דיון בעד ונגד ליגליזציה ו או שימוש בסמים "&#151 - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון בעד ונגד ליגליזציה ו או שימוש בסמים "&#151

alexbmw

האם אתם בעד או נגד ליגליזציה   

2230 הצבעות

1. 1. האם אתם בעד או נגד ליגליזציה

• בעד חד משמעית
    • בעד לשם הקטנת המעורבות העברינית בנושא או לשימוש רפואי
    • נגד חד משמעית
    • נגד ,אבל לא ימנע מצב זה עם יתרחש
    • נייטרלי

Recommended Posts

• תגובות 421
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סתם שאלה, alexbmw אתה מכיר משתמשי סמים או שאתה מבסס את הידע שלך על דברים ששמעת

לצערי הרב אפילו דיי הרבה ,יצא לי יותר מידי לסחוב כאלו עד הבית שלהם ,או להסביר להורים שלהם למה הם פיסלו כלב מהחרא של עצמם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות ,עם עובדים פה על מישהוא זה עלך ,אתה חיי בסרט שלך ,אתה והסיגריה הקטנה שלך בשביל החלומות המפגרים שלך שאתה לא תעשה בגלל שאתה לא יכול ,אז אתה בורח לסיגריה הקטנה,במקום לעשות את זה במציאות ,ולקבל את הסם האמיתי (ולא אני לא מדבר על אדרינלין ,אני מדבר על התוצר שלו ) דופמין ,סם ההנאה .

תפסיק כבר לזיין בשכל על דברים שאתה לא יודע!

חלאס, כבר מציק לי לראות כמה אתה בצורה נואשת מנסה להישמע חכם ויוצא טמבל!!

מה שמופרש אצלך בסיטואציות של פחד, חרדה, סכנה זה א נ ד ר נ ל י ן

מה שאתה מתכוון עליו זה א נ ד ו ר פ י נ י ם (הכימיקלים במח שנותנים תחושת הנאה בזמן מין, אוכל (במיוחד מתוק ושוקולד), צחוק והופ, רגע, קנאבויידים)

ומה שאתה מדבר עליו ד ו פ מ י ן מעורב בתהליכי ריכוז, קשב, קוארדינציה והחזרים שריריים. יותר מדי דופמין - סכיזופרניה, פחות מדי פרקינסון.

ולא החלומות שלי הם לא סרט, הם מאד ריאליים, כנל גם סגנון החיים שלי.

אני מעדיף לשבת לעשן את הג'ויינט שלי בשקט בלי שום נזק לאף אחד (כן, הנזק לעצמי לא נחשב, הוא מודע, הוא מחושב וזאת זכותי הבסיסית) ולדעת מה אני מדבר מאשר להיות כמו איזה דג-מלוח מזויין שאוכל את כל החרא שמאכילים לו בכפית בלי טיפת חשיבה עצמית או פקפוק, בלי שום מחשבה אינדיבידואלית ולשחק אותה גבר גבר, לא ניסית אל תדבר.

וגם מהניסיונות שלך להיות וין דיזל בשקל תרד, ממש לא לטובת הטיעון שלך, עלאק "לעשות את זה במציאות"

רוב הסיכויים שבקושי יש לך ניסיון על ההגה ואתה מנסה לזרוק את ה EDICK שלך כמה שיותר גבוהה

ואם אתה אשכרה נוהג ככה ומתלהב מזה, צריך לשבור לך את הברכיים על זה שאתה מדבר על סכנות והדרך שלך לקבל פאן זה לשחרר א נ ד ר נ ל י ן בכביש.

לצערי הרב אפילו דיי הרבה ,יצא לי יותר מידי לסחוב כאלו עד הבית שלהם ,או להסביר להורים שלהם למה הם פיסלו כלב מהחרא של עצמם .

כן נכון, כי כל אחד שעושה שאחטה, מחרבן על השולחן מפסל מזה כלב ולא מסוגל ללכת...

