דיון בעד ונגד ליגליזציה ו או שימוש בסמים "&#151 - עמוד 23 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון בעד ונגד ליגליזציה ו או שימוש בסמים "&#151

alexbmw

האם אתם בעד או נגד ליגליזציה   

2230 הצבעות

1. 1. האם אתם בעד או נגד ליגליזציה

• בעד חד משמעית
    • בעד לשם הקטנת המעורבות העברינית בנושא או לשימוש רפואי
    • נגד חד משמעית
    • נגד ,אבל לא ימנע מצב זה עם יתרחש
    • נייטרלי

Recommended Posts

צודק, אבל זה סה"כ היה ניסוח לא משהו, הרעיון היה שאת יכול להשתמש רק בגרגירים

(והמאדה קפץ לי בגלל הפוסט המפגר הקודם שלך שבוא התעלמת מהעבודה שהמאדים שגם אם יותר יעילים, הרוב המוחלט משתמש בסיגריות והמחירים של המאדים הוא בעשרות ואף מאות דולרים.)

אבל כרגיל אתה מתמקד בתפל (כנראה בגלל כל העשן לא רואים את היער), מותר לעשן בCOFFEE SHOPS וזה מה שחשוב.

כאשר העיקר שהתעלמת מימנו שהם אסרו עישון, כל סוג של עישון גם בשטחים פתוחים. (שזה יתריד פה את הרוב)

ושהשימוש במריחואנה הוא אפשרי רק בבית שלך או במקומות מיועדים לכך. (לא סתם לשבת בחוץ)

בנוסף שהטעיון שלכם לגבי ירידה בפשיעה התפוגג, בהולנד הם מתחילים להצטער על זה, בגלל בעיות של פשיעה

הם כבר פתחו אזורים חופשים מסמים וסגרו חלק גדול מ COFFEE SHOPS כי הרוב היו ליד בתי ספר שכמו עם סיגריות התלהבו זה הרי COOL ובהפסקות התמסטלו וכו...

על איזה גרגירים אתה מדבר בדיוק?

אתה בכלל יודע איך לעשן מריחואנה שאתה מדבר על השיטות ::)

המאדה אכן עולה 599$ באיביי אבל זה לא אומר שאין מאדים אחרים שעולים פחות.

חוץ מזה,אם אתה ממש מתעקש להיות קמצן ולא להשקיע בכלי ההתמסטלות שלך כסף..

תמיד תוכל להכין בבית :

http://www.instructables.com/id/Whip-Convection-Vaporizer/

אל תשכח שכאשר ובמידה ותהיה ליגיליזציה , יותר ויותר חברות יתחילו להכין מאדים.

הביקוש יעלה והמחיר ירד - התחרות תתחיל.

תלמד קצת כלכלה ותבין על מה מדובר.

אני מאוד בעד לעשן אך ורק במקומות שמיועדים לכך.

אם אני מפסיק לעשן ממש לא בא לי לראות איזה מישהו דופק שאכטה מול העיניים שלי (שבניגוד לסיגריות קשה להגמל כנראה מההרגל המגונה הזה)

וגם לא ארצה שהילדים שלי יחשפו לזה בגילאים האלה ברחוב.

לגבי הפשיעה, תן הוכחה לכל הטענות שלך בבקשה.[br]פורסם בתאריך: 2.07.2009 בשעה 00:34:20

האמת, באחד הסרטים שהמליצו פה (Marijuana Nation) הראו איזה אחד בקנדה שיש לו רישיון לגדל מריחואנה רפואית בבית, והוא סיפר שבצמחים שלו יש 18% של THC. הוא מכין מזה עוגיות וכאלה, ואפשר לאכול חופשי כמה שרוצים. הוא אמר שבפירוש אי אפשר למות מזה (מקסימום ללכת לישון).

;D אני קצת הגזמתי , זה לא יהרוג . זה אכן ישלח אותך לישון אבל כל היופי שבזה שלא משנה כמה תצרוך וכמה תתמסטל.

כשתלך לישון תקום בבוקר כמו חדש :)

בניגוד לאלכוהול שאת הלילה יכול להיות שלא תעביר במיטה בבית אלה כנראה במיטה בבית החולים במידה וצרכת כמות מוגזמת של אלכוהול (שלא ממש קשה להגיע לכמות הזאת , מספיק לשתות בקבוק אוזו שלם) וסיכוי מאוד גדול שמי מיטת בית החולים תעבור למיטה אישית בעולם הבא.

