סקירת עדכון - GTX260 VS HD4870, מה נשתנה ? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקירת עדכון - GTX260 VS HD4870, מה נשתנה ?

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איך שאני רואה את זה, ה4870 כן מוביל, ומוביל בלא מעט, אפילו עם התמיכה בPHYSX אני לא רואה איך הGTX260 משתווה אליו מבחינת ביצועים(ויש לי GTX260) אני אישית מאוכזב מאוד..

ומתחרט שלא לקחתי 4870 כשיכולתי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שאתה לא מתבסס רק על ההשוואה הזאת (עם כל הכבוד), יש משחקים אחרים ותוצאות אחרות ברחבי הרשת.

ואם אתה כן מתבסס על זאת בלבד, תספור שוב כמה פעמים כל אחד מוביל מתוך ה-11, כנראה פספסת כמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורת פשוט מעולה, כל הכבוד :xyxthumbs:

מה שכן, מה לגבי אוברקלוק? יש אנשים שמעדיפים לקנות כרטיס אחד על פני האחר בעיקר בגלל יכולות OC ולא בגלל הפרשים של כמה FPS במשחקים או תמיכות שקיימות רק מצד חברה אחת (פיזיקס או DX10.1 לדוגמא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור ולייזר כל הכבוד! :xyxthumbs:

עשיתם עבודה מצויינת וסוף כל סוף האמת (החבויה משהו) יצאה....

אני מחזק את ההצעה שנאמרה כבר: תוסיפו יכולות . זה פאקטור דיי גדול לכמה וכמה אנשים... ואתר ברמה הזאת צריך להבין ולהכיר בזה.

לסיכום - כל הכבוד! אני שם לב שאתה (ליאור. ואני מצטער אם לא שמתי לב לאחר שהיה מעורב בהתפתחויות האחרונות לא פחות מליאור ופשוט לא שמתי לב אליו....) משקיע המון מזמנך לתרומה לקהילה הזאת... תבורך. ואם תקבלו את ההצעות - מה טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגביי מי מוביל בביצועים, אולי בגרפים ששירטטתי רואים דיי בבירור את ההובלה של HD4870 אך אל תשכחו את ההשוואות למטה יותר בטקסט בהם יש הובלה לGTX260

בסך הכל זה ייתרון לHD4870 אבל לא גדול וכמובן שיש להתחשב בשאר התכונות.

לגביי אלה שמחזקים - אתם נותנים את ההשראה להמשיך ולתרום, תודה לכם. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא פחות מ 4870 מול GTX260 היה חשוב לנו להראות לכם את ההבדלים בן גירסת ה 1 ג'יגה לגרסת ה החצי ג'יגה... כי עושה רושם שאנשים מזלזלים בה בזמן האחרון...

ברוב הבדיקות הגרסאות צמודות מאוד, כמו שאתם רואים גרסת 512 מגה מסוגלת לתת מענה מעולה לרזולוצית FHD, בדיוק כמו גרסת ה 1 גיגה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש יפה כול הכבוד לכם ;D

אבל יש רק בעיה אחת

לכול כרטיס יש את התוספת שלו

ל 260gtx יש את פיזיקס

ו ל HD4870 יש את dx10.1

ואתם ניתרלתם את היתרון של 4870 אז תכנית זה לא פייר

עם כבר הייתם מנתרלים גם את פיזיקס או סמים dx10.1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...