתאום מחליטות שהם באמת צריכות גם את זה וגם את זה וגם את זה, בזבוז כסף מיותר ואידיוטי, אם הם באמת היו צריכים את זה הם היו שמים בעגלה בזמן הקניה בסופר ולא בשטיפת מוח שהם צריכים להסתכל עליה במשך רבע שעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיעבדו במקום אחר אם כך.

לחץ פסיכולוגי על הילד שיקנה ממתק לפני שיוצא אחוצה "בידיים ריקות" זה לא כזה טוב ונחמד .

לחנך?

אין קשר לחינוך , ילדים קטנים (וגם מבוגרים לצורך העניין ) אוהבים ממתקים ודברים מגניבים באריזות "מאגניבות" ..

אפשר לעשות סקר בין ההורים ואתם יודעים מה יצא?

ההורים יגידו וואלה הלוואי והיה את החוק הזה עוד לפני שבוע כשהילד שלי בילבל לי בשכל לקנות לו את הסוכריות המתפוצצות המסריחות ואני כהורה "טוב" קניתי לו .

כן זה אומנם לא צריך להיות בחוק אבל אין ברירה את הנבלות שמוכרים זבל צריך גם לחנך ולא רק את הילדים.

אם הצרכן רוצה את זה ויכול להרשות את זה לעצמי(כי אם לא היה יכול, לא היה קונה), והמוכר מוכר את זה - מה רע כאן? אתה לא חושב שלאנשים מותר להחליט בעצמם?

עקרונית הוא צודק, אבל לדעתי צריך לנקות את הקופות מכל המוצרים ולא רק ממתקים.

אני עומד רבע שעה בתור ורואה משפחות פתאום מחליטות שהם באמת צריכות גם את זה וגם את זה וגם את זה, בזבוז כסף מיותר ואידיוטי, אם הם באמת היו צריכים את זה הם היו שמים בעגלה בזמן הקניה בסופר ולא בשטיפת מוח שהם צריכים להסתכל עליה במשך רבע שעה.

בעייתי מאוד מבחינת החוק, מה אתה מגדיר כ"קופה"? כל פיצוצייה מורכבת ברובה מ"קופה" ובה יש את רוב המוצרים.

בכל סופר עמדת הסיגריות נגישה בקופה על מנת שיהיה פיקוח על מי קונה סיגריות. ההצעה שלך לא אפשרית מבחינה טכנית טהורה. לא ליישום ולא לפיקוח ואכיפה.

אם הם החליטו שהם צריכים/רוצים את זה, יש להם כסף לשלם על זה והמוכר מוכן למכור להם את זה - מי אתה שתגיד לא? אם אני קונה עכשיו כרטיס מסך חדש, אתה תאמר לי ש"אתה לא באמת צריך את זה, כי אם כן היית קונה את זה לא רק שהגעת לחנות, אלא שנה קודם"? מה זה עניינך להיכנס לאנשים אחרים לשקית קניות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...