וזה בקנדה הוא ממובילי המאבק לליגיליזציה בקנדה (אוטוטו זה עובר שם חבר'ה, יש שם כבר מן חנויות שאפשר ללכת ולהתמסטל בהם - לבן אדם המדובר יש חנות כזאת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 421
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מסכים לחלוטין, זה אמור להיות במקומות המיועדים או בבית, לא ברחוב.

דרך אגב, הסיבה היא שחלק מעם לא יודע בכלל על חבריו הסטלנים (700 אלף חבריו הסטלנים יותר נכון) היא שהם מעשנים בבית.

הם מעשנים בבית כי הם לא רוצים להסתובב עם דברים שכאלה ברחוב ולחלק תרבות "רעה" :lol:[br]פורסם בתאריך: 2.07.2009 בשעה 00:40:24

דרך אגב 2 :

אני ממליץ לכל אדם ואדם אשר מתעניין לקרוא את הספר הבא :

mmffronttd7.jpg

mmfbackeb5.jpg

[br]פורסם בתאריך: 2.07.2009 בשעה 00:44:56

אוקי חבר'ה,אני מודיע לכל שואלי השאלות בדיון הזה באופן רישמי להכנס לשרשור הבא, כל שאלה ושאלה שעלתה בדיון הזה נענתה שם . ואם יש לכם עוד שאלות אתם מוזמנים לשאול בדיון החדש.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=417493.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים לחלוטין, זה אמור להיות במקומות המיועדים או בבית, לא ברחוב.

אני מאוד בעד לעשן אך ורק במקומות שמיועדים לכך.

אם אני מפסיק לעשן ממש לא בא לי לראות איזה מישהו דופק שאכטה מול העיניים שלי (שבניגוד לסיגריות קשה להגמל כנראה מההרגל המגונה הזה)

וגם לא ארצה שהילדים שלי יחשפו לזה בגילאים האלה ברחוב.

תראו תראו, מרוב עשן כן רואים את היער...

לגבי הפשיעה, תן הוכחה לכל הטענות שלך בבקשה.

קודם כל אתם אלו שצריכים להוכיח כי אתם אלו שהעלתם את הטענה שזה מוריד את הפשיעה ואפילו השחלתם אותה לסקר.

למרות שלא ראיתי שום דבר כזה מלבד משחקי מספרים והרבה טענות של חברה שבעד מריחואנה.

אבל אם אתה רוצה מידע להפך סה"כ תעשה חיפוש על הסיבות לאזורים וכמה ערים בהולנד שבהם אסרו את חנויות ה"קפה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו תראו, מרוב עשן כן רואים את היער...

קודם כל אתם אלו שצריכים להוכיח כי אתם אלו שהעלתם את הטענה שזה מוריד את הפשיעה ואפילו השחלתם אותה לסקר.

למרות שלא ראיתי שום דבר כזה מלבד משחקי מספרים והרבה טענות של חברה שבעד מריחואנה.

אבל אם אתה רוצה מידע להפך סה"כ תעשה חיפוש על הסיבות לאזורים וכמה ערים בהולנד שבהם אסרו את חנויות ה"קפה"

להזכירך , מי שערך את הסקר הוא חברך המתנגד "אלכס במוו" ולא "אנחנו" (הבעד).

וגם להזכירך , אף אחד פה איננו טען שהוא בעד שהעישון יהיה ציבורי והמוני. ההפך , כמו שיש פאבים שאפשר לשתות בהם - גם קופי שופס.

http://www.legalize.corky.net/

והנה מקור המידע שלי לגבי רמות הפשיעה בעולם בכלל ,אתה מוזמן להכנס ולהיווכח.

תכנס לעמוד "למה?" ותקבל 6 סיבות טובות להתנגד למלחמה בסמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בערך כמו שאם אני אביא לך קישור לרשות למלחמה בסמים ::)

ההבדל היחיד הוא שהאתר הנ"ל נשען על עובדות מפי אנשים מוכרים ומדענים אמינים.

כל טענה מלווה שם בקישור.

והאתר של האגודה למלחמה בסמים?

חה חה חה.

זה מה שיש להגיד על האתר :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל טענה מלווה שם בקישור.

חה חה חה.

:yelclap:

אמיר מתנהג כמו טרול. משתמש בדמגוגיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל טענה מלווה שם בקישור.

חה חה חה.

סתם לידע כללי בעמוד הלמה שהבאת לי יש 7 קישורים שכולם מקושרים לאתר עצמו.

