דיון בעד ונגד ליגליזציה ו או שימוש בסמים "&#151 - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון בעד ונגד ליגליזציה ו או שימוש בסמים "&#151

alexbmw

האם אתם בעד או נגד ליגליזציה   

2230 הצבעות

1. 1. האם אתם בעד או נגד ליגליזציה

• בעד חד משמעית
    • בעד לשם הקטנת המעורבות העברינית בנושא או לשימוש רפואי
    • נגד חד משמעית
    • נגד ,אבל לא ימנע מצב זה עם יתרחש
    • נייטרלי

Recommended Posts

בטוח יש ביקוש לקטינות/קטינים בקהילה הפדופילית אז מה שאתה אומר במקום שיהיו כל מיני מסחר בקטינים בשוק השחור אז? מה בדיוק אתה אומר?

אני מניח ששמעת על המושג סחר בנשים?

סחר בבני אדם הוא אחת מהבעיות הכי גדולות שיש היום, אבל מה לעשות... כשיש ביקוש יש גם מי שמספק אותו

ושוב, הדיון פה הוא על ליגליזציה של סמים, לא של סחר בבני אדם

והנקודה שלך היא?

שזה לא משנה שזה לא חוקי או חוקי באזרחות. בצבא זה תמיד יהיה לא חוקי אבל עדיין ישתמשו. כלומר לגליזציה של הסמים לא תשנה את המצב יחסית לצה"ל. ככה שזה לא גורם משפיע בהחלטה האם לעשות או לא לעשות לגליזציה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 421
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה רציני?!

אחרי זה אתה רוצה להגיד שאתה לא מדבר כמו סרט תעמולה משנות ה 50?!

תאוריית "הם יהפכו אותך למשוגעים" בוגה בוגה בוגה נפלה בשנות ה 20. למי שיש נטיה לסכיזופרניה, יכול להגביר... אבל אלכוהול מגביר את הנטיה יותר מאשר קנאביס.

תאוריית "סם מעבר" נפלה בערך בשנות ה40... ואני אישית מכיר מספיק אנשים שמעשנים מעל 50 שנים ולא הלכו למצוץ זין במרכזית הישנה בת"א בשביל הרואין.

חלאס עם הבולשיט.

בולשיט, בולשיט אבל בשטח אנחנו רואים שכמה שהחברה פתוחה יותר לרעיונות מסוימים כך הם נהפכים ליותר פופולארים

וליגליזציה שלהם רק תפתח אותם לקהל רחב יותר דבר שבאופן טיבעי יגרום לקצוות לנסות גרסאות אקסטרים.

ספציפית לסמים, המטרה שלנו היא למנוע עישון כי עישון זה לא בריא והדרך לעשות את זה היא לא עלידי לגליזציה של עישון סמים רק כי עישון סוגריות מותר.[br]פורסם בתאריך: 27.06.2009 בשעה 00:45:58

אני מניח ששמעת על המושג סחר בנשים?

סחר בבני אדם הוא אחת מהבעיות הכי גדולות שיש היום, אבל מה לעשות... כשיש ביקוש יש גם מי שמספק אותו

ושוב, הדיון פה הוא על ליגליזציה של סמים, לא של סחר בבני אדם

בטח ששמעתי זה למה הזכרתי, פשוט הבחור דיבר פה על איזה "חוק מאוד קדום שאומר משהו חכם"

ומזה הוא הסיק שביצוע ליגליזציה לדברים לא חוקים זה הפתרון הכי טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח ששמעתי זה למה הזכרתי, פשוט הבחור דיבר פה על איזה "חוק מאוד קדום שאומר משהו חכם"

ומזה הוא הסיק שביצוע ליגליזציה לדברים לא חוקים זה הפתרון הכי טוב...

ואני דובק בזה... לגליזציה של סמים, הימורים וכן תעשיית המין. כל אלו יגרמו לירידה בפשיעה ועליה ברווח של המדינה כתוצאה ממיסים מה שיתורגם בסופו של יום כרווח לאזרח הרגיל

ובשביל כל אלו שיקפצו עלי במחשבה שאני רוצה להפוך סחר בבני אדם לחוקי, אני להפך רוצה להרוס אותו בעזרת הפיכת הזנות לחוקית בארץ.

