עולם אכזר - הצעת חוק ! נגד דוכני ממתקים ליד הק - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עולם אכזר - הצעת חוק ! נגד דוכני ממתקים ליד הק

almonime

Recommended Posts

לדעתי זה אחלה חוק.

אני מכיר כמה אנשים שמנים.

ומרביתם לא הפכו שמנים באמצע החיים.

אלו אנשים שמגיל שנתיים וחצי ועד גיל 17 דחפו להם ממתקים ושומנים, ולא לימדו אותם תזונה, איך נשרף שומן ומתי, איך נבנה שריר בלי לפגוע בבריאות, מהו סיב תזונתי, מהי ההשפעה של הכנסת נוזלים ואיך הם משפיעים על המשקל?, באיזו דרך בריא יותר ופחות משמין לאכול שומנים? (טריים או מבושלים) ?, איזה דבש טוב יותר? (הקשה או הרך?), איזה סוכר בריא יותר?, מה יש בגלידה?, מדוע שרוף מתעקל קצת פחות טוב ממזון עשוי למהדרין?, מה השפעתו של מלח באוכל וכמה צריך לשים ממנו?

מבינים?

אותם חברלעך והוריהם, ששניהם לא למדו את הנושא ואפילו לא מעט, כעת גם אם רוצים לא יכולים לעשות דיאטה תקינה, כי גם אם הם יעשו דיאטה, תישאר להם מסת עור בלתי נסבלת, שיורדת רק בניתוח, שמשאיר לא מעט צלקות. ואם הם רוצים למתוח את מסת העור הזו, הם צריכים להיות אלי אהנה מבחינת שריר, אף שכיום עם התוספים השונים, ניתן להגיע לאחלה תוצאה (אבל התוספים הם רק למי שבאמת צריך אותם, למשל אדם במצב הזה), למרות שקריאטין אפשר לקחת תמיד.

בכל מקרה, תעשו טובה, אם אתם הורים לילדים; לתת להם רק חלב 0-1 אחוזי שומן (אני שותה חלב אורגני), חרובים, סלטים מבושלים נטולי שומן, ברוקולי, אוכל פרסי (המון ירק), מים מינרלים ומי אוסמוזה הפוכה (שיטת טיהור משובחת), דגני בוקר עתירי סיבים, בכלל לדאוג שיהיו המון סיבים בכל ארוכה, לפחות 30 גרם (60 זה אחלה!), אורז מלא, פסטה מקמח מלא, לחמים מלאים וקלים למינהם, גבינות נטולות שומן, פסטרמה 0 אחוז שומן ועוד.

ואתם יודעים למה צריך לעשות את כל זה?, למה לדעתי לפחות?

כי על האדם לשמור על מה שהאלוהים יבורך שמו, נתן לו.

!

אני מפציר בכל אחד ואחת ממכם (שטרם עשו זאת) ללמוד כמה שיותר על תזונה, ובאותה נימה אמליץ על אחלה ספר שלטעמי צריך בכל בית; "תזונה נכונה ורפואה מונעת" מאת צחי טורקניץ.

שפע ברכות והצלחה לכולם.

א. אתה מטומטם(סליחה אבל זו האמת).

ב. לא קיבלת באן קבוע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 141
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אם כך תצטרך לאשפז חלק גדול מהמדינה..........

רוב האנשים שאני מכיר ( ובעיקר אלו שאני לא מכיר , אבל רואה בטלויזיה ) אפילו לפעמים ההוא מהמראה בבוקר נופלים בקטגוריה הזו - כן , כבר הרבה זמן שאני טוען שהאזור כולו קרי המזרח התיכון צריך פסיכיאטר טוב או לפחות איזה פסיכולוג קליני שיקח את הטיפול עליו , היגיע הזמן שיהיה לנו ראש ממשלה בעל רקע פסיכולוגי מספיק עורכי דין , פעילים פוליטיים ואנשי ציבור קרי כלומניקים משועממים תאבי כוח ממון ושילטון רוצים ככה איזה סאשן טוב , למה אתם חושבים כולם מתבכיינים כאן כל הזמן , הערבים :" אנחנו מסכנים הישראלים רוצחים אותנו " הישראלים :" הערבים רוצים לזרוק אותנו לים !" אהההה ,רק משפחת עופר חכמים - חחח - מתמקדים בכסף ומחרבנים על כל השאר .

