שי דרומי - זכאי - " מחמת הספק " - המאבק ממשיך, תחי המהפכה !! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שי דרומי - זכאי - " מחמת הספק " - המאבק ממשיך, תחי המהפכה !!

almonime

Recommended Posts

דעתי שאין לך מושג מה פירוש המושג "חוק", מה הוא משפט ובית משפט, ולדעתך מערכת חוק ומשפט צריכים לשרת גחמותיך האישיות או הפוליטיות המשתנות לבקרים.

כאשר תלמד קצת יותר אולי תדע משמעות "ספק" ומדוע אכן יש ספק משפטי באשמתו או בהיותו זכאי. הספק גדול עוד יותר ומשפטית היה צריך למצוא אותו אשם בהריגה ברשלנות פושעת, ויש לכך תימוכין משפטיים ועובדתיים. אבל אם מצדובר בערבי אז מבחינתך זה ממש לא חשוב, העיקר שהרגו ערבי.

ההחלטה למצוא אותו זכאי היא החלטה פופוליסטית שנועדה בדיוק לעבי העורף (באנגלית: אדומי העורף) החושבים שצריך היה להרוג את כל הארבעה כי הם ערבים. זה הכל.

מענין שלא כתבת כך כאשר חייל הרג שני יהודים גנבים שפרצו מחסום צה"לי מדרום לקלקיליה, כמעט דרסו את החייל, וניסו להמלט בדרך שם היתה התרעה ברורה על פיגוע מתוכנן ומכונית תופת מתוכננת. אבל אז זה היה חייל שהרג שני גנבים יהודים אז העמידו אותו לדין והכניסו אותו לכמה שנים לכלא. כל המטומטמים שהריר נוזל להם כשיש הזדמנות להרוג ערבים לא פצו פה אלא התלהמו נגד החייל על כי הרג שני יהודים שסיכנו אותו.

לי אישית לא מוכר המקרה ליד קלקיליה שאתה מדבר עליו, אבל אם התאור שלך נכון - זו בושה למערכת, לא פחות מתקרית דרומי. גנב הוא גנב הוא גנב, ולא משנה כמה תצעק "גזענות", זה לא ישנה את העובדה שאנשים מפחדים מהבדואים בדרום לא בגלל שהם בדואים אלא בגלל ה"קריירה" שחלק לא קטן מהם בחר בחיים. שים לב שכאשר מתפרסמות כתבות על פושעים שיצאו בעונשים קלים או שוטרים שהועמדו לדין עקב פגיעה בפושעים שסכנו את חייהם, תראה טוקבקים בעלי אופי זהה לחלוטין ללא תלות בלאום הפושע, וצעקות כגון "גזענות" הן נסיון מאוס לפטור את הפושעים האמיתיים מאחריות למעשיהם.

חוק ומשפט הם גורמים שצריכים לשרת את טובת הציבור. "גחמות אישיות" זה מושג בעייתי במקצת שכן כל תושבי האזור בערך מחזיקים בדעה דומה, ובמקרה הם גם הצד השומר-חוק במשוואה הזו.

לסיכום - תן לי לנחש: בתקופה אחרי פיגועי הטרקטור בירושלים, כשישראלים פחדו להעסיק ערבים ממזרח העיר, אתה היית אחד מאלה שזעקו "גזענות", נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא משנה מה הסעיף,העיקר שהוא יצא זכאי..להזכירכם,לא מדובר באיזה אדם שחשוב לו שמו או הרקורד הפלילי שלו..מדובר בקיבוצניק פשוט,צנוע ועניו שבסך הכל ביקש להגן על עצמו,על רכושו ועל משפחתו במקום שבו אין "שלטון חוק",אין משטרה,אין די ואין דיין..אומרים על הדרום "הדרום הפרוע",כאנלוגיה ל"מערב הפרוע" בארצות הברית של פעם..לדעתי,שם לפחות היה שריף-פה בארץ אין כלום,האנשים שבוחרים לחיות באזורים הללו חסרי הגנה לחלוטין ונתונים לחסדי הבדואים,הערבים ופורעי החוק..ממש כך,ואני מעריץ את שי דרומי על זה שהיה לו את האומץ להגן על עצמו,כי ברגע שהמדינה לא מעוניינת לעשות זאת מישהו צריך.

