"אם האמא לא תשוחרר - העיר תבער" - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"אם האמא לא תשוחרר - העיר תבער"

lev-27

Recommended Posts

אתה בעברך, אלו שמהם אני מכיר את המושג הם מבית שמש בהווה, והם מקושרים לירושלים (מה גם שיש זברות בבית שמש).

לכן אני צודק ואתה טועה! :P:screwy::yelclap::hat::smile1: :-* :-X ::) 8) :hi::xyxthumbs::jump::bash::);):D ;D

(ריבוי סמיילים מועיל לבריאות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זברות, חסידות, אני מרגיש בטבע ;D

אתם מפספסים פה משהו, הם לא אכפת להם מה אתם חושבים או רוצים, הם לא מכירים בשילטון ה"חוק", להם יש חוק

אחר, שמישהו אחר מכתיב, אז אל תצפו לא שהם יפסיקו ולא שישתנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד אפשר לאכול אותם. קצת קניבליזם לא הזיק לאף אחד.

מעכשיו עד הפעם הבאה אני מפסיק לכתוב שטויות. מספיק!

בכל מקרה, אני אישית סובר שהחרדים לא יצליחו להשתמר בחרדים למשך יותר מ300 שנים הקרובות. ציבור שלא מתקדם בסופו של דבר יקרוס

(טענה חסרת כל ביסוס שאשמח אם תפריכו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

כמה שטויות אתה מוציא מהמקלדת זה פשוט מדהים :o

ולעניין, כל הפגנה כזאת צריך לפזר עם סוסים, כדורי גומי, ואש חיה (לא לכיוון ההמון, כמובן). אני לא מבין מה הולך במדינה הזאת כבר, מה נהיה עם השלטון, מה זה פה בית זונות או מדינה מסודרת? מה הם עושים שם בכנסת, משחקים בקקה? שיוציאו חוק שמי שנעצר בהפגנה כזו לוקחים לו את כל קיצבאות הילדים לשנה, אני רוצה לראות איך בחור מניאק אחד יוצא לרחוב לעשות הפגנה כזו. זה נהיה כבר עניין קבוע ההפגנות הללו... צריך להיכנס בסב סבא שלהם בכל הכוח, הם לא יעשו מה שבא להם פה. אם לא נוח להם שחניון קרתא פתוח בשבת (ולי זה לא מפריע, ואני דתי) שיילכו להזדיין, כי זה לא מדינה דתית פה. אני לא צבוע או "דתילוני" או משהו כזה, אני באמת דתי, אבל אני מבין שזו לא מדינה דתית ולא צריך להתקומם על כל החלטה שנעשית כאן... שיילמדו להבין גם את השונה. לא יילמדו? נזיין אותם.

דבר נוסף, אני לא מבין מה זה "זברות"... אני ירושלמי, ובחיים לא שמעתי את התואר הזה כלפי שום חרדי או משהו כזה... (ואני לא מכליל)

צריך לזכור גם שיש הבדל ענק בין אלה שעושים את ההפגנות האלה לבין החרדים האמיתיים, אלה שומרי הדת, התורה והחוק כאחד, שבחיים לא יעזו לעשות דברים כמו אלה ומקבלים הוראות מפורשות לא לעשות דברים כאלה או להתקרב למסיתים ולמפגינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנייה ,הבנתי מפה דבר כזה ,שבמדינה שלנו יש זרם שלם אצל החרידים שהוא אנטי ציוני לגמריי ,למה נותנים להם להיתקיים בכלל ? שלחו אותם לגולה ושיחכו עד "שהמשיח" יבוא ,כל השאר שרוצים לחיות פה ולעזור לפתח את המדינה (ולא לחיות כמו עלוקות ) שישארו פה .

תבינו הדת ,כל דת ,הומצאו רק מסיבה אחת ,לעזור לכמה מנהיגים פוליטים לשלוט בעם המפגר שלהם יותר בקלות,ולמנועה מהעם להיתפתח ולהפיל את השלטון המפגר והמיתעלק ,אבל עכשיו שהשלטון הזה נפל (כל המונרכיות ורוב הדקטטורות הגדולות כבר לא קיימות ,לפחות טכנית ) הדת רק עוזרת לאותם קיצוניים לתרץ את המעשים שלהם ,המעשים המפגרים כמו : פיגועים ,הפגנות והיתנהגות בוטה אחד נגד השני .