כן אישפוז דחוף , לפני שלא נהיה אחראיים למעשינו ( מלחמת עולם שלישית , ארמגדון , פצצת אטום ) לפני הקשירה :screwy::lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אזרח יקר, בתור נציג הממשל אני רואה שאתה סובל מבעיות חברתיות ובריאותיות רבות.

כיוון שאנו בממשל רוצים רק בטובתך, החלטנו לבנות לך תוכנית לחיים על מנת שתתפתח חברתית, תהיה בריא ותהיה אזרח מועיל ותורם לחברה ולכלכלה.

ראשית, לאחר שיחה עם ספקית האינטרנט גילינו כי אתה גולש בממוצע כ-5 שעות ביום.

5 שעות אלו יכולות להיות מנוצלות ברמה הרבה יותר טובה לשקידה על ספרי לימוד והגות וחדר , ולכן מעכשיו ספקית האינטרנט שלך מגבילה אותך לגלישה במשך שעתיים ביום. לטובתך :)

עוד בקשר למחשב, שמנו לב כי אתה נמצא על המחשב, בין אם באינטרנט ובין אם לאו, עוד שעתיים ביום(מעבר לחמש שעות) ומשחק במה שנקרא "משחקי מחשב".

משחקי מחשב אלו הינם בגדר בידור ותו לא, ואין הם תורמים דבר ליכולות החברתיות או השכליות שלך, ולכן עד הודעה חדשה ובדיקת ממצאים, משחקי מחשב הינם בגדר האסור - וכל העובר על חוק זה צפוי להיענש לפי מלוא חומרת החוק. לטובתך :)

גם זמן הטלוויזיה שלך, עליו להיות מקוצץ משעה וחצי ביום לחצי שעה. אלא אם השעה הנותרת משמשת לצפייה בחדשות, במקרה כזה, אנא צור קשר עם רשות השידור על מנת שיאשרו לך שעת צפייה נוספת ביום. לטובתך :)

בקשר לבריאות שלך - לאחר מחקרים רבים וטובת גופך בראש מעיינינו, הגענו למסקנה כי עד להודעה חדשה, כל ארוחה באחד מן המקומות המוגדרים כ"מחזיקי אוכל בלתי תורם לפרודוקטיביות החברה" או מאכל הכולל מרכיב המוגדר כ"בעל טעם רב אך ערך תזונתי נמוך" תגרור אחריה מיסוי בגובה 160% מערך המוצר/ארוחה.

הרשות המפקחת על טיבו הבריאותי של בישראל בוחנת גם הטלת קנסות על עבריינים סדרתיים.

מרגע זה, אנו מפצירים בך שלא לאכול במקומות המגישים: שווארמה/המבורגר/צ'יפס/נקניקים/פיצה/ג'חנון/נודלס/שיפודים ושאר מרעי בשין.

גם תזונה ביתית חשובה כמובן, ולכן מעכשיו יהיה פיקוח נרחב על רשימת הקניות במרכולים השכונתיים, על מנת לוודא שכל אזרח אוכל לפחות 3 ירקות ביום, 2 פירות ביום וביצה ביום.

הרשות עובדת ברגעים אלו ממש על מנת לבדוק אילו סוגי בשר ניתן לאשרר, אם בכלל.

לטובתך :)

בנוסף על כל אלו, אנו אוסרים כל סם, אין יותר הבדלה בין סמים קלים לקשים - כולם קשים מבחינתנו! הם אינם תורמים לך דבר והופכים את האזרח ללא-פרודוקטיבי!

אלכוהול הינו אסור לחלוטין, לצריכה או לממכר.

כך גם סיגריות או כל דבר אחר הכולל ניקוטין או טבק, כולל נרגילות.

לטובתך :)

למידע נוסף, אנא צור קשר עם "הרשות לשיפור האזרח".

בתודה,

סגן יו"ר "הרשות לשיפור האזרח, מדינת ישראל".

גברים בחלל גירסת כדוה"א.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה אחלה חוק.

אני מכיר כמה אנשים שמנים.