מתוכם 5 לא עובדים ו2 יכולים להוכיח את מה שהם אמורים להוכיח רק אם אתה מסטול...

עובדות מפי אנשים מוכרים ומדענים אמינים אה ::) נו טוב אולי הם כתבו את האתר עצמו :P

הנה תנסה את האתר הבא: http://www.drugfreeworld.org/#/home

אני בטוח שגם להם יש עבדות מאנשים מוכרים ואמינים :lol: הם אפילו יכולים לשלוח לך דיסק איתם ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם לידע כללי בעמוד הלמה שהבאת לי יש 7 קישורים שכולם מקושרים לאתר עצמו.

מתוכם 5 לא עובדים ו2 יכולים להוכיח את מה שהם אמורים להוכיח רק אם אתה מסטול...

עובדות מפי אנשים מוכרים ומדענים אמינים אה ::) נו טוב אולי הם כתבו את האתר עצמו :P

הנה תנסה את האתר הבא: http://www.drugfreeworld.org/#/home

אני בטוח שגם להם יש עבדות מאנשים מוכרים ואמינים :lol: הם אפילו יכולים לשלוח לך דיסק איתם ;D

התעלמת בפעם הקודמת שאמרתי את זה אז אני אטרח ליידע אותך שוב.

חובת ההוכחה היא על המתנגדים לקנאביס.

זה כמו שאני אדרוש ממך להוכיח לי ע"י מחקרים ואנשים מוכרים ואמינים מדוע לא למנוע ממך לאכול במקדונלדס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הרופא לא נתן לך מרשם לזה לא כדאי לך להכניס את זה לגוף שלך.....

שימוש בסמים -> בעיות -> מקבלים טיפול רפואי -> כסף מהקופה הציבורית מבוזבז -> ירידה באיכות ורוחב הכיסוי.

אתמול היתה איזה כתבה בערוץ 2 שתפסו נהגי משאיות שמשתמשים בסמים. אתם יודעים מה קורה כשיש תאונה של משאית ורכב פרטי . ברוב המקרי הנוסעים ברכב הפרטי לרוב נהרגים.

אילו רק שלוש סיבות קצרות למה לסמים אין ממש השפעה חיובית . אולי זה מוריד את האבטלה בזה שזה הורג אנשים ומיצר משרות לרופאים שצריכים לטפל בכל האנשים שפוגעים בעצמם ואחרים ע"י שימוש בסמים.

לפי דעתי כל מי שמנסה לקדם ליגליזציה צריך ללכת לכלא על שידול לשימוש בסם מסוכן. זה אפילו לא בקונסנסוס כי המפלגה שקידמה את זה אפילו לא עברה את אחוז החסימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראת את כל הת'ראד לפני שהגבת ?

אני מניח שלא

כי אז היית מבין שמה שכתבת הרגע

אם הרופא לא נתן לך מרשם לזה לא כדאי לך להכניס את זה לגוף שלך.....

שימוש בסמים -> בעיות -> מקבלים טיפול רפואי -> כסף מהקופה הציבורית מבוזבז -> ירידה באיכות ורוחב הכיסוי.

אילו רק שלוש סיבות קצרות למה לסמים אין ממש השפעה חיובית . אולי זה מוריד את האבטלה בזה שזה הורג אנשים ומיצר משרות לרופאים שצריכים לטפל בכל האנשים שפוגעים בעצמם ואחרים ע"י שימוש בסמים.

לפי דעתי כל מי שמנסה לקדם ליגליזציה צריך ללכת לכלא על שידול לשימוש בסם מסוכן. זה אפילו לא בקונסנסוס כי המפלגה שקידמה את זה אפילו לא עברה את אחוז החסימה.

זה זיון שכל אחד גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכילת סטייק נוטף שומן באל גאוצ'ו -> מקבלים טיפול רפואי -> כסף מהקופה הציבורית מבוזבז.

זו לא טענה נגד לגליזציה, זו טענה נגד מערכת ציבורית. במדינה חופשית כל אחד יוכל לקבל הנחה בביטוח רפואי אם יאמר אם יצהיר שהוא לא משתמש בסמים או אם הוא משתמש בקנאביס אבל לא בסמים אחרים.

מי שלא חושב כמוך צריך ללכת לכלא, הבנתי :screwy:

כבר כתבתי שאני לא מעשן סמים, מעולם לא נגעתי בזה, אני לא ממליץ לאף אחד לגעת בזה, אני גם לא מעשן ולא שותה אבל אין לי ולא לך זכות לנהל חיים של אחרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...