בתקווה שפסק הדין התקדימי הזה,בתוספת ל"חוק דרומי",תגרום לחלק מהגנבים לחשוב טיפ-טיפה לפני שהם פורצים,רוצחים כלבי שמירה,לעיתים גם כופתים,מרביצים ומתעללים בדיירי המקום,גונבים ועושים בערך מה שבא להם..

אחת הסיבות למיעוט פריצות לחוות בטקסס היא שהחוק מתיר לירות במסיגי גבול ולשאול שאלות אחר כך. יש חוק, הוא ברור, ויישומו אינו עושה הבחנה על פי גזע דת, מוצא או מגדר. הגנב יודע בדיוק במה הוא מסתכן. גם מערכות אכיפת החוק בעלות יכולת תיפקוד.

בין חוק לבין צדק לא קיים קשר, ואם במקרה החוק עולה בקנה אחד עם הצדק הרי שזה צירוף מקרים אקראי בלבד. בית משפט אינו שופט לפי צדק (איזה בדיוק? צדק של מי? ) אלא לפי חוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דעתי שאין לך מושג מה פירוש המושג "חוק", מה הוא משפט ובית משפט, ולדעתך מערכת חוק ומשפט צריכים לשרת גחמותיך האישיות או הפוליטיות המשתנות לבקרים.

כאשר תלמד קצת יותר אולי תדע משמעות "ספק" ומדוע אכן יש ספק משפטי באשמתו או בהיותו זכאי. הספק גדול עוד יותר ומשפטית היה צריך למצוא אותו אשם בהריגה ברשלנות פושעת, ויש לכך תימוכין משפטיים ועובדתיים. אבל אם מצדובר בערבי אז מבחינתך זה ממש לא חשוב, העיקר שהרגו ערבי.

ההחלטה למצוא אותו זכאי היא החלטה פופוליסטית שנועדה בדיוק לעבי העורף (באנגלית: אדומי העורף) החושבים שצריך היה להרוג את כל הארבעה כי הם ערבים. זה הכל.

מענין שלא כתבת כך כאשר חייל הרג שני יהודים גנבים שפרצו מחסום צה"לי מדרום לקלקיליה, כמעט דרסו את החייל, וניסו להמלט בדרך שם היתה התרעה ברורה על פיגוע מתוכנן ומכונית תופת מתוכננת. אבל אז זה היה חייל שהרג שני גנבים יהודים אז העמידו אותו לדין והכניסו אותו לכמה שנים לכלא. כל המטומטמים שהריר נוזל להם כשיש הזדמנות להרוג ערבים לא פצו פה אלא התלהמו נגד החייל על כי הרג שני יהודים שסיכנו אותו.

אתה נותן דוגמא הפוכה ומבקר את העובדה שלא היתה סערה תקשורתית או שיח ציבורי.

אבל אתה מודע לעובדה שאין זה פוסל את פסק הדין,

אתה יכול לבוא ולטעון עד מחר שזו החלטה פופוליסטית. טיעונים משמעותיים לא שמעתי מפיך.

הייתי שמח אם אותו חייל היה מקבל צל"ש ולא נכנס וכלא, כך שלפחות בעיני אין קשר בין דת הפורץ להתנהגותו הפושעת והמסוכנת.

אפשר לבוא בטענות הפוכות כלפיך, ולאמר שאתה נזעק רק כיוון שמדובר בחייו של "לא יהודי".

מעניין אם היית פוצה את פיך אם היה מדובר ביהודי שנהרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אישית לא מוכר המקרה ליד קלקיליה שאתה מדבר עליו, אבל אם התאור שלך נכון - זו בושה למערכת, לא פחות מתקרית דרומי. גנב הוא גנב הוא גנב, ולא משנה כמה תצעק "גזענות", זה לא ישנה את העובדה שאנשים מפחדים מהבדואים בדרום לא בגלל שהם בדואים אלא בגלל ה"קריירה" שחלק לא קטן מהם בחר בחיים. שים לב שכאשר מתפרסמות כתבות על פושעים שיצאו בעונשים קלים או שוטרים שהועמדו לדין עקב פגיעה בפושעים שסכנו את חייהם, תראה טוקבקים בעלי אופי זהה לחלוטין ללא תלות בלאום הפושע, וצעקות כגון "גזענות" הן נסיון מאוס לפטור את הפושעים האמיתיים מאחריות למעשיהם.

