דיון בעד ונגד ליגליזציה ו או שימוש בסמים "&#151 - עמוד 16 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון בעד ונגד ליגליזציה ו או שימוש בסמים "&#151

alexbmw

האם אתם בעד או נגד ליגליזציה   

2230 הצבעות

1. 1. האם אתם בעד או נגד ליגליזציה

• בעד חד משמעית
    • בעד לשם הקטנת המעורבות העברינית בנושא או לשימוש רפואי
    • נגד חד משמעית
    • נגד ,אבל לא ימנע מצב זה עם יתרחש
    • נייטרלי

Recommended Posts

אין בעייה שכל מבוגר יעשה את הבחירה שלו ,אבל ילדים לא עושיפ אותה ,ואתה לא מודע אפילו עד כמה זה יפגע באוכלוסיה הצעירה

והפגיעה של אלכוהול על הנוער יותר טובה?

שנערים דוקרים אחד את השני בגלל ההשפעות של האלכוהול?

אם ילד היה מעשן מריחואנה הוא היה ילד יותר רגוע מאשר ילד ששתה כרגע חמישה שאטים של וודקה קיקלויצ' רעל בע"מ.

ילד שהיה מעשן מריחואנה לא היה רב בכלל עם ילד אחר, אני בטוח שהוא היה מביא לו קצת מהחומר המשובח שברשותו ואני בטוח מאוד מאוד ששניהם יהיו אח"כ גם חברים טובים.

אז התרחיש הזה שסביר מאוד שהוא יקרה יותר תחת השפעת מריחואנה מאשר אלכוהול נתן לי את המסקנה.

Do Drugs not WAR!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 421
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה כבר מאושר למטרות רפואיות,

אבל הקיטריונים לקבל אישור הם לא דבר שאני אסכים שמישהו יעשה מהם צחוק.

לפחות אתה מבין את זה ,תבין אני בעד ליגליזציה ,אבל לא בגלל שאני רוצה שיותר אנשים יעשנו ,או שאלו שמעשנים עכשיו יהיה להם חיים יותר קלים ,אני רוצה שמריחואנה תהפוך להיות עסק נקי יותר ,הרי כל כך הרבה פשע מעורב בו ,בגלל זה העסק הזה גרוע ,בלי קשר לפן הבריאותי .

אבל הבעיה היא שהמדינה שלנו פשוט לא מתאימה לליגליזציה ,אין מה לעשות זה עובדה ,וכמו שאמרתה שאתה לרוצה שיעשו צחוק מהקריטריון הבריאותי ,זה בדיוק מה שיעשו ,למדינה שלנו יקח זמן להקים פיקוח מסודרת ,ובזמן הזה המון גורמים מפוקפקים יחגגו ,ובסוף יבצר מצב גרוע בהרבה מעכשיו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות אתה מבין את זה ,תבין אני בעד ליגליזציה ,אבל לא בגלל שאני רוצה שיותר אנשים יעשנו ,או שאלו שמעשנים עכשיו יהיה להם חיים יותר קלים ,אני רוצה שמריחואנה תהפוך להיות עסק נקי יותר ,הרי כל כך הרבה פשע מעורב בו ,בגלל זה העסק הזה גרוע ,בלי קשר לפן הבריאותי .

אבל הבעיה היא שהמדינה שלנו פשוט לא מתאימה לליגליזציה ,אין מה לעשות זה עובדה ,וכמו שאמרתה שאתה לרוצה שיעשו צחוק מהקריטריון הבריאותי ,זה בדיוק מה שיעשו ,למדינה שלנו יקח זמן להקים פיקוח מסודרת ,ובזמן הזה המון גורמים מפוקפקים יחגגו ,ובסוף יבצר מצב גרוע בהרבה מעכשיו .

מכירים את המשפט,

If you cant win them , join them!

ומה עם הפן הבריאותי אלכס, אתה מתכוון להודות שטעית גם פה?

או שתמשיך להתווכח איתנו שזה שורף תאים במוח ושאפשר להפוך לציפור עם מעשנים (אם כבר,גז מזגנים זה הדבר אם אתה בקטע של ציפורים ולהפוך לדברים דוממים כמו גזר וברוקולי ;D ;D)

כי אני רואה את ההודעה שלך כהודאה שאתה טעית עד עכשיו - ההודעה מאוד שונה ממה שכתבת עד עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את המשפט,

If you cant win them , join them!

ומה עם הפן הבריאותי אלכס, אתה מתכוון להודות שטעית גם פה?

