"אם האמא לא תשוחרר - העיר תבער" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"אם האמא לא תשוחרר - העיר תבער"

lev-27

Recommended Posts

ציבור פאנטים בריונים, מאיים על השלטון החוק במדינה ומגן בחירוף נפש על אמא לא שפוייה, שכמעט גרמה למות בנה בהרעבה והתעללות. שלא תבינו לא נכון החרדים מתפרעים מסיבה אחת ויחידה - התדמית של תא המשפחה החרדי, המושלם, המנומס, המלוכד ומלא ערכים נשברה לרסיסים. תדמית זו הציבור החרדי טיפח במשך שנים וכל פעם שנחשפה פרשת התעללות זו או אחרת בציבור החילוני החרדים אמרו בגאווה "אצלנו זה לא קורה. לנו יש תורה, ערכים, דרך ארץ". טוב, מסתבר שגם לכם יש כלבות מטורפות.

בציבור החרדי טוענים לעלילת דם מודרנית. הכל שקרים. התמונה הזאת: http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/917/862.html תעמולה נאצית אנטישמית נגד הציבור החרדי. עבודה בת זונה ב-Photoshop. בפועל הילד שמח ומאושר. סתם ממציאים שקרים. התעללות בציבור החרדי?! אין מצב! הכל שקרים. החרא שלנו מריח כמו זר ורדים שרק נקטף.

אני שואל את עצמי איפה שלטון החוק המדינה? למה מאפשרים למאות פאנטים להתפרע במשך שבועות ולגרום לנזק כלכלי עצום לירושלים? אני אומר לכם חד וחלק שאם המתפרעים היו ערבים כבר מזמן היו כותשים אותם עם פרשים, זרנוקים, גז וכדורי גומי. אם האמא תשוחרר היום ממאסר שלטון החוקי במדינה מת סופית. זהו. נגמר. קבוצה של בריונים יכולה להשליט טרור במדינה. אם האיומים יתממשו והמשטרה לא תדכא בכוח את המהומות בעתיד הפרעות יהיו הרבה, הרבה יותר קשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אךךךך כמה ש ynet יודעים להוציא כותרות זה משהו

תפסיקו לחיות בסרט אמריקאי, האנשים שפולטים את השטויות האלה אלו נערים בעייתיים שאף אחד לא מצליח לשלוט בהם

ונטורי קרתא ושאר קבוצות קיצוניות אנטי ציוניות שחיות להן במאה שערים.

צאו מהסרט שוואי נט מנסים להכניס אותכם ולהפוך אותכם לאנטי חרדים בעליל

אני מכיר מישהו שלומד עכשיו במאה שערים, ומספר לי שכל ישיבה של חרדים שהם לא חלק מהקבוצות הפנאטיות האלה

הרב מציין בבירור לא לצאת בשום פנים ואופן להפגנות האלו, שזה חילול השם גמור, ושאלו שיוצאים לא ניתנים לשליטה בכלל

כי הם קבוצה בפני עצמם

חחחחח הרג אותי שכולם מציינים ששום רב לא מוחה על ההפגנה, חחחחח, כי הם לא קשורים לציבור החרדי השפוי.

פשוט צאו מהסרט, ynet יודעים להסיט בצורה מדהימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא דיברתי על חרדים בכלליות אלא על הזברות ספציפית שהיא קבוצה פסיכית.

עקרונית אתה צודק לחלוטין.

אותם מבחינתי ומבחינת החרדים השפוים יש להגלות לחוץ לארץ שם הם יקבלו את מה שמגיע להם.

אין לי מושג איך לאנשים כאלה יש זכות בכלל לחיות במדינת , ולהכריז באופן פומבי על "אוטונומיה"

ובמידה והמדינה עושה צעד מדיני , שיש לה הזכות המוחלטת, ועוצרת מישהי, הם ישר מתקרנפים ומנסים להראות

שהם ממש ממש לא כפופים למדינה.

הפתרון, הגליה.

מה שמטריף אותו, ש ynet לא מפסיקים לציין "החרדים", פשוט להוציא לציבור שלם שם רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הכל ביטוי לשנאת חרדים ושנאה בכלל לדת, רצון לרדוף ולפגוע באלו ששומרים על גחלת היהדות האמיתית, אין בילתה. אין במעשיהם כלל אלימות שהרי התורה כולה חסד ואמת והם הרי מייצגים את כל התורה כולה וכל השאר סתם בוגדים בה ובקודשי בכך שמתחברים עם הציונים שונאי הדת ומחריביה.

סתם התקשורת השמאלנית - נאצית תוקפת את הקהל הקדוש ששומר בדמו ובנפשו על קדושת התורה וכל גידול הילדים של האמא הצדיקה זה לכבוד התורה. אז כל מי שמקטרג עליה כאילו פגע בקדושי ביסוד היהדות ויש להכחידו כעמלק.

עובדה שאף רב גדול בתורה, נניח כאלו שמוציאים פסקי הלכה מדהימים על נושאים חשובים באמת ביהדות כמו באיזו אצבע מותר לחטט באף בשבת, לא פנה ברבים ובאופן חד משמעי להביע סלידה מהפגנות הצדק הללו. זה סימן שדעת תורה נוחה מהן (רבנים מזויפיים קטנים בתוך הישיבות משדברים רק לקומץ התמימים השומעים להם זה לא נחשב רבים גדולים, סתם רפורמים שאסור לשמוע להם).

לא ככה? תשאלו כל אחד מהפיג'מות של " רב' אהרל'ך " ויגיד לכם.

לתפארת עם ותורתו. אם במעשיהם אין חילול שם שמיים וביזוי התורה, אינני יודע מהו.