ומרביתם לא הפכו שמנים באמצע החיים.

אלו אנשים שמגיל שנתיים וחצי ועד גיל 17 דחפו להם ממתקים ושומנים, ולא לימדו אותם תזונה, איך נשרף שומן ומתי, איך נבנה שריר בלי לפגוע בבריאות, מהו סיב תזונתי, מהי ההשפעה של הכנסת נוזלים ואיך הם משפיעים על המשקל?, באיזו דרך בריא יותר ופחות משמין לאכול שומנים? (טריים או מבושלים) ?, איזה דבש טוב יותר? (הקשה או הרך?), איזה סוכר בריא יותר?, מה יש בגלידה?, מדוע מזון שרוף מתעקל קצת פחות טוב ממזון עשוי למהדרין?, מה השפעתו של מלח באוכל וכמה צריך לשים ממנו?

מבינים?

אותם חברלעך והוריהם, ששניהם לא למדו את הנושא ואפילו לא מעט, כעת גם אם רוצים לא יכולים לעשות דיאטה תקינה, כי גם אם הם יעשו דיאטה, תישאר להם מסת עור בלתי נסבלת, שיורדת רק בניתוח, שמשאיר לא מעט צלקות. ואם הם רוצים למתוח את מסת העור הזו, הם צריכים להיות אלי אהנה מבחינת שריר, אף שכיום עם התוספים השונים, ניתן להגיע לאחלה תוצאה (אבל התוספים הם רק למי שבאמת צריך אותם, למשל אדם במצב הזה), למרות שקריאטין אפשר לקחת תמיד.

בכל מקרה, תעשו טובה, אם אתם הורים לילדים; לתת להם רק חלב 0-1 אחוזי שומן (אני שותה חלב אורגני), חרובים, סלטים מבושלים נטולי שומן, ברוקולי, אוכל פרסי (המון ירק), מים מינרלים ומי אוסמוזה הפוכה (שיטת טיהור משובחת), דגני בוקר עתירי סיבים, בכלל לדאוג שיהיו המון סיבים בכל ארוכה, לפחות 30 גרם (60 זה אחלה!), אורז מלא, פסטה מקמח מלא, לחמים מלאים וקלים למינהם, גבינות נטולות שומן, פסטרמה 0 אחוז שומן ועוד.

ואתם יודעים למה צריך לעשות את כל זה?, למה לדעתי לפחות?

כי על האדם לשמור על מה שהאלוהים יבורך שמו, נתן לו.

!

אני מפציר בכל אחד ואחת ממכם (שטרם עשו זאת) ללמוד כמה שיותר על תזונה, ובאותה נימה אמליץ על אחלה ספר שלטעמי צריך בכל בית; "תזונה נכונה ורפואה מונעת" מאת צחי טורקניץ.

שפע ברכות והצלחה לכולם.

א. אני מסכים איתך שג'אנק מזיק - אבל זה בכלל לא קשור לחוק, וזאת גם לא הסיבה היחידה להשמנה. השמנה נובעת, גם (ואולי אפילו בעיקר) מחוסר שליטה עצמית בכל מה שקשור באוכל. גם אם תאכל "מזון בריאות" בכמות מופרזת למשך תקופה, תגיע למצב של השמנת יתר. חוץ מזה, אם תתעמק קצת בעולם התזונה תיווכח לראות שכל שנה-שנתיים הוא משתנה מקצה לקצה, וכל מה שהיה אסור בכל תוקף, כעת הופך למומלץ - ולהיפך. לכן, אם רוצים לפתור את בעיית ההשמנה צריך לחנך את הילדים לאכול קודם כל בכמויות המתאימות.

ב. מה לעזאזל הקשר בין ההודעה שלך להצעת החוק? איך חרובים אורגניים, סלטים מבושלים וברוקולי קשורים להצעת החוק הזאת?!

ג. אני מפציר בכל אחד ואחת מכם (שטרם עשו זאת) ללמוד כמה שיותר על התמודדות עם טרולים, ובאותה נימה אמליץ על אחלה ספר שלטעמי צריך בכל בית; אחלה ספר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אזרח יקר, בתור נציג הממשל אני רואה שאתה סובל מבעיות חברתיות ובריאותיות רבות.