כי אני רואה את ההודעה שלך כהודאה שאתה טעית עד עכשיו - ההודעה מאוד שונה ממה שכתבת עד עכשיו.

לא אני מסרב להכיר את המשפט הזה

על הפן הבריאותי דיברו פה כבר 20 עמודים .

ועם הייתה קורא כמה עמודים אחורה הייתה מבין שזה מה שאמרתי מהתחלה ,אמרתי שצריכה להיות ליגליזציה ,או לפחות העברה לפיקוח ממשלתי בשביל להוציא את העסק הזה מהידים של העבריינים ,אבל בשום פנים ואופן לא אמרתי שזה מצב שמתאים למדינה שלנו ,שעל מאה אחוז לא תוכל להיתמודד עם זה כמו שצריך .

אני לא מעוניין באוכלוסיה של מישתמשי סמים ,אבל בגלל שיש כזו ,עדיף לפחות שהיא לא תיפגע בעצמה ,ושהיא לא תממן אירגוני פשע ,כל הקטע של הליגליזציה זה רק צימצום נזקים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס יותר חציל ;)

אתה עוד לא מבין אלצ'קו? אין לך או לאף אחד זכות לומר לי מה לעשות בחיים במחורבנים שלי, זה שלי

ואני אעשה איתם מה שאני רואה לנכון, וכן זכותך לאותו דבר, חייה ותן לחיות...

זה לא מסובך, אל תחנך אף אחד לזה יש הורים...

אגב שאלת לפני ואני אענה, לילדים שלי אני אתן לבחור את הבחירות שלהם, אני אוכל ליעץ ולומר את דעתי אבל בסופו של יום אני את חיי חי

והם צריכים לחיות את שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא

אני בעד סמים,

אני אוהב סמים,

אני מעשן סמים,

ואני לא סופר אותך.

שנמשיך?

* עכשיו תפסיק להפריע לי עם התגובות המטומטמות שלך שמנסות להתחסד בכל אות שאתה רושם.

תן לקרוא את הדיון בשקט בלי שתקפוץ לי עוד תגובה של חבר באגודת "אל-סם".

הורדת שורה ?

כי ככה מתנהגים אחרי קוקאין ? :smile1:

תעשן...תהרוס לעצמך את החיים

זה לא עניננו.

אחרי כמה שנים ..תתעורר

תבין שהייתה תקוע בסרט.

לרוב החברים שלי זה עבר בגיל 28.

שניים לא עושים כלום בחיים שלהם...

ממשיכים לעשן..לא נשואים..לא ילדים..לא חברה ... בגיל 35.

בלי עבודה קבוע

בלי ביטחון

אחלה חיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב (סליחה שאני קוטע את הדיון) מישהוא יודע איך לעשות את זה סקר ?

עריכה : נוסף סקר

דבר ראשון , למה הסקר חסוי - למען דיון הוגן בנושא לדעתי אני צריך לדעת את הדעה של כל אחד מהמשתמשים במשתתפים בנושא.

דבר שני , אתה קצת מחורפן לא? למה לדעתך שכשיגיע היום שתהיה ליגיליזציה בישראל (בוא נגיד עוד 250 מליון שנה , אני בונה יותר על מדינות ארה"ב יותר - מגורים בקליפורניה 8)) לא יהיה פיקוח על הנושא ... ההפך , הפיקוח יהיה בין המחמירים בגלל הדעות הקדומות שקיימות על הסם ובגלל שזה אמור להכניס בראש ובראשונה כסף מהמיסים שיטילו על העניין הזה (כמו מס על סיגריות וכמו מס על אלכוהול).

אין לך מושג כבר כמה אנשים בארץ מוכנים לעבוד תמורת זה וכיום עובדים בחשאי בתחום המריחואנה הרפואית.

אני ממליץ לך לקרוא קצת על "פני מלאך" ועל עבודתו בשטח.

דבר שלישי , אולי תתן קצת פירוט באפשרויות הבחירה שלך ובשאלת הסקר?.

אני אתן לך דוגמא.

אנחנו מדברים פה על קנאביס בעיקר.

אז השאלה המתבקשת תהיה,

"האם אתה בעד או נגד ליגיליזציה של סמים רכים (קנאביס - מריחואנה וחשיש)."

אפשרות ראשונה : "אני בעד ליגיליזציה של סמים רכים כגון מריחואנה וחשיש לשימוש ציבורי ורפואי באמצעות חוקים ברורים בנושא ופיקוח מחמיר."