חוק ומשפט הם גורמים שצריכים לשרת את טובת הציבור. "גחמות אישיות" זה מושג בעייתי במקצת שכן כל תושבי האזור בערך מחזיקים בדעה דומה, ובמקרה הם גם הצד השומר-חוק במשוואה הזו.

לסיכום - תן לי לנחש: בתקופה אחרי פיגועי הטרקטור בירושלים, כשישראלים פחדו להעסיק ערבים ממזרח העיר, אתה היית אחד מאלה שזעקו "גזענות", נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Old CAt:

אם לדעתך אני לא מכיר את החוק ובנוסף אתה טוען שאני מצדד בדרומי כי הרג ערבי ובנוסף לטעמך אני REDNECK, אתה אדיוט.

בהקשר לחייל ולשני הגנבים היהודים, אני לא מכיר את המקרה.

אולי הייתי על הירח או סתם חייתי לי בבועה אך בכל מקרה, באמת שאין לי מושג במה מדובר.

ובלי שום קשר אליך ולדעתך עלי או דעתי עליך, עידכון קטן -

אבי הבחור שנהרג על ידי דרומי טוען שנעשה לו עוול כי בנו יצא לצוד ... ארנבות ... ודרומי ארב להם :lol:

http://news.walla.co.il/?w=/22/1520363

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה ,תבינו הבן אדם צדיק ,לא הגיע לו להענש ,בטטח שלא עלד דבר כזה .

סוף סוף אפשר להגן על הרכוש שלי ועל החיים שלי ,בלי לפחד שזה טיפה יכאב לפורץ.

נמאס לי שזה כבר הפך להיות מיקצוע (להיות פורץ) שאנשים עושים את זה כמו כלום ויוצאים מיזה בחיים ,צריכים ללמוד ממדינות אחרות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אישית לא מוכר המקרה ליד קלקיליה שאתה מדבר עליו, אבל אם התאור שלך נכון - זו בושה למערכת, לא פחות מתקרית דרומי. גנב הוא גנב הוא גנב, ולא משנה כמה תצעק "גזענות", זה לא ישנה את העובדה שאנשים מפחדים מהבדואים בדרום לא בגלל שהם בדואים אלא בגלל ה"קריירה" שחלק לא קטן מהם בחר בחיים. שים לב שכאשר מתפרסמות כתבות על פושעים שיצאו בעונשים קלים או שוטרים שהועמדו לדין עקב פגיעה בפושעים שסכנו את חייהם, תראה טוקבקים בעלי אופי זהה לחלוטין ללא תלות בלאום הפושע.

1. אני לא מדבר על טוקבקים בכלל אלא על המופיע כאן בפורום הזה. ברור לי שמה שלא מוכר לך אישית לא קיים מבחינתך.

2. לפני יומיים נמצא אשם בהריגה שוטר שהרג גנב , כאשר הגנב ניסה להמלט ותוך כדי כך סיכן חיי שוטר אחר שעמד לפני הרכב. השוטר שירה פגע בצד של הרכב ובצד ראשו של הגנב. השוטר נמצא משפטית אשם בהריגה על פי החוק, למרות שאין בכך צדק על דעת רוב אלו שתשאל, בוודאי שאין בכך להגן על האזרחים שומרי החוק אלא עידוד לגנבים. משפחת הגנב לא צעקה על גזענות אלא סתם רצתה לעשות נקמה בשוטר, כי לדעתה על גניבת לא צריך להרוג. בגלל אזלת יד ההגנה וטיפשות התביעה בית המשפט לא שמע עדות על מקרה דומה בו גנב דקר במברג שוטר שרדף אחריו והפך אותו לצמח עד היום. לא שמענו את המתלהמים הקבועים עוסקים בפגיעה זו בצדק, פגיעה הגדולה הרבה יותר מאשר אם היו מוצאים את דרומי אשם (כפי שהיה צריך להיות).

3. חוק ומשפט צריכים לשרת את כל הציבור, כל האזרחים לא רק יהודים שדוגלים בימין הקיצוני. כאשר קוראים את תגובות המופיעותץ אחרי כל החלטה שלא מוצאת חן בעיני איש הימין המצוי (יותר מדי) מבינים שבתבנית העולם הזו חוק אינו צריך להיות אחיד לכולם אלא משתנה על פי החשק באותו הרגע. לא מוצא חן בעיניך - שנה את החוק. אל תבוא בטענות לשופט על כך שמפרש את החוק בהתאם לקיים. לא פעם ולא פעמיים מודיע בית המשט על המלצתו לשנות החוק והכנסת לא עושה כלום.