סתם נקודת מחשבה ,נהרגו יותר אנשים בשם הדת מאשר בשם כל דבר אחר .

בכל מיקרה כזה ,צריך לטפל ביד קשה ,לא משנה עם זה ערבים, חרידים ,או חילונים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנייה ,הבנתי מפה דבר כזה ,שבמדינה שלנו יש זרם שלם אצל החרידים שהוא אנטי ציוני לגמריי ,למה נותנים להם להיתקיים בכלל ? שלחו אותם לגולה ושיחכו עד "שהמשיח" יבוא ,כל השאר שרוצים לחיות פה ולעזור לפתח את המדינה (ולא לחיות כמו עלוקות ) שישארו פה .

עם עריכה קטנה:

במדינה שלנו יש _____ שהם אנטי ציוני לגמריי ,למה נותנים להם להיתקיים בכלל ?

תשלים את החסר: חרדים, ערבים/פלסטינאים, שמאלנים קיצונים, אנרכיסטים וכו...

כל המונרכיות ורוב הדקטטורות הגדולות כבר לא קיימות ,לפחות טכנית

כן רק דיקטטורה קומוניסטית וחלק גדול מהאזור בעל גידול האכלוסין הגדול בעולם...

סתם נקודת מחשבה ,נהרגו יותר אנשים בשם הדת מאשר בשם כל דבר אחר .

יש מצב למרות שאני הייתי שם את הכסף שלי על תנאי תברואה ומחלות (ודרך אגב ללא הדת האנושות לא הייתה מגיע לכאן).

בכל מיקרה כזה ,צריך לטפל ביד קשה ,לא משנה עם זה ערבים, חרידים ,או חילונים .

בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון קטן :

האמא שוחררה למעצר בית בערבות ובחיים לא תנחשו מי שילם בשבילה ( אלא אם קראתם את העידכון )

http://news.walla.co.il/?w=/1/1521669

הדבר שהכי אהבתי הוא זה :

" מוקדם יותר היום אמר דובר משפחת האם החשודה בהרעבת בנה, דודי זילברשלג, בשיחה עם וואלה! חדשות כי

"אם יוארך מעצר האם המחאות יפרצו את גבולות ירושלים לכל רחבי הארץ" "

" שמואל פפנהיים, מראשי העדה חרדית, אמר הבוקר בגלי צה"ל כי ימשיכו להיאבק עד טיפת הדם האחרונה.

לדבריו, "אין לנו , אין לנו טנקים, אין לנו שוטרים עם בתי מעצר, אבל אנחנו שמים את הצוואר שלנו למען הצלת משפחה בישראל.

למען הצלת אמא יהודיה שמגדלת בחום ובאהבה חמישה ילדים". "

תרגום - מה שחיזבאללה וחברים לא הצליחו לעשות מבחוץ, אנחנו נעשה מבפנים.

יש עתיד !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, אני אישית סובר שהחרדים לא יצליחו להשתמר בחרדים למשך יותר מ300 שנים הקרובות. ציבור שלא מתקדם בסופו של דבר יקרוס

(טענה חסרת כל ביסוס שאשמח אם תפריכו)

מה הכוונה לזברות ?או סתם חרדים בכלליות?

מסכים אם דברי "matteo " פחות או יותר.

רק שנטורי- קרתא אינם קשורים לאותה קבוצה שיוצאת ממנה [כמו שריפת דגלים,וללכת ללחוץ ידים ללאנטישימים] הם מוקיאים אותם מעצמם.

אלה שנגד "הציונות" -זו רק הציונות החילונית החדשה. הרי הציונות המקורית בת אלפיים שנה -הרי החרדים הם הציונים הגדולים ביותר.

[לא בא להתווכח כן דרכם נכונה לא דרכם נכונה, אלה רק להסביר דבריפ כללים]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב אני לא יודע כמה זה מובסס אבל שמעתי שהאם לא בדיוק הרעיבה את התינוק שזה קצת יותר מסובך, הילד סובל ממחלה כבר מספר שנים לילד אסור לאכול ולכן הוא נמצא בתת תזונה וכרגע מלבד הזנה לווריד אין שום פתרון.

