המלצה למחשב משחקים - תקציב 2500 שקל - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למחשב משחקים - תקציב 2500 שקל

tamir_ye

Recommended Posts

ה-4850 כרטיס מצויין וה"שלב" הבא הוא עם GTX260 שיקר משמעותית.

בקשר לשאלה השניה שלך:

לא, לא תוכל לשדרג מעבד אלא להחליף למרובע מהדגמים הנוכחיים.

פלטפורמת ה- i7 וה- i5 לא בסוקט 775 ולכן לא תוכל לשדרג מעבד וזיכרון, אם כי את הכרטיס תוכל להחליף למשהו חזק יותר בעתיד.

ה"תיאוריה" שלך לא נכונה.

להשקיע כמה פעמים במחשב חדש וחזק עדיף פי כמה על קניה של מחשב אחד חזק ויקר בזמן נתון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מתכוון? להחליף מחשב כל שנה שנתיים? אני לא יעשה את זה..

אני מתכוון לקנות מחשב כמו זה שהוא לא יקר יחסית ולשדרג אותו עד כמה שאני יוכל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז לא נורא אני יסתדר כבר עוד שנתיים. ותגיד מחשב כזה יריץ בלי שום בעיה את כל המשחקים שיצאו בחצי שנה- שנה הקרובה?

כמה יעלה מחשב שלא תיהיה לי בעיה לשדרג כמעט כל חלק בו?(מעבד, זיכרונות, כרטיס מסך..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שווה לקחת בחשבון, שגם אם הסוקט הוא עדכני לחלוטין, זה לא מבטיח תמיכה בכל המעבדים. לדוגמא: לוחות 915 / 925 / 955 /חלק מה 945 לא תומכים במעבדי C2D/C2Q כלל למרות שהם בעלי תושבת S775.

כלומר גם אם תזרוק כסף ותקנה CI7 שמיותר לך, אף אחד לא מבטיח שהמעבדים הנוספים, אם וכאשר יצאו יתאימו ללוח הנוכחי.

עוד שווה לציין כי לא תהיה תאימות בין S1366 לS1156.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה טוב.. מחשב כזה יספיק לי למשחקים שיצאו בחצי שנה - שנה הקרובה? המשחקים שיש היום יעבדו עליו בלי בקלות? כי זה מה שחשוב לי.. אם הם יתקעו עליו אז לא שווה לי כבר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון על 4850 או 4770 או 4830 על מסך 19' אינצ ירוץ לך כמעט כל משחק בצורה חלקה לפחות על הגדרות בינוניים.

מקסימום אתה פשוט מבטל את כל הפי'צרים שאתה לא צריך כמו VSYNC וזה מוסיף לך עוד כמה FPS.

גם מה שהרזולוציה שתשחק לא גבוה שזה עוד הפעם מקל על הכ.מסך ומעבד.

בעיקרון מחר יכול לצאת משחק ששום מחשב עדיין לא יכול להריץ אותו ברוצה חלקה וזה קורה... אבל לרוב הוא אמור להתמודד בלי בעיה עם משחקים על הגדרות בינוניות ואפילו אולי יותר גבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...