4 שאלתך האחרונה אידיוטית, מוכיחה על יכולת ניחוש אפסית עד לא קיימת, ויכולת היסק בעיתית עד דבילית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחת הסיבות למיעוט פריצות לחוות בטקסס היא שהחוק מתיר לירות במסיגי גבול ולשאול שאלות אחר כך. יש חוק, הוא ברור, ויישומו אינו עושה הבחנה על פי גזע דת, מוצא או מגדר. הגנב יודע בדיוק במה הוא מסתכן. גם מערכות אכיפת החוק בעלות יכולת תיפקוד.

בין חוק לבין צדק לא קיים קשר, ואם במקרה החוק עולה בקנה אחד עם הצדק הרי שזה צירוף מקרים אקראי בלבד. בית משפט אינו שופט לפי צדק (איזה בדיוק? צדק של מי? ) אלא לפי חוק.

חה! הצחקת אות.

חוק? למה מה זה חוק? אתה בתור שמאלן שמאלצי דוגל בחוק פתאום????

איפה הצדק שאתם מדברים עליו כל הזמן?

נחכה למקרה הבא בו ערבים יעברו על חוק מיושן ונשמע אותך זועק על כך שהחוק אינו צודק ומקומם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה נותן דוגמא הפוכה ומבקר את העובדה שלא היתה סערה תקשורתית או שיח ציבורי.

אבל אתה מודע לעובדה שאין זה פוסל את פסק הדין,

אתה יכול לבוא ולטעון עד מחר שזו החלטה פופוליסטית. טיעונים משמעותיים לא שמעתי מפיך.

הייתי שמח אם אותו חייל היה מקבל צל"ש ולא נכנס וכלא, כך שלפחות בעיני אין קשר בין דת הפורץ להתנהגותו הפושעת והמסוכנת.

אפשר לבוא בטענות הפוכות כלפיך, ולאמר שאתה נזעק רק כיוון שמדובר בחייו של "לא יהודי".

מעניין אם היית פוצה את פיך אם היה מדובר ביהודי שנהרג.

שאלה טובה, לכן אתיחס ענינית:

אינני טוען שלא היתה סערה או שיח ציבורי, אלא טוען שהשיח הציבורי כוון בעיקר נגד החייל שהרג שני יהודים, כי על גניבה ושוד לא צריך להוציא להורג בלא משפט. כאן מדובר בהריגה של ערבים, ולא שמענו טיעונים זהים. על חוסר הזהות בטיעונים על פי מוצא אני טוען.

אי אפשר לבוא בטענות כלפי שהרי הנה אפילו כאן אני טוען שאותו חייל היה צריך לקבל תעודת הוקרה מהמח"ט או האלוף כי נהג כפי שצריך לנהוג, בלא קשר להיות ההרוגים יהודים או לא. האם לא קראת את ההודעות עליהן אתה מגיב?

ההחלטה פופוליסטית והטיעון המשמעותי לספק הוא כזה:

הגנב נורה בגבו כשהוא מתרחק מהיורה. משפטית מצב סיכון חיים צריך להיות ברור לכל אדם סביר שבאותו רגע צריך היה לירות כדי למנוע פגיעה בחיים. התיסכול על המצב או הגניבות הרבות שהיו ואוזלת היד והטימטום הכולל של הבדיחה הנקראת "משטרת ישראל" אינו מוגדר בחוק כעילת הגנה מאחריות פלילית.

היה צריך לבקש זיכוי מן הצדק, לא על פי הנסיבות, והיה צריך לתת לו זיכוי כזה שהוא אפשרות להביא בחשבון נסיבות לעבירה פלילית שלא ניתן היה שלא לעבוקר אותה. כך לדוגמא (מעשה שהיה והייתי מעורב בעדות בו) נהג שהוביל במכוניתו הפרטית פצוע לאחר תאונה לבית חולים והציל בכך את חייו (הנהג הוא פרמדיק בהכשרתו והיה מוסמך רפואית להחליט) עבר באדום ובמהירות 128 קמ"ש בכניסה לחיפה. מנהל המיון בחיפה נתן מכתב המאשר את הצלת חיי הפצוע בזכות פעולת הנהג. השופט מצא אותו אשם ונתן לו קנס של שקל אחד, שבעצמו הוציא מכיסו ואמר לפקיד ללכת לשלם. הוא אמר כי היה על הנהג לבקש הגנה מן הצדק והיה נענה בחיוב אבל משלא ביקש השופט חייב לנהוג כחוק אבל לקבוע עונש על פי הנסיבות.