[br]פורסם בתאריך: 17.07.2009 בשעה 11:49:55

אותם מבחינתי ומבחינת החרדים השפוים יש להגלות לחוץ לארץ שם הם יקבלו את מה שמגיע להם.

אין לי מושג איך לאנשים כאלה יש זכות בכלל לחיות במדינת , ולהכריז באופן פומבי על "אוטונומיה"

ובמידה והמדינה עושה צעד מדיני , שיש לה הזכות המוחלטת, ועוצרת מישהי, הם ישר מתקרנפים ומנסים להראות

שהם ממש ממש לא כפופים למדינה.

הפתרון, הגליה.

מה שמטריף אותו, ש ynet לא מפסיקים לציין "החרדים", פשוט להוציא לציבור שלם שם רע.

באף מדינה אחרת לא היו מעיזים לעשות דברים כאלו. באף מדינה אחרת לא היו שורדים שבוע אחרי שהלכו להזדהות עם מי שהצהיר על כוונתו להשמידנו.

העובדה היא שהם משתייכים לקבוצות החרדים השונות (התואר "מחרידים" היה יותר מתאים להם) וכמה וכמה קבוצות נראו במתפרעים. שים לב להבדלים בלבוש, בגובה הגרביים הלבנות ובאופן סגירת החלאט או בצורת הכובע. הנה רק אתמול יצאו כמה מהבולטים בקהילה החרדית לגווניה שמקובלים בתקשורת כמייצגיה ודובריה, שלא משתייכים לפיג'מות !, להגן על המתפרעים.

לא כולם, בטח לא כולם, אלא שהתבטאות המייצגים והמקובלים כמייצגים ודוברים המקבעת את הטון והדימוי הכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו ראה את הסרט "פקודה לא חוקית" ? ללמוד מהחברים המערבים שלנו, לא הכל, אבל יש חלק שבהחלט כן.

(כן, אני יודע שהשוואה קצת לא הוגנת, אבל גם החרדים האלה הם לא בדיוק מלאכים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציבור פאנטים בריונים, מאיים על השלטון החוק במדינה ומגן בחירוף נפש על אמא לא שפוייה, שכמעט גרמה למות בנה בהרעבה והתעללות. שלא תבינו לא נכון החרדים מתפרעים מסיבה אחת ויחידה - התדמית של תא המשפחה החרדי, המושלם, המנומס, המלוכד ומלא ערכים נשברה לרסיסים. תדמית זו הציבור החרדי טיפח במשך שנים וכל פעם שנחשפה פרשת התעללות זו או אחרת בציבור החילוני החרדים אמרו בגאווה "אצלנו זה לא קורה. לנו יש תורה, ערכים, דרך ארץ". טוב, מסתבר שגם לכם יש כלבות מטורפות.

בציבור החרדי טוענים לעלילת דם מודרנית. הכל שקרים. התמונה הזאת: http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/917/862.html תעמולה נאצית אנטישמית נגד הציבור החרדי. עבודה בת זונה ב-Photoshop. בפועל הילד שמח ומאושר. סתם ממציאים שקרים. התעללות בציבור החרדי?! אין מצב! הכל שקרים. החרא שלנו מריח כמו זר ורדים שרק נקטף.

אני שואל את עצמי איפה שלטון החוק המדינה? למה מאפשרים למאות פאנטים להתפרע במשך שבועות ולגרום לנזק כלכלי עצום לירושלים? אני אומר לכם חד וחלק שאם המתפרעים היו ערבים כבר מזמן היו כותשים אותם עם פרשים, זרנוקים, גז וכדורי גומי. אם האמא תשוחרר היום ממאסר שלטון החוקי במדינה מת סופית. זהו. נגמר. קבוצה של בריונים יכולה להשליט טרור במדינה. אם האיומים יתממשו והמשטרה לא תדכא בכוח את המהומות בעתיד הפרעות יהיו הרבה, הרבה יותר קשות.

לא נראה לי שהם מפגינים בגלל נושא התא המשפחתי, זאת ממש לא הפעם הראשונה שקורה מקרה כזה

אבל תאמת זה ממש לא מעניין אותי למה הם מפגינים, יש לי דעה נחרצת בכל הקשור להפגנות אלימות.

רק לגבי שלטון החוק, מתי בפעם האחרונה אתה זוכר שכתשו אזרחים ערבים עם פרשים זרנוקים וכדורי גומי?

אם כבר נראה לי ששלטון החוק שכח שהם בכלל קימים ונותן להם לעשות כרצונם, מעבר לזה כמעט כל שבוע יש הפגנות לא חוקיות אלימות של שמאלנים קיצונים וערבים על הגדר, השחטת רכוש, פגיעה באנשים, התעלמות מהחוק, כניסה לשטחים צבאים וסיכון חיי אדם ואני לא זוכר אף אחד עושה משהו בנושא.

תבין משהו בסיסי, הזברות הם חבורת פסיכים והם אחד הציבורים הכי פסיכיים במדינה.

הם לא הגיוניים.

מה קרה זברות? חשבתי שסיכמנו על פינגווינים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לגבי שלטון החוק, מתי בפעם האחרונה אתה זוכר שכתשו אזרחים ערבים עם פרשים זרנוקים וכדורי גומי?

ארועי אוקטובר, מחאה אלימה של הערבים שטופלה (בצדק) ביד קשה

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A2%D7%99_%D7%90%D7%95%D7%A7%D7%98%D7%95%D7%91%D7%A8_2000

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי על החסידות של האם שבשפתנו נקראים זברות לא על החרדים שנקראים חרדים.

ולא קוראים להם פיג'מות אלא זברות! :pissed:

זה כמו שפיצים וסילקים. תלוי מתי והיכן.

בזמני קראו להם פיג'מות, ואני ירושלמי בעברי.

אז כנראה שגם כך וגם כך תקיון לשונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...