דיון בעד ונגד ליגליזציה ו או שימוש בסמים "&#151 - עמוד 21 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון בעד ונגד ליגליזציה ו או שימוש בסמים "&#151

alexbmw

האם אתם בעד או נגד ליגליזציה   

2230 הצבעות

1. 1. האם אתם בעד או נגד ליגליזציה

• בעד חד משמעית
    • בעד לשם הקטנת המעורבות העברינית בנושא או לשימוש רפואי
    • נגד חד משמעית
    • נגד ,אבל לא ימנע מצב זה עם יתרחש
    • נייטרלי

Recommended Posts

wrecker , מה סיכמנו ? אנחנו ( המסוממים ) נחשש ונקשקש ואתה תסתכל מהצד ... בלי הרצאות.

אנחנו נשתדל להעיף את העשן לצד השני שלא יגיע אליך במקרה ויסמם אותך גם ותאשים אותנו ( המסוממים ).

אולי לא תאשים אותנו( המסוממים ) ואפילו תצטרף לחגיגה אבל זו כבר החלטה שלך. בכל מקרה נשתדל לא לחשש לכיוונך.

:hat:

עוד משהו לגבי חווה ... אתה לא במקרה הנחש ? כי זו הדרך היחידה שהיית יודע מה היא אמרה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 421
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חד משמעית - בעד. למה? דבר ראשון ישר יבואו לארץ הרבה יותר תיירים כדי להיתפחלץ. דבר שני, כשזה יהיה חוקי הרבה אנשים שהיו מעשנים יפסיקו כי כך זה הבן אדם- כשלא חוקי מעשן כשחוקי -לא. דבר שלישי החומר יהיה הרבה יותר טוב ממה שדוחפים עכשיו בתחנות. ודבר אחרון אני בעצמי מתפחלץ מיום ליום כבר 7 שנים (ולא רואים עליי) ואני עשיתי בגרות מלאה ועכשיו כבר יש לי בכיס חצי תואר ראשון אז כך שזה לא משפיע על בן אדם בצורה כמו שכולם מספרים. הכל תלוי בך ובגבולות שאתה מציב לאצמך ובשאיפות.

כימיה וטריפים לא הייתי ממליץ סתם זבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חד משמעית - בעד. למה?

דבר ראשון ישר יבואו לארץ הרבה יותר תיירים כדי להיתפחלץ.

דבר שני, כשזה יהיה חוקי הרבה אנשים שהיו מעשנים יפסיקו כי כך זה הבן אדם- כשלא חוקי מעשן כשחוקי -לא.

דבר שלישי החומר יהיה הרבה יותר טוב ממה שדוחפים עכשיו בתחנות.

ודבר אחרון אני בעצמי מתפחלץ מיום ליום כבר 7 שנים (ולא רואים עליי) ואני עשיתי בגרות מלאה ועכשיו כבר יש לי בכיס חצי תואר ראשון אז כך שזה לא משפיע על בן אדם בצורה כמו שכולם מספרים. הכל תלוי בך ובגבולות שאתה מציב לאצמך ובשאיפות.

כימיה וטריפים לא הייתי ממליץ סתם זבל.

כן זה יביא תירים. אם כי אין לי מושג מאיפה אתה מביא את זה שמספר המעשנים ירד, אם כבר יותר סביר כי הם יעברו לדבר הלא חוקי הבא ברשימה.

מה שכן אני אוהב את ההצהרה שלך ש"הכל תלוי בך ובגבולות שאתה מציב לאצמך ובשאיפות."

מכיוון שכולנו יודעים שהרוב של הדור הצעיר היום מתבלט לטובה בהצבת גבולות ומטרות מעבר לתן לי עכשיו.

מעבר לזה בהולנד הליברלית, עכשיו כבר מתחילים להתחרט מספר ערים מנסות לאסור על השימוש בתחומן כדי להלחם בתפוצה של התופעה ובפשיעה העולה, כמו גם הרוב המוחלט של תושבי מרכזי הסמים החדשים.

דרך אגב מעניין, מה יעשו כל הערבים הללו שמתרידים עכשיו כל דבר בלי איבר מין באזור הדרום, בכל חור,פרק, קניון, מרכז (רק לאחונה אסרו עליהם להכנס לחוף רחצה אחרי שהם הצחילו לאונן לפני תירות) אז מעניין מה הם יעשו כשהם גם יהיו מסטולים :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וקנאביס נתן לך הזיות?

לי יצא לראות לוח שנה עם 2 דובים שהלכו והתיישבו על שפת הנהר והתחילו לדבר ביניהם , התנשמת לא הייתה בגלל גראס , אלא בגלל משהו קצת יותר חמור , יצא לי לראות את הארון שלי מסתובב , היה איזה קטע שהרגשתי שאני אקווריום , ועוד כל מיני דברים בקטנה ...

דווקא חוויות מעניינות כאלה , לא משהו שעוברים כל יום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה יביא תירים. אם כי אין לי מושג מאיפה אתה מביא את זה שמספר המעשנים ירד, אם כבר יותר סביר כי הם יעברו לדבר הלא חוקי הבא ברשימה.

מה שכן אני אוהב את ההצהרה שלך ש"הכל תלוי בך ובגבולות שאתה מציב לאצמך ובשאיפות."

מכיוון שכולנו יודעים שהרוב של הדור הצעיר היום מתבלט לטובה בהצבת גבולות ומטרות מעבר לתן לי עכשיו.

מעבר לזה בהולנד הליברלית, עכשיו כבר מתחילים להתחרט מספר ערים מנסות לאסור על השימוש בתחומן כדי להלחם בתפוצה של התופעה ובפשיעה העולה, כמו גם הרוב המוחלט של תושבי מרכזי הסמים החדשים.

דרך אגב מעניין, מה יעשו כל הערבים הללו שמתרידים עכשיו כל דבר בלי איבר מין באזור הדרום, בכל חור,פרק, קניון, מרכז (רק לאחונה אסרו עליהם להכנס לחוף רחצה אחרי שהם הצחילו לאונן לפני תירות) אז מעניין מה הם יעשו כשהם גם יהיו מסטולים :silly:

וואלה... עדכון, הם בערך המקור ל 90 אחוז ממה שלא חוקי בארץ. באמת נראה לך שהם לא מסטולים תחת 24/7?[br]פורסם בתאריך: 30.06.2009 בשעה 22:21:42

לי יצא לראות לוח שנה עם 2 דובים שהלכו והתיישבו על שפת הנהר והתחילו לדבר ביניהם , התנשמת לא הייתה בגלל גראס , אלא בגלל משהו קצת יותר חמור , יצא לי לראות את הארון שלי מסתובב , היה איזה קטע שהרגשתי שאני אקווריום , ועוד כל מיני דברים בקטנה ...

דווקא חוויות מעניינות כאלה , לא משהו שעוברים כל יום .

ואו, מה לעזאזל עישנת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה... עדכון, הם בערך המקור ל 90 אחוז ממה שלא חוקי בארץ. באמת נראה לך שהם לא מסטולים תחת 24/7?[br]פורסם בתאריך: 30.06.2009 בשעה 22:21:42

ואו, מה לעזאזל עישנת?

לרוב היידרו , התנשמת צצה אחרי פטריות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...