דיון בעד ונגד ליגליזציה ו או שימוש בסמים "&#151 - עמוד 27 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון בעד ונגד ליגליזציה ו או שימוש בסמים "&#151

alexbmw

האם אתם בעד או נגד ליגליזציה   

2230 הצבעות

1. 1. האם אתם בעד או נגד ליגליזציה

• בעד חד משמעית
    • בעד לשם הקטנת המעורבות העברינית בנושא או לשימוש רפואי
    • נגד חד משמעית
    • נגד ,אבל לא ימנע מצב זה עם יתרחש
    • נייטרלי

Recommended Posts

אז לא להעלות את הנושא הזה שוב בבקשה, אתם פשוט מזינים את אמיר הטרול. (שממשיך לדלג מעל כל טיעון שלא מסתדר עם השקפת העולם שלו). והופכים את הדיון לעקר.

אמיר הטרול, אה? בוא תעמוד מאחורי המילים שלך ותראה לי על איזה טיעונים אני דלגתי

ובו זמנית תחשב את מספר הטיעונים שאתם סיפקתם וכמה ממכם סתמו את הפה כשהמספרים הופיעו.

תרומה לדיון, תזכיר לי מה אתה תרמת בחמש וחצי הודעות שלך? אם אתה לא מסוגל לספק טיעונים להביא מידע ולעמוד מאחוריו אז

פחות אל תצא וצעק טרול על כל מי שלא מתישר עם הקו של המפלגה

נ.ב.

בעיקר שאתה מתיחס לשיחה שלי עם מישהו אחר כשכנראה כמו חברך אתה לוקה בבעיה בהבנת הנקרא ולא עוקב אחרי מה דיברתי איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 421
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

pickup_filled_with_armed_Muslims.jpg

יאייי חברה מנומסת :xyxthumbs:

עריכה:

באמת, לא ידעתי ::)

אני מנחש שלא שמת לב שדיברתי עם כבודו שדוגל בסמים כבדים ומה לא כל עוד זה תחת קורת ביתך.

ולא נעשתה השוואה בין הדברים שחשבת, אלא רק לגבי הטיעון שלו והרלונטיות שלו לדיון הנ"ל.

זאת לא חברה חמושה, זאת חברה חסרת כל שכל הזמן מופעל עליה טרור לתת עוד ועוד ע"י מיליציות חמושות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל את מי יש יותר, כאלה ששיכים לחברה חסרת שכל או כאלה ששיכים לחברה מנומסת ::)

HM246.jpg

חברה חמושה זה לדוגמא טקסס כאשר לכולם יש כולם אדיבים ומנומסים כי ככה זה השתרש, כי לפני 60-70 שנה היית חוטף כדור בתחת אם היית לא מנומס.

סומליה זאת לא חברה חמושה, שם אתה מקבל כדור בתחת מילד בן 9 כי אין לך איך להגן על עצמך, זאת חברה שמאויימת ע"י מיליציות.

ואתה חוזר תמיד לטיעון של יש יותר ככה בעולם ויש יותר ככה.

מה זה לעזאזל משנה מה יש יותר? אם לא שמת לב מדינה יהודית גם לא הייתה עד 1948. אני מאד מבסוט שבן גוריון לא חשב כמוך. "המממ מה יש יותר בעולם... יאללה נעשה מדינה רב לאומית..."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה חמושה זה לדוגמא טקסס כאשר לכולם יש כולם אדיבים ומנומסים כי ככה זה השתרש, כי לפני 60-70 שנה היית חוטף כדור בתחת אם היית לא מנומס.

סומליה זאת לא חברה חמושה, שם אתה מקבל כדור בתחת מילד בן 9 כי אין לך איך להגן על עצמך, זאת חברה שמאויימת ע"י מיליציות.

ואתה חוזר תמיד לטיעון של יש יותר ככה בעולם ויש יותר ככה.

מה זה לעזאזל משנה מה יש יותר? אם לא שמת לב מדינה יהודית גם לא הייתה עד 1948. אני מאד מבסוט שבן גוריון לא חשב כמוך. "המממ מה יש יותר בעולם... יאללה נעשה מדינה רב לאומית..."

אתה באמת לא מבין מה ההבדל :s05:

אני אסביר לך, ההבדל הוא שאני תמיד הייתי בעד גישת איש באמונתו/עיסוקו יחיה,זה נשמע טוב, זה נחמד כרעיון, אין סיבה שאף אחד יכנס לך לך למכנסים אבל זה תמיד נכשל במבחן המציאות עם התנאים לא בשלים, זה למה הדגשתי קודם שבארץ אני נגד שכל אחד יעשה מה שבראש שלו.

והסיבה שאני "חוזר" לטיעון שיש לנו יותר מ"הישראלי הממוצע" כי אתם תמיד גולשים מהמציאות לדוגמאות שולים לא רלונטיות. (כי אם עישון מרחואנה ישפיעה רק על ציבור הסטודטים, אז שיהיה בכיף).