עוד הוכחה שמ ע ו ל ם לא נתקלת בשום דבר ממה שמדובר עליו בנושא זה חוץ מפרופוגנדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק כבר לזיין בשכל על דברים שאתה לא יודע!

חלאס, כבר מציק לי לראות כמה אתה בצורה נואשת מנסה להישמע חכם ויוצא טמבל!!

מה שמופרש אצלך בסיטואציות של פחד, חרדה, סכנה זה א נ ד ר נ ל י ן

מה שאתה מתכוון עליו זה א נ ד ו ר פ י נ י ם (הכימיקלים במח שנותנים תחושת הנאה בזמן מין, אוכל (במיוחד מתוק ושוקולד), צחוק והופ, רגע, קנאבויידים)

ומה שאתה מדבר עליו ד ו פ מ י ן מעורב בתהליכי ריכוז, קשב, קוארדינציה והחזרים שריריים. יותר מדי דופמין - סכיזופרניה, פחות מדי פרקינסון.

ולא החלומות שלי הם לא סרט, הם מאד ריאליים, כנל גם סגנון החיים שלי.

אני מעדיף לשבת לעשן את הג'ויינט שלי בשקט בלי שום נזק לאף אחד (כן, הנזק לעצמי לא נחשב, הוא מודע, הוא מחושב וזאת זכותי הבסיסית) ולדעת מה אני מדבר מאשר להיות כמו איזה דג-מלוח מזויין שאוכל את כל החרא שמאכילים לו בכפית בלי טיפת חשיבה עצמית או פקפוק, בלי שום מחשבה אינדיבידואלית ולשחק אותה גבר גבר, לא ניסית אל תדבר.

וגם מהניסיונות שלך להיות וין דיזל בשקל תרד, ממש לא לטובת הטיעון שלך, עלאק "לעשות את זה במציאות"

רוב הסיכויים שבקושי יש לך ניסיון על ההגה ואתה מנסה לזרוק את ה EDICK שלך כמה שיותר גבוהה

ואם אתה אשכרה נוהג ככה ומתלהב מזה, צריך לשבור לך את הברכיים על זה שאתה מדבר על סכנות והדרך שלך לקבל פאן זה לשחרר א נ ד ר נ ל י ן בכביש.

כן נכון, כי כל אחד שעושה שאחטה, מחרבן על השולחן מפסל מזה כלב ולא מסוגל ללכת...

עוד הוכחה שמ ע ו ל ם לא נתקלת בשום דבר ממה שמדובר עליו בנושא זה חוץ מפרופוגנדה.

אוקי בקשר לדופמין בילבול שלי (יותר מידי חרישה לביולוגיה לפניי כמה שנים הכניסה לי את זה לראש) אני יערוך ,בקשר לכל השאר ,אתה מדבר בצורה פוגעת ומזלזלת מאחורי המחשב ,והייתי רוצה לראות עם יש לך את האומץ להגיד מחצית ממה שאמרתה במציאות ,וכן תחיי את החיים הקטנים שלך אתה והגויינט שלך ,כי לפי מה שהבנתי זה מה שאתה צריך ,אולי כדיי לנתק לך את הגוף ,להשאיר רק את המוח ,אתה בטוח תהנה .

אתה חושב שאני רק אומר את "החרא שמאכילים אותי" אבל כמו ששאלתי מאה פעם פה ואף אחד לא ענה לי , מי ניראה לך מאכיל אותי ,מי אומר לי משהוא כזה ?

למה את חושב שזה שאני מיתנגד לשטות הזו זה אומר שאני לא חושב לבד עם המוח ,עם כבר מי שלא חושב פה לבד זה אתה ,שאתה הולך עם הזרם ,כמו אספסוף כמו כבשים ,יחד מעשנים את הגוינט שלכם ומיתלוננים על הממשלה ועל כל שאר העולם .

בקשר לאנשים שראיתי מפסלים מחרא של עצמם כלב ,כן זה אמיתי לגמריי ,ומה שהם עישנו זה אותו גוינט נחמד וטוב ,הריי אפילו אתה אמרתה (או מישהוא אחר פה ) שזה מעורר חשיבה יצירתית ,וזה מה שקר ,רק חומר הפיסול שהוא מצא לא היה כל כך נחמד .

