עזרה בקשר למסך דק עד 1800 ש"ח - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקשר למסך דק עד 1800 ש"ח

CaRTeR

Recommended Posts

שלום.

אני צריך לקנות מסך דק דחווף לשולחן שלי כי מסך רגיל לא נכנס בו באמצע, ומה שאני מחפש זה 17 אינץ

מחיר טוב ואיכות תמונה שעונה על המחיר.

אייך המסך הזה

http://www.olsale.co.il/olsale/Description.aspx?auction_id=325233&type=2&product=1&category_name=%ee%f1%eb%e9+%ee%e7%f9%e1

הערות הארות ותגובות יתקבלו בברכה.

נ.ב

אני ממש לא מתכוון לקנות זה שהם מספר 1 במסכים לא אומר שהם מספר 1 במחירים זולים

אם יש לכם להציע לי משהו אחר במחיר הזה בערך באותו ביצועים אשמח לשמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר את המסך הזה אבל דבר אחד אני יכול להגיד לך, כאשר שם החברה מוצג בגוגל רק ע"י אתרי מכירות ישראלים זה מחשיד מאוד, אפילו גובל בלקיחת מסך עלום שם והדבקת שם הדומה לחברת FUJI, חברת הצילום.

עוד דבר שאני ממליץ לך לעשות זה ללמוד את המחירים והשוק לפני שאתה קונה במכרזים, הרבה פעמים תמצא את המוצר בZap.co.il במחיר הפתיחה שלו במכרז ואנשים ימשיכו להעלות את המחיר הרבה מעבר למחיר המחירון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שאני כן מכיר את זאפ ואני עובד איתו צמוד ומכיר אותו מצוין,

וגם את המכרזים אני מכיר מצוין ויודע מה נמצא איפה ועשיתי סקר שוק.

המחיר הוא בערך 1900 כמו שאמרתי מסך 17 וללא (אם יש זה לא משנה לי)

אני לא צריך משהו טופ בוא נגיד כל עוד שהוא יהיה יותר טוב מ הסי אר טי מאג שיש לי עכשיו יהיה טוב.

נ.ב

אם מישהו יודע על מקום שאני יכול להביא את המסך שלי ואז לקבל עליו הנחה בתשלום למסך חדש

ושהמחיר זול כמובן לפני זה יהיה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, אתה חיי בעולם ורוד?

איזה 17 ב-1900 ואיזה נעליים.

עזוב מספר 1 במסכים, אתה תקבל זבל כימי בתקציב הזה.

אפילו Proview מתחיל רק מ-2370 ש"ח בגודל הזה!

וזה כבר מסמל לך שתחשוב שוב פעם כמה אתה מוכן להשקיע.

1900 ש"ח זה מחיר סביר למסכי 15" (שהם בעצמם דיי דרעק).

למעשה מצאתי אחד ב-PCH, שנקרא 17" Sungroup SSC-17SPK..

ואומנם הנתונים שלו נראים יחסית בסדר (Bright 350, Contrast 400:1, 25ms), אבל משום יש לי הרגשה שזה מאוד מפוקפק.

מחיר 1950 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אני פשוט חייב מסך דק אם אתה אומר ש 17 שהוא בסדר לא ניתן להשיג במחיר הזה אז נתפשר על 15 איין לי מה לעשות

תראה את זה אפילו בתמונה שהמסך באמצע הוא פשוט לא נכנס ואני חייב שיהיה באמצע.

http://planet.nana.co.il/carter2/DSCF0007.JPG

יש לי עכשיו רמקולים 5.1 ושהמסך לא באמצע זה ממש לא כייף לראות בגלל זה אני רוצה 17 דק שיהיה באמצע וגדול.

אז המסך שאמרת ב pch דווקא נשמע לי סבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תוכל לברר לי עליו מה שאתה מפקפק בו ולהגיד לי שזה בסדר לקנות אותו זה יהיה סבבה 8)

והמערכת שלי היא altec lansing 880 ו17 דק זה כמו 19 רגיל ואיין מה להשוות איכות תמונה של מסך מחשב

לתמונה של . חוצמזה אני רואה גם בחדר וגם בסלון ששמה יש לי טלוזיה גדולה ודי וי די רק שאיין שם מערכת

וזה מה שחבל אבל זה לא העניין.

העניין יותר הוא שהמסך לא נכנס פשוט בשולחן תראה בתמונה שנתתי כמה תגובות לפני אני כרגע עם המסך הרגיל באמצע שהשולחן רחוק מהקיר חצי מטר.

אני לא רוצה 19" לא רע אני רוצה דק . ואיין לי בעיה להתפשר על 15 במקרה הזה בשביל הדקות

כי אני יכול לראות בסלון מקסימום בסטריאו של מערכת ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...