דיון בעד ונגד ליגליזציה ו או שימוש בסמים "&#151 - עמוד 24 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון בעד ונגד ליגליזציה ו או שימוש בסמים "&#151

alexbmw

האם אתם בעד או נגד ליגליזציה   

2230 הצבעות

1. 1. האם אתם בעד או נגד ליגליזציה

• בעד חד משמעית
    • בעד לשם הקטנת המעורבות העברינית בנושא או לשימוש רפואי
    • נגד חד משמעית
    • נגד ,אבל לא ימנע מצב זה עם יתרחש
    • נייטרלי

Recommended Posts

• תגובות 421
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לך פה מדגם, אתה יכול להתעלם או להיות מציאותי...

אלא הם היחסים, מה לעשות? אני אומר לך (כנראה שאתה צריך שיגידו לך, כי אם לא אז בשביל מה החוק?), תעשה מה שאתה רוצה :o (גדול עליך?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אזה קטעים פה.

פעם אחרונה שהתווכחתי עם בלטה ... הבלטה ניצחה. יכולתי לשבור אותה עם פטיש אבל בשום פנים ואופן לא הצלחתי להעביר לה את הנקודה.

זו הייתה תקלה אצלי במעגל הלוגי. לא קלטתי שזו בלטה. מאז החכמתי ואני מזהה בלטות בצ'יק וצ'אק ולא מבזבז עליהם אנרגייה.

:cool2:

sha0183l.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

נקודה מעניינית ומאוד מליצית מה שנקרא, אהבתי... ;D

לגבי הבלטה הזאת, אני רוצה להאמין שלכולנו יש יכולת בסיסית להבין, אני עוד לא איבדתי תקווה (בנתיים) ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך פה מדגם, אתה יכול להתעלם או להיות מציאותי...

אלא הם היחסים, מה לעשות? אני אומר לך (כנראה שאתה צריך שיגידו לך, כי אם לא אז בשביל מה החוק?), תעשה מה שאתה רוצה :o (גדול עליך?)

זה מדגם של חברי פורום HWZONE...

מעבר לזה בכל הקשור למדגמים והקשר שלהם למציאות הוא מקרי לחלוטין (מדגם פשוט של איזה הכי טובה תתראה לך את זה מיד)

ומבחינת החוק זה שהרוב המוחלט בארץ ירצה ששיתוף הקבצים יהיה חוקי ללא תשלום(או שהרוב ירצה שנעשה טרנספר לערבים) חלצערי זה לא יקרה.

תעשה מה שאתה רוצה :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התעלמת בפעם הקודמת שאמרתי את זה אז אני אטרח ליידע אותך שוב.

חובת ההוכחה היא על המתנגדים לקנאביס.

זה כמו שאני אדרוש ממך להוכיח לי ע"י מחקרים ואנשים מוכרים ואמינים מדוע לא למנוע ממך לאכול במקדונלדס.

אכן , חובת ההוכחה היא על המתנגד.

נמנעתי להגיד זאת עד עכשיו באופן גורף מהסיבה שכנראה יתחילו לחפש פה תירוצים לזה שאני "מנסה להתחמק" מלהוכיח את מה שהוכחתי כבר עד עכשיו מעל ומעבר.

מה שאנחנו הוכחנו חבר'ה :xyxthumbs: כבוד לאנשי הליגיליזציה!

אם הרופא לא נתן לך מרשם לזה לא כדאי לך להכניס את זה לגוף שלך.....

שימוש בסמים -> בעיות -> מקבלים טיפול רפואי -> כסף מהקופה הציבורית מבוזבז -> ירידה באיכות ורוחב הכיסוי.

אתמול היתה איזה כתבה בערוץ 2 שתפסו נהגי משאיות שמשתמשים בסמים. אתם יודעים מה קורה כשיש תאונה של משאית ורכב פרטי . ברוב המקרי הנוסעים ברכב הפרטי לרוב נהרגים.

אילו רק שלוש סיבות קצרות למה לסמים אין ממש השפעה חיובית . אולי זה מוריד את האבטלה בזה שזה הורג אנשים ומיצר משרות לרופאים שצריכים לטפל בכל האנשים שפוגעים בעצמם ואחרים ע"י שימוש בסמים.

לפי דעתי כל מי שמנסה לקדם ליגליזציה צריך ללכת לכלא על שידול לשימוש בסם מסוכן. זה אפילו לא בקונסנסוס כי המפלגה שקידמה את זה אפילו לא עברה את אחוז החסימה.

אשמח שלפני שאתה מפרסם תגובה כלכך אטומה וחסרת טאקט בפורום תבדוק את הטענות שלך.

אתה מוזמן לקרוא את הדיון ולהבין כמה אתה מבלבל את השכל :s07: :s07:

קראת את כל הת'ראד לפני שהגבת ?

אני מניח שלא

כי אז היית מבין שמה שכתבת הרגע זה זיון שכל אחד גדול

+1

קראת בכלל את הת'רד לפני שרשמת את זה?

ראבק תצא מהסרט שלך

+1

אכילת סטייק נוטף שומן באל גאוצ'ו -> מקבלים טיפול רפואי -> כסף מהקופה הציבורית מבוזבז.