אפשרות שניה : "אני בעד ליגיליזציה של סמים רכים כגון מריחואנה וחשיש אך רק לשימוש רפואי בעזרת אישור מיוחד."

אפשרות שלישית : "אני נגד ליגיליזציה של סמים רכים כגון מריחואנה וחשיש לכל מטרה."

אפשרות רביעית : "אחר ... פירוט בגוף ההודעה."[br]פורסם בתאריך: 30.06.2009 בשעה 02:00:46

הורדת שורה ?

כי ככה מתנהגים אחרי קוקאין ? :smile1:

למען הסר הספק ,אינני תומך בצריכתם של סמים קשים מכל סוג.

כולל קוקאין, קראק, חגיגת ושאר סמים שצורכים אותם באמצעות הסנפה.

בלי שום קשר להסנפה, אני גם לא בעד אקסטזי , LSD , פטריות הזיה ושלל עניינים כבדים.

מעולם לא ניסיתי גם.

התנגדות זו נובעת מאינטרסים אישיים בלבד ולא מחפירות והרצאות מטמטמות של אנשים לא אמינים בשקל.

בנוגע לשאר התגובה... אני לא אתייחס,רק אם תכיר אותי תוכל לדעת אם אהיה כזה.

כמו בכל חברה יש חברה רעה.

לך תדע אולי האנשים האלה שאין להם חברה, ביטחון עצמי, עבודה, טעם לחיים כמו כל מעשן גראס וכמובן בולבול ענק כמו שלך יותר מאושרים ממך.

גילוי נאות - אין לי שמץ מה גודלו של הזעטוט שלו - אבל מה שבטוח שהוא לא כזה גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק ,אני יעשה את הסקר גלוי ,אני עשיתי אותו חסוי בשביל לימנוע השפע של אנשים בגלל בחירה של אחרים ,אבל בצורה שאתה הצגתה את זה אני חושב שעדיף גלוי .

בקשר לפשריות ,אני מעדיף לא לשנות ,כך לדעתי זה מקיף את הנושא ,בשביל פירוט יש את ההודעות פה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך תדע,אולי האנשים האלה שאין להם חברה ,ביטחון עצמי, עבודה וכמובן בולבול ענק כמו שלך יותר מאושרים ממך חמוד ;)

"בלי עבודה , בלי ביטחון " (כלכלי)

בולבול ?

מה פרוייד היה אומר על זה?

יצאת טונה .... :cool2:

יותר מאושרים ממני ?

אולי ... אני לא עושה תחרות עם אף אחד.

הייתי שמח אם היה להם טוב בחיים.

משיחות איתם ... ממש לא טוב להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"בלי עבודה , בלי ביטחון " (כלכלי)

בולבול ?

מה פרוייד היה אומר על זה?

יצאת טונה .... :cool2:

יותר מאושרים ממני ?

אולי ... אני לא עושה תחרות עם אף אחד.

הייתי שמח אם היה להם טוב בחיים.

משיחות איתם ... ממש לא טוב להם.

מעניין מה פרוייד היה אומר עליך :)

בשנים 1884-1887 עסק פרויד בחקר השימושים הרפואיים של סם הקוקאין, וכתב את המאמר "על הקוקה". הוא טען כי הקוקאין עשוי לסייע בהפחתת כאבים, דיכאון ותשישות, ויכול להוות תחליף למורפיום הממכר. הוא רשם לחלק ממטופליו מינוני קוקאין שונים (כולל לארוסתו מרתה כאשר חשה כאבים), ואף נטל מהקוקאין בעצמו מדי פעם, כסם ממריץ לשיפור תחושתו הכללית. אולם פרויד חש אכזבה וכישלון בתחום זה, כאשר בתקופה זו חקר עמיתו קרל קולר את השפעות הסם על וקצר את מרבית התהילה על גילויו אודות יעילותו של הסם במהלך הרדמה בניתוחי עיניים עדינים. בהמשך גילה פרויד שבעקבות מינונים שרשם לידידו ארנסט פון פליישל-מרקסוב כדי להפחית את סבלו מכאבים ואת התמכרותו למורפיום - ידידו צרך כמויות גדולות של קוקאין והתמכר לו בסופו של דבר, מה שתרם לתחושת האשמה של פרויד ולאכזבה מהעיסוק במחקר על הקוקאין. עם זאת, נראה כי במהלך חייו המשיך פרויד לצרוך קוקאין בעצמו מדי פעם.

