קיבלתי את מסך ה-Samsung 2443BW שלי - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי את מסך ה-Samsung 2443BW שלי

interfan7

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה..

לא ממש, בינתיים אני לא רואה שום הבדל בביצועים כתווצאה מהגודל. הבהירות / קונטרסט משתנים, בעיקר בזוויות אנכיות.. אף פינה לא נראית לא צהבהבה / ירקרקה וכו'. כמו שכבר ציינתי, הפאנל מתפקד ממש כמו פאנל ה- TN הקודם שלי, והייתי מרוצה ממנו לשימוש משרדי ומשחקים, אז אני מרוצה גם מהנוכחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נידוע שלשמושים של גראפיקה ו/או לשימושים שבהם חשובה נאמנות למקור, מסכים עם פאנל TN לא טובים.

אני רואה כל מני מסכים אצל חברים שלי, ושמח שהתעקשתי בזמנו על מסך עם פאנל P-MVA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא למטרות האלה עדיף מסך איכותי יותר שיעייף פחות את העיניים... משמע לא TN.

תמיד נשמע לי כמו דמגוגיה או סתם דעות קדומות / שרשרת של העברת מידע לא מדוייק. אני עם TN כבר קרוב לשלוש שנים ומעולם לא התעייפו לי העיניים מקריאת טקסט.

אגב, ניסיתי לצפות במספר דברים, ומסתבר שהפאנל TN הזה טוב מהפאנל שהיה לי ב- 1970HR.כשאני שוכב על המיטה שלי וצופה מאותה זווית בה המסך היה מחשיך בצורה ניכרת - הוא בקושי מחשיך במסך החדש, וזה לגמרי ניתן לצפייה בצורה הזאת. לא מושלם, אבל הרבה יותר טוב מהפאנל הקודם, ובהחלט נסבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא למטרות האלה עדיף מסך איכותי יותר שיעייף פחות את העיניים... משמע לא TN.

למטרת משחקים בלבד TN עדיף

למטרת , תלוי מאיפה אתה צופה בהם...

שמע, אלא אם כן המסך תקול, TN לא יעייף לך את העיינים יותר מפאנלים אחרים. מה הקשר?

בCRT היה את עניין קצב הריענון, שפופרת, קרינה ומה לא.

אני מניח שעדיין מסכים איכותיים יותר יהיו פחות "מזיקים" אבל לא בצורה משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד נשמע לי כמו דמגוגיה או סתם דעות קדומות / שרשרת של העברת מידע לא מדוייק. אני עם TN כבר קרוב לשלוש שנים ומעולם לא התעייפו לי העיניים מקריאת טקסט.

זה לא דמגוגיה, אלה סתם שטויות שדנדן אוהב לחזור עליהן שוב ושוב, למרות שתשומת ליבו הופנתה יותר מפעם אחת וע"י יותר מאדם אחד, שאלה שטויות. אבל התירוץ שלו הוא שפעם היה לו מסך TN שהעיניים התעייפו ממנו (כנראה היה מכוון גרוע או פשוט מסך גרוע עם בעיות פוקוס - כן, יש גם כאלה). אבל מה זה חשוב? העיקר זה להחזיק את המיתוס ש-TN מעייף את העיניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...