דיון בעד ונגד ליגליזציה ו או שימוש בסמים "&#151 - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון בעד ונגד ליגליזציה ו או שימוש בסמים "&#151

alexbmw

האם אתם בעד או נגד ליגליזציה   

2230 הצבעות

1. 1. האם אתם בעד או נגד ליגליזציה

• בעד חד משמעית
    • בעד לשם הקטנת המעורבות העברינית בנושא או לשימוש רפואי
    • נגד חד משמעית
    • נגד ,אבל לא ימנע מצב זה עם יתרחש
    • נייטרלי

Recommended Posts

• תגובות 421
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ברור!

נו מה אתה חושב שיש פה אהבל אחד שחושב שלהכניס עשן לריאות זה בריא?

אבל יש המון דרכים לצרוך מריחואנה

וכן, יש דרכי עישון יותר ובריאות פחות.

יש דרכי צריכה דרך הריאות ללא עישון וללא עשן.

יש דרכי צריכה דרך הקיבה.

אבל הנקודה היא (ועל זה הדיון) שמריחואנה זה לא השטן, זה לא משהו שצריך להיות מחוץ לחוק, זה לא יגרום לאפחד לרצוח לאנוס או לאונן בציבור (אלא אם כן זה כבר היה שם קודם) ובטח ובטח שלא סרטי התעמולה שדחפו פה למישהו בקייטנת אל-סם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרוב המוחלט מהצרכנים של מריחאונה עושים את זה דרך עישון, כלומר פוגעים בבריאות שלהם.

והדיון הוא לא האם מריחואנה היא השטן, אלא על ליגליזציה שלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר , צריך גם על הדרך להוזיל מכשירי אינהלציה , ולהפוך את הירוק לחוקי , ככה גם הסטלנים ישמרו על הבריאות שלהם , גם יקנו מכשירים רפואיים , גם זיהום אוויר מועט יותר ( אין עשן ) , וכולם יהיו מאושרים ! :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרוב המוחלט מהצרכנים של מריחאונה עושים את זה דרך עישון, כלומר פוגעים בבריאות שלהם.

והדיון הוא לא האם מריחואנה היא השטן, אלא על ליגליזציה שלה...

ו? זו עדיין לא סיבה מספקת ללמה לא להפוך מריחואנה לחוקית

מזיקה פחות מסיגריות סיגריות נמכרות חופשי. מזיקה פחות מאלכוהול אלכוהול נמכר חופשי.

מזיקה פחות ממשככי כאבים נרקוטיים ומרשמים עבורם רצים חופשי.

i rest my case.

זה תלוי איך אתה לוקח אותה

אם אתה מפורר סיגריה לדף מערבב ת'בוף ומכניס חזרה לירושלמית זה יותר נזק מסיגריה כיוון שיש שם סיגריה+בוף

אם אתה עושה לך איזה ג'וינט עם פחות מסיגריה שלמה אז הנזק יורד

אם אתה לוקח את זה בבאנג... תהיה לי בריא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה CASE ? אני רוצה לראות אותך באה לשופט ואמור לו אבל גם הוא עשה ...

אתה צריך קצת יותר אבל תראו גם יסגריות מזיקות ועדין מוכרים אותם.

או כמו שאומרים TWO WRONGS DONT MAKE A RIGHT

מעבר לזה שסיגריות נמכרות במגבלות ואנחנו מנסים להגדיל את אותם המגבלות עוד יותר כדי למנוע את התופעה

ו? זו עדיין לא סיבה מספקת ללמה לא להפוך מריחואנה לחוקית

התבלבלת, אני לא צריך למצוא לך סיבה למה לא להפוך אותה לחוקית

היא לא חוקית כי היא פוגעת בבריאות, עכשיו אתה צריך למצוא סיבה למה להפוך אותה לחוקית.

זה תלוי איך אתה לוקח אותה

אם אתה מפורר סיגריה לדף מערבב ת'בוף ומכניס חזרה לירושלמית זה יותר נזק מסיגריה כיוון שיש שם סיגריה+בוף

אם אתה עושה לך איזה ג'וינט עם פחות מסיגריה שלמה אז הנזק יורד

אם אתה לוקח את זה בבאנג... תהיה לי בריא

היו הרבה מחקרים בנושא שהראו שגם מכונות האידוי עם שקיות המגוחכות פוגעות בבריאות.