הבעיה שהאם ניתקה את ההזנה כי חשדה שכל התרופות וכל האבחונים והניסוים הם אלו שפוגעים בילד (משוגעת או לא אתם תגידו, אני מכיר הרבה מפגרים שמסוגלים לעשות את זה)

אם זה נכון אז כך שזה ממש לא המצב של "משוגעת מרעיבה את הילד שלה בכוונה" שמתקבל מהכותרות

אני מנחש שזה לא פשוט לגדל פעוט חולה במשך שנים, מה גם שרשום שיש לה עוד 5 ילדים מעניין איך

זה היה לתת לכולם לאכול ורק לו לא לתת, הזנה לווריד לא תגרום לילד קטן להיות פחות רעב הוא בטח צרח כל הזמן...

כך שאני לא יודע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר לא משנה מה יוצא עכשיו מהכותרת. את שלהם הם כבר עשו... עוד שנאה לכלל אכלוסייה.

דרך-אגב אהבתי מה שכתבת [שאתה הפעם לא נופל לכל כותרת זועקת] ;)

בכל אופן אם האמא הרעיבה את בנה בכוונה-זה כבר מקרה אחר שהיא לא שפויה שצריכה בסך הכל טיפול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

כמה שטויות אתה מוציא מהמקלדת זה פשוט מדהים :o

ולעניין, כל הפגנה כזאת צריך לפזר עם סוסים, כדורי גומי, ואש חיה (לא לכיוון ההמון, כמובן). אני לא מבין מה הולך במדינה הזאת כבר, מה נהיה עם השלטון, מה זה פה בית זונות או מדינה מסודרת? מה הם עושים שם בכנסת, משחקים בקקה?

:kopfpatsch:

לא סתם קקה....

פיפי וקקה ;D

לא היית באיזורים הנכונים של ירושלים כנראה. הזברות זו חסידות פסיכית (פעם רביעית שאני אומר את זה)

מעבר לזה-מסכים חוץ מהעניין עם אש חיה.

עכשיו אתה וטרינר?... תוכל להסביר בעברית בבקשה?... אני עדיין לא הבנתי מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב אני לא יודע כמה זה מובסס אבל שמעתי שהאם לא בדיוק הרעיבה את התינוק שזה קצת יותר מסובך, הילד סובל ממחלה כבר מספר שנים לילד אסור לאכול ולכן הוא נמצא בתת תזונה וכרגע מלבד הזנה לווריד אין שום פתרון.

הבעיה שהאם ניתקה את ההזנה כי חשדה שכל התרופות וכל האבחונים והניסוים הם אלו שפוגעים בילד (משוגעת או לא אתם תגידו, אני מכיר הרבה מפגרים שמסוגלים לעשות את זה)

אם זה נכון אז כך שזה ממש לא המצב של "משוגעת מרעיבה את הילד שלה בכוונה" שמתקבל מהכותרות

אני מנחש שזה לא פשוט לגדל פעוט חולה במשך שנים, מה גם שרשום שיש לה עוד 5 ילדים מעניין איך

זה היה לתת לכולם לאכול ורק לו לא לתת, הזנה לווריד לא תגרום לילד קטן להיות פחות רעב הוא בטח צרח כל הזמן...

כך שאני לא יודע...

לא מכיר את הסיפור לעומק אבל יש פה כמה עניינים ... " מעניינים " . אני לא מתייחס לזה בתור תורה מסיני.

הציטוטים מובאים מהידיעה הראשונה בנושא.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3746474,00.html

הילד אושפז יותר מפעם אחת.

" התקינו בבית החולים מצלמות מעקב ונחרדו לגלות כי האם ניתקה את צינור ההזנה שחובר לבנה

ואף הכניסה לתוך הצינור חומרים שלא ברור עדיין מה טיבם "

" לטענת חוקרי המשטרה, בימים האחרונים מאז הורחק הפעוט מאמו חל שיפור במצבו.

הילד אוכל ולא מקיא. בנוסף, הצוותים הרפואיים הצליחו להאכילו דרך הפה - ולא באמצעות צינור הזנה. "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...