אגב לא אמרתי לא מסוגל ללכת ,אמרתי שבמיקרה אחד מישהוא פיסל כלב מהחרא של עצמו ,ובמיקרה (למען האמת כמה מיקרים ) הם פשוט לא יכולו ללכת ,אני לא בטוח מבחינה פיזית ,אלה פשוט לא הלכו ,או נישכבו בכביש וישנו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי בקשר לדופמין בילבול שלי (יותר מידי חרישה לביולוגיה לפניי כמה שנים הכניסה לי את זה לראש) אני יערוך ,בקשר לכל השאר ,אתה מדבר בצורה פוגעת ומזלזלת מאחורי המחשב ,והייתי רוצה לראות עם יש לך את האומץ להגיד מחצית ממה שאמרתה במציאות ,וכן תחיי את החיים הקטנים שלך אתה והגויינט שלך ,כי לפי מה שהבנתי זה מה שאתה צריך ,אולי כדיי לנתק לך את הגוף ,להשאיר רק את המוח ,אתה בטוח תהנה .

אתה חושב שאני רק אומר את "החרא שמאכילים אותי" אבל כמו ששאלתי מאה פעם פה ואף אחד לא ענה לי , מי ניראה לך מאכיל אותי ,מי אומר לי משהוא כזה ?

למה את חושב שזה שאני מיתנגד לשטות הזו זה אומר שאני לא חושב לבד עם המוח ,עם כבר מי שלא חושב פה לבד זה אתה ,שאתה הולך עם הזרם ,כמו אספסוף כו כבשים ,יחד מעשנים את הגוינט שלכם ומיתלוננים על הממשלה ועל כל שאר העולם .

בקשר לאנשים שראיתי מפסלים מחרא של עצמם כלב ,כן זה אמיתי לגמריי ,ומה שהם עישנו זה אותו גוינט נחמד וטוב ,הריי אפילו אתה אמרתה (או מישהוא אחר פה ) שזה מעורר חשיבה יצירתית ,וזה מה שקר ,רק חומר הפיסול שהוא מצא לא היה כל כך נחמד .

אם היית חורש לביולוגיה זה היה נשאר בראש כמו שצריך.

רוצה לראות אותי אומר לך את זה בחיים האמיתיים אני אשלח לך את הכתובת שלי בה"פ אתה מוזמן להגיע

עזוב אין לי כח לנסות להסביר לך אפילו כמה אתה אטום כי זה לא נכנס לך ראש בכלל ולא אנחנו לא מתלוננים על שאר העולם, מדברים על , , ספרים, קטעים בלימודים/עבודה, מתווכחים איזה כרטיס מסך לקנות בדיוק כמו שאנחנו סחי, ואת זה אתה לא יודע כי מעולם לא ראית מישהו שאתה יודע בוודאות שמעשן, עד כדי כך אתה מדחיק את המציאות החוצה.

סבבה, ברור שראית אנשים מפסלים כלב מחרא אחרי שעישנו ג'ויינט... ברווווור, גראס מעודד מחשבה יצירתית, הוא לא מעודד אותך להיות קוף, הוא לא גורם לך להיות דביל, ברור שראית... שניה לפני שהתעוררת ראית את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שהתעסק עם הרבה סמים במהלך שרותו הצבאי (תרגעו הייתי החוקר לא הנחקר) אני יכול להגיד לך שאם החבר שלך הגיע למצב בו הוא מפסל בחרא הוא עישן משהו שהוא לא 100% גראס נקי אלא "מחוזק"

שנית קח את עצמך ותראה את הסרט The Union אני ידעתי על סמים מספיק, הסרט הזה הוסיף לי עוד הרבה נקודות חיוביות על הגראס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שהתעסק עם הרבה סמים במהלך שרותו הצבאי (תרגעו הייתי החוקר לא הנחקר) אני יכול להגיד לך שאם החבר שלך הגיע למצב בו הוא מפסל בחרא הוא עישן משהו שהוא לא 100% גראס נקי אלא "מחוזק"

שנית קח את עצמך ותראה את הסרט The Union אני ידעתי על סמים מספיק, הסרט הזה הוסיף לי עוד הרבה נקודות חיוביות על הגראס

אוקי אולי הוא לא עישן משהוא מאה אחוז נקי ,זה לא מעניין אותי ,סמים זה סמים .