ברגע שיש פתרון חוקי, הפתרון הלא חוקי הופך לפחות רלוונטי

זנות היא חוקית בחלק מהעולם - http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%96%D7%A0%D7%95%D7%AA

הנה גם מאמר נחמד בנושא - http://www.e-mago.co.il/e-magazine/znut.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שמתי שאתה אומר שמשהו חוקי משמע הוא מותר מבחינתך מבחירה מוסרית

ואז קופצים עלייך המון אנשים עם דעות מנוגדות וכל פוליטיקאי רוצה בעיקר לשמור על הדעה הציבורית שלו וביחד איתה על הכסא שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו שנקרא חופש הבחירה

אני בוחר לעשות או לא לעשות משהו. אם אני אבחר להשתמש בסמים אפשר להשיג אותם בלי בעיה. אם אני אבחר ללכת לזונה אני אעשה את זה בלי בעיה. למה? כי זה זמין

תמיד יהיה ויכוח... עכשיו יש מלחמה בירושליים בגלל שפתחו חניון, תמיד יהיה מי שבעד משהו ומי שנגד משהו ולכל אחד יהיו את הטענות שלו

אפשר להכניס פה עוד כמה נושאים שהם "מעוררי מחלוקת" בישראל ויש מספיק כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון הזה הוא טפל ( למרות הכוונות הטובות )

בישראל לגליזצייה לעולם לא תתרחש כי היא מדינה שמורכבת מ 7000 אוכלוסיות שונות עם אג'נדה שונה.

כל הפיתרונות שעבדו במקומות אחרים, לא יעבדו פה. נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל התא'רד הזה אבל..

מאיפה שאני גר אני רואה כל יום ילדים בני 12 13 מעשנים ג'וינט חופשי חופשי כאילו זה כלום,עד כמה שזה נשמע עצוב.

בא נגיד שאני בקושי מכיר חברה שלא נגעו בדברים כאלה.(ממש מעטים).

בתכ'לס?

מי שירצה לעשן יעשן זה לא כזאת בעיה להשיג ''סמים קלים'' וכל ילד בן 11 יכול להשיג אצבעות או פלטות חופשי.

יש גם את התחנה מרכזית בת'א רואים שמה המון נשים נרקומניות שיבואו אליך ויציעו לך שירותי מין תמורת 50 שקל(מכיר המון נערים מהעיר שלי שככה הם מחפשים סקס ''בגרושים'', ומשמה לים בת'א)

עריכה:אלכס אותו דבר אתה יכול להגיד על אלכוהול זה משהו שלא יקרה בפועל בחיים.

בגלל סמים כמעט כל האלה שיושבים בכלא יושבים על משהו שקשור לסמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל דבר בשימוש נכון יכול להיות טוב

אם כל מי שעושה סמים לא ינהג/יעשה עבודה שאי עשייתה כראוי מסכנת חיים אז סבבה

אם כל מי ששותה אלכוהול לא ינהג/יעשה עבודה שאי עשייה כראוי מסכנת חיים אז סבבה

מילת המפתח היא שליטה ונזק לסביבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, מילת המפתח היא להקטין את כמות האנשים שמישתמשים בסמים ,ובאלכוהול ובכל דבר שפוגע בשיקול הדעת .

אני מעריך כוס יין טוב ,אבל מיזה ועד שתיית אלכוהול זול ולא איכותי בכמויות לא הגיוניות יש מרחק עצם ,ולדעתי כך יהיה טוב לכולם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

" מילת המפתח היא להקטין את כמות האנשים שמישתמשים בסמים ,ובאלכוהול ובכל דבר שפוגע בשיקול הדעת "

???

איך בדיוק אתה מציע ליישם את הרעיון " המעניין " הזה ? ( חוץ מכדור בראש )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא... מה שאתה עושה זה לשלוט בציבור יתר על המידה (בריה"מ מישהו?)

מה אכפת לך/למדינה אם מישהו משתכר באיזו סמטה נידחת ולא פוגע באף אחד/הולך לכביש/דוקר מישהו/אונס אישה

או לחלופין דופק את הראש עם חברים בבית שלו ולא פוגע באף אחד

אותו משקל על סמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...