שי דרומי - זכאי - " מחמת הספק " - המאבק ממשיך, תחי המהפכה !! - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שי דרומי - זכאי - " מחמת הספק " - המאבק ממשיך, תחי המהפכה !!

almonime

Recommended Posts

Rafi921 :

זה אינו פרט שולי.

מקרה דרומי והחוק שבא בעקבותיו נתנו הגנה לכל אותם מצבים שבהם פורצים לרכושו של אדם והוא מנוע " חוקית "

אפילו להגן על עצמו מהחשש שעסקני החוק יראו זאת בעין אחרת ממנו.

יש הגנה נגד פורצים וגנבים ( כל מקרה לגופו ) וקוראים לה חם.

העניין שעכשיו תפתח מלחמה בין אזרחים לגנבים ... זה כבר סיפור אחר.

חתול מטומטם :

החלפת מהלומות מילוליות היא דרך אהובה עליי להעביר את שעת הצהריים. שנמשיך ?

עצם דבקותך לרעיון שאני מצדד בצד זה או אחר עקב גזענותי בלי שתכיר אותי מצביעה עליך ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

OLD CAT,האם אפשר להתעניין איפה אתה גר?

חוקים זה יפה,אבל ברגע שאתה חובה את האנרכיה בדרום על בשרך,החוקים קצת פחות מעניינים אותך..כמו שהחוקים שאמורים להגן עליי מפני פשיעה זו או אחרת לא מתקיימים ולא נאכפים,למה שהחוקים שאמורים למנוע ממני פגיעה באדם אחר יעניינו אותי? אנרכיה,אין דרך אחרת לתאר את זה..ויש אנשים שתתפלא,חווים את זה יום יום,שעה שעה,ולא כותבים בצורה יבשה על חוקים בעודם לא יצאו את גבולות גוש דן ליותר מיום-יומיים מעודם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמות ה"מאותגרים התפתחותית" בפורום הזה פשוט מפתיעה כל פעם מחדש.

מה שOld Cat מנסה להסביר לכם זה שבית המשפט שופט לפי אמת מידה אחת ויחידה וזה החוק הכתוב והיבש, לא צדק ולא מה שהעיתונות חושבת באותו הרגע, מבחינת החוק(בזמן שדרורי ביצע את הירי) אסור היה לאדם לירות במישהו אלא אם זה סיכן את חייו באופן ברור.

זה לא משנה אם אותם אנשים רצחו, אנסו, גנבו או זילזלו בחוק בכל צורה או דרך כל ימי חייהם, כל עוד הם לא היוו סכנה מוחשית לחייו אסור היה לו לירות.

ולצורך העניין כדי להקדים את קריאות ה"שמאלנצי" או מה שלא יהיה, אני בעד החוק ואני שמח שחוקקו אותו, אבל זה לא משנה את העובדה שבאותו הזמן לא היה חוק כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק! זה הקטע הדפוק בכל מי שתומך בחוק כזה!

ומה יקרה שיזהו בן אדם בטעות?

תגיד לי מה אתה עושה צחוק? :lol: :lol: :lol::screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy::o :o :o :o :o ואתה מתכוון לארצות הברית ביבשת אמריקה או למשהו אחר???????????.

היו מקרים שהורים שהתעוררו ירו בילד שלהם שבא הביתה מאוחר מאד מבילוי. כנראה שזה חלק מהכללים שאדם לוקח על עצמו כשהוא מסכים לחוק המאפשר לעשות את מה שעשה דרומי. זה לא ברור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל המגיבים: אתם שוכחים דבר אחד: עכשיו גם הגנבים יצטיידו בנשק חם, ולדעתי מקרי הרצח משני הצדדים רק תגדל

האם החוק יעצור את הגנבים מלגנוב עוד פעם? ממש לא , פעם הבאה הם יקחו איתם M16, רובה ואקדח

במקום לדרוש שהמשטרה תטפל במצב אתם מתעסקים בפרט שולי

אבל המשטרה לא מטפלת- וזאת הבעייה הכי גדולה.

לחברה שלי לפני כמה שנים פרצו הביתה, במהלך הפריצה אחותה שמעה רעשים מהקומה התחתונה היא ירדה לבדוק את זה וראתה שלושה אנשים אחד מהשלושה ראה אותה ושלף אקדח (באותו הזמן היא הייתה ילדה בת 15)! ואמר לה שעם היא תפתח את הפה הוא ישים לה כדור בראש, בסופו של דבר הם לקחו את המפתחות של האוטו והלכו (וגנבו את האוטו כמובן), עד היום השודדים לא נתפסו וכל פעם שאמא שלה ניסתה לבדוק מה הולך עם החקירה נפנפו אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OLD CAT,האם אפשר להתעניין איפה אתה גר?