בדיוק כמו סגריות הליט והלא ליט או כמו עישון רק 3 סיגריות ביום במקום חבילה הכול אותו החרטא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מגבלות יש לסיגריות?

וד"א... לגבי החוקיות של השימוש בגראס, לא יודע איפה אתם גרים ומה ההכרות שלכם עם מ"י אבל רוב השוטרים לא יתיחסו אליכם יותר מדי במידה ואתם מעשני סמים. כלומר על אף שהנושא הוא לא חוקי הוא הפך לנורמה שהמ"י מתעלמת לרוב מה צרכן אלא מתמקדת רק בספק/יצרן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמיר , אתה לא רוצה להבין ואתה לא רוצה לראות , שבמקום להלחם במשהו בצורה עיוורת חסרת ביסוס כי "ככה זה בכל העולם" , כולנו יכולים להפיק תועלת מכל העניין הזה , ובמקום להגדיר מגבלות מפגרות שיעקפו אותן בכל מקרה , המדינה צריכה להבין , שהיא לא תמגר את התופעה הזאת , כי זה בלתי אפשרי , אז אם אתה לא יכול עליהם , תצטרף אליהם , וכאן זה אומר שכן לעגון בחוק סמים קלים , שזה יהיה תחת פיקוח ממשלתי/רפואי , הורדת פשיעה , ואזרחים שמחים ומאושרים יותר .

אני אישית לא מבין למה אחזקה של גראס בכמות של שימוש אישי בלבד , הופך אותי לעבריין או פושע ?

לא הרגתי בשבילו , לא גנבתי אותו , שילמתי ממיטב כספי עבורו , אז למה שהמדינה לא תקבל את הכסף שלי ואיזה סטלן מת עם קשרים במצריים/לבנון כן ?

אני מעדיף שדווקא כן ימכרו לי את בזה בבית מרקחת , כי ככה אני אדע שזה לא איזה דרעק מרוסס מעורב בצואת גמלים , אלא כמו שהחומר צריך להיות , כפי שהוא גודל .

העקשנות והעיוורון העצמי של כל מי שמתנגד נובעת פשוט מפחד מאובדן שליטה ומחוסר ידע וניסיון .

אתה מעשן ? תוריד ג'ויינט פעם אחת .

לא מעשן ? תאכל איזה ספייסקוקי .

לא רוצה ? אל תגע בשום דבר , אבל גם אל תשלול ותהפוך אותנו לעדר של זומבים מסטולים שכל היום מתרוצצים כמו ג'וקים ומחפשים מה לעשן .

כולנו אנשים .

אני אישית מכיר עו"ד מכובד מאוד שבסופי שבוע "משתחרר" קצת , ואני מכיר רופא מנתח , שלהפגת הלחצים של העבודה המאוד קשה שלו , הוא "מנקה" את המוח בסופי שבוע .

זה לא הופך אותו לקרימינל , וזה לא גורם לו לעשות את העבודה שלו פחות טוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאני לא סובל באנגים, באנג מזיק פחות מג'ויינט (כמות הטבק שאתה צורך דרך באנג היא1/4 מהכמות שאתה צורך בג'ויינט) כל זה מתייחס לחום

אתה לא יכול להשוות ירושלמית מלאה לג'ויינט מלא. רוב הזמן אני בכלל מכין קינגסייז שנכנס לתוכו סיגריה/סיגריה וקצת, אז מה? נראה לך אני מעשן את זה לבד? כל הנקודה במריחואנה שאני לא שואב 20 כאלה ביום ורוב הזמן אני גם לא מעשן לבד, זה פשוט לא כיף באותה מידה בלי המסביב. הפואנטה בכל העניין זה לא העישון ולא ה THC, אלא ההשפעה החברתית (בשונה מאקסטות, הרואין, קוקאין, קריסטל וכו' ששם כל הפואנטה של הצרכן היא ההשפעה האישית)

וואלה? כל מה שלא בריא צריך להיות מחוץ לחוק? מה אם מחר מחוקקים חוקין נגד עישון, שתיית אלכוהול, טלפונים סלולריים, כלי מבוססי בעירה פנימית, קווי מתח גבוהה, תחנות כח, בתי זיקוק, מפעלי פלסטיקה ומפעלים המייצרים לוחות מודפסים אה כן... שכחתי... שירות צבאי... כל אלה הרבה יותר מזיקים מהשאכטה שאני עושה... למה נגדם אין חוקים? א י נ ט ר ס י ם.