כנראה שהוא גם אהב להיות טמבל חסר עבודה, אבל כזה עם קוקאין!

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%96%D7%99%D7%92%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%93_%D7%A4%D7%A8%D7%95%D7%99%D7%93#.D7.9C.D7.99.D7.9E.D7.95.D7.93.D7.99.D7.9D_.D7.95.D7.A2.D7.99.D7.A1.D7.95.D7.A7_.D7.91.D7.9E.D7.97.D7.A7.D7.A8_.D7.95.D7.91.D7.A8.D7.A4.D7.95.D7.90.D7.94

ועל זה נאמר ונכתב בלונדון

Nice-People-Take-Drugs-ca-002.jpg

גם שם מנסים לעורר את הממשלה בדיון בנושא הסמים.

http://www.guardian.co.uk/society/joepublic/2009/jun/04/drugs-do-work[br]פורסם בתאריך: 30.06.2009 בשעה 02:19:40

צודק ,אני יעשה את הסקר גלוי ,אני עשיתי אותו חסוי בשביל לימנוע השפע של אנשים בגלל בחירה של אחרים ,אבל בצורה שאתה הצגתה את זה אני חושב שעדיף גלוי .

בקשר לפשריות ,אני מעדיף לא לשנות ,כך לדעתי זה מקיף את הנושא ,בשביל פירוט יש את ההודעות פה .

לדעתך , אל תשכח שיש גם את דעת האחר ואחרים משתתפים פה בדיון איתך.

לדעתי הדיון צריך להיות מקיף וכולל כמה שיותר - הבעיה בעניין המודעות לסמים שאף אחד באמת לא חקר את זה לעומק ברמות בין לאומיות - כי זה נחשב טאבו.

וגם עכשיו פה בHWZONE אתה הולך לעשות את זה שגוי?

אני לוקח ברצינות את כל מה שהולך פה.

אני פעיל למען ליגיליזציה עולמית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משפחות שמבריחות חומר?

דילרים?

כן צודק הם כולם יחזרו בתשובה ::)

חשבתי שתיתן לי התיחסות קצת יותר רצינית לקביעה שלך שתיהיה ירידה בפישעה, יש צורך להתחשב בהרבה יותר גורמים.

ואני עדין מחכה לסיבה למה שזה יתאפשר פה:

2ild7vs.jpg

אגב (סליחה שאני קוטע את הדיון) מישהוא יודע איך לעשות את זה סקר ?

עריכה : נוסף סקר

לדעתי הסקר קצת לא מאוזן, בעיקר שהכנסת 2 טיעונים פנימה.

וגם אפשרות ניטרלית או רק בעד מריחואנה רפואית.

בואו לא נשכח שיש דבר כזה שנקרא מריחואנה רפואית. ומה ההבדל בינה לבין מריחואנה רגילה?

היית חושב שזה יתן ביטוי בצורת הצריכה שלה אבל לא, ההבדל היחיד בין מריחואנה רפואית ללא רפואית

זה אישור, בארץ האישור ניתן רק לחולים סופנים, על מנת להקלת על סבלם, בוא נגיד שאם אתה הולך למות וסובל מכאבים

לא באמת אכפת לך שהעישון יהרוג אותך בניגוד לכל דבר שיכול להוריד את הכאב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן צודק הם כולם יחזרו בתשובה ::)

חשבתי שתיתן לי התיחסות קצת יותר רצינית לקביעה שלך שתיהיה ירידה בפישעה, יש צורך להתחשב בהרבה יותר גורמים.

לא תהיה להם אפשרות אלה לחזור בתשובה.

אולי תעשה לכולנו טובה ותצא מהחור שאתה תקוע בו , כנס לויקיפדיה ותקרא קצת על חוק היובש בשנות ה30.

שים לב מה זה עשה לפשע באמריקה ומה זה עשה פלאים לפשע באמריקה אחר כך.

היית חושב שזה יתן ביטוי בצורת הצריכה שלה אבל לא, ההבדל היחיד בין מריחואנה רפואית ללא רפואית

זה אישור, בארץ האישור ניתן רק לחולים סופנים, על מנת להקלת על סבלם, בוא נגיד שאם אתה הולך למות וסובל מכאבים

לא באמת אכפת לך שהעישון יהרוג אותך בניגוד לכל דבר שיכול להוריד את הכאב.

בין מריחואנה רפואית ומריחואנה רגילה שנמצאת בשימוש ציבורי אין שום הבדל הרכבי או כימיכלי.