חוקים זה יפה,אבל ברגע שאתה חובה את האנרכיה בדרום על בשרך,החוקים קצת פחות מעניינים אותך..כמו שהחוקים שאמורים להגן עליי מפני פשיעה זו או אחרת לא מתקיימים ולא נאכפים,למה שהחוקים שאמורים למנוע ממני פגיעה באדם אחר יעניינו אותי? אנרכיה,אין דרך אחרת לתאר את זה..ויש אנשים שתתפלא,חווים את זה יום יום,שעה שעה,ולא כותבים בצורה יבשה על חוקים בעודם לא יצאו את גבולות גוש דן ליותר מיום-יומיים מעודם..

אני מסכים איתך לגבי הרקע והמצב המנטלי והאוירה וכו' וכו', בתור אחד שגנבו לו את הרכב 3 פעמים בעשור האחרון (5 דקות מקלקיליה) אז אישית אני מאד מבין את התיסכול.

אבל החוק אינו אמור להיות מותאם אלי אישית או אף לא למתאימים לי בדעות, אלא לאזרח בהיותו אזרח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר חתול,

למרות נסיונותיך הנשנים להטיח בי עלבונות אישיים, אני אחזור על עמדתי למקרה שבאמת לא הבנת את כוונתי:

מבחינתי ומבחינת רוב הציבור, הפשע נהיה מכת מדינה. היו וישנם יותר מדי מקרים שבהם אנשים שביצעו פשעים והורשעו בבית משפט יצאו עם עונשים מגוכחים, בעוד שאנשי חוק הפועלים להגנת הציבור (ואף להגנה עצמית כשצריך) לא זוכים להבנה ולהגנה מהמערכת. עד כאן אף מילה על לאום.

אחרי תקרית דרומי עבר "חוק דרומי", הפוטר מאחריות פלילית כל אדם שיפגע ואף יהרוג פורץ שחדר לשטחו וזאת מבלי הצורך להוכיח כי הפורץ היה חמוש והיווה סכנה לחייו. גם כאן אין אף מילה על לאום. אומנם החוק עבר בעקבות מקרה בו הגנבים שנורו היו בדואים, אך אין לכך כל התייחסות בחוק. אם לטענתך החוק הוא גזעני, הרי שאתה הגזען מבין שנינו - אם אתה בעצם טוען שמרבית הנפגעים מהחוק הזה יהיו ערבים\בדואים. אני חוזר ומדגיש: עבריין - דמו בראשו, בלי שום קשר ללאומו.

אתה מזכיר מספר מקרים אחרים, שעל חלקם לא שמעתי. קודם כל, התנצלותי הכנה על כך שאני לא מתלהם על דברים שמעולם לא שמעתי עליהם. שנית, אני מדגיש שוב: מבחינתי לא משנה מה עדתו או לאומו של הגנב, ולדעתי לא היה מקום להעמיד את אותם חיילים\שוטרים לדין בדיוק כמו שלא היה מקום להעמיד את דרומי.

אתה מסרב בתוקף לקבל דעות של אנשים (כמובא בטוקבקים) כראיה, אבל אתה שב ומדבר על "גחמות אישיות ופוליטיות". שוב אני אומר: דעת הרוב אינה גחמה אישית.

אתה טוען שחוק ומשפט צריכים לשרת את כלל הציבור ולא רק את הימין הקיצוני. נתחיל מזה שהפשע פוגע בימין בדיוק כשם שהוא פוגע בשמאל, לפחות במקרים בהם השמאל טורח לצאת משמורותיו המוגנות, ולא מעט שמאלנים תומכים בהחמרת הענישה לפושעים ואף בחוק דרומי. נמשיך בטעות העקרונית יותר שבדבריך - החוק לא צריך לשרת את כלל הציבור במידה שווה, הוא אמור בהחלט להעדיף את האזרחים ההגונים ושומרי החוק. אם קיים בנמצא חוק המגן על עבריינים באופן הפוגע בציבור האזרחים ההגונים, הרי שהחוק הזה לא משרת את הציבור.

ודבר אחרון: אתה טוען שהחוק צריך להיות אחיד לכולם, ואני מסכים אתך לחלוטין. בשלישית אני חוזר - לפי חוק דרומי גנב הוא גנב, נקודה. אם יש מישהו כאן שטוען שמותר להרוג גנב ערבי אבל אסור לפגוע בגנב יהודי הרי שהוא אכן גזען - אך בבקשה תפנים כבר, דעתו אינה דעתי. עם זאת, במקומך לא הייתי יוצא בהכרזות כגון "חוק אחיד לכולם". אין לי כוונה להכנס לדיון הזה, אבל הבה לא נשכח באיזה מגזר נוטים להתעלם מזוטות כגון מיסים או התרי בנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקרה דרומי והחוק שבא בעקבותיו נתנו הגנה לכל אותם מצבים שבהם פורצים לרכושו של אדם והוא מנוע " חוקית "

אפילו להגן על עצמו מהחשש שעסקני החוק יראו זאת בעין אחרת ממנו.