קיצר אני זז לאכול, נסיים את זה בפעם אחרת(רק הערה קטנה אני כל פעם עונה על הטיעונים של אחד ממכם(4?), כך שכשאתם טוענים שזה לא קשור אתם מבטלים טיעונים של עצמכם).

עריכה: אחראי קריאת ההודעה הבאה הדגשתי כמה דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין סיבה שתיכנס לי לכיס\בית\עולם\נשמה אז על מה הוויכוח?

אני אעשה בכל מקרה מה שאני רוצה, אם זה מסכים איתך או לא, אם יהיה מחיר לשלם

אני גם אשלם אותו לבד בלי עזרתך (בדיוק כמו שקורה עכשיו).

שוב, אתה חושב שסמים זה רע? למד את הילדים שלך את זה ואולי הם לא יגעו בזה (או אולי הם ירצו לבדוק את הטענה שלך אבל זה שלהם).

לבוא ולומר לי מה טוב לי אתה בטח שלא יכול כי אתה לא אני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמיר הטרול, אה? בוא תעמוד מאחורי המילים שלך ותראה לי על איזה טיעונים אני דלגתי תקרא כל אחת מהחמש וחצי הודעות שכתבתי ותראה שלא הגבת בצורה עניינית לאף אחת.

ובו זמנית תחשב את מספר הטיעונים שאתם סיפקתם וכמה ממכם סתמו את הפה כשהמספרים הופיעו. איזה מספרים?רוב המספרים דווקא תומכים בליגליזציה

תרומה לדיון, תזכיר לי מה אתה תרמת בחמש וחצי הודעות שלך? אם אתה לא מסוגל לספק טיעונים להביא מידע ולעמוד מאחוריו אז

פחות אל תצא וצעק טרול על כל מי שלא מתישר עם הקו של המפלגה תבדוק שוב מה כתבתי, אתה כנראה עיוור או קשה קליטה.

נ.ב.

בעיקר שאתה מתיחס לשיחה שלי עם מישהו אחר כשכנראה כמו חברך אתה לוקה בבעיה בהבנת הנקרא ולא עוקב אחרי מה דיברתי איתו. אתה נטפל לאוף טופיק של וסמים קשים, וזה נוח לך לקשר בין הנושאים, זה סוג של דימוניזציה לקנאביס.

זו לא בעיה בהבנת הנקרא, אני פשוט מבין את הדמגוגיות שלך יותר טוב מהאחרים פה.

בוא נעשה את זה קצר,

למה אתה חושב שיש להמשיך לאסור מכירה ושימוש של קנאביס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובה מעניינת של אחד המגיבים...

"עכשיו אני יכול לישון בשקט,כל הבעיות

שלי נפתרו,אין משפחות פשע,אין אנסים,אין רוצחים,אין גנבים...אבל היה שדה של קנאביס!!! עכשיו כבר אין בזכות המשטרה-

כל הכבוד כבר אמרתי?? "

יויורם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה הוא עשה רע ובמי הוא פגע-הם לא יכולים לענות....

יפה שהם פשוט הולכים ופתאום רואים את הצמחים האלו ואז אומרים לעצמם: "אאאההה....זה אסור, בוא ניקח לו ונעצור אותו" למה? כי זה כתוב. מי כתב? אין לנו מושג. למה הוא כתב שזה אסור? כי האמריקאים כתבו גם. למה הם כתבו שזה אסור? אנחנו לא יודעים אבל מאמינים שכל מה שהם עושים גם אנחנו צריכים לעשות. למה? ככה (!)

אז איפה בדיוק ההיגיון? ושמי שיגיד לי שזה סם מסוכן ושאסור שהוא יהיה חוקי, תרגעו חבר'ה, לא משנה במה אתם מאמינים אני לא יתחיל אפילו לנסות להמיר אותכם לאמונות שלי לגבי הצמח הזה, אבל לא צריך להיות לאף אחד איכפת שאני מעשן גראס - כי אני זה שמעשן את זה ולא אתם, ולא השוטרים ולא הילדים של השוטרים, מי שרוצה לעשן שיעשן, מי שלא רוצה שלא יעשן, אבל למה מי שלא רוצה כופה עלי לא לרצות גם?

חחחחחח בחלומות - בעזרת השם יש אנשים בארץ שהקדישו את החיים שלהם כדי שתמיד תמיד תמיד יהיה כאן גראס לא משנה מה תעשו. למה? כדי להוכיח לכולכם שלא משנה כמה אנשים, כוח אדם ומשאבים אתם תבזבזו כדי להעלים ולהכחיד את הצמח הזה - אתם תמיד תיכשלו :)

יש לי תחושה שזה מישהו מהפורום... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...