ליתר דיוק , כשמדברים על מריפואנה מדברים בעצם על מיון הסוגים לחולים מסויימים.

לדוגמא תקח איידס שבשלבים הקשים של המחלה יש חוסר תאבון מטורף ואפשר למות מרעב לפני המחלה , דיכאון ואף יותר.

אז לוקחים זן אשר מעורר את המאנצ'ס בצורה בילתי רגילה מאשר זנים אחרים , לוקחים זן עם תכונות אנרגטיות ומעוררות - מערבבים אותם בקססה (התערובת שבד"כ מעשנים) ועושים ראש.

מקבלים מאנצ'ס ואנרגיות ומתחילים לחיות את החיים - תבין שהאנשים האלה לא יכולים לתפקד בלי התכונות הטובות של הצמח.

עם הזמן הבן אדם כבר לא צריך את הצמח , הוא לומד להסתדר עוד פעם עם החיים בנוכחות המחלה ומוצא כוחות מדהימים לחיות.

אל תחשוב בכלל להוציא את הדברים מהקשרם , אין לך מושג כמה הנושא רגיש.

אני ממליץ לך להכנס לwww.joint.co.il ולקבל דעה מחולים אמיתיים בצורה אנונימית. אפילו לקרוא מאמרים - כנס לד"ר קנאביס.

הכניסה לפורום הזה מותנת לאנשים בני 21 ומעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הסקר קצת לא מאוזן, בעיקר שהכנסת 2 טיעונים פנימה.

וגם אפשרות ניטרלית או רק בעד מריחואנה רפואית.

כן אני בעד להוסיף נייטרלי ,ואני יוסיף לבעד ה"חלקי" גם לשימושים רפואיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תהיה להם אפשרות אלה לחזור בתשובה.

אולי תעשה לכולנו טובה ותצא מהחור שאתה תקוע בו , כנס לויקיפדיה ותקרא קצת על חוק היובש בשנות ה30.

שים לב מה זה עשה לפשע באמריקה ומה זה עשה פלאים לפשע באמריקה אחר כך.

אין שום קשר בין מה שאמרת למה שדיברנו עליו.

בין מריחואנה רפואית ומריחואנה רגילה שנמצאת בשימוש ציבורי אין שום הבדל הרכבי או כימיכלי.

ליתר דיוק , כשמדברים על מריפואנה מדברים בעצם על מיון הסוגים לחולים מסויימים.

לדוגמא תקח איידס שבשלבים הקשים של המחלה יש חוסר תאבון מטורף ואפשר למות מרעב לפני המחלה , דיכאון ואף יותר.

אז לוקחים זן אשר מעורר את המאנצ'ס בצורה בילתי רגילה מאשר זנים אחרים , לוקחים זן עם תכונות אנרגטיות ומעוררות - מערבבים אותם בקססה (התערובת שבד"כ מעשנים) ועושים ראש.

מקבלים מאנצ'ס ואנרגיות ומתחילים לחיות את החיים - תבין שהאנשים האלה לא יכולים לתפקד בלי התכונות הטובות של הצמח.

עם הזמן הבן אדם כבר לא צריך את הצמח , הוא לומד להסתדר עוד פעם עם החיים בנוכחות המחלה ומוצא כוחות מדהימים לחיות.

אל תחשוב בכלל להוציא את הדברים מהקשרם , אין לך מושג כמה הנושא רגיש.

אני ממליץ לך להכנס לwww.joint.co.il ולקבל דעה מחולים אמיתיים בצורה אנונימית. אפילו לקרוא מאמרים - כנס לד"ר קנאביס.

הכניסה לפורום הזה מותנת לאנשים בני 21 ומעלה.

אין לי מושג מה יש פה להוציא מהקשרו, ההבדל בין מריחואנה רפואית ללא רפואית זה רק באישור

אישור שניתן לחולים סופנים.(שגם כך הולכים למות).

מה שכן, יש לי נגד זה שרוב המריחואנה הרפואית/או לא נצרכת עלידי עישון, בזמן שיש תרופות שמכילות THC.[br]פורסם בתאריך: 30.06.2009 בשעה 02:52:10

כן אני בעד להוסיף נייטרלי ,ואני יוסיף לבעד ה"חלקי" גם לשימושים רפואיים

גם אין קשר בין לכאורה הקטנת פעילות עברינית לשימוש רפואי.

או זה שמישהו נגד אישור סמים קלים ושחושב שזה ימנע את התופעה (נגד = לא יהפוך לחוקי, אכיפה/חינוך = ימנע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...