בהיזדמנות ניראה the union ,אבל אני אישית לא רוצה לחזק בעצמי שום דבר חיובי בקשר לגראס .

אם היית חורש לביולוגיה זה היה נשאר בראש כמו שצריך.

רוצה לראות אותי אומר לך את זה בחיים האמיתיים אני אשלח לך את הכתובת שלי בה"פ אתה מוזמן להגיע תאמין לי לא אני ולא אתה רוצים להגיע לשטויות האלו ,אני חושב ששנינו עברנו את הגיל .

עזוב אין לי כח לנסות להסביר לך אפילו כמה אתה אטום כי זה לא נכנס לך ראש בכלל ולא אנחנו לא מתלוננים על שאר העולם, מדברים על , , ספרים, קטעים בלימודים/עבודה, מתווכחים איזה כרטיס מסך לקנות בדיוק כמו שאנחנו סחי, ואת זה אתה לא יודע כי מעולם לא ראית מישהו שאתה יודע בוודאות שמעשן, עד כדי כך אתה מדחיק את המציאות החוצה.סליחה אתה חושב שאני אטום בגלל שאני לא מאמין במה שאתה חושב ,אתה חושב שאני אטום כי אני נגד עישון סם לא חוקי , אני לא אטום , אני מוכן לשמוע טיעונים למה כן ולמה לא ,אבל הנקודה ברור ,עישון או צריכה בכל דרך אחרת של משהוא שפוגע בדרך מחשבה שלך זה רע .

סבבה, ברור שראית אנשים מפסלים כלב מחרא אחרי שעישנו ג'ויינט... ברווווור, גראס מעודד מחשבה יצירתית, הוא לא מעודד אותך להיות קוף, הוא לא גורם לך להיות דביל, ברור שראית... שניה לפני שהתעוררת ראית את זה. כמו שiakovl אמר ,אני לא יודע איזה איכות חומר הבן אדם עישן ,אבל בפרוש זה היה גראס ,עם זה היה עם עוד תוספות זה לא בעייה שלי ,זו בעייה שלו ושלך ,כי אתם לא יודעים מה אתם קונים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפחד לא הולך לקנות משהו עם תוספות ואם מישהו קונה משהו שהוא לא יודע מה זה, ןאם מישהו כן קונה מגיע לו נטו על זה שהוא דביל.

אתה עוד שניה מתחיל פה מעשיות "הם עישנו ג'ויינט ואז הם רצחו ילד נוצרי קטן כדי לקחת את הדם שלו למצות" זה למה אתה אטום.

זכותי לעשן, למה זה מפריע לך, מישהו מנסה להכריח אותך לעשן?

סתם שתיהיה בעניינים נשים פוגעות בצורת המחשבה שלך! אתה רוצה לבנות להן מחנת ריכוז? אה סליחה, מחנות שמחים?

מה שמפריע לך זה עניין הלא חוקי יותר. לא עניין הקאנאביס.

ועד משהו קטן, כל מי שמעשן חשיש בארץ נכון ליום זה מעשן ממש לא 100 טהור ואנשים לא מפסלים כלבים מחרא.

אני הייתי אתמול הפוך פצצות ולא פיסלתי כלב מחרא, גם אפחד שהיה איתי לא עשה את זה, שמעתי המון סיפורי סמים ותאמין לי שאני מכיר אנשים שבעניין המוווווון זמן מכל שכבות האוכלוסיה ומעולם לא שמעתי על פיסול משהו בחרא תחת השפעת גראס.