כיוון שאנו בממשל רוצים רק בטובתך, החלטנו לבנות לך תוכנית לחיים על מנת שתתפתח חברתית, תהיה בריא ותהיה אזרח מועיל ותורם לחברה ולכלכלה.

.......

תאמת במקום לציין את הרעות וחולות של המנגנון הזה ...מה את מציעה ...

הרי כיום זה מחלה קטלנית ומדינת צריכה לשמור על אזרחיה.

אני לא רואה את זה שונה משפעת שיש חוק ודרישה של המדינה שמחייבת את ההורים לחסן את הילדים!

או לחסן את בכלב כל שנה!

אתה יכול לציין עד מחר על ה"חופש" ומה שנכון בעניו יעשה ...

עם תסתכל בארצות הברית ...המחלה שם הורגת וקוטלת אנשים !

אני הייתי שם ...זה מחזה נורא!

ברגע שיש לך קולנועית מיוחדת לשמנים בסופר מרקט ...כאן אני מותח את הקו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמתח את הקו בשביל עצמך, איך אתה מעיז בכלל למתוח לי את הקו? תעיף את האף שלך ואת החוקים שלך מענייני הפרטיים.

עוד מעט גם תאסור עליי לקיים יחסים בתנוחת "דוגי-סטייל" כיוון שזוהי "תנוחת gateway, אשר מכילה פריצות וחוסר מוסריות רב".

אתה רוצה לאכול בריא? אדרבא, אני אפילו מברך על כך.

אבל אין לך שום, אבל שום זכות לאסור עליי לאכול מה ש, וסליחה על הביטוי, פאקינג בא לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמתח את הקו בשביל עצמך, איך אתה מעיז בכלל למתוח לי את הקו? תעיף את האף שלך ואת החוקים שלך מענייני הפרטיים.

עוד מעט גם תאסור עליי לקיים יחסים בתנוחת "דוגי-סטייל" כיוון שזוהי "תנוחת gateway, אשר מכילה פריצות וחוסר מוסריות רב".

אתה רוצה לאכול בריא? אדרבא, אני אפילו מברך על כך.

אבל אין לך שום, אבל שום זכות לאסור עליי לאכול מה ש, וסליחה על הביטוי, פאקינג בא לי.

במקרה הנל הם לא מוגדרים כמחלה הרסנית וקטלנית שקוטלת מליונים...

סרטן\סיגריות\כולסטרול\סוכר - מחלות קשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עישון במקומות ציבוריים פוגע באנשים אחרים חוץ מהמשתמש. אם איזה דלביוב רוצה למלא את הראות שלו בפיח ואת הקיבה בצבעי מאכל זה בעיה שלו ומבינתי הוא צריך לקבל את פרס דארווין.

חינוך לשליטה עצמית (וחשיבה על תוצאות המעשים שלך) זה הדבר היחיד שצריך לעשות. מניעה של דברים זה כבר עובר את הגבול של חופש השקר כלשהו, ולזה אסור להגיע.

ברגע שאדם מחליט בצורה מודעת לדפוק לעצמו את הבריאות (ולא, סיגריה\ בירה\ ממתק פעם ביום~ יומיים זה לא נחשב) זו החלטה שלו ולא של הממשלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שרוב התגובות שהיו פה היו של ילדים, ולא של מבוגרים, או אנשים עם ילדים.

החוק הזה מבורך, כי מטרת המרכולים והסופרים, היא לגרום ללחץ ללקוחות שירכשו את הממתקים האלה, בין אם הם צריכים או לאף, ובין אם הם יכולים או לא, מאחר שהם מהווים מוקד משיכה לעין של הילדים שבאים איתם.

אם אדם מבוגר מחליט לקנות לעצמו סיגריות או כל דבר אחר זוהי בחירתו, אבל מבוכתו של האדם לפעמים גדולה מידי כאשר הילד מגיב בצורה מסויימת עד כדי כך שהוא מעדיף לקנות לו משהו על מנת להשתיקו.

