דיון בעד ונגד ליגליזציה ו או שימוש בסמים "&#151 - עמוד 25 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון בעד ונגד ליגליזציה ו או שימוש בסמים "&#151

alexbmw

האם אתם בעד או נגד ליגליזציה   

2230 הצבעות

1. 1. האם אתם בעד או נגד ליגליזציה

• בעד חד משמעית
    • בעד לשם הקטנת המעורבות העברינית בנושא או לשימוש רפואי
    • נגד חד משמעית
    • נגד ,אבל לא ימנע מצב זה עם יתרחש
    • נייטרלי

Recommended Posts

מצוין קלטת את הקטע, זה אותו ההגיון שבו המדגם שלך קשור למציאות

שמע, אין לי כבר איך לומר לך את זה, אני חושב שאו שאתה לא רוצה להבין או שיש לך שריטה לא כל כך יפה.

חפש את המושג סוברני (sovereign), תלמד אותו ואת המשמעות ותבין שכל אחד אחראי על עצמו, אתה רוצה לחנך? לומר למישהו מה הוא יכול

או לא יכול לעשות? הסיכויי הכי טוב שלך זה הילדים שלך (וגם שם צפה פגיעות)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 421
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נניח שאין שום יתרון והוא מזיק בהכרח לבריאות, עדיין במדינה חופשית אדם רשאי לעשות בגופו כרצונו.

אנחנו חוזרים אחורה, כבר דנו על זה.

אם הטיעון הזה קביל, אז צריך לאפשר גם סמים כבדים ומה לא בבית (כמובן כל עוד הוא מצהיר שזה לשימוש אישי ולא פוגע באף אחד).

דווקא בנושא סמים, הייתה לנו הסכמה קטנה בדמות המודל ההולנדי (למרות שהוא לא מושלם).

זה כמו שתגיד שאנחנו צריכים להוכיח שחסה זה דבר טוב... עד אז חסה זה דבר רע

גראס/מריחואנה/חשיש זה דבר טבעי... לכן (כמו החסה) אין סיבה שהוא יהיה אסור כל עוד לא הוכיחו שהוא לא טוב (למשל, רעיל)

אני לא אומר כלום, זה לא משחק הגיון או ראית העולם שלי, כא אנחנו דנים בלגליזציה ובמציאות.

ובפני החוק חסה לא מוגדרת כסם. (אתה מוזמן להסתכל מה ההגדרה של סם) ולסמים יש חוקים ותקנות די ברורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסמים יש חוקים ותקנות והגדרות ? וואללה, לא ידענו.

יש לך משהו ת'כלס נגד מריחואנה וקרוביה או שאתה פשוט מתאים את עצמך ללשון " החוק " וסתם מזיין פה את השכל לכולם, יעני " פוליטקלי קורקט " ??

מישהו קרוב אליך נפגע ? ראית ילדים אבודים בפארק מחששים ומוכרים את עצמם ? מה קיבינימט אתה מקשקש ?!

אם ברגע זה יוצא חוק נגד סלרי, אתה בעדו ? בגלל שזה " החוק " ?

אני כבר מבולבל ... מרוב קישקושים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הטיעון הזה קביל, אז צריך לאפשר גם סמים כבדים ומה לא בבית (כמובן כל עוד הוא מצהיר שזה לשימוש אישי ולא פוגע באף אחד).

נכון מאוד, צריך לאפשר גם סמים קשים למי שמבקש (יהיה אפשר לקנות בבתי מרקחת), ולאנשים בלי עבר פלילי יש לאפשר להחזיק כלי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון מאוד, צריך לאפשר גם סמים קשים למי שמבקש (יהיה אפשר לקנות בבתי מרקחת), ולאנשים בלי עבר פלילי יש לאפשר להחזיק כלי .

בתכל'ס...למה לא?

לדעתי אין הבדל בין הרואין לרעל עכברים (לא ציני), ואין סיבה שדווקא אחד מהם יהיה מחוץ לחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר סביר להניח שאתה תגיע לבית החולים עם הרעלת קיבה ותצא משם במהרה אחרי שאיבה.

כמו כן סביר להניח שאתה ניסית "להתאבד" (לחפש תשומי ולעצבן את הפסיכיאטר במשמרת לילה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

לא צריך להגזים, אבל אפשר למות מאקמול, יש תרופות הרבה יותר מסוכנות אגב (ליטיום למשל)...

לא יודע מה אנרכיסטים תורמים או לא, דיקטטורים בטח שלא תורמים כלום....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר סביר להניח שאתה תגיע לבית החולים עם הרעלת קיבה ותצא משם במהרה אחרי שאיבה.

כמו כן סביר להניח שאתה ניסית "להתאבד" (לחפש תשומי ולעצבן את הפסיכיאטר במשמרת לילה).

למה ישר לקפוץ למסקנות?

אולי זה בנאדם מסכן עם כאבי ראש כרוניים, שלחוסר מזלו לא ידע את המרשם? (כי לא צריך מרשם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...