[br]פורסם בתאריך: 15.07.2009 בשעה 13:54:23

חה! הצחקת אות.

חוק? למה מה זה חוק? אתה בתור שמאלן שמאלצי דוגל בחוק פתאום????

איפה הצדק שאתם מדברים עליו כל הזמן?

נחכה למקרה הבא בו ערבים יעברו על חוק מיושן ונשמע אותך זועק על כך שהחוק אינו צודק ומקומם.

אידיוט. מענין אצל מי כל עיסוק בחוק מקשר אוטומטית ל "שמאל" ולמה שמירה על החוק נראית כדבר לא ראוי. רק אצל גנבים עצמם או אצל אלו התומכים במטרת אויבינו להשמידנו, גם בדרך של אנארכיה של החוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל המגיבים: אתם שוכחים דבר אחד: עכשיו גם הגנבים יצטיידו בנשק חם, ולדעתי מקרי הרצח משני הצדדים רק תגדל

האם החוק יעצור את הגנבים מלגנוב עוד פעם? ממש לא , פעם הבאה הם יקחו איתם M16, רובה ואקדח

במקום לדרוש שהמשטרה תטפל במצב אתם מתעסקים בפרט שולי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חתול זקן ומסכן,

מעניין מה דעתך על דעתו של זה :

http://news.walla.co.il/?w=/2971/1520278

דעתי שאתה טיפש שלא מסוגל להבחין בחוק גם אם ינשך בעקבך. מענין מה תכתוב כאשר ערבי ירה בגנב יהודי או נהג מונית ערבי ירה בשני צעירים יהודים שינסו לשדוד אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל המגיבים: אתם שוכחים דבר אחד: עכשיו גם הגנבים יצטיידו בנשק חם, ולדעתי מקרי הרצח משני הצדדים רק תגדל

האם החוק יעצור את הגנבים מלגנוב עוד פעם? ממש לא , פעם הבאה הם יקחו איתם M16, רובה ואקדח

עצם הצטיידות הגנבים בנשק הופכת אותם לשודדים וזה כבר נושא אחר.

המשטרה לא עושה כלום גם כשדורשים ממנה.

המצב של "בייתי הוא מבצרי" עובד לא רע בארה"ב כבר הרבה זמן וזו לדעתי הדרך הנכונה ללכת גם אצלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן סיכון קיים שעלול להיות בומרנג נגד כל המתלהמים . אלא שאין הבדל בין אקדח או סכין גדולה או מברג, כאטשר הגנבים כבר היום מגיעים עם סכינים וכויב"א. גם הרמת כסא והורדתו על ראש בעל הבית שהתעורר עלולה לגרום למותו.

המשטרה צריכה להיות משטרה, לא בדיחה. בתי המשפט צריכים להכניס גנבים לכלא לא שנתיים עם לימודים אקדמאיים על חשבונך וחשבוני אלא 15 שנה עם עבודת פרך. כאשר 150 גנבים שודדים ואנסים, בלא הבדל דת גזע מין או קפוטה , יעסקו בסיקול אבנים בתוואי הרכבת לאילת כשהם בשלשלאות על רגליהם, זה אולי ירתיע.

היכן הבעיה? בעידוד להתיחסות שונה על פי מוצא גזע ודת (ראה גם פסק דרורי כשמדובר באברך חרדי עם קשרים מתאימים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצם הצטיידות הגנבים בנשק הופכת אותם לשודדים וזה כבר נושא אחר.

בדיוק! זה הקטע הדפוק בכל מי שתומך בחוק כזה!

ומה יקרה שיזהו בן אדם בטעות?

המצב של "בייתי הוא מבצרי" עובד לא רע בארה"ב כבר הרבה זמן וזו לדעתי הדרך הנכונה ללכת גם אצלנו.

תגיד לי מה אתה עושה צחוק? :lol: :lol: :lol::screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy::o :o :o :o :o ואתה מתכוון לארצות הברית ביבשת אמריקה או למשהו אחר???????????.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...