זה לא שמדובר פה על להעיף את כל הממתקים מהחנות, אלא רק מהמיקום הזה, על מנת לעזור לאנשים, ולכל המפגרים פה שכתבו שמי שלא ירצה לקנות שלא יקנה, נראה אתכם לא קונים כאשר הילד שלכם בוכה, שוכב על הרצפה ובוכה ומרביץ לכל דבר וכו'...

דבר שגורם למשפחות קשות יום לקנות בכל מקרה לילדים שלהם ממתקים, דבר שפוגע בהם עוד יותר, וכל זה רק בשביל לא להראות את מצבם הכלכלי.

והחוק לא מדבר על פיצוציות, כי אדם שהולך לפיצוציה יודע מראש מה הוא הולך לקנות שם, ויודע שהוא יקנה דברים נוספים וזה יעלה לו ביוקר, אחרי הכל זה פיצוציה, ואם הוא בוחר לקחת את הילד שלו לפיצוציה זה סיפור אחר.

וכל מי שדיבר פה על חינוך, זה נכון שיש משפחות שמחונכות יותר, ויש משפחות שמחונכות פחות, אבל המטרה פה היא למנוע את ההגעה למצב הזה, ורוב המשפחות שהפכו להיות משפחות קשות יום, יתקשו הרבה יותר לומר לילדים שרגילים שקונים להם, לא, מאשר משפחות במצב אחר שהחינוך היה עוד נורמלי אצלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דנדן, תן לי לנחש: אתה גם מאלה שיתמכו בצנזורה על האינטרנט כדי לא להטריח את עצמך בללמד את ילדיך לבד מוסר מהו?

ילדים אמנם אין לי ולא מתוכננים בעתיד הנראה לעין. מה שכן, בתור ילד מעולם לא השתוללתי ליד דוכן ממתקים, או דרשתי מהורי לקנות לי דברים. קרה שביקשתי ונעניתי בשלילה, אבל מעולם לא עשיתי מזה סיפור. למה? כי אמא שלי יותר סמכה על חינוך ופחות על הסתרת הפיתויים - כי מה לעשות, לא את כל הפיתויים בעולם אפשר להסתיר, ויש כמה וכמה החמורים בהרבה ממתקים. אם אתה לא מסוגל לחנך את ילדיך שלא "ישכב על הרצפה ויבכה וירביץ לכל דבר", להערכתי הבעיה שלך חמורה בהרבה משאלת מיקומו של סטנד הממתקים בחנות זו או אחרת.

אנו רואים יפה מאוד מה הולך במדינה הזו, כאשר הורים לא נדרשים לתת חינוך מינימאלי לילדיהם - אז אתה עוד רוצה לבוא לקראת ההורים התומכים בגישה הזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בעד שום צנזורה, כי אם היית משווה צנזורה לנושא הזה, היית צריך לומר שלא יהיו ממתקים בכלל בחנות, אבל הממתקים עדיין שם.

לי גם אין ילדים עדיין, וגם אני לא שגעתי את ההורים שלי בנוגע לקניית ממתקים, אבל אתה יכול לראות בסופרים הרבה כאלה, והמון אצל משפחות מצוקה, זה שאתה לא עושה יותר מידי קניות, אז אתה לא מכיר את הנושא הזה....

ואתה כנראה לא מבין שהחוק הזה יכול לתרום להרבה משפחות של מובטלים, מאחר ומצב האבטלה, והמצב הכללי בשוק ירד, המון משפחות שהיו רגילות לדבר מסויים לא מסוגלות להרשות את זה עכשיו, והילדים שלהם, בעיקר הקטנים שהיו רגילים למשהו, לא מבינים בהכרח מה זה אומר הורה מובטל, או משכורת נמוכה יותר והם ממשיכים לבקש.

אתה צריך להסתכל על התמונה הגדולה ולא רק על עצמך, במיוחד אם לא היית בסופרים לאחרונה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד יש סיכוי שהוא יעבור (ועם המטומטמים שיושבים בכנסת, לך תדע) אז הוא ראוי להתייחסות רצינית. אם אנשים לא יעשו מספיק רעש החוק הזה עוד יעבור (ככה זה לצערי- צריך לעשות כמה שיותר רעש כדי שמשהו יקרה... בניגוד למקומות אחרים שבהם מידי פעם משתמשים סתם בהיגיון ושכל ישר...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...