אולי אם על הגראס פיזרו קראק.

אולי בכל זאת ראית משהו אחר... נגיד כלום... או חלום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עוד שניה מתחיל פה מעשיות "הם עישנו ג'ויינט ואז הם רצחו ילד נוצרי קטן כדי לקחת את הדם שלו למצות" זה למה אתה אטום.

זכותי לעשן, למה זה מפריע לך, מישהו מנסה להכריח אותך לעשן?

ועד משהו קטן, כל מי שמעשן חשיש בארץ נכון ליום זה מעשן ממש לא 100 טהור ואנשים לא מפסלים כלבים מחרא.

אני הייתי אתמול הפוך פצצות ולא פיסלתי כלב מחרא, גם אפחד שהיה איתי לא עשה את זה, שמעתי המון סיפורי סמים ותאמין לי שאני מכיר אנשים שבעניין המוווווון זמן מכל שכבות האוכלוסיה ומעולם לא שמעתי על פיסול משהו בחרא תחת השפעת גראס.

אולי אם על הגראס פיזרו קראק.

אולי בכל זאת ראית משהו אחר... נגיד כלום... או חלום?

אתה עדין לא מסביר למה אתה חושב שאני אטום ,ועוד ממציא עלי מעשיות של נאצים ,ובקשר ל"גראס פיזרו קראק" יכול להיות ,אני פשוט לא היסתכלתי לו בתוח הסיגריה גם ,הבן אדם הפוך ומתחלי לעשות שטויות ,רואים שהוא עישן באותה שנייה גויינט ,מכך נובעה ... תשלים את החסר .

ועדיין מעצבן אותי שאתה מדבר ביחס מזלזל ,לא אמרתי עליך כלום על תגיד עלי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ, בוא נראה, כי שפכו לך פה חצי טון של טיעונים הגיוניים לגמרי ואתה עדיין מתעלם מכולם ?

בטח שהוא ידבר ביחס מזלזל. כולך ילד זב חוטם, ואני מוכן להמר שאפילו לא עברת גיל 16. בחיים שלך לא ניסית שום צורה של סם. אני מוכן להמר גם שלא ראית ירושלמית בחיים. אז תפסיק לזיין בשכל, אתה סתם מוציא את עצמך טיפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עדין לא מסביר למה אתה חושב שאני אטום ,ועוד ממציא עלי מעשיות של נאצים ,ובקשר ל"גראס פיזרו קראק" יכול להיות ,אני פשוט לא היסתכלתי לו בתוח הסיגריה גם ,הבן אדם הפוך ומתחלי לעשות שטויות ,רואים שהוא עישן באותה שנייה גויינט ,מכך נובעה ... תשלים את החסר .

ועדיין מעצבן אותי שאתה מדבר ביחס מזלזל ,לא אמרתי עליך כלום על תגיד עלי .

אלכס יש לי כמה בקשות אליך, למרות שאתה באמת לא מקשיב למה שאנשים אומרים פה..

דבר ראשון, אני אשמח אם תתאר לי בדיוק את המקרה בו ראית את המפסל בחרא,

לדעתי אתה משמיט יותר מדי פרטים.

נשמע כמו מקרה ברור של הסקת מסקנות בדויות בהתבסס על דעות מוקדמות.

ראית מישהו מפסל בחרא, ראית אצלו ג'וינט - הסקת שבגלל הג'וניט הוא מפסל בחרא.

אם קנאביס היה גורם לי לפסל בחרא (אפילו פעם אחת) לא הייתי נוגע בחומר הזה בחיים. ואני נוגע בו המון ביום יום.

דבר שני, אני רוצה שתסביר פה בצורה מסודרת וברורה, בהתבסס על הידע שלך והתובנות שלך + כל מה שדובר בדפים הקודמים - למה קנאביס זה רע.

תן נקודות המתבססות על ידע. לא ספקולציות ומעשיות.

תגיב לעניין וגם אני אמשיך להגיב לעניין.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...