איזה מגבלות יש לסיגריות?

וד"א... לגבי החוקיות של השימוש בגראס, לא יודע איפה אתם גרים ומה ההכרות שלכם עם מ"י אבל רוב השוטרים לא יתיחסו אליכם יותר מדי במידה ואתם מעשני סמים. כלומר על אף שהנושא הוא לא חוקי הוא הפך לנורמה שהמ"י מתעלמת לרוב מה צרכן אלא מתמקדת רק בספק/יצרן

יש מספיק מקרים של מעצרים של צרכנים קטנים

נכון ולא נכון בו"ז (לשניכם)

ישנם שוטרים שהסטלן הקטן לא מעניין אותם (ובצדק)

וישנם שוטרים שעל קוביה שמוצאים אצלך מנסים לתפור תיק (הלוואי וכל התופרות היו יודעות לתפור ככה)

איזה CASE ? אני רוצה לראות אותך באה לשופט ואמור לו אבל גם הוא עשה ...

אתה צריך קצת יותר אבל תראו גם יסגריות מזיקות ועדין מוכרים אותם.

או כמו שאומרים TWO WRONGS DONT MAKE A RIGHT

מעבר לזה שסיגריות נמכרות במגבלות ואנחנו מנסים להגדיל את אותם המגבלות עוד יותר כדי למנוע את התופעה

התבלבלת, אני לא צריך למצוא לך סיבה למה לא להפוך אותה לחוקית

היא לא חוקית כי היא פוגעת בבריאות, עכשיו אתה צריך למצוא סיבה למה להפוך אותה לחוקית.

היו הרבה מחקרים בנושא שהראו שגם מכונות האידוי עם שקיות המגוחכות פוגעות בבריאות.

בדיוק כמו סגריות הליט והלא ליט או כמו עישון רק 3 סיגריות ביום במקום חבילה הכול אותו החרטא.

היא לא חוקית כי יש אנשים עם אינטרס שהיא לא תיהיה חוקית, ושוב אם תשים לב יש המון דברים לא בריאים בעליל שחוקיים לחלוטין ויותר מזה כל פרסומת שניה דוחפת לך אותם, אבל מהם אתה מבסוט כי אתה אוהב קולה, ואתה נהנה לשבת בקניון ולדחוף ג'אנקפוד וחצי מהמדינה משום מה מתעקשת לחנוק את העור שלהם עם בדים מבוססי לייקרה ופוליאסטר, חברת החשמל לא שמה זין ומעבירה קווי מתח גבוהה מעל גני ילדים, חצי מקריית טבעון הולכים להקיא מתישהו ריאה החותצה בגלל שהם נמצאים בדיוק בשביל רוחות שמוביל אליהם את כל הפליטות של בז"נ חיפה ואלה אומרים שאין להם תקציב לשפר את מערכת הטיהור והם עומדים בתקנים.

רוצה עוד דוגמאות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו בדיוק הבעיה ,צריכה של סמים קלים הפכה לנורמה ,ובכלל לדעתי אנשים שצורכים סמים קלים (ועוד בפומבי מול שוטר למשל ) זו אוכלוסיה בעייתית,אז דמיין שעם ליגליזציה של הנושא האוכלוסיה הזו תגדל ,אני לא רואה שום דבר מועלי מזה למדינה .

ובכלל כולם פה מדברים על איכות החומר ,שבגלל שזה עובר דרך גופים מפוקפקים אז האיכות שלו ירודה וכו וכו , לדעתי זה מצוין ,כמה שהאיכות נמוכה יותר כך הצרכן נפגע יותר וכך זה מוריד לו את החשק לצרוך את החרא הזה (על תדברו על היתמכרות ,כי אז הטענה שלכם תהיה סוטרת לכל מה שתמכתם בו עד עכשיו ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...