יש הגנה נגד פורצים וגנבים ( כל מקרה לגופו ) וקוראים לה חם.

שטויות!

לא הגנה ולא נעלים

כמו שרשמתי וגם אתה רשמת עכשיו כולם יצטידו בנשק, רק שלגנבים יהיה הרבה יותר קל להשיג.....

דבר נוסף: החוק לא חל רק על אזור הנגב אלה על כל הארץ דבר שאתם חא לוקחים בחשבון

ואם אותו הגנב היה בגבו לדרומי והוא דפק בו כדור - זאות אומרת שהוא לא סיכן אותו

אז ניקח דוגמה:

יש אדם שגר בוילה וכל לילה מטומטם מגיעה ומפנצר לו את הצמיג של האוטו - על פי החוק הנוכחי מותר לירות במטומטם

ואם נקראה לו שי מזמין את אדם (שהוא לא סובל אותו ושונא אותו) לשטח שלו ויורה בו בטענה שהוא ניסה לגנוב? - גם לזה החוק נותן יד ונותן הגנה לשי

אני מניח שלחוק הזה יעשו שימושים מאוד מגוונים שהמחוקק וכל המתלהמים (אבל לא ממש חושבים) לא לגמרי חשבו ......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החתול של גרגמל :

גנבו לך את הרכב ? שלוש פעמים ? מסכן שלי, תכף אני מתחיל לרחם עליך ...

רגע, יש את החוק ... שהוא ירחם וישמור עליך.

Rafi921 :

הטענה שלך בדבר כל האפשרויות הרעות, נכונה ואף תתגשם במדינתנו חלם אבל בכל מקרה, שוב, כל מקרה לגופו.

הצטיידות חוקית ושימוש חוקי בנשק מול הצטיידות ושימוש לא חוקי. וכן, אני מודע לפוטנציאל הנפיץ שיש בזה.

אל תאשים את האזרחים במחדלי המשטרה וזרועות החוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטענה שלך בדבר כל האפשרויות הרעות, נכונה ואף תתגשם במדינתנו חלם אבל בכל מקרה, שוב, כל מקרה לגופו.

הצטיידות חוקית ושימוש חוקי בנשק מול הצטיידות ושימוש לא חוקי. וכן, אני מודע לפוטנציאל הנפיץ שיש בזה.

אל תאשים את האזרחים במחדלי המשטרה וזרועות החוק.

אזרחים כמוך (וכאלה שתמכו בחוק הזה] כן צריך להאשים

במקום שאותם האזרחים ידרשו מהמשטרה לטפל במצב הם רק מחמירים את המצב ונותנים לעברינים פרס גדול מאוד - אני בטוח שכל סוחרי הנשק עושים חגיגה ברגע זה ומרימים כוסית

בחוק כזה לדעתי הנזק, הרבה הרבה ושוב פעם הרבה יותר גבוהה מהתועלת שלו אבל י ש אנשים מתלהמים שלא חושבים אז - שיקבלו בתחת כי בזה הם טובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עושה את עצמך אידיוט ? כי אם אתה אידיוט, תאמר לי עכשיו ונסיים יפה ונחמד.

" במקום שאותם האזרחים ידרשו מהמשטרה לטפל במצב הם רק מחמירים את המצב "

WTF ?!

איפה אתה חי ? הנה, למר חתול זקן גנבו את האוטו, שלוש פעמים, אתה חושב שהוא לא דורש מהמשטרה טיפול יותר יסודי בנושא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עושה את עצמך אידיוט ? כי אם אתה אידיוט, תאמר לי עכשיו ונסיים יפה ונחמד.

"עדיף לשמור על שתיקה ולהיראות אידיוט, מאשר לפתוח את הפה ולהוכיח את זה"

משפט שמאוד מתאים לסוג התגובות שלך ולראיה ומחשבה מתלהמת שאותו אתה מפגין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחוק כזה לדעתי הנזק, הרבה הרבה ושוב פעם הרבה יותר גבוהה מהתועלת שלו אבל י ש אנשים מתלהמים שלא חושבים אז - שיקבלו בתחת כי בזה הם טובים

סתם הבחנה קטנה, זה תמיד יותר קל לדבר על משהו שלא משפיעה עליך, הרי מה אכפת לך זה לא שאתה צריך לחיות שם ולסבול מהמטרד ולא משנה כמה הם רוצים המשטרה פשוט לא עושה קרוב למספיק.

מעניין איך אתה הייתה מגיב אם הייתה צריך לשלם הון תועפות לביטוח שאף אחד אחר לא צריך והיו מגיעים שודדים אליך שוב הביתה (כשקודם אף אחד לא עשה כלום) והמשפחה הילדים שלך בבית...

אבל אני בטוח שהנזק לאחרים נסבל יותר מנזק לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...