זו לא טענה נגד לגליזציה, זו טענה נגד מערכת ציבורית. במדינה חופשית כל אחד יוכל לקבל הנחה בביטוח רפואי אם יאמר אם יצהיר שהוא לא משתמש בסמים או אם הוא משתמש בקנאביס אבל לא בסמים אחרים. מי שלא חושב כמוך צריך ללכת לכלא, הבנתי :screwy:

כבר כתבתי שאני לא מעשן סמים, מעולם לא נגעתי בזה, אני לא ממליץ לאף אחד לגעת בזה, אני גם לא מעשן ולא שותה אבל אין לי ולא לך זכות לנהל חיים של אחרים!

+1

אזה קטעים פה.

פעם אחרונה שהתווכחתי עם בלטה ... הבלטה ניצחה. יכולתי לשבור אותה עם פטיש אבל בשום פנים ואופן לא הצלחתי להעביר לה את הנקודה.

זו הייתה תקלה אצלי במעגל הלוגי. לא קלטתי שזו בלטה. מאז החכמתי ואני מזהה בלטות בצ'יק וצ'אק ולא מבזבז עליהם אנרגייה.

:cool2:

sha0183l.jpg

הבא שכותב תגובה טיפשית , שיראה את ההודעה הזאת כההודעה היחידה בשרשור הזה. :hi:

שוב אתה גולש מהנושא...

מה הקשר לערבים, טרנספר ושיטוף קבצים? אני יעזור לך, אין אחד... ::)

stupid.jpeg

STUPIDITY

Quitters Never Win, Winners Never Quit,

But Those Who Never Win AND Never Quit Are idiots

SpareTheKittensFromStupidPeople.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אתה גולש מהנושא...

מה הקשר לערבים, טרנספר ושיטוף קבצים? אני יעזור לך, אין אחד... ::)

מצוין קלטת את הקטע, זה אותו ההגיון שבו המדגם שלך קשור למציאות

[br]פורסם בתאריך: 2.07.2009 בשעה 18:08:53

אכן , חובת ההוכחה היא על המתנגד.

מכיוון שאנחנו מנסים להיות מציאותיים (לפחות חלקנו)

אז חובת ההוכחה היא עליכם להראות את הטענות שלכם שלסם יש איזה שהם יתרונות (מלבד שימוש רפואי)

אתה יודע כמה שניים לוקח לעשות אישור למוצר בארה"ב עלידי מנהל התרופות והמזון?

שדרך אגב אישר תרופות על בסיס THC(כמובן עם ההזהרות וההגבלות המאימות) אבל לא את הצמח.

דרך אגב תזכיר לי איזה טיעון שלך מתחילת השירשור אתה ביססת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כמו שתגיד שאנחנו צריכים להוכיח שחסה זה דבר טוב... עד אז חסה זה דבר רע

גראס/מריחואנה/חשיש זה דבר טבעי... לכן (כמו החסה) אין סיבה שהוא יהיה אסור כל עוד לא הוכיחו שהוא לא טוב (למשל, רעיל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצוין קלטת את הקטע, זה אותו ההגיון שבו המדגם שלך קשור למציאות

[br]פורסם בתאריך: 2.07.2009 בשעה 18:08:53

מכיוון שאנחנו מנסים להיות מציאותיים (לפחות חלקנו)

אז חובת ההוכחה היא עליכם להראות את הטענות שלכם שלסם יש איזה שהם יתרונות (מלבד שימוש רפואי)

אתה יודע כמה שניים לוקח לעשות אישור למוצר בארה"ב עלידי מנהל התרופות והמזון?

שדרך אגב אישר תרופות על בסיס THC(כמובן עם ההזהרות וההגבלות המאימות) אבל לא את הצמח.

דרך אגב תזכיר לי איזה טיעון שלך מתחילת השירשור אתה ביססת?

בניגוד לאגוז מוסקט שהוא גם דבר טבעי ובכמויות מסויימות אכן יכול להרוג.

ושלא נשכח את הקקטוסים הנפלאים וההרואין שמופק מצימחי האופיום.

ד"א,

מה ההבדל בין THC ל"צמח"

בוא נשמע אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נניח שאין שום יתרון והוא מזיק בהכרח לבריאות, עדיין במדינה חופשית אדם רשאי לעשות בגופו כרצונו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב...

מעשנים מריחואנה? יש גם יתרונות

מחקר שנערך בשוויץ מגלה כי נערים, אשר צורכים מריחואנה אך אינם משתמשים בסיגריות, חברותיים וספורטיביים יותר ממתנזרים מעישון.

מהמחקר, אשר פורסם ב-Archives of Pediatrics & Adolescent Medicine, עולה כי חברי הקבוצה שהשתמשו במריחואנה בלבד תפקדו טוב יותר מאלה שעישנו גם מריחואנה טבק. לא פחות מעניין, ואולי גם מפתיע, הם הנתונים הבאים: צרכני מריחואנה בלבד ניחנו בקשרים חברתיים טובים יותר עם חבריהם, עסקו בפעילות ספורטיבית רבה יותר ונהנו מציונים לא פחות טובים ביחס למתנזרים מעישון. בנוסף, הם סבלו פחות מבעיות נפשיות חמורות.

http://www.doctors.co.il/ar/6318/%D7%9E%D7%A2%D7%A9%D7%A0%D7%99%D7%9D+%D7%9E%D7%A8%D7%99%D7%97%D7%95%D7%90%D7%A0%D7%94+q00+%D7%99%D7%A9+%D7%92%D7%9D+%D7%99%D7